Vezneciler Otelleri

İstanbul’un tarihi ve merkezi semtlerinden biri olan Vezneciler, şehirde yapılacak konaklamalar için de ideal adreslerden biri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Vezneciler Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Vezneciler Otelleri ve Vezneciler Otel Fiyatları

İstanbul'un tarihi ve merkezi semtlerinden biri olan Vezneciler, şehirde yapılacak konaklamalar için de ideal adreslerden biri…

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Vezneciler, Beyazıt, Laleli, Süleymaniye ve Şehzadebaşı semtlerinin tam ortasında bulunuyor. Gerek merkezi konumu gerekse de otobüs hatları ve metro durağına yakınlığı ile Vezneciler, İstanbul konaklamalarının da ideal adreslerinden biri olma özelliği taşıyor.

Bu anlamda Vezneciler'de birçok konaklama alternatifi yer alıyor. Genellikle 4 yıldızlı otellerden meydana gelen Vezneciler otelleri, Tarihi Yarımada üzerinde yer alan pek çok ünlü saraya, müzeye ve alışveriş merkezine oldukça yakın bir mesafede bulunuyorlar.

Vezneciler otelleri ekonomik fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Bir hayli uygun seçeneklerle karşımıza çıkan Vezneciler otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişiyor daha çok. Kahvaltının da dahil olduğu Vezneciler otel fiyatları, kişi başı olarak ücretlendiriliyor. Genel olarak 2017 Vezneciler otel fiyatlarının ortalama 105 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Vezneciler'i tercih edebilir ve Vezneciler otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Vezneciler otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Vezneciler otellerini ve Vezneciler otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın