Yatağan Bozüyük Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Yatağan Bozüyük Otel Fiyatları

Tarihi çınarı ve eski Türk evleri ile ünlü Yatağan Bozüyük'e yıl içerisinde binlerce turist gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercihi ise Yatağan Bozüyük otelleri kategorisindeki tesisler olmaktadır.

Bölgeye gelen turistlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu tesisler tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz hizmet anlayışları ile ağırlamaktadır.

Collage House Hotel Yatağan

Yatağan Bozüyük - Otel - 5 Misafir Yorumu

Bu kır tarzındaki otel, Yatağan Bozüyük'in bir dağ köyünde yer almaktadır. Klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip, sade döşenmiş odalar sunan tesis, 1917 yılında inşa edilmiş bir konakta hizmet vermektedir. Collage House Hotel, Muğla mimarisinin en iyilerini yansıtan restore edilmiş tarihi bir bina olup kısmen otel kısmen müzedir. Otelin restoranı bölgenin ev yapımı özel yemeklerini sunar. Collage House Hotel, Muğla'ya 24 km ve Milas Bodrum Havalimanı'na 45 km mesafededir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur...

Yatağan Bozüyük otelleri kategorisinde yer alan tüm tesisleri bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Yatağan Bozüyük otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve özellikleri ile yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Yatağan Bozüyük oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Yatağan Bozüyük otelleri yılın yoğun zamanını yaz sezonunda yaşamaktadır. Yaz aylarında tatilin de başlaması ile artan yoğunluğa eş değer olarak Yatağan Bozüyük otel fiyatları da artmaktadır. Bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Zevkinize ve bütçenize uygun Yatağan Bozüyük oteline erken rezervasyon yaptırarak hem indirimli Yatağan Bozüyük otel fiyatlarından faydalanabilir hem de dilediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan Bozüyük Otel Yorumları

10

Collage House Hotel

barış gülhan - 9 Temmuz 2016, Cumartesi 21:57

Hizmet takdir edilesi

Konakladığım tüm otellerin en iyisi diyebilirim. En önemlisi odaların tarihin güzelliklerini hissettirmesi. Kahvaltı ve yemekleri harika. Temizlik hijyen çok çok iyi. Hizmet gayretleri takdir edilmeli. Konaklamamızda memnuniyet sağlayan celal bey ve ekibine teşekkür ederim.

10

Hotel Sultan Yatağan

Hotel Sultan Yatağan - 14 Aralık 2015, Pazartesi 19:32

Kahvaltısı nefis

Çok güzel bir yer. Çok beğendim. Otel ve çalışanalr çok iyi. Kahvaltısı nefis. Hava güzel.

10

Stratonikeia Antik Kenti

mehmt emin yılmaz - 4 Mayıs 2014, Pazar 17:08

mehmt emin yılmaz tarafından...

Çok güzel bir yer. Herkesin gitmesini tavsiye ederim, mutlaka gidin. İnsaları da çok cana yakın. Ayrıca orada çekilmiş birçok film olduğunu öğrendim.

10

Yerküpe Mağarası

yağmur ünal - 5 Kasım 2013, Salı 14:40

Yerküpe Mağarası

Ben Yerküpe Mağarası'na gittim, süper... Sizin de gitmenizi tavsiye ederim.

10

Stratonikeia

Ece Kaya - 13 Haziran 2013, Perşembe 14:46

Stratonikeia

Geçen yıl Muğla otellerinden birinde konaklamıştım. Burayı ziyaret etme şansım oldu. Mutlaka gitmelisiniz.