Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Uzunya Beach & Restaurant & Camping
Uzunya Beach & Restaurant & Camping - Görsel 1
Uzunya Beach & Restaurant & Camping - Görsel 2
Uzunya Beach & Restaurant & Camping - Görsel 3
Uzunya Beach & Restaurant & Camping - Görsel 4
5 Fotoğraf
2.2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Uzunya Beach & Restaurant & Camping Hakkında

1000 araçlık otoparkı, denizi, kafeteryası, restoranı ve çeşitli aktiviteleriyle mutlu ve huzurlu bir haftasonu geçirebileceğiniz İstanbul’daki tatil beldenizdir. Keyfin, neşenin, eğlencenin, tatilin, denizin, kumun, güneşin ve mükemmel lezzetlerin, benzersiz ağız tadların bunduğu saklı kalmış bir İstanbul koyu. Uzunya Beach plajında, her gün 08:00-20:00 saatleri arasında servis hizmeti verilmektedir. Küçük bir kaçamak için İstanbul otelleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Yorum / Değerlendirme

2.2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
3 değerlendirme
Uzunya Beach & Restaurant & Camping
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
Neredekal.com
Yorum puanı 1
07.08.20
Misafir
Tavsiye etmiyorum
Bilenler zaten biliyordur ama ilk defa gelecekler gel.esin bildikleri bi yere gitsinler.guzel olan tek sey cimenlik alan onun disinda hic guzel diil.deniz pis ve yosunlu arti mekan bildiginiz pahalı
1/5 Kötü
Neredekal.com
Yorum puanı 1
21.08.20
Misafir
Abartılı fiyat
Kibar olmayan insanların çalıştığı, çöplerin ve maskelerin yerlerde dolaştığı, abartılı fiyatı ve kuralları olan bir işletme.
5/5 Mükemmel
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
26.04.21
Hande karadeniz
Fiyatları gayet ekonomik
1992 yılından itibaren yaz/kış tercih ettiğim tek yer.Özellikle restaurant konusunda balık severlerin müdavimi olması gerekir.Yaz döneminde günlük tatil yapabilecekler için fiyatları gayet ekonomik.Ayrıca ailenizle beraber güzel vakit geçirebileceğiniz saygılı kişilerin işlettiği bir mekan.Bu mekan hakkında kötü yorumlar yapılıyorsa ya daha önceden ege bölgesinde tatil yaptığından Karadeniz bölgesinde zaman geçirmemiştir yada sadece egolarını tamin etmek için yorum yapan kişilerdir.Ayrıca lağım suları silivride olduğu şekilde denize değil kanalizasyona bağlı.Bazı dönemlerde deniz kirli diye bahsediliyor.Koy olduğu için belirli dönemlerde kendini temizlemesi zor,genelde Ağustos ayının başı en temiz olduğu zamanlar.Neticede 30 yıl boyunca gittiğim bir yere hala gitmeye devam ediyorsam sorun gidipte aradıklarını bulamayanlarda.