Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Uzunya Beach & Restaurant & Camping

+ 5 Fotoğraf
2.2/5
Ortalama
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.2/5
Ortalama
9 değerlendirme
Uzunya Beach & Restaurant & Camping
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
26.04.2021
Hande karadeniz
Fiyatları gayet ekonomik
1992 yılından itibaren yaz/kış tercih ettiğim tek yer.Özellikle restaurant konusunda balık severlerin müdavimi olması gerekir.Yaz döneminde günlük tatil yapabilecekler için fiyatları gayet ekonomik.Ayrıca ailenizle beraber güzel vakit geçirebileceğiniz saygılı kişilerin işlettiği bir mekan.Bu mekan hakkında kötü yorumlar yapılıyorsa ya daha önceden ege bölgesinde tatil yaptığından Karadeniz bölgesinde zaman geçirmemiştir yada sadece egolarını tamin etmek için yorum yapan kişilerdir.Ayrıca lağım suları silivride olduğu şekilde denize değil kanalizasyona bağlı.Bazı dönemlerde deniz kirli diye bahsediliyor.Koy olduğu için belirli dönemlerde kendini temizlemesi zor,genelde Ağustos ayının başı en temiz olduğu zamanlar.Neticede 30 yıl boyunca gittiğim bir yere hala gitmeye devam ediyorsam sorun gidipte aradıklarını bulamayanlarda.
1/5 Kötü
21.08.2020
Misafir
Abartılı fiyat
Kibar olmayan insanların çalıştığı, çöplerin ve maskelerin yerlerde dolaştığı, abartılı fiyatı ve kuralları olan bir işletme.
1/5 Kötü
07.08.2020
Misafir
Tavsiye etmiyorum
Bilenler zaten biliyordur ama ilk defa gelecekler gel.esin bildikleri bi yere gitsinler.guzel olan tek sey cimenlik alan onun disinda hic guzel diil.deniz pis ve yosunlu arti mekan bildiginiz pahalı
0/5 Çok Kötü
01.10.2017
Iskender
Bir daha asla
Çok sık gidip ailece ve minik köpeğimizle yemek yediğimiz bir yerdi. Ama işleri yoğunlaşınca çok kabalaştılar, önce köpeği dışarıdaki terasa almadılar. Sonra milletin kendi malı olan yani bizim malımız olan kumsalı kullanmamız için, 2 kişi verdiğimiz 200 liraya yakın yemek parasına rağmen, kumsala giriş adam başı 50 lira istediler. Karşı çıkıp işletme sahibiyle konuşmak isteyince ve bu şekilde bir ücretlendirmenin olamayacağını, bir daha yemeğe de gelmeyeceğimizi söyleyince “Hiç önemli değil, gelmeyin. İstanbul 17 milyon. Bizim çok müşterimiz var.” dediler. Yani rezil, terbiyesiz bir davranış. Umarım çok yakında bu şekilde kırdıkları sadık müşterilerini mumla ve pişmanlıkla ararlar. Kimin ne zaman ne olacağı belli olmaz.
1/5 Kötü
29.06.2014
Misafir
Tavsiye etmem, denizi çok pis
Mekan güzel, yeri fena değil ancak denizi ve plajı çok pis. Denize girmemizle çıkmamız bir oldu. Ailecek yüzmek için gittiğimiz ama bir sürü alerjik reaksiyon ve pislikle yüzemeden döndüğümüz bir mekan. Özellikle çocuklu ailelere tavsiye etmiyorum.
Daha fazla yorum gör