Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türkler Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Türkler Otelleri

Türkler için {{ (filteredHotels).length}} / 25 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Türkler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Toros Dağları'nın eteğinde, upuzun sahil şeridiyle Akdeniz'in masmavi sularını kucaklayan belde, Türkler…
Antalya iline bağlı Alanya'nın bir beldesidir, Türkler. Antalya Merkez'e 120 kilometre, Alanya Merkez'e 15 kilometre uzaklıktaki bu belde yerli ve yabancı turistlerin ilgisini her daim çekmeyi başarabilmektedir.

Torosların doğal güzellikleri ile Akdeniz ikliminin buluşma noktası olan Türkler beldesi tertemiz bir havaya sahiptir. Masmavi ve tertemiz denizi mavi bayraklıdır. Alanya'nın karmaşasından ve gürültüsünden uzakta oldukça sakin ve huzur dolu bir ortama sahip bu belde ziyaretçilerini beklemektedir. Türkler otelleri sakin ve sessiz bir tatil yapmayı düşünenlerin ilk adresi olmaya devam etmektedir.

Son yıllarda yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren turizm firmaları bu bölgeye ve Türkler otellerine ayrıca bir yer ayırmaktadır. Denize yürüme mesafesinde olup Toros Dağları'nın eteğinde hizmet veren Türkler otelleri muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kış sezonunda da tercih edilmesinin yanında özellikle yaz sezonunda Alanya Türkler beldesi ve Türkler otelleri fazlasıyla rağbet görmektedir.

Sizler de Alanya bölgesinde sakin ve huzurlu zaman geçirmek istiyorsanız tercihinizi Türkler beldesinden yana kullanabilirsiniz. Beldede hizmet veren Türkler otelleri misafirlerine en iyi şekilde hizmet vermek için hazırlar. Unutmadan, Türkler otelleri için gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın.

Akdeniz'in masmavi sularını kucaklayan Türkler, uygun fiyatlı konaklama alternatifleriyle tatil için fazlasıyla tercih edilen bir bölge…
Türkler, Antalya'nın Alanya sınırları içerisinde bulunuyor. Yerli ve yabancı yüzlerce turistin dikkatini her daim çekmeyi başarabilen Türkler, Antalya Merkez'e 120 km, Alanya Merkez'e ise 15 km mesafede yer alıyor.

Türkler, Toros Dağları'nın doğal güzelliklerini bünyesinde toplayan bir yer. Akdeniz ikliminin buluşması noktasında bulunmasından dolayı da tertemiz bir havaya sahip Türkler. Masmavi denizi ve tertemiz plajları ile Mavi Bayrak kazanan Türkler, Alanya'nın karmaşasından uzakta, sessiz ve huzurlu ortamıyla karşılıyor ziyaretçilerini. Türkler otelleri de, sakin bir tatil yapmayı düşünenler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.

Türkler otel fiyatları, oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Elbette ki, Temmuz ve Ağustos aylarında tavan yapıyor Türkler otel fiyatları ancak yine de her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Otellerin çoğu her şey dahil konseptinde hizmet veriyorlar ve buna rağmen Türkler otel fiyatları gerçekten oldukça ekonomik. Otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişen Türkler otel fiyatları, otelin denize olan uzaklığına göre de farklılaşıyor. Genel olarak 2019 Türkler otel fiyatlarının 45 TL ile 160 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de bu yaz tatilinde, tercihinizi Antalya'dan yana kullanmayı düşünüyorsanız eğer, Türkler harika bir seçenek olabilir. Yaz aylarındaki yoğunluğu da hesaba katarak, bütçenize uygun olan bir Türkler otelinde erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Türkler otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Türkler otellerini ve Türkler otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkler Hakkında
Türkler, Antalya'nın 115 km doğusunda, Alanya'nın 15 km batısında yaklaşık 4000 hektarlık bir alan üzerinde konumlanmış 10 km uzunluğunda bir sahil şeridine ve mükemmel doğal güzelliğe sahip bir beldedir.
Eski ismi Korakesium olan Alanya ilçesi 13. yüzyılda Alaaddin Keykubat tarafından Bizanslılardan alırak buraya Alaiye ismini vermiştir. 1935 yılında Atatürk geziye geldiği Alaiye'nin ismini değiştirerek Alanya adını vermiştir. Alanya'ya bağlı olan Türkler beldesi 1992 yılında belediye olmuştur. Doğu Akdeniz turizm sınırlarında kalan ve dörtte üçü orman olan, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının içiçe geçtiği şirin bir tatil beldesidir Türkler bölgesi...

Merkez, Bilaller, Fuğla ve Yanıklar olmak üzere toplamda dört mahallesi bulunan Türkler, son yıllarda yapılan yatırım ve teşviklerle içinde bulunduğumuz yüzyılın önemli bir tatil ve dinlence merkezi olması için çalışılmakta, modern ve çağdaş bir bölge olarak tanıtılmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Türkler bölgesinde, yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve bol yağışlı yaşanmaktadır. Halk, Anadolu halkının o meşhur sıcakkanlılığı ve misafirperverliği niteliklerini tam olarak taşımaktadır. Bir turizm beldesi olmasına rağmen halen tarım ve hayvancılık idame ettirilmektedir.

Yerli nüfüsun 8.000 civarında olduğu Türkler Beldesi'nde, sezon sırasında yoğun turist akışı ile birlikte nüfus 180.000'lere varmaktadır.

Son yıllarda büyük bir titizlikle inşaası ve gelişimi devam eden Türkler, modern, çağdaş ve mükemmel bir tatilin merkezi olma yolunda ilerlemektedir. 10km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan Türkler, ülkemizin en güzel sahil bandına sahiptir ve Akdeniz'in en çok Mavi Bayraklı beldesidir. Eski ismi Korakesium olan Alanya ilçesini 13. yüzyılda Alaaddin Keykubat Bizanslılardan alarak buraya Alaiye ismini vermiştir. 1935 yılında Atatürk tarafından Alanya adı verilen bu turizm cennetine bağlı doğa harikası Türkler beldesi ise 1992 yılında belediye olmuştur.

Doğu Akdeniz turizm sınırlarında kalan ve dörtte üçü orman olan, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının iç içe geçtiği şirin bir tatil beldesidir Türkler bölgesi.

Merkez, Bilaller, Fuğla ve Yanıklar olmak üzere toplamda dört mahallesi bulunan Türkler, son yıllarda yapılan yatırım ve teşviklerle içinde bulunduğumuz yüzyılın önemli bir tatil ve dinlence merkezi olması için çalışılmakta, modern ve çağdaş bir bölge olarak tanıtılmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Türkler bölgesinde, yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve bol yağışlı yaşanmaktadır. Halk, Anadolu halkının o meşhur sıcakkanlılığı ve misafirperverliği niteliklerini tam olarak taşımaktadır.

Turizm beldesi olma özelliğinin yanında tarım ve hayvancılık da yapılmaktadır Türklerde. Türkler sahip olduğu iklim ve coğrafi yapısı itibarı ile pek çok ürünün bir arada yetişebildiği ender yörelerden biridir. Özellikle muz, portakal ve tropikal meyvelerin üretimi yapılmaktadır Türklerde. Hayvancılık son yıllarda artan konut yapımı ve yeni tarım arazilerinin açılması nedeni ile zaman içerisinde bitme noktasına gelmiştir.

Yerli nüfusun 8.000 civarında olduğu Türkler Beldesi'nde, sezon sırasında yoğun turist akışı ile birlikte nüfus 180.000'lere varmaktadır.

