Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Türkler Otelleri

Türkler için {{ (filteredHotels).length}} / 24 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Türkler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Toros Dağları'nın eteğinde, upuzun sahil şeridiyle Akdeniz'in masmavi sularını kucaklayan belde, Türkler…

Antalya iline bağlı Alanya'nın bir beldesidir, Türkler. Antalya Merkez'e 120 kilometre, Alanya Merkez'e 15 kilometre uzaklıktaki bu belde yerli ve yabancı turistlerin ilgisini her daim çekmeyi başarabilmektedir.

Torosların doğal güzellikleri ile Akdeniz ikliminin buluşma noktası olan Türkler beldesi tertemiz bir havaya sahiptir. Masmavi ve tertemiz denizi mavi bayraklıdır. Alanya'nın karmaşasından ve gürültüsünden uzakta oldukça sakin ve huzur dolu bir ortama sahip bu belde ziyaretçilerini beklemektedir. Türkler otelleri sakin ve sessiz bir tatil yapmayı düşünenlerin ilk adresi olmaya devam etmektedir.

Son yıllarda yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren turizm firmaları bu bölgeye ve Türkler otellerine ayrıca bir yer ayırmaktadır. Denize yürüme mesafesinde olup Toros Dağları'nın eteğinde hizmet veren Türkler otelleri muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kış sezonunda da tercih edilmesinin yanında özellikle yaz sezonunda Alanya Türkler beldesi ve Türkler otelleri fazlasıyla rağbet görmektedir.

Sizler de Alanya bölgesinde sakin ve huzurlu zaman geçirmek istiyorsanız tercihinizi Türkler beldesinden yana kullanabilirsiniz. Beldede hizmet veren Türkler otelleri misafirlerine en iyi şekilde hizmet vermek için hazırlar. Unutmadan, Türkler otelleri için gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın.

Akdeniz'in masmavi sularını kucaklayan Türkler, uygun fiyatlı konaklama alternatifleriyle tatil için fazlasıyla tercih edilen bir bölge…

Türkler, Antalya'nın Alanya sınırları içerisinde bulunuyor. Yerli ve yabancı yüzlerce turistin dikkatini her daim çekmeyi başarabilen Türkler, Antalya Merkez'e 120 km, Alanya Merkez'e ise 15 km mesafede yer alıyor.

Türkler, Toros Dağları'nın doğal güzelliklerini bünyesinde toplayan bir yer. Akdeniz ikliminin buluşması noktasında bulunmasından dolayı da tertemiz bir havaya sahip Türkler. Masmavi denizi ve tertemiz plajları ile Mavi Bayrak kazanan Türkler, Alanya'nın karmaşasından uzakta, sessiz ve huzurlu ortamıyla karşılıyor ziyaretçilerini. Türkler otelleri de, sakin bir tatil yapmayı düşünenler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.

Türkler otel fiyatları, oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Elbette ki, Temmuz ve Ağustos aylarında tavan yapıyor Türkler otel fiyatları ancak yine de her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Otellerin çoğu her şey dahil konseptinde hizmet veriyorlar ve buna rağmen Türkler otel fiyatları gerçekten oldukça ekonomik. Otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişen Türkler otel fiyatları, otelin denize olan uzaklığına göre de farklılaşıyor. Genel olarak 2017 Türkler otel fiyatlarının 45 TL ile 160 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de bu yaz tatilinde, tercihinizi Antalya'dan yana kullanmayı düşünüyorsanız eğer, Türkler harika bir seçenek olabilir. Yaz aylarındaki yoğunluğu da hesaba katarak, bütçenize uygun olan bir Türkler otelinde erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Türkler otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Türkler otellerini ve Türkler otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkler Hakkında

Türkler, Antalya'nın 115 km doğusunda, Alanya'nın 15 km batısında yaklaşık 4000 hektarlık bir alan üzerinde konumlanmış 10 km uzunluğunda bir sahil şeridine ve mükemmel doğal güzelliğe sahip bir beldedir.

Eski ismi Korakesium olan Alanya ilçesi 13. yüzyılda Alaaddin Keykubat tarafından Bizanslılardan alırak buraya Alaiye ismini vermiştir. 1935 yılında Atatürk geziye geldiği Alaiye'nin ismini değiştirerek Alanya adını vermiştir. Alanya'ya bağlı olan Türkler beldesi 1992 yılında belediye olmuştur. Doğu Akdeniz turizm sınırlarında kalan ve dörtte üçü orman olan, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının içiçe geçtiği şirin bir tatil beldesidir Türkler bölgesi...

