search icondelete term icon
Giriş
01 Kasım Pts.
Çıkış
02 Kasım Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Fatih Pansiyonları

Fatih için 10 otel listelendi.

Bekdaş Hotel Deluxe

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
(99 değerlendirme)
Fatih merkezine 2.4 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
300 TL
Tesis Fiyatı
Tatil.com
862 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Torun İstanbul Old City

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
(83 değerlendirme)
Fatih merkezine 0.6 km uzaklıkta
383 TL403 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:383 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
337 TL
Jolly Tur
Etstur
383 TL
337 TL'den başlayan fiyatlarla

Kunlun Hotel İstanbul

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Fatih merkezine 0.2 km uzaklıkta
837 TL1.245 TL
%49 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:837 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
837 TL
Otelz.com
Etstur
1512 TL
837 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Aldem

Kent Oteli
Aile Dostu
Neredekal.com
4.2/5
(535 değerlendirme)
Fatih merkezine 0.5 km uzaklıkta
676 TL676 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:676 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
648 TL
Tatilsepeti.com
Etstur
676 TL
648 TL'den başlayan fiyatlarla

Topkapı İnter İstanbul Hotel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4/5
Fatih merkezine 0.5 km uzaklıkta
431 TL454 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:431 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
431 TL
Etstur
Otelz.com
494 TL
431 TL'den başlayan fiyatlarla

Fatih Reşadiye Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
(46 değerlendirme)
Fatih merkezine 1.5 km uzaklıkta
464 TL492 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:464 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
450 TL
Etstur
Otelz.com
464 TL
450 TL'den başlayan fiyatlarla

Akgün İstanbul Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
(1431 değerlendirme)
Fatih merkezine 0.7 km uzaklıkta
890 TL979 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:890 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
890 TL
Otelz.com
Etstur
907 TL
890 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Topkapı

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
(91 değerlendirme)
Fatih merkezine 0.6 km uzaklıkta
391 TL399 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:391 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
380 TL
Jolly Tur
Otelz.com
391 TL
380 TL'den başlayan fiyatlarla

Ulubat Castle Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.6/5
Fatih merkezine 0.6 km uzaklıkta
199 TL199 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:199 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
199 TL
Otelz.com
Etstur
200 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

Dosso Dossi Hotels Downtown

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.4/5
Fatih merkezine 0.6 km uzaklıkta
1.522 TL2.136 TL
%29 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.522 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
1522 TL
Etstur
Odamax
1602 TL
1522 TL'den başlayan fiyatlarla

Fatih Pansiyonları

Fatih Pansiyonları

İstanbul'un Avrupa kıtasında bulunan Fatih ilçesi merkezi konumu sebebiyle yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen bir gezi rotası oluyor. Günübirlik, uzun süreli ya da iş seyahati için yapılan gezilerde birçok tatilcinin uğrak noktası oluyor. Birçok toplu taşıma aracının üzerinden geçtiği Fatih'e ulaşım da konaklayacağınız süre zarfı boyunca buradan ziyaret etmek isteyeceğiniz yerlere ulaşımınız da kolaylaşıyor. Bu merkezi ilçeye yapacağınız seyahatler boyunca konaklamanız için Fatih pansiyonları misafirlerine ideal imkanlar sunuyor. Her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecek kapasite olan bu işletmeler yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turistler tarafından tercih ediliyor. Bölgede çeşitli Fatih otel ve pansiyon alternatifi bulunuyor. Bu çeşitlilik sebebiyle buradaki pansiyonlar sıkça tercih ediliyor. Pansiyonların her türlü imkanından faydalanarak konforlu bir tatili geride bırakabilirsiniz. Bölgedeki konaklama işletmeleri sizler için özenle hazırlanıyor. Her ayrıntının düşünüldüğü bu pansiyonlar evinizin konforunu aratmıyor. Pansiyonların standart olarak misafirlerine sağladığı hizmetler bulunuyor. Kahvaltı servisi, oda hizmetleri, internet erişimi ve 7/24 sıcak su imkanları pansiyonların çoğunda standart olarak bulunuyor. Pansiyonlar konuklarına oda servisi imkanı sunuyor. Misafirler için günlük oda temizliği ve kat hizmeti ortak olarak tüm konaklama işletmeleri tarafından sağlanıyor. Tesislerde oda tasarımları her türlü beklentiye uygun olarak misafirlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde rahat ve konforlu tarzlarda düşünülüp tasarlanıyor. Pansiyonların genelinde bulunan açık büfe ya da oda servisi hizmetiyle öğünlerinizi karşılayabilirsiniz. Kahvaltınızı muhteşem İstanbul manzarası karşısında edebilir, dilerseniz pansiyonunuzun dışına çıkarak İstanbul'da bulunan farklı kültürlere ait dünya mutfaklarında akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Fatih Apart Pansiyon

Fatih Apart Pansiyon

Şehir merkezinde olması gibi faktörler sebebiyle yılın her mevsimi günübirlik ya da uzun süreli tatillerde konaklama seçenekleri arasından öncelikli tercihlerden biri oluyor Fatih. Bölge İstanbul'a yapacağınız seyahatlerde her yere yakınlığı ve tarihe ev sahip yapması sebebiyle yerli ve yabancı turistler uğrak yeri oluyor. Geziniz sırasında Fatih apart pansiyon seçeneklerini tercih ederekevinizin konforunu aratmayan konsepti ve geniş oda seçenekleri ile konaklayabilirsiniz. Apart pansiyonların uygun fiyat seçenekleriyle ekonomik bir tatili geride bırakabilirsiniz Eşsiz manzaraya karşı huzurlu bir tatil için İstanbul'u panoramik olarak gören apart pansiyonları tercih edebilirsiniz. Fatih'te bulunan apart pansiyonlar sayesinde kalabalık olan İstanbul'da huzurlu ve dingin bir tatil geçirebilirsiniz. Genelde apartlar kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Şehir turu yapabileceğiniz konumda yer alan apart pansiyonlar sayesinde keyifli bir İstanbul turu yapabilirsiniz. Bütçe dostu seçenekler sunan apart pansiyonları tercih ederek ekonomik bir tatilinin kapılarını arayabilirsiniz.

