Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi
TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi - Görsel 1
TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi - Görsel 2
TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi - Görsel 3
4 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi Hakkında

İlk olarak 1979 yılında İstanbul’ da faaliyet göstermeye başlayan Tüyap, yurt içinde ve yurt dışında fuar düzenlemek amacıyla yola çıkan bir kuruluştur. Kuruluşunun ilk yıllarında çeşitli semtlerde hizmet veren Tüyap, 1996 yılında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ nin açılışı ile daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Büyümeye ve gelişmeye başlamasının etkisiyle 2006 yılının Haziran ayında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi açılmıştır. Türkiye’ de özel sektörün tek ve en önemli fuar merkezi olan Tüyap, yalnızca endüstri alanında değil, kitap fuarları, sergiler, sanat fuarları gibi kültür sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır.

TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi de bahsettiğimiz tüm ekonomik ve kültürel faaliyetleri 2006 yılından bugüne kaliteli bir hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir. Yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirleri bünyesindeki kaliteli konaklama birimlerinde ağırlayan şehir, toplumun gelişmişlik düzeyinin artmasına her anlamda katkıda bulunmaktadır.

TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi dışında Tüyap bugün, İzmir, Gaziantep, Bursa, Diyarbakır, Kocaeli gibi gelişmiş şehirlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?