Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Türkler Otelleri

Türkler için {{ (filteredHotels).length}} / 24 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Türkler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Toros Dağları'nın eteğinde, upuzun sahil şeridiyle Akdeniz'in masmavi sularını kucaklayan belde, Türkler…

Antalya iline bağlı Alanya'nın bir beldesidir, Türkler. Antalya Merkez'e 120 kilometre, Alanya Merkez'e 15 kilometre uzaklıktaki bu belde yerli ve yabancı turistlerin ilgisini her daim çekmeyi başarabilmektedir.

Torosların doğal güzellikleri ile Akdeniz ikliminin buluşma noktası olan Türkler beldesi tertemiz bir havaya sahiptir. Masmavi ve tertemiz denizi mavi bayraklıdır. Alanya'nın karmaşasından ve gürültüsünden uzakta oldukça sakin ve huzur dolu bir ortama sahip bu belde ziyaretçilerini beklemektedir. Türkler otelleri sakin ve sessiz bir tatil yapmayı düşünenlerin ilk adresi olmaya devam etmektedir.

Son yıllarda yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren turizm firmaları bu bölgeye ve Türkler otellerine ayrıca bir yer ayırmaktadır. Denize yürüme mesafesinde olup Toros Dağları'nın eteğinde hizmet veren Türkler otelleri muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kış sezonunda da tercih edilmesinin yanında özellikle yaz sezonunda Alanya Türkler beldesi ve Türkler otelleri fazlasıyla rağbet görmektedir.

Sizler de Alanya bölgesinde sakin ve huzurlu zaman geçirmek istiyorsanız tercihinizi Türkler beldesinden yana kullanabilirsiniz. Beldede hizmet veren Türkler otelleri misafirlerine en iyi şekilde hizmet vermek için hazırlar. Unutmadan, Türkler otelleri için gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın.

Akdeniz'in masmavi sularını kucaklayan Türkler, uygun fiyatlı konaklama alternatifleriyle tatil için fazlasıyla tercih edilen bir bölge…

Türkler, Antalya'nın Alanya sınırları içerisinde bulunuyor. Yerli ve yabancı yüzlerce turistin dikkatini her daim çekmeyi başarabilen Türkler, Antalya Merkez'e 120 km, Alanya Merkez'e ise 15 km mesafede yer alıyor.

Türkler, Toros Dağları'nın doğal güzelliklerini bünyesinde toplayan bir yer. Akdeniz ikliminin buluşması noktasında bulunmasından dolayı da tertemiz bir havaya sahip Türkler. Masmavi denizi ve tertemiz plajları ile Mavi Bayrak kazanan Türkler, Alanya'nın karmaşasından uzakta, sessiz ve huzurlu ortamıyla karşılıyor ziyaretçilerini. Türkler otelleri de, sakin bir tatil yapmayı düşünenler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.

Türkler otel fiyatları, oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Elbette ki, Temmuz ve Ağustos aylarında tavan yapıyor Türkler otel fiyatları ancak yine de her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Otellerin çoğu her şey dahil konseptinde hizmet veriyorlar ve buna rağmen Türkler otel fiyatları gerçekten oldukça ekonomik. Otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişen Türkler otel fiyatları, otelin denize olan uzaklığına göre de farklılaşıyor. Genel olarak 2018 Türkler otel fiyatlarının 45 TL ile 160 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de bu yaz tatilinde, tercihinizi Antalya'dan yana kullanmayı düşünüyorsanız eğer, Türkler harika bir seçenek olabilir. Yaz aylarındaki yoğunluğu da hesaba katarak, bütçenize uygun olan bir Türkler otelinde erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Türkler otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Türkler otellerini ve Türkler otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkler Hakkında

Türkler, Antalya'nın 115 km doğusunda, Alanya'nın 15 km batısında yaklaşık 4000 hektarlık bir alan üzerinde konumlanmış 10 km uzunluğunda bir sahil şeridine ve mükemmel doğal güzelliğe sahip bir beldedir.

Eski ismi Korakesium olan Alanya ilçesi 13. yüzyılda Alaaddin Keykubat tarafından Bizanslılardan alırak buraya Alaiye ismini vermiştir. 1935 yılında Atatürk geziye geldiği Alaiye'nin ismini değiştirerek Alanya adını vermiştir. Alanya'ya bağlı olan Türkler beldesi 1992 yılında belediye olmuştur. Doğu Akdeniz turizm sınırlarında kalan ve dörtte üçü orman olan, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının içiçe geçtiği şirin bir tatil beldesidir Türkler bölgesi...

Merkez, Bilaller, Fuğla ve Yanıklar olmak üzere toplamda dört mahallesi bulunan Türkler, son yıllarda yapılan yatırım ve teşviklerle içinde bulunduğumuz yüzyılın önemli bir tatil ve dinlence merkezi olması için çalışılmakta, modern ve çağdaş bir bölge olarak tanıtılmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Türkler bölgesinde, yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve bol yağışlı yaşanmaktadır. Halk, Anadolu halkının o meşhur sıcakkanlılığı ve misafirperverliği niteliklerini tam olarak taşımaktadır. Bir turizm beldesi olmasına rağmen halen tarım ve hayvancılık idame ettirilmektedir.

Yerli nüfüsun 8.000 civarında olduğu Türkler Beldesi'nde, sezon sırasında yoğun turist akışı ile birlikte nüfus 180.000'lere varmaktadır.

Son yıllarda büyük bir titizlikle inşaası ve gelişimi devam eden Türkler, modern, çağdaş ve mükemmel bir tatilin merkezi olma yolunda ilerlemektedir. 10km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan Türkler, ülkemizin en güzel sahil bandına sahiptir ve Akdeniz'in en çok Mavi Bayraklı beldesidir. Eski ismi Korakesium olan Alanya ilçesini 13. yüzyılda Alaaddin Keykubat Bizanslılardan alarak buraya Alaiye ismini vermiştir. 1935 yılında Atatürk tarafından Alanya adı verilen bu turizm cennetine bağlı doğa harikası Türkler beldesi ise 1992 yılında belediye olmuştur.

Doğu Akdeniz turizm sınırlarında kalan ve dörtte üçü orman olan, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarının iç içe geçtiği şirin bir tatil beldesidir Türkler bölgesi.

Merkez, Bilaller, Fuğla ve Yanıklar olmak üzere toplamda dört mahallesi bulunan Türkler, son yıllarda yapılan yatırım ve teşviklerle içinde bulunduğumuz yüzyılın önemli bir tatil ve dinlence merkezi olması için çalışılmakta, modern ve çağdaş bir bölge olarak tanıtılmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Türkler bölgesinde, yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve bol yağışlı yaşanmaktadır. Halk, Anadolu halkının o meşhur sıcakkanlılığı ve misafirperverliği niteliklerini tam olarak taşımaktadır.

Turizm beldesi olma özelliğinin yanında tarım ve hayvancılık da yapılmaktadır Türklerde. Türkler sahip olduğu iklim ve coğrafi yapısı itibarı ile pek çok ürünün bir arada yetişebildiği ender yörelerden biridir. Özellikle muz, portakal ve tropikal meyvelerin üretimi yapılmaktadır Türklerde. Hayvancılık son yıllarda artan konut yapımı ve yeni tarım arazilerinin açılması nedeni ile zaman içerisinde bitme noktasına gelmiştir.

Yerli nüfusun 8.000 civarında olduğu Türkler Beldesi'nde, sezon sırasında yoğun turist akışı ile birlikte nüfus 180.000'lere varmaktadır.