Fatih Pansiyon Fiyatları

Fatih Pansiyon Fiyatları

Farklı fiyat seçenekleri ile Fatih pansiyon fiyatları yaşanan yoğun talebe karşılık verebilecek kapasitede oluyor. Pansiyonları fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Metropol şehirlerde oturmuş bir olanak çeşitliliği, bölgedeki pansiyonlarda da kendini gösteriyor. Bölgedeki pansiyonlar üstün hizmet anlayışı ve avantajlı fiyat seçenekleri ile hizmet veriyor. Fatih'te çeşitli konaklama imkanı bulunuyor.Konaklama ücretleribirçok etkene bağlı olarak değişebiliyor. Pansiyonların sunduğu imkanların çeşitliliğine göre ödeyeceğiniz ücret de artıyor. Pansiyon fiyatlarını etkileyen özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Pansiyonun konumu,
 • Pansiyonun sahip olduğu imkanlar,
 • Tatil beldelerine yakınlığı ,
 • Şehir merkezine olan uzaklığı ,

Bu seçenekler doğrultusunda pansiyona ödenecek ücretler de değişiyor. Ekstra faaliyetler ödeyeceğiniz ücretin artmasına neden olabilir. Eğlence merkezlerine ve aktivitelere yakın pansiyonların ücretleri diğerlerine oranla farklılık gösterebiliyor. Pansiyon tiplerine ödeyeceğiniz ücret artıp azalabilir. Pansiyonlar tam pansiyon, yarım pansiyon ve her şey dahil şeklinde sıralayabiliriz. Tam pansiyonlarda oda da dahil olacak şekilde üç öğün yemek veriliyor. Yarım pansiyonlarda ise oda, kahvaltı ve akşam yemeği veriliyor. Her şey dahil ve tam pansiyon benzerlik gösterse fiyat konusunda çeşitli farklar ortaya çıkıyor. Bu konaklama tiplerinin yanı sıra sadece oda ve kahvaltının ücrete dahil olduğu ya da sadece konaklama ücretinin fiyata dahil olduğu pansiyonlar da bulunuyor. Tüm pansiyonlarda ücrete dahil olmayan hizmetlerden yararlanılması durumunda ekstra ücretler ödeniyor. Genel olarak Pansiyon konaklama açısından her bütçeye hitap eden seçenekler sunduğu için Fatih ucuz pansiyon bulma konusunda çeşitli kolaylıklar sağlıyor.

Fatih'de Gezilecek Yerler

Fatih'de Gezilecek Yerler

Fatih, yedi tepeli şehirdeki en hareketli bölgelerden biri oluyor. Şehrin tüm güzelliklerinin ortasında bulunan ve bazı güzelliklere de ev sahipliği yapan Fatih'te ve yakın çevresinde seyahatiniz sırasında gezilecek birçok yer bulunuyor;

 • Topkapı Sarayı, Osmanlı döneminde padişahlar ve ailesi tarafından kullanılmak için inşa edilen yapı günümüzde müze olarak kullanılıyor. Bu tarihi müzeyi gezebilirsiniz.
 • Sultanahmet Cami, turistlerin akın ettiği tarihi bir yapı olarak her yıl milyonlarca kişiye kapılarını açıyor.
 • Ayasofya Müzesi, ihtişamlı yapısı ve derin hikayesi ile sizi karşılıyor. Mimari yapısı adeta sizi büyüleyebilir.
 • Kapalıçarşı, bu eski çarşı içinde pek çok ufak dükkan bulunuyor. Tarih kokan duvarları arasında alışveriş yapabilirsiniz.
 • Aya Nikola Kilisesi, tarihi atmosferi ile sizin için farklı bir durak olabilir.

Fatih semtinin adeta her köşesinden tarih fışkırıyor. Yapabileceğiniz aktiviteler arasında daha birçok seçenek bulunuyor. Yakınlarda bulunan Gülhane Parkı'na uğrayarak gezinize tarihi bir dokunuş yapabilirsiniz. Mısır Çarşısı'nda alışveriş yapmak için ufak bir mola verebilirsiniz. Görüntüsüyle herkesi büyüleyen Yerebatan Sarnıcı'nda kısa bir mola verebilirsiniz. Etrafta yer alan kafelerde türk kahvenizi yudumlayarak İstanbul'un tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bu güzelliklerin merkezinde bulunan Fatih günlük pansiyon seçenekleri sayesinde kolayca gezip ulaşım sağlarken gezinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Fatih Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fatih Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Fatih Pansiyonları - En Uygun Fatih Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1697 TL - 979 TL
Fatih bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Fatih bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Fatih Pansiyonları - Fatih Uygun Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Fatih Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Fatih Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Fatih Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Fatih Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.