Merkez, Bilaller, Fuğla ve Yanıklar olmak üzere toplamda dört mahallesi bulunan Türkler, son yıllarda yapılan yatırım ve teşviklerle içinde bulunduğumuz yüzyılın önemli bir tatil ve dinlence merkezi olması için çalışılmakta, modern ve çağdaş bir bölge olarak tanıtılmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Türkler bölgesinde, yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve bol yağışlı yaşanmaktadır. Halk, Anadolu halkının o meşhur sıcakkanlılığı ve misafirperverliği niteliklerini tam olarak taşımaktadır. Bir turizm beldesi olmasına rağmen halen tarım ve hayvancılık idame ettirilmektedir.

Yerli nüfüsun 8.000 civarında olduğu Türkler Beldesi'nde, sezon sırasında yoğun turist akışı ile birlikte nüfus 180.000'lere varmaktadır.

Son yıllarda büyük bir titizlikle inşaası ve gelişimi devam eden Türkler, modern, çağdaş ve mükemmel bir tatilin merkezi olma yolunda ilerlemektedir. 10km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan Türkler, ülkemizin en güzel sahil bandına sahiptir ve Akdeniz'in en çok Mavi Bayraklı beldesidir. Eski ismi Korakesium olan Alanya ilçesini 13. yüzyılda Alaaddin Keykubat Bizanslılardan alarak buraya Alaiye ismini vermiştir. 1935 yılında Atatürk tarafından Alanya adı verilen bu turizm cennetine bağlı doğa harikası Türkler beldesi ise 1992 yılında belediye olmuştur.

Doğu Akdeniz turizm sınırlarında kalan ve dörtte üçü orman olan, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının iç içe geçtiği şirin bir tatil beldesidir Türkler bölgesi.

Merkez, Bilaller, Fuğla ve Yanıklar olmak üzere toplamda dört mahallesi bulunan Türkler, son yıllarda yapılan yatırım ve teşviklerle içinde bulunduğumuz yüzyılın önemli bir tatil ve dinlence merkezi olması için çalışılmakta, modern ve çağdaş bir bölge olarak tanıtılmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Türkler bölgesinde, yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve bol yağışlı yaşanmaktadır. Halk, Anadolu halkının o meşhur sıcakkanlılığı ve misafirperverliği niteliklerini tam olarak taşımaktadır.

Turizm beldesi olma özelliğinin yanında tarım ve hayvancılık da yapılmaktadır Türklerde. Türkler sahip olduğu iklim ve coğrafi yapısı itibarı ile pek çok ürünün bir arada yetişebildiği ender yörelerden biridir. Özellikle muz, portakal ve tropikal meyvelerin üretimi yapılmaktadır Türklerde. Hayvancılık son yıllarda artan konut yapımı ve yeni tarım arazilerinin açılması nedeni ile zaman içerisinde bitme noktasına gelmiştir.

Yerli nüfusun 8.000 civarında olduğu Türkler Beldesi'nde, sezon sırasında yoğun turist akışı ile birlikte nüfus 180.000'lere varmaktadır.

Son yıllarda büyük bir titizlikle inşası ve gelişimi devam eden Türkler, modern, çağdaş ve mükemmel bir tatilin merkezi olma yolunda ilerlemektedir. Siz de doğa harikası Türkler'e tatil yapmak isterseniz, Türkler otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Türkler Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Türkler Apart Otellerinden birinde, bir Türkler Butik Otelinde, bir Türkler Pansiyonunda veya bir Türkler Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Türkler otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Çeşit çok az

Asansörler boş olmasına rağmen gelmiyor. Çalışanlar ilgisiz, oda servisleri sürekli eksik, yiyecekler neredeyse bozuk ve tatsız. Çeşit çok az ve kesinlikle temiz değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asrın Beach Otel
Asrın Beach Otel

-

Sadece animasyon güzel

Dün otelden çıkış yaptık. Kaldığımız odanın internette gösterilen odayla alakası yoktu. Bize verilen oda çok eskiydi ve kirliydi. Resepsiyona oda değiştirme talebinde bulunduk. Azarlar gibi konuşarak internete fotoğrafını koydukları odalardan otelde sadece 5 tane olduğunu söylediler. Ve güya doluymuş ama başka müşterilere oda verilince kandırıldığımızı fark ettik yani müşteri ayrımı yapılıyor. Rus müşterilere farklı davranmalarından bahsetmiyorum bile. Yemeklerin çoğu kötüydü bazı günler lezzetli birkaç çeşit çıktı onun dışında her gün patates kızartması yerim diyorsanız tercih sizin. Plaj ve havuz güzeldi. Animasyon ekibi olmasa otelin çekilir bir yanı yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Çalışanlar ve yemekler mükemmeldi

Geçen yaz kardeşler olarak 4 aile gitmiştik. Otel çalışanlar ve yemekler mükemmeldi. Otelden memnun bir şekilde ayrıldık. Çok güzel eğlendik. Nasip olursa Ağustos ayında yine oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Hiç iç açıcı değil