Son yıllarda büyük bir titizlikle inşası ve gelişimi devam eden Türkler, modern, çağdaş ve mükemmel bir tatilin merkezi olma yolunda ilerlemektedir. Siz de doğa harikası Türkler'e tatil yapmak isterseniz, Türkler otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Türkler Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Türkler Apart Otellerinden birinde, bir Türkler Butik Otelinde, bir Türkler Pansiyonunda veya bir Türkler Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Türkler otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Her şey harika

Harika 1 hafta, ailece uygun fiyata bir tatil yaşadık... Çalışanlarına ve sahibine özellikle teşekkür ediyorum. Yorumlarında yemek kötü, temiz değil, ilgi yok gibi yazanların başka bir otelde kaldığına inanıyorum... Ya da bir sonraki yıl kimse gitmesin de fiyatlar düşsün, biz rahat gidelim düşüncesi olduğuna inanıyorum... Unutmadan, son dünya kupası maçında Rusları Hırvatlar yenince ilginç diyaloglar yaşadık... Sonuçta her şey harika idi, teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Bir tek aquaparklar güzel

1 haftalığına geldiğim, otel de baştan sona fiyasko. Denize girmeniz imkansız. Yemekler, personelin ilgisi, temizlik 10 üzerinden sıfır. Bir tek aquaparklar güzel ama aquapark için de o para verilmez. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gidecekler iyi düşünsün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adenya Otel
Adenya Otel

-

Garsonların alelade sohbetleri

Garsonların hepsi hapishaneden çıkıp da orada sığınak olarak çalışıyorlar büyük bir ihtimalle, hepsi işledikleri suçları ve hapishane maceralarını misafirlerin yanında alalede sohbet ediyorlar. Garsonların ve çalışanların üstleri başları ve elleri çok kirli, çok seviyesiz bir ortam. Yer olarak güzel olması çok yanıltıcı, içerik çok önemli, yemekler korkunç, 5 yıldız değil de 2.5 yıldız benim fikrimce.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Tek iyi yanı havuzlar

Otel için yapılan mükemmel çok iyi güzel gibi yorumlara asla kanmayın. Tamamen otel sahibinin hiç para harcamadan aksilikleri düzeltmeden çalışanlarına üç kuruş verip tatilcilerin parasıyla zenginliğine zenginlik katmak istediği bir anlayış. Temizlik anlayışı sıfır, yemekler kötü, akşamları tarifi imkansız bi koku. Ne olur yorum yazarken başkalarının haklarına girdiğimizi unutmayalım sahte yorumlar bizi buraya getirdi. Başında İslami sözü geçiyorsa bin kere daha iyi olup ona göre tedbirler almalısınız. Riske girip gelmeyin. Tek iyi şeyi havuzlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Çocuk animasyonları yetersiz

Otel mimarisi, yemekler, garsonlar, havuz çok iyi fakat deniz taşlık ve çok pis kesinlikle yüzülmüyor. Oda temizliği iyi değil, gece animasyonlar çok çok kötü, çocuklara eğlence sıfır, o kadar otel gezdim bu kadar kötü eğlencesi sıfır olan bir yer görmedim. Eksikler çok, yeni bir yer olmasına rağmen benim tercih sebebim yerli yabancı sırf aile çoğunluğu olmasıdır, beklentilerimi karşılamadı on üzerinden 5 puan alır sadece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden

-

Oda temizliği çok iyi

Otele ilk gelirken biraz tedirgindim. Ama geldiğim andan itibaren muhteşem bir manzarayla karşılaştım. Her yer yemyeşil, cennetten bir köşe gibiydi. Meyve ağaçları, çam kokuları iç içeydi. Konseptine bayıldım. Her şey çok düzenli ve her detay düşünülmüştü. Kendi bahçeniz ve eviniz gibi hissedeceğiniz bir mekan. Çalışan personel çok saygılı, nezaketli, yardımsever ve güler yüzlü. Hiçbir isteğiniz geri çevrilmiyor. İnsana çok değer veren işletme ve çalışanlar. Oda temizliği çok iyi. O kadar ağaç varken içeride ve dışarıda bir tane bile sivrisinek yoktu. Bu da çok bakımlı olduğunu gösteriyor. Verdiğiniz rakamın çok üstünde bir yer. Özellikle animasyondaki Junior işini mükemmel yapan bir arkadaş. Bizleri çok eğlendirdi. Birçok otel gezdim ama ilk kez işini bu kadar düzgün, seviyeli, severek ve hakkını gerçekten vererek yapan animatöre ilk kez rastladım. Sabah 10'dan akşamın 11'ine kadar misafirleriyle iç içe, onları eğlendirmek için kendini paralıyor. Gün içinde de birçok aktiviteler yaptırıyor konuklarına ve çocuklara. Bize gerçekten çok farklı ve eğlenceli vakit geçirtti. Zaman nasıl geçti anlamadık. Yaptığı doğum günü sürprizleri de beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Tüm misafirlerini de. Ben özelikle Junior'a bu başarılı performansı, ilgi ve alakasından, insanlara değer verip ince düşüncelerinden dolayı kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Otel işletmesinin de onun değerini bilmelerini umut ediyorum... Bence otelin belkemiği Junior. Ayrıca tüm diğer personel arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Allah hepsinin yolunu açık etsin... Herkese tavsiye ederim, gerçekten sizi farklı yerlere götürecek bir mekan. 23 Haziran 2018.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Türklere yetersiz ilgi

Yabancı isen altını bile bezlerler ninni söyleyip uyuturlar, Türksen ortada ne varsa faydalanırsın ilgi alaka pek yok, otel yönetimi şikayetlere duyarlı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Her şeyi dolu dolu yaşadık

Mükemmel bir tatil yeri, her şeyi dolu dolu yaşadık. İyi ki Eftalia Aqua Resort Alanya. Her şey için teşekkür ederiz. En önemlisi sevgili Erhan Bey'e teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Personel güler yüzlü

Ay başında kaldık, hatta bu mesajı yazarken son günüm, bugün çıkış yapacağız. Personel güler yüzlü, ilgili. Bayan-erkek ayrı plajı, havuzu çok iyi ama yemekler çok kötü. Bizim kaldığımız dönemde kalanlar %80 Arap turist ağırlıklıydı. Sanırım o yüzden daha çok Arap damak tadına göre yemek yapıyorlardır ama tatlılar da kötüydü. Her şey dahil kaldığımız otelde bir gece dışarı çıkıp yemek yedik karnımız doysun diye. Umarım sezon başlamadan aşçıyı değiştirirler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Herkes güler yüzlü

Balayı çifti olarak gittiğimiz bir oteldi. Resepsiyondan, çalışan personeller ve karşılamadan çok memnun kaldık. Herkes güler yüzlü ve çok saygılı. Özellikle balayı için hazırlanan oda tek kelimeyle harikaydı. 3 gece 4 gün kaldık, daha fazla olsaydı keşke. Tekrar düşünebileceğimiz bir yer. Hiç sıkılmadık. Not; resepsiyonda çalışan, bizi oteli gezdiren, adı sanırım Ebru'ydu, 1 ay önce başladı. Birkaç saatlik arkadaşlığımız olmuştu, buradan sevgiler. Yardımların için teşekkürler canım, işinde başarılar. Adin Beach Hotel'de güzel anılar biriktirdik. Yusuf & Bahar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adenya Otel
Adenya Otel

-

Her yönüyle mükemmel

Bence her yönüyle mükemmel bir otel. İnsanlar neyin peşinde anlamakta zorluk çekiyorum. Beğenmeyen insanlar muhafazakar olmayan otelleri seçseler daha isabetli olur. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Türk kahvesi bile yoktu

Maalesef çok iyi değil ne yemekler ne hizmet ne de servis. Hiç memnun kalmadım ki VIP idik güya ama Türk kahvesi bile yoktu. Önermiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Yemek, havuzlar, eğlence

Bu şikayet edenler nereye gitmiş merak ediyorum. Her şey çok güzel. Yemek, havuzlar, eğlence, otelin olanakları, büyüklüğü, odası, her şey, gönlünüzce gidip çocuklarınızla birlikte süper vakitlerinizi geçirebileceğiniz bir yer. İki çocuğum, eşim, biz çok memnun kaldık. Bu sene çok kişiye tavsiye ettim ve o kişilere bizzat ben randevusunu şimdiden yaptırdık. Çisel Hanım'a, İnci Hanım'a çok teşekkür ederim, hepsi çok değerli insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Splash Resort
Eftalia Splash Resort

-

Çok memnun kaldık

Eftalia Splash Resort'te 1 hafta tatil yaptık ve çok memnun kaldık. