Yayla Sahili Otelleri

İncecik kumlu plajı ve tertemiz denizi ile Saros'un incisi Yayla Sahili yaz aylarında binlerce kişinin akınına uğramaktadır. Yayla Sahili otelleri de en kalabalık dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Yayla Sahili Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Temizliği ve misafirperverliği"

"Temiz odalar"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 35 95

Yayla Sahili Otelleri ve Yayla Sahili Otel Fiyatları

İncecik kumlu plajı ve tertemiz denizi ile Saros'un incisi Yayla Sahili yaz aylarında binlerce kişinin akınına uğramaktadır. Yayla Sahili otelleri de en kalabalık dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır.

Yayla Sahili, Edirne'nin ev sahipliği yaptığı tatil bölgelerinden sadece biridir. Saros'un incecik kumlu plajına tertemiz bir denizin eşlik ettiği bu yazlık belde tatilin başlaması ve havaların ısınması ile tatilcilerin akınına uğramaktadır.

Yayla Sahili otelleri denize oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Tesislerin bulunduğu konum da Yayla Sahili otel fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Yayla Sahili otel fiyatları üzerine tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlar ve olanaklar da etkili olmaktadır.

İleri tarihli ve planlı bir yaz tatili konaklaması için tavsiyemiz beğendiğiniz tesise erken rezervasyon yaptırmanızdır. Yayla Sahili otelleri için erken rezervasyon yaptırarak istediğiniz tesiste konaklamanızı yapabileceğiniz gibi indirimli erken rezervasyon fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

Yayla Sahili otel fiyatlarını ve Yayla Sahili otelleri listesini bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyebilir, sayfanın sağ tarafından veya sol üstünden aradığınız kriterlere göre seçimlerinizi filtreleyebilirsiniz.

Yayla Sahili otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Yaman Pansiyon
Yaman Pansiyon

-

Temiz odalar

İki kişilik oda fiyatı 90 TL. Kahvaltı dahil. Kahvaltıyı terasta vermeleri hoş olmuş. Yayla sahilindeki gözümüze çarpan tek pansiyondu. Fiyatlar gayet makul. Oda temizdi. Odada klima ve TV mevcut. Genel olarak fiyat hizmet dengesi iyiydi. Memnun olarak ayrıldık...

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)