Son yıllarda büyük bir titizlikle inşası ve gelişimi devam eden Türkler, modern, çağdaş ve mükemmel bir tatilin merkezi olma yolunda ilerlemektedir. Siz de doğa harikası Türkler'e tatil yapmak isterseniz, Türkler otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Türkler Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Türkler Apart Otellerinden birinde, bir Türkler Butik Otelinde, bir Türkler Pansiyonunda veya bir Türkler Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Türkler otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 73 80
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden
Bulut Sokak No:1
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek 5 günlük bir tatil geçirdik ve çok mutlu ayrıldık.Yemekler herkesin sevebileceği tarzdaydı ve oldukça lezzetliydi.Aile odaları gördüğümüz kadarıyla çok genişti ve konforluydu.Çocuklar için ve aileler için ideal kesinlikle.Fiyat performans olarak ayrıca çok başarılı.Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 80
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden
Bulut Sokak No:1
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Umduğumuzdan üstünde harika bir tatil geçirdik ve sanırım bundan daha iyisi olamazdı! Burası her şeyden önce doğa harikası bir yer.Çalışanlar tüm gün sizinle ilgileniyor ve sizi mutlu etmenin yollarını arıyor.Eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirdik.Güzel yemekler için de çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 80
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden
Bulut Sokak No:1
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Burada dört eğlenceli gün geçirdik ve ne kız arkadaşım ne de ben kesinlikle dönmek istemedik.Tatilimizi bu güzel yeri çok sevmemizden dolayı 3 gün daha uzattık.Otel müdürü çok yardımcı oldu ve çok güler yüzlüydü.Odalar çok rahat ve temizdi.Tekrar gelmek için sabırsızlanıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 80
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden
Bulut Sokak No:1
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele ilk geldiğimizde esasında biraz endişeliydik ama sonrasında çok memnun kaldık.Doğayla iç içe bir yer ve çok huzurlu bir ortamı var.Otelin genel konumu itibariyle kendinizi evinizin bahçesinde gibi hissediyorsunuz.Bunda personelin ve yönetimin samimi oluşunun da büyük etkisi var elbette.Ne desem az kalacak bu yüzden kısaca söyleyebilirim ki harika bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Son yıllarda geldiğim en güzel oteldi. 5 yıldızlı bir otelin içinde barındırması gereken her türlü şeyi barındırıyordu. Yemekler çok güzeldi ve çeşit boldu. Otel personeli güler yüzlü ve samimiydi. Tatilimizin daha güzel geçmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştılar. Odalar çok temizdi ve her gün tekrar temizleniyordu. Beklentilerimin üstüne çıkan muhteşem bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam bir aile oteliydi. Hem müşteri profili hem de çalışanları çok nezih insanlardı. Otel çalışanları güler yüzlü ve yardımseverdi. En ufak istediğimiz yerine getirdiler ve sorunlarımızı çözdüler. Çocuklar için özel aktiviteler vardı. Odalar çok temiz ve genişti. Havuzu ve aquaparkı mükemmeldi. Seneye tekrar geleceğiz. Herkese öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gittiğim en iyi otellerden biriydi. Havuzu, yemekleri ve odaları kusursuzdu. Havuzlar çok temiz ve kullanışlıydı. Şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Her türlü damak tadına uygun lezzet bulabiliyordunuz. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Animasyon ekibi çok iyiydi. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalıydı. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek güzel bir tatil yapmayı amaçlayan herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir oteldi. Çocuklarımızla beraber çok eğlendiğimiz bir tatil oldu. Çocuklar özellikle aquaparkı ve çocuk kulübüne bayıldı. Yemekler ve içecekler çok güzel ve çeşitliydi. Otel içinde istediğiniz her saatte yemek bulabiliyorsunuz. Animatörler çok sıcakkanlı ve ilgiliydi. Hem sabah hem de akşam çok güzel etkinlikler hazırladılar. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Seneye tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldik. Burayı temel olarak tavsiye etme sebepleri ise çocuklu aileler için uygun bir otel olmasıydı. Bizde 2 oğlumla birlikte geldik. Şuna eminiz ki gelecek sene de buraya geleceğiz. Aqua parkı ve havuzları çok temizdi. Odamız çok temizdi ve bakımlıydı. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Geri dönmek istemedik. Bir haftalık rüya gibi bir tatilin ardından bugün eve döndük. Otele girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar çok iyi bir hizmet gördük. Otel çalışanları çok güler yüzlü ve samimiydi. Havuzu çok temiz ve kullanışlıydı. Aqua parkı çok temiz ve güzeldi. Animasyon ekibi çok başarılıydı. Hem sabah havuz başında hem de akşamları çok güzel şovlar hazırlamışlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Özellikle çocuklu aileler için çok uygun bir oteldi. Kusursuz bir hizmet ile karşılaştık. Bu sebeple otel yönetimine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Otelin mimarisi ve özellikle peyzajı çok iyiydi. Yemekler ve içecekler çok güzel ve çeşitliydi. Animasyon ekibi çok iyiydi. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı şovlar hazırlıyorlar. Herkese tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Küçük sorunlarımız olmadı değil ancak bunları çok dert edilecek sorunlar değildi. Yemekler çok güzel ve çeşitliydi. Otel çalışanları samimi ve içtendiler. Verdikleri güzel hizmet için kendilerine teşekkür etmek isterim. Otel genel olarak çok temizdi. Animasyon ekibi çok iyiydi. Biz çok beğendik. Sizlere de öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 78 32
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek üçüncü kez geliyoruz. Her gelişimizde çok daha iyi ve çok daha kaliteli bir hizmet ile karşılaşıyoruz. Otel çalışanlarına güler yüzlü ve arkadaş canlısıydı. Her türlü isteğimizi yerine getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Yataklar çok rahattı. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Yemekleri de beğendik. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 59
Eftalia Splash Resort
Eftalia Splash Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden memnun ayrıldık. Personellerin ilgisi, güler yüzlülüğü ve çözüm odaklı olması bizi sevindirdi. Bu sayede otelde hiç yabancılık çekmedik, personeller ile arkadaş gibi olduk. Otel için pis diyemem ortak kullanım alanlar ve odamız temizdi ama havlular ve çarşaflar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, belki bize böyle denk gelmiştir diye düşünüyorum. Bu otelde diğer otellerdeki gibi yabancı düşkünlüğü yoktu, Türkler ile de çok güzel ilgilendi herkes. Otelin havuzu ve aquası çok güzeldi. Güzel bir tatil oldu bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 59
Eftalia Splash Resort
Eftalia Splash Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam bir aile oteli diyebiliriz. Otelde kendimizi evimizde gibi hissettik. Bize bu konforu sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. Personeller çok ilgili ve samimiler. Otelin denizi çok güzel ve aqua parkları çok başarılı, çocuklar çok eğlendi. Otelin yemekleri güzeldi, zar zor yemek yiyen çocuklarımız bile seve seve yediler yemeklerini. Bu otele tekrardan gelmeyi hem biz hem de çocuklarımız  çok istiyoruz, inşallah seneye tekrar görüşebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 59
Eftalia Splash Resort
Eftalia Splash Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek gittiğimiz bu otelden memnun kaldık. Personeller çok ilgililer ve bizim mutluluğumuz için çok çalışıyorlar. Odamızı sevdik yeterince büyük ve tertemizdi. Yemekleri güzeldi diyebilirim. Otelin Island bölümü çok güzel ve eğlenceliydi. Otel verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ediyor. Sizlere de bu oteli tavsiye ederim, bence pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 59
Eftalia Splash Resort
Eftalia Splash Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu otele ikinci gelişimdi ve yine memnun kaldık. Ailecek geldik ve çok rahat ettik. Tüm personeller çok ilgili, kibar ve güler yüzlü. Yemekler lezzetliydi ama genelde aynı tarz şeyler çıkıyor. İçecekler kaliteliydi. Odamız her gün temizlendi ve aile için yeterli büyüklükteydi. Otelin her yeri de tertemiz. Animasyon ekibini çok sevdik, hepsi çok eğlenceli. Biz oteldeyken Türk gecesi oldu ve biz çok beğendik. Bizim için çok güzel bir tatil oldu, herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin konumu çok güzel, ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor. Otel oldukça büyük bir alanda ve içerisinde çok fazla imkan bulunuyor. Biz odamızı çok beğendik, havuzlara bakan bir odada kaldık ve çok güzeldi. Otelin birçok havuzu var hatta tuzlu suyla dolu olan bir havuz bile var. Değişik değişik birçok aqua park var. Denize otelden tünel geçilerek gidiliyor ve hem sahil hem de deniz çok güzel. Otel genel olarak çok eğlenceli sürekli şovlar ve etkinlikler var, otelin kendine ait bir de diskosu var. Bu oteli kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele balayımız için geldik ve rezervasyon yaptırırken bunu söylediğimiz için odamız çok güzel hazırlanmıştı. Balayı çifti olduğumuz için otelde bize özel sunulan şeyler oldu, mesela ücretsiz olarak spa merkezinden faydalanabildik. Spa merkezi çok başarılıydı. Biz alakart restoranları çok beğendik, sizde eğer giderseniz mutlaka deneyin. Otelde bir çok havuz var, çok güzleler ve su kaydırakları çok eğlenceli. Otelde genel olarak aileler ve bizim gibi birkaç balayı çifti vardı. Oteli çok sevdik ve memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailece geldiğimiz bu otelde 1 hafta konakladık. Biz gerçekten bu oteli çok beğendik ve otelden çok memnun kaldık. Havuzlar ve aqua parklar çok başarılı. Deniz otelden biraz uzak olduğu için üşenenler olursa diye deniz suyu olan bir havuz vardı. Bence bu çok ince düşünülmüş bir davranış. Eğer denize gitmek isterseniz tünelden geçmeniz gerekli ve çok güvenli bir çözüm olmuş bu. Personellerin profesyonellikleri harikaydı. Otelin yemekleri çok lezzetli ve çeşit çeşitti. Otelde asla eğlence bitmiyor, sürekli bir aktiviteler var. Biz bu otelde hem paramızın karşılığını fazla fazla aldık hem de çok içimize sinen bir tatil oldu. Herkese her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin konforu ve temizliği çok başarılı. Ayrıca verilen hizmette çok kaliteli. Yemekleri biz çok beğendik, çeşitli ve lezzetliydi özellikle ızgaralar harikaydı. Personeller çok hızlılar ve ilgililer. Havuzlar ve aqua parkları çok sevdik. Otel çok kalabalık olmasına rağmen herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Otelde bizi rahatsız eden tek şey her şey dahil konseptli olmasına rağmen bazı şeylerde ekstra para istenmesiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde karşılama çok güzeldi ve çok beklemeden hemen odamıza yerleşebildik. Odamızı çok beğendik, konforlu, geniş ve tertemizdi. Otelde birçok havuz var ve çok güzeller. Aqua parklar çok eğlenceli ve güvenli. Denize otelden tünel yardımı ile gidiliyor ve bence bu çok güzel. Yiyecekler lezzetli ve içecekler kaliteliydi. Tam bir aile oteli olması da ayrıca hoşumuza gitti. Gitmek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam bir aile oteliydi, biz çok keyifli bir tatil geçirdik. Otelde yiyecekler ve içecekler sınırsız. Yemekler güzeldi, biz rahatlıkla yiyebildik. Personellerin ilgisi ve samimiyeti çok güzeldi. Otelde hem çocuklar hem de yetişkinler için su kaydırakları mevcut ve çok güvenliler. Otelde sürekli aktiviteler ve eğlenceler oluyor, bu otelde hiç sıkılmadık. Odamızdan memnunduk, aile için ideal bir odaydı ve tertemizdi. Seneye tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Oteli çok sevdik. Çocuklarımız aqua parkta gönüllerince eğlendiler. Havuzlar çok güzeldi, tertemizdi. Aslında genel olarak otelin temizliği çok başarılıydı. Yemeklerde bol bol çeşit vardı ama biz birkaç yiyecekte sorun yaşadık. Otelde birçok aktivite var ve çok eğlenceli oluyorlar. Denizi uzak olsa da sorun olmadı biz denizi çok sevdik. Personellerin dostça yaklaşımı ve ilgileri çok güzeldi. Biz memnun kaldık, kesinlikle tekrar gelebileceğimiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 07
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony
Akdeniz Bul. No:26
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden memnun kaldık. Konumu güzeldi, ulaşımımız kolay oldu. Hijyene önem veren bir tesis olduğu çok belli, etrafta sürekli temizlik personellerini görebilirsiniz ve her yer tertemiz. Odalarımız her gün temizlendi, çarşaf ve havlular değiştirildi. Personellerin güler yüzü, samimiyeti ve ilgisi çok güzeldi. Yemeklerde oldukça fazla çeşit vardı genel olarak beğendim ama bazı şeyler gerçekten çok kötüydü. Otelin havuzları çok güzel ve hijyenikti. Otelden denize bir tünelden geçerek gidiliyor yani yakın diyebilirim. Otelde ortam gayet kaliteli ve nezih insanlardan oluşuyor, biz çok memnun kaldık sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 59 42
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya
Akdeniz Bulvarı No:38
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tekbir Resort Alanya, tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradığımız, kaldırıldığımız, insanların muhafazakar duygularıyla rahatça oynadıkları bir oteldir. Resimlerle hiç bir alakası yoktur. Ağustos ayında internetten bakıp, turizm şirketi aracılığıyla gittiğimiz bir oteldir. Arkadaşlar sakin siz de resimlere kanıp gitmeyin. Pislik içerisinde, yemekleri kötü, personeli saygılı değil, kötü bir otel. Verdiğiniz paraya, zamana yazık. En kötüsü dinlenecekken stres olup geliyorsunuz. Odalar böcek, pislik, koku içerisinde. Yemekhane keza aynı, havuzlar aynı, hele plaj terkedilmiş. Tek kelimeyle yazıklar olsun aldıkları paraya, helal olmasın tek kuruşu. Sakınnn gitmeyinnnn.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 59 42
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya
Akdeniz Bulvarı No:38
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tekbir Resort Alanya, tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradığımız, kaldırıldığımız, insanların muhafazakar duygularıyla rahatça oynadıkları bir oteldir. Resimlerle hiç bir alakası yoktur. Ağustos ayında internetten bakıp, turizm şirketi aracılığıyla gittiğimiz bir oteldir. Arkadaşlar sakin siz de resimlere kanıp gitmeyin. Pislik içerisinde, yemekleri kötü, personeli saygılı değil, kötü bir otel. Verdiğiniz paraya, zamana yazık. En kötüsü dinlenecekken stres olup geliyorsunuz. Odalar böcek, pislik, koku içerisinde. Yemekhane keza aynı, havuzlar aynı, hele plaj terkedilmiş. Tek kelimeyle yazıklar olsun aldıkları paraya, helal olmasın tek kuruşu. Sakınnn gitmeyinnnn.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 05 34
Mysea Hotels İncekum
Mysea Hotels İncekum
Fuğla Mavkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden yeni döndük. Otel tam bir rezalet. Yemekler berbat yenilecek gibi değil çeşit yok kırmızı et hiç yok her şeyi hindi eti ile yapıyorlar. Sürekli makarna çıkıyor. Öğlen bitmeyen yemeği akşama, akşam da bitmeyen yemeği diğer güne tekrar veriyorlar. Resmen otele pizza sipariş etmeyi bile düşündük. O derece aç kaldık yani. Garsonlar lise çocukları yaz tatillerini burada değerlendiren çocuklar. Zorla iş yaptırılıyor gibiler. Kahvaltıya gidiyorsun çay bardağı bitti diyorlar e yıkanmıyor mu işi bitenler diyorsun onunla ben ilgileniyorum deyip uzaklaşıyorlar 15 dakika bekliyorsun bardak gelsin diye. Yemek bitiyor illa söylemek lazım yemeği yeniler misiniz diye. Siz yemek yerken garsonlar sizin önünüzde arkanızda boşalan masaların sandalyelerini masanın üzerine çevirmeye başlıyorlar defolun gidin der gibi. Havuz pis çocuk havuzunun fayansları yosun tutmuş ve içi deniz kumu dolu. Animasyon desen son derece amatör ilerliyor. Odalarda klozetin sifonuna basıyorsun elinde kalıyor. Duşakabini kapatmaya çalışıyorsun yarısı açık kalıyor. Otelin tek iyi tarafı sahil ve deniz çok güzel o da Allah vergisi zaten. Ha güzel ama otele ayrılan şezlonglarda yer bulabilmek için sabah ezanı gidip havlu atmak gerek. Gidecek arkadaşlar dikkate alsınlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 35 22
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya
Merkez Mah. Akdeniz Bulvarı No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam bir yasaklar oteli. 7'den sonra havuza girmek yasak. Çayla şuraya çıkamazsınız orada yemek yasak. Daha neler neler… Havuzda yüzmek imkansız, çok kalabalık. Tek güzel yanı çocuk aqua parkı. Gerisi boş maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 05 40
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele gitmeden önce internette gördüğümüz kötü yorumlar yüzünden aklımızda soru işaretleri oluşmuştu ama otele girdiğimiz anda tüm fikrimiz değişti. Otelin karşılaması çok iyiydi. Personeller çok ilgili ve güler yüzlüydü. Yemekler son derece lezzetliydi ve bol bol çeşit vardı. Odamızın ve otelin genel temizliğinden memnun kaldık. Animatörlerle çok güzel bir arkadaşlık kurduk. Havuz ve deniz de çok güzeldi, şezlonglar yeterli sayıdaydı. Bence bu otele kötü yorumlara aldırış etmeden bir şans verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 88
Aydınbey Gold Dreams
Aydınbey Gold Dreams
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailemle hem dinlenmek hem de rahatlamak için geldiğim tatlı otel. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Odaları çok temiz ve konforluydu. Yemekleri çok güzel ve lezzetliydi. Otel çalışanları güler yüzlüydü. Animasyon ekibi hem çocukları hem de bizleri çok eğlendirdi. Seneye tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 00 88
Aydınbey Gold Dreams
Aydınbey Gold Dreams
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin en sevdiğim tarafı personelin karşısında bulunan insana müşteri gibi değil de yıllardır tanıdığı bir dostmuş gibi içten ve samimi davranmasıydı. Bu samimiyeti, ciddiyet ve çalışkanlıkla birleştirince ortaya inanılmaz bir eser çıkıyor. Oteli genel olarak çok beğendik. Yemekler güzel ve odalar temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 88
Aydınbey Gold Dreams
Aydınbey Gold Dreams
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek geldik. Özellikle çocuklarım otele bayıldılar. Mini clubda çalışan personel işinin ehliydi. Genel olarak otel personeli güler yüzlü ve iyi niyetliydi. Verdikleri hizmet için hepsine teşekkür ediyorum. Yemekler güzeldi. Odamız temiz ve konforluydu. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 88
Aydınbey Gold Dreams
Aydınbey Gold Dreams
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tatil boyunca kendimizi çok iyi hissettik. Yemekler çok lezzetliydi. Çeşit açısından sıkıntılar vardı ancak çok önemli değildi. Otel personeli çok kaliteli ve iyi bir ekipti. Özellikle animasyon ekibi özel bir teşekkürü hak ediyorlar. Yaptıkları şovlar ile bizleri çok eğlendirdiler. Odalar çok temiz ve konforluydu. Deniz manzaralı balkonunda oturmak şahaneydi. Çok fazla çocuklu aile olduğu için biraz fazla ses vardı. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 79 60
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Her ne kadar kötü yorumlara rastlasamda benim için keyifli geçen bir tatil oldu. Yemek çeşidi olarak sorunlar olsa da, yemekler lezzet açısından güzeldi. Denize inmek için kendi tünelleri var. Odalar geniş ve temiz idi. Biraz personel sıkıntısı var gibi. Bu sorunu çözebilirse geri kalan ufak tefek sorunlar otomatikman çözülecek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 79 60
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bir söz vardır sana yapılmasını istenmeyeni başkasına yapma diye, işte bu sözün en büyük kanıtı bu otelde personelin insanlara karşı tavrıydı. Siz onlara güleryüzlü ve sevecen davranınca onlarda size aynı şekilde davranıyor ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor. Yemekler çok güzeldi ancak çeşitler artmalı. Küçük sorunlar haricinde çok keyif aldığımız bir tatil oldu. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 79 60
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Genç insanlar tarafından tercih edilmeyecek bir otel. İçecek konusunda kalite yükselmeli. Yemekleri lezzetliydi. Şezlong konusunda insanlar arasında resmen bir yarış var. Bu sebep ile yeni bir düzenleme yapılarak sayılar artırılmalı. Kalabalık olması ve bazı oteller ortak tesislerin kullanılması en büyük sorun gibi gözüküyor. Bence aileler için daha ideal bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 73 80
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden
Bulut Sokak No:1
Alanya / Antalya
Türkiye

-

21 Temmuz itibariyle bir hafta konakladığımız otelin iyi yanlarını paylaşayım önce; yeşilliğin bol olması hayvanların oluşu ve Türk gecesi güzeldi. Gelelim olumsuz eksik yönlerine; pansiyondan bozma oda ve banyolarında konfor yoktu lavabo musluğu arızalıydı şampuan krem diş fırçası macunu yoktu. Kiralık kasa günlüğü 5 TL idi. Klima arızalı çalışmıyordu, kirli hava üflüyordu, o Antalya'nın nemli havasında boğulduk resmen. Şikayet üzerine iki gün sonra klima değişimi yapıldı. 37 ekran TV'de sadece Fox Tv izlenebiliyordu. Otelin Wi-Fi'si sadece resepsiyondan çekiyordu oda kopuk kopuk çekiyordu ki gelen tüm konuklar Wi-Fi için orada oturuyordu. Otelin %70'i Rus turistlerden oluşuyordu yemek saatlerinde oluşan kuyruktan yemek ve tatlı kalmıyordu boş masa bulabilmek için beklediğimiz oluyordu. Alkol ve gazlı içeceklerin %90'ı sudan oluşuyordu şeffaf plastik bardak ile içiliyordu. Odanın içinde mini barda sadece büyük boy bir şişe su veriyorlar daha sonra bitince poolbardan sebilden doldurmamız gerekiyordu resepsiyon öyle yapın ya da yasa 5 TL'ye satın alın dedi. Yemekler çok uyduruktu bir önceki yemeği katıp karıştırıp tekrar sunuyorlardı tamamen. Pide ve zeytin ile karnımızı doğurduğumuz öğünler oldu hatta 3 km ilerde kokoreç sipariş ettik dışardan. Yemekleri ve içecekleri çok kalitesizdi, plajdaki gözlemeci ve hamburgerci bayanlar gelenleri tersliyordu hazırladıkları bitiyor diye bezgin kızgın ifadeleri insanın iştahını kapatmaya yetiyordu. Gözleme sabah 10 ile 5 arası var diye yazıyordu fakat kadını o saatlerde göremiyorduk birkaç kere sorduk diğer elemanlara gözlemeci nerde ne zaman gelir diye kadın bizi dövmekten beter etti resmen! Çalışanlar garsonlar canından bezmiş zorla getirilmiş hepsi mutsuz. Havuza saat 6'dan sonra girmek yasak. Plajda ve havuz kenarında boş şezlong bulmak imkansızdı zaten denizi dalgalı derin çakıl taşlı hep ummadığınız yerde iri kayalar var dizlerimiz kanadı. Çocuk animasyonunda hep Rusça çizgi filmleri var Türklere yönelik bir şey yok açıkçası otel anca 3 yıldızı hakediyor evet parası uygun ama çok kalitesiz ikinci günü gitmeyi düşündüm! Acil işletmenin elden geçmesi iyileştirilmesi lazım yoksa bu kalitede anca Ruslar gider zaten ya da benim gibi fotoğraf ve yorumlara kananlar gider...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 35 22
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya
Merkez Mah. Akdeniz Bulvarı No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Harika 1 hafta, ailece uygun fiyata bir tatil yaşadık... Çalışanlarına ve sahibine özellikle teşekkür ediyorum. Yorumlarında yemek kötü, temiz değil, ilgi yok gibi yazanların başka bir otelde kaldığına inanıyorum... Ya da bir sonraki yıl kimse gitmesin de fiyatlar düşsün, biz rahat gidelim düşüncesi olduğuna inanıyorum... Unutmadan, son dünya kupası maçında Rusları Hırvatlar yenince ilginç diyaloglar yaşadık... Sonuçta her şey harika idi, teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 35 22
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya
Merkez Mah. Akdeniz Bulvarı No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

1 haftalığına geldiğim, otel de baştan sona fiyasko. Denize girmeniz imkansız. Yemekler, personelin ilgisi, temizlik 10 üzerinden sıfır. Bir tek aquaparklar güzel ama aquapark için de o para verilmez. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gidecekler iyi düşünsün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 26 04
Adenya Otel
Adenya Otel
Gölcük Cad. No:19 Fuğla Mevkisi
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Garsonların hepsi hapishaneden çıkıp da orada sığınak olarak çalışıyorlar büyük bir ihtimalle, hepsi işledikleri suçları ve hapishane maceralarını misafirlerin yanında alalede sohbet ediyorlar. Garsonların ve çalışanların üstleri başları ve elleri çok kirli, çok seviyesiz bir ortam. Yer olarak güzel olması çok yanıltıcı, içerik çok önemli, yemekler korkunç, 5 yıldız değil de 2.5 yıldız benim fikrimce.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 59 42
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya
Akdeniz Bulvarı No:38
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel için yapılan mükemmel çok iyi güzel gibi yorumlara asla kanmayın. Tamamen otel sahibinin hiç para harcamadan aksilikleri düzeltmeden çalışanlarına üç kuruş verip tatilcilerin parasıyla zenginliğine zenginlik katmak istediği bir anlayış. Temizlik anlayışı sıfır, yemekler kötü, akşamları tarifi imkansız bi koku. Ne olur yorum yazarken başkalarının haklarına girdiğimizi unutmayalım sahte yorumlar bizi buraya getirdi. Başında İslami sözü geçiyorsa bin kere daha iyi olup ona göre tedbirler almalısınız. Riske girip gelmeyin. Tek iyi şeyi havuzlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 39 13
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel mimarisi, yemekler, garsonlar, havuz çok iyi fakat deniz taşlık ve çok pis kesinlikle yüzülmüyor. Oda temizliği iyi değil, gece animasyonlar çok çok kötü, çocuklara eğlence sıfır, o kadar otel gezdim bu kadar kötü eğlencesi sıfır olan bir yer görmedim. Eksikler çok, yeni bir yer olmasına rağmen benim tercih sebebim yerli yabancı sırf aile çoğunluğu olmasıdır, beklentilerimi karşılamadı on üzerinden 5 puan alır sadece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 80
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden
Bulut Sokak No:1
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele ilk gelirken biraz tedirgindim. Ama geldiğim andan itibaren muhteşem bir manzarayla karşılaştım. Her yer yemyeşil, cennetten bir köşe gibiydi. Meyve ağaçları, çam kokuları iç içeydi. Konseptine bayıldım. Her şey çok düzenli ve her detay düşünülmüştü. Kendi bahçeniz ve eviniz gibi hissedeceğiniz bir mekan. Çalışan personel çok saygılı, nezaketli, yardımsever ve güler yüzlü. Hiçbir isteğiniz geri çevrilmiyor. İnsana çok değer veren işletme ve çalışanlar. Oda temizliği çok iyi. O kadar ağaç varken içeride ve dışarıda bir tane bile sivrisinek yoktu. Bu da çok bakımlı olduğunu gösteriyor. Verdiğiniz rakamın çok üstünde bir yer. Özellikle animasyondaki Junior işini mükemmel yapan bir arkadaş. Bizleri çok eğlendirdi. Birçok otel gezdim ama ilk kez işini bu kadar düzgün, seviyeli, severek ve hakkını gerçekten vererek yapan animatöre ilk kez rastladım. Sabah 10'dan akşamın 11'ine kadar misafirleriyle iç içe, onları eğlendirmek için kendini paralıyor. Gün içinde de birçok aktiviteler yaptırıyor konuklarına ve çocuklara. Bize gerçekten çok farklı ve eğlenceli vakit geçirtti. Zaman nasıl geçti anlamadık. Yaptığı doğum günü sürprizleri de beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Tüm misafirlerini de. Ben özelikle Junior'a bu başarılı performansı, ilgi ve alakasından, insanlara değer verip ince düşüncelerinden dolayı kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Otel işletmesinin de onun değerini bilmelerini umut ediyorum... Bence otelin belkemiği Junior. Ayrıca tüm diğer personel arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Allah hepsinin yolunu açık etsin... Herkese tavsiye ederim, gerçekten sizi farklı yerlere götürecek bir mekan. 23 Haziran 2018.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 13
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yabancı isen altını bile bezlerler ninni söyleyip uyuturlar, Türksen ortada ne varsa faydalanırsın ilgi alaka pek yok, otel yönetimi şikayetlere duyarlı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 35 22
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya
Merkez Mah. Akdeniz Bulvarı No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Mükemmel bir tatil yeri, her şeyi dolu dolu yaşadık. İyi ki Eftalia Aqua Resort Alanya. Her şey için teşekkür ederiz. En önemlisi sevgili Erhan Bey'e teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 40 67
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel
Fuğla Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ay başında kaldık, hatta bu mesajı yazarken son günüm, bugün çıkış yapacağız. Personel güler yüzlü, ilgili. Bayan-erkek ayrı plajı, havuzu çok iyi ama yemekler çok kötü. Bizim kaldığımız dönemde kalanlar %80 Arap turist ağırlıklıydı. Sanırım o yüzden daha çok Arap damak tadına göre yemek yapıyorlardır ama tatlılar da kötüydü. Her şey dahil kaldığımız otelde bir gece dışarı çıkıp yemek yedik karnımız doysun diye. Umarım sezon başlamadan aşçıyı değiştirirler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 40 67
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel
Fuğla Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Balayı çifti olarak gittiğimiz bir oteldi. Resepsiyondan, çalışan personeller ve karşılamadan çok memnun kaldık. Herkes güler yüzlü ve çok saygılı. Özellikle balayı için hazırlanan oda tek kelimeyle harikaydı. 3 gece 4 gün kaldık, daha fazla olsaydı keşke. Tekrar düşünebileceğimiz bir yer. Hiç sıkılmadık. Not; resepsiyonda çalışan, bizi oteli gezdiren, adı sanırım Ebru'ydu, 1 ay önce başladı. Birkaç saatlik arkadaşlığımız olmuştu, buradan sevgiler. Yardımların için teşekkürler canım, işinde başarılar. Adin Beach Hotel'de güzel anılar biriktirdik. Yusuf & Bahar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 26 04
Adenya Otel
Adenya Otel
Gölcük Cad. No:19 Fuğla Mevkisi
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bence her yönüyle mükemmel bir otel. İnsanlar neyin peşinde anlamakta zorluk çekiyorum. Beğenmeyen insanlar muhafazakar olmayan otelleri seçseler daha isabetli olur. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 39 13
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Maalesef çok iyi değil ne yemekler ne hizmet ne de servis. Hiç memnun kalmadım ki VIP idik güya ama Türk kahvesi bile yoktu. Önermiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)