Şu an bulunmakta olduğum otel ve hiç iç açıcı değil, imkanınız varsa ücretini yatırmamışsanız değiştirin derim, hatta hiç tercih etmeyin, iyi yorumların da müşteriler tarafından yazıldığına inanmıyorum. Burası otel bile olamaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Türkler bu oteli beğenmez

3-8 Temmuz arasında kaldığımız otelden çok pişman ayrıldık maalesef. Şu ana kadar yaptığımız en kötü tercihti. Çalışan personel ve yöneticilerin tavrı hoş değildi. Yurt içinden gelen konuklarına kesinlikle saygıları ve iyi bir hizmet anlayışları söz konusu değil, kesinlikle tavsiye etmiyorum dertleri yurt dışından gelenlerin gözlerini boyamak genel havuz ve çocuk havuzu karşısında uygunsuz ortamlar yaratmak!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Yemekler çok kötü

Şu an otelde tatildeyim. Bir yıl hevesle tatil yapmak için bekle... Sonra karşına çıkan hizmet vasat... Yemekler çok kötü, restoran bölümü inanılmaz sıcak. Tesis yetersiz çalışıyor. Yenecek tek kalem yemek ve tatlı bulmak çok zor. Soda ve kola almak için dahi 5 dk sıra bekliyoruz. Odalar temiz. Salata sevenler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

En lüks yemek barbunya

Otel çok kötü. En lüks yemek barbunya. Her şey dahil otel, ultra değil, dondurma bile paralı, snack barlar 12'de açılıp 3'de kapanıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Yemekler harika

4 kişilik bir aile olarak geldik. Girişten itibaren güler yüzlü personel ile karşılaştık. Otelin konumu, mavi bayraklı denize sıfır oluşu, otel içinde erkek ve bayan mescidinin oluşu güzel. Ayrıca erkek - bayan havuzu ve denizinin ayrı oluşu ve de isteyenler için ayrıca aileniz ile denize ve havuza girebileceğiniz ortak bölümün de olması çok güzel. Yemekler bir harika. Şeker hastaları için de şahsıma özel diyet tatlıları da her öğünde getirdiler. Animasyon ekibi de çok harika. Başta Erman ve Faruk Bey olmak üzere bütün personele çok teşekkür ederim. Özellikle tesettür aile oteli düşünenler bu otelden pişman olmazsınız. 10 numara bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Yemekler kötüydü

1- Yemekler kötüydü, aç kaldık. Helal denmiş; fakat sertifika yok. Etli yemek neredeyse yok. Olan da merdiven altı, ne idiği belirsiz, hazır burger tarzı köfteden yapılan yemekler ve ağırlaşmış kötü kokuyor. Tavuk ürünleri çok çıkıyor o da ağır kokuyor ve kötü tadı var 2- Giriş katlarda gider-lağım kokusu var. Banyoya sonradan havalandırma deliği açılmış; ama yeterli değil ve pis koku yayılıyor. 3- Banyoda sıcak su akmıyor. 4- Plaja ulaşmak için yolun karşısına geçiyorsunuz ve 300 mt. dehliz gibi bir kanaldan yürüyorsunuz. Plaj kayalık ve kötü, hemen derinleşiyor. Ödeme yapmadan önce otel yetkilisine “'Plaj kayalıkmış ve şikayet varmış.”' diye internetteki şikayetlerden bahsettim. “'Bu yıl iş makinesi ile temizlettik plaj süper oldu.”' dediler. 5- Plajdaki tuvaletler bozuk. Kaç gündür buradayım, tamir edilmedi. 6- Otelde Wi-Fi yok. Var diyen yalan söylüyor. 7- Sivrisinekten gece boyu uyuyamadık. 8- Temizlik elemanlarıyla konuştuk. İsyan ediyorlar. Personel hep geçici kadro ve asgari ücretle çalışıyormuş. Bir kişiye üç kişilik iş yaptırılmaya çalışılıyormuş. İyi iş bulan kaçıyormuş. 9-Animasyon ve odadaki şifreli emanet kasa otelin artısı :) Tavsiye etmiyorum. Biz düştük siz düşmeyin :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Havlular her daim kirli

Kesinlikle tavsiye etmem. Havlular her daim kirli, personel sürekli yer değişikliği yapıldığından ve ücret verilmediğinden mutsuz ve haliyle sorumsuz. Aile odalarında uyarmamıza rağmen hizmet 2 kişilik yapılıyor. Oda servisi yanlış şeyler getiriyor. Havuz başlarında cankurtaranlar uyuyor. Konuk kalitesi iyi değil. Özellikle Ruslar çoğunlukta ve en alt tabakadan turistlerin olduğu, odalarda rahatsız edici davranışlarından tutun da havuz başında şezlong ve havlunuzu yüzsüzce alacak kadar yüzsüz, basit bir kitle var. Şimdiye kadar kaldığım en kötü otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Yemekleri iyi

5 Mayıs 2017 oğlumla birlikte tatil yaptık, çok güzeldi. Tatili uzatalım dedik. Bay kontenjanımız bitti, yer veremeyiz dediler. Ya anlamıyorum, otel er gazinosu gibi, kimi almıyorsun, bu uygulamalar çok saçma. Otel zaten çok büyük. Yemekleri iyi, eğlenceli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Güle güle bile denmeden

Hizmetinizi beğendim, oteli beğendim fakat çıkışta bir güle güle bile denmeden, yüzümüze bakılmadan çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Odalar temiz ve yeterli

Ramazan içinde konakladım ve çok memnun kaldım. 3 öğün yemeğin dışında sahur da hazırlanıyor ve yemekler ev yemeği tarzında kaliteli ve lezzetli. Bu kaliteden daha iyisi düşünülemez. Odalar temiz ve yeterli. Havuzlar o kadar çok ki, nerede yüzeceğini şaşırıyorsun. Bayan deniz ve havuzu aynı yerde, mescit ve yemek yeri de aynı alanda olduğundan sabahtan bayan tarafına geçiyorsun, akşam yemeğine kadar çıkmıyorsun. Dışarıdan kimse bayan tarafını göremiyor ve giremiyor. Güvenlik üst derecede, bu konuda çok titizler. Birçok ülkeden Müslüman turist ağırlıyorlar ve herkesin yüzü gülüyor, kimse oflayıp şikayet etmiyor. Çalışanlar peşinizde dönüyor mutlu etmek için sizi. Bu ilk gelişimdi ve son olmayacak, bundan sonra hep buraya geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Eva Hotel
Club Eva Hotel

-

Hep aynı yemek

Geçen yazın gittik. Vallahi billahi çok kötü. Hep aynı yemek çıkan, yemeği köpek bile yemez, kokmuş kıyma. Temizlik yok, sular çeşmeden, plajı başıboş. Kola Le Cola.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotels İncekum
Mysea Hotels İncekum

-

Mükemmel bir ortam

Son derece mükemmel bir ortam. Tatil için kaçırılmayacak bir oteldir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Havuzda böcekler yüzüyordu

Telefonda her şey harika dediler. Buraya geldim -5 yıldız bence. Havlular pis, garsonlar ilgisiz, kahve yok, ücretli çoğu şey. Dolandırıcı bunlar. Long beach öneriyorum, biralar su bira değil, yemekler de bayat hissi var. Aquapark kağıtta yazdığı gibi değil. Açılış kapanış saatleri kafalarına göre. İnsanları kandırıyorlar resmen. Şu an yattığım yatak rahat sadece. 5 kişiyiz 2 kişilik hizmet ilgi muamele yapıyorlar. Villaların önündeki havuzda böcekler yüzüyordu en son. Havuzlarda klor eksikliği var. Hijyen bitikleri oynuyor. Disko da güvenlikler rolleri oynuyor. Müdürü ve patronu sahibi kimse lütfen işiyle biraz ilgili olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Asla önermeyeceğim

Ben de daha dün ayrıldım bu otelden. Temizlikten yemeğe, personelden otelin konseptine hiçbir şekilde asla önermeyeceğim ve bir daha gitmeyeceğim bir otel. Yıllardır tatile giderim, gerek turla gerek kendim bulup gittim ama bu şekilde bir otele ilk kez denk geldim ve ben ayarlamıştım bu tatil programını. Arkadaş gurubum için yaşadığım mahcubiyet otelin konseptinden daha berbattı. Asla, asla tavsiye etmiyorum ultra her şey dahil adı altında her şeyin ücretli olduğu bu oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Eva Hotel
Club Eva Hotel

-

Can sıkıntısından patlıyorum

29.04.2017 saat 13.05'de giriş yaptık. Saat 14.00 olmadığı için almadılar. Onu boş ver, girdiğiniz gün mini bara hiçbir şey koymuyorlar. Söyledik biz de, böyle dergi hareketler, müşteri temsilcisini aradık. Hava şu an otel can sıkıntısından patlıyorum. Bilginiz olsun istedim gelmek isteyenlere. 😐

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Yemekler güzel

Tatil diyorsanız, Tekbir Resort Alanya diyorum. Temizlik istiyorsanız, çok sıcak aile ortamı diyorsanız, yemekler güzel olsun diyorsanız, aktiviteler diyorsanız ve harika doğa manzarası diyorsanız sizlere Tekbir Resort Alanya diyorum. Ailemle kalabileceğim çok güzel bir tesis. Ben bir bayan olarak hijyene önem veririm. Bu nedenle burada tatil yapınca çok mutlu oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Eva Hotel
Club Eva Hotel

-

Sular musluktan

Sakın, sakın gitmeyin. Sular musluktan, kola bile Le Cola. Yemekler lezzetsiz. İki sene önce gittik ve yemeklerden hepimizin midesi bozuldu ve hastaneye gittik. Oradan da otele geri dönmeden İstanbul'a döndük. Kalan paramızı bile söz verdikleri halde vermediler. Ne istiyorsan, yok, kalmadı. Ama sorsan açık büfe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Temiz bir oda

Önce şunu belirteyim. Otel hakkındaki yorumları okuduğumda inanın çok tereddüt etmiştik. Fakat rezervasyon yaptırarak tesise gittiğimizde inanın çok üzüldüm. Çünkü muhteşem bir karşılama ile karşılaştık. İlgili, alakalı personel. Ve temiz bir oda. Yemekler de gayet güzeldi. Bu kadar olumsuz yorumlar neden yapılıyor inan anlamadım. Biz 12 kişi olarak gittik. Çok mutlu olduk. Tüm otel personeline sonsuz teşekkürler. Ve 2017 tatil için yine Tekbir Resort Alanya oteline rezervasyon yaptıracağız. Her şeyiyle mükemmel bir tesis. Ailece yaşanılacak bir tesis. En önemlisi çok temiz. Çocuklu aileler için doğru tercih. Saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Türk gecesi, animasyonlar, mini kulüp

Ben bu yaz gittim, çok memnun kaldım. Tekrar gitmeyi düşünüyorum. Biz ailecek memnun kaldık. Türk gecesi, animasyonlar, mini kulüp, hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli. Lütfen karalama kampanyası yapmayalım. Yemekler baharat olarak az olsa da güzel. Çalışanlara gelelim; suratsız olabilirler ama Allah var güler yüzlü idiler. Alan Xafira Deluxe Resort & Spa'ya teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Odalar güzel

Otele girişimiz biraz sıkıntılı oldu, ilk verilen oda kirli çıktı, daha sonra değiştirdiler fakat ne resepsiyon ilgilendi ne de belboy servisi vardı. Oda kartlarımızı elimize verdiler hiç bilgilendirme yapmadan, kendiniz çıkarsınız değil mi diye sordular. Odalar güzel, geniş, ferah ama oda malzemeleri kötüydü. Pikeler artık rengi gitmiş ve topçuk oluşmuş her yerinde, kat görevlileri meydana da indikleri için odalara geç çıkıyorlar anlaşılan ama yine de kötü sayılmazlar. Serviste kullanılan plastik bardaklar felaket kötüydü ama iyi yanı da cam bardak istendiğinde hayır demiyorlar. Yemekler sezon sonu olduğu için sanırım vasattı ama genel olarak otel güzel. Fiyat da iyi, ayrıca bize rezervasyon için yardımcı olan halkla ilişkiler İsmail Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Yemekler harikaydı

Her şey çok mükemmeldi, her gün oda temizliği yapılıyordu. Yemekler harikaydı, her dakika, her saat yemek yeme imkanınız oluyor. Havuz çok temizdi. Hayatımda geçirdiğimiz en güzel tatildi. Hiç unutmayacağım. Herkese çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Long Beach Resort Alanya
Long Beach Resort Alanya

-

Personel gerçekten iyi

Otel her yönüyle güzel ve mükemmel. Bu sene tatilde oradaydım. Kısmetse 2017'yi de aynı otelde geçirmek istiyorum. Personel gerçekten iyi, mutfağından tutun barmenine kadar saygılı ve işini yapan insanlar. Teşekkürler Long Beach Resort Alanya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Bayanlara özel plajı çok rahat

Eşine az rastlanır ilgi, alaka bulacağınız bir otel... Hele o çocuklara ayarlanmış etkinlikler süper. Çocuklarla bütün gün ve akşam 11.30'a kadar ilgileniliyor. Mahinur ve Aylın ablaları bir başka, hepsine çok teşekkür ediyorum. Odalar, havuzlar tertemiz. Bayanlara özel plajı çok rahat, içeride her türlü ihtiyacı düşünmüşler. Gitmek isteyen, istemeyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adenya Otel
Adenya Otel

-

Yemekler tam anlamıyla hayal kırıklığı

5 yıldız parası verip 3 yıldız otel konforunda konaklamaya hazır olan herkes gelebilir. Olumlu yorum yapanlar gerçekten 5 yıldız otel konforunu ve eğitimli personeli görmeden ya da bu Adenya Otel tarzı otellere giden kesim olarak görüyorum. Balayına gelmek istediğim otele 1 sene sonra gelebildim. Ancak tam anlamıyla fiyasko. Otel kurallarında çıkış kuralları yönünden hassasiyetlerini belirten Adenya Otel'e 14.00'de giriş yapmamız gerekirken 14.45'te giriş yapabildik. Üstelik 2 gün boyunca odaya mini bar, en basitinden su koyulmadan. Personel iyi niyetli ancak eğitimsiz... Yemekler tam anlamıyla hayal kırıklığı. Birbirini takip eden aynı tip yemekler. Pişirilmesi bir türlü başarılı olmayan et, köfte, ızgara yemekleri... Tatlı ve pastalar lezzet yönünden zayıf . İslami kesimin başka tercihi olmadığından eli mahkum gideceği bir otel. Ama gerçekten verdiğim paranın hakkını alamamak oldukça üzücü. Tüm bunlar yaşanırken yapacak bir şey bulamamanın sıkıntısıyla tavlayı dışarıda oynamak istedik ancak işletme müdürü haber göndermiş, yasakmış... İnsanların tatil psikolojisini dahi anlamayan müdürün bu işletmeyi yönetmesini normal karşıladım. Daha iyi olma imkanı çok fazla yok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Long Beach Resort Alanya
Long Beach Resort Alanya

-

Gece atıştırmalık yok

5 yıldız görünümlü ancak 3 yıldız hizmet sunuyor. Olumsuz yorumların hepsi ile karşılaştım. Çalışanlar saygısız, yabancı turistlere yaklaşımları farklı, yerli turiste karşı suratsız ve ilgisizler. Şahsen kimseye tavsiye etmem... Bebeğim otelde mikrop kaptı, iki gün hastanede geçirdim. İsal olan oğlum için otelde muz bulamadım. Bir hafta kaldım, bir kez muz çıktı. Deniz yarım metreden kayalık, bir karış kum, çakıl yok... Havuzu ve aquası güzel, yemekler lezzetsiz... Gece atıştırmalık yok, bizim gibi hastane dönüşü aç kalabilirsiniz. Geçmiş yıllardaki kalitesinden eser yok. Arap müşterileri söylemiyorum bile. Cidden rezaletti, kimseye tavsiye edemem, paranıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Green Fugla Beach
Club Green Fugla Beach

-

Her gün temizlik yapılıyor

Süper hotel, her şey çok güzel, havuzu, denizi. Her gün temizlik yapılıyor. Alan çok geniş. Bahçesi ve peyzajı çok güzel... Fiyatı da çok iyi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Green Fugla Beach
Club Green Fugla Beach

-

Yemek güzel

Olumsuz mesaj atan arkadaşları anlamıyorum. Yemek güzel, güvenlik iyi, personel gayet güler yüzlü ve yardımcı oluyor. Odalar temiz, ücret çok makul ama olumsuz mesajları anlamıyorum. 5 günlük tatil 1200 lira, daha ne bekliyorlar acaba? 2 çocuk 2 yetişkin nasipse 2017'de tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Müşteri kalitesi düşük

Hayatımda gördüğüm, gittiğim, en kötü otel. Tatil yerine stres yaşadık resmen. 1. Çalışanlar çok suratsız, efendim demek yerine evet sesleniş ünlemi kullanıyorlar 2. Oteli ne kadar ucuza satalım da kim gelirse gelsin mantığını kullanmışlar bu yüzden müşteriler kalitesiz 3. Animasyon sıfır 4. Et yemeği hiç yok kısacası asla paranızın 1 lirasını verip de heder etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Animasyon sıfır, yemekler lezzetsiz

Yemekler berbat, kırmızı et bulamazsınız. Her gün aynı yemekleri yer, mide ağrısı çekersiniz. Servis beklemeyin kendi kendinize servis yaparsınız. Elemanlar çoluk çocuk, animasyon sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Havuzu, yemesi, içmesi

Bayram tatiline denk gelen bir tatil planlamamız olduğundan, kafamızdaki bölge ve otellerde yer bulamadığımızdan biraz mecburi gittiğimiz bir oteldi. Şunu belirtmek istiyorum; iyi ki de böyle oldu ve burada konakladık. Fiyat/performans açısından gayet iyi bir otel. Havuzu, yemesi, içmesi, bayağı bayağı kaliteydi, denize gitmedim, değerlendirme şansım olmadı. Tek eksik yanı çocuklu bir aile olarak ana yemeklerde çocuk menüsünün kısıtlı oluşuydu. Çocuk kulübü ve çocuk havuzu güzeldi. Bayram tatili kalabalığına rağmen personel ilgi, alakası gayet başarılıydı. Markalı içkilerin sunulması, oda temizliğinin düzenli yapılması ve hatta ikinci kez oda temizliği istediğinizde anında gelmesi memnun ediciydi. Bize güzel bir tatil imkanı veren otele ve bütün personellerine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Green Fugla Beach
Club Green Fugla Beach

-

Alanya'dan bizi soğuttu

Personel kibar ve saygılı değil. Otelden çıkış yapmadan yemek yemek istedik, eşlerimizin yanında rencide edici bir şekilde muamele gördük. Resepsiyonun önünde üzerimize müşteri her zaman haklıdır dediğimiz için yüründü. Turizm sektöründe olur mu demeyin. Otelin konumu güzel, denizi güzel ama yıllardır geldiğimiz Alanya'dan bizi soğuttu. Eğer çocuklu aileyseniz ya da otelde vakit geçirmek istiyorsanız aman!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Splash Resort
Eftalia Splash Resort

-

Hijyen sıfır

29.08.2016 ile 04.09.2016 tarihleri arasında Eftalia Splash Resort'de konakladık. 12 yıldır aralıksız her yaz tatile gideriz ve çok otel gördük. Bu otel kadar kötü ve kalitesiz bir yerde tatil yapmamıştık. Personel son derece saygısız. Hijyen sıfır. Yemekler lezzetsiz, gittiğimiz gün bir buçuk saat nedenini anlayamadığım bir bekletilme yaşadık. Etstur'un rehberi son derece ilgisiz. 1 hafta kaldık ve bir daha hiç görmedik. Bir daha para da verseler asla gitmem diyebileceğim kadar kötüydü. İnsanlar 1 yılın yorgunluğunu atmak için 1 hafta iyi bir tatil yapmak isterler doğal olarak ama maalesef biz kabus yaşadık. Pool barda plastik bardaklar kullanılıyor ve pis. İlgili arkadaşa bardakların pisliğini gösterdiğimde, "benim sorunum değil, makine yıkamamış" diyebilecek kadar lakayt ve saygısız. Otelin kazancının helal olmadığını düşünüyorum. Fotoğraflarla insanları kandırmak adil değil. Gitmeyi düşünenlere ve çevreme asla tavsiye etmeyeceğim. Umarım yazılanları okur ve düzeltme yoluna gidersiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asrın Beach Otel
Asrın Beach Otel

-

Yeme-içme konusunda çok zengin

Merhaba, otelinize bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. 5511 numaralı odanızda konakladım. Çok memnun kaldım. Yeme-içme konusunda çok zengin bir menü ile karşılaştım. Otel odaları, restoranları, ortak alan ve sahilleri çok hoşuma gitti. Hiçbir şikayetim yok. Sabah 8'den akşam 23:30'a kadar sürekli yemek yeme imkanına sahipsiniz. Özellikle restoran bardan Ramazan Bey'e, restoran bölümünden Mahmut Bey'e, sahil kafeden Okan Bey'e, animatör Alex Bey'e candan, samimi ve çok güler yüzlü oldukları için başta kendilerine ve tüm personellere teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum, mağduriyet yaşamazsınız. Saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Her şey için kuyrukta bekliyorsunuz

Bu otelde her şey için kuyrukta bekliyorsunuz. Ana restoran, pool bar, lobi bar, asansör, şezlong, resepsiyon, dondurma, aquaparktaki kaydırak, kısacası her şeyde bekliyorsunuz. Sanki bedava kömür kuyruğundaymışsınız gibi. Ayrıca havlu değişimi günde bir kez, odaya iki kez kül tablası istedim. 5. günümdeyim, hala gelmedi. Odaya havlu istedim, kapının dibine atıp gitmişler. Yıkandıktan sonra o havluyu kullansın atıp giden görevli. Bu oteli hiç tavsiye etmiyorum. Tatilinizde rahatlamak yerine sinir, stres sahibi oluyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asrın Beach Otel
Asrın Beach Otel

-

Havuz çok kirliydi

25.08.2016 ile 31.08.2016 tarihleri arasında konaklama satın almıştım. İnternette gösterilen odayla bize verilen oda arasında dağlar kadar fark vardı. Havlular pis ve küf kokuyordu. Odadaki mobilyalar çok eski ve çürüktü. Havuz çok kirliydi, dibi kesinlikle görünmüyordu. 6 gece için rezervasyon yapmıştık, sadece 1 gece dayanabildik ve ertesi gün çıkış yapıp başka otele yerleştik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Resmen aç kalıyorsunuz

Yemekler lezzetsiz, resmen aç kalıyorsunuz. Kesinlikle ailece tavsiye etmediğimiz bir otel. Paranız boşa gitmesin. Durumu izah ettiğiniz takdirde yapacak bir şey yok diyorlar. Tatil değil, eziyet. Şiddetle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Long Beach Resort Alanya
Long Beach Resort Alanya

-

Harika bir otel

Harika bir otel, çok memnun kaldım. 3. gelişim. Tekrar gelmeyi düşünüyorum ve yeni evli kızımı da buraya göndereceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Green Fugla Beach
Club Green Fugla Beach

-

Konumu çok güzel

Otel konum olarak çok güzel. Birçok arkadaşın yazdığın yemekler kötü kavramını çözemedim. Ailecek yemeklerinden çok memnun kaldık. Millet evinde ne yiyor çok merak ediyorum. Animasyonu biraz zayıf. Serviste tabak çatal sıkıntısı yaşamadık değil ama kalabalıktan dolayı diye düşünüyorum. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Odaları çok güzel ve bakımlı

Eftalia Marin Hotel'e Ramazan Bayramı'nda gittik. Otel odaları çok güzel ve bakımlı fakat temizlik için 3 gün bekledik. En sonunda eşim temizlik görevlisini zor da olsa odaya getirip temizlik yaptırdı. Yemekler tavuk ve tavuk ürünleri. 2 yıldır tavuk yemeyen ailemiz 10 yıllık tavuk rezervi yaptı. Balıklar bayat ve bozuk, yerseniz mideniz bozuluyor. Otel internetten çok güzel servis ediliyor fakat kalabalık ve pis olan havuzlar herkesi hasta ediyor. 6 gece 7 gün kaldığımız bu otelde son 3 gün tost ve haşlanmış yumurta yedik. Paranızı çöpe atmak istiyorsanız gidin, biz ailecek bir daha bu otele gitmek söyle dursun, Alanya sınırlarına girmeme kararı aldık. Bizden söylemesi, aklı olan anlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Çalışanlarının güler yüzlülüğü

Bence mükemmel, havuzu, odaları, yemekleri, otel çalışanlarının güler yüzlülüğü dört dörtlük. Selcan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Misafir fazlalığı

Mimarisi, büyüklüğü, çalışanların ilgili, güler yüzlü oluşu çok güzel, fakat misafir fazlalığı ve de seviyenin haddinden fazla düşük olması otelin tüm artılarını geride bırakabilir. İşin aslı bazı halk plajlarımız çok çok daha seviyelidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Hiçbir kusur yok

Harika bir otel. Her şey muhteşemdi. Teşekkür ederiz. Hiçbir kusur yok, muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Çoğu şey yabancı turistlere göre

Biri çocuklu 2 aile gittik. 6 gün kaldık. Aquası güzel ama kaydıraklara çıkan merdivenler çok pis. Onun haricinde otel temizliği iyiydi bence. Bir sorunla karşılaşmadık. En can sıkıcısı otel çalışanları. Özellikle havuza yakın barlarda içecek verenler ve waffle yapan kadın çok asık suratlı. Sanki topluca hayata küsmüşler. Bir kola istiyoruz, zıkkım iç der gibi yüzümüze bakıyorlar. Otelde çoğu şey yabancı turistlere göre ayarlanmış. Mesela havuz başında çalan müzikler hep yabancı klasik müzik tarzında, işkence gibi. Akşamları faaliyetler zayıf. 3-5 kişi var, her şeyi onlar yapıyor. Yemeklere gelince; eğer hindiyi seviyorsanız çok şanslısınız çünkü her gün hindi çıkıyor mutlaka. Sulu yemek çeşidi çok az. Otelde çoğu şey ücretli, Türk kahvesi ve hamam bile ücretli. Her şey dahil anlayışı biraz farklı yani. Denize hiç giremedik çünkü çok bulanıktı. Sonuç olarak eğlendik ama beklentiniz yüksekse memnun kalmama ihtimaliniz de yüksek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Yemek ve içecek kuyruğu

Hayatımda gördüğüm en kötü otel... Odaya saat 2 yerine 4'te alındık. Odanın anahtarı bozuldu, görevliler 45 dakika sonra yanımıza geldi, yemek ve içecek kuyruğunu size anlatamam, rakı bardağı bile yok. Garsonların verdiği cevaplar da cabası... Biten bir şeyin yerine yenisi konmuyor... Kesinlikle gelinmemesi gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony

-

Ne istesen yok

10 yıldır gördüğüm en kötü otel. Ne servis ne gelmeden internet sitesinde yazılanlar ne de tavsiyeler. Bana çizgisini bozmayan otellerden diyenler cidden yanılmış, zira alakası yok. Ne istesen yok ya da ekstra fiyata tabi. Yetkili istersen eğer gariban bir arkadaş gelir, biz de mustaribiz der ve haklı çocuklar, kızamazsın bile. Otel patronunu tanıyan, bilen çalışan yok olamaz. O kazandığı parayı yemek ile meşgul sanırım. Niyeti olan kim ise asla diyorum, zira bu ve benzeri adamları ancak görüşlerimiz ve tavrımız ile hak ettiği yere göndeririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Her gün hindi eti

Çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Yemekler kötü, çalışanlar ukala, sanki biz onlara hizmet vermeye geldik. Şampuan, sabun istemeye zorla geliyor. Deniz uzak. Her gün hindi eti, sadece kahvaltı da yoktu. Hindi etinden köfte, ciğer, yani her şey hindi. Bir daha tövbeler olsun Antalya 100 km, Alanya 50 km, burası benim için bitmiştir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydınbey Gold Dreams
Aydınbey Gold Dreams

-

Menüler damak tadına uygun

Her şey çok güzel. Özellikle de menüler damak tadına uygun çıkıyor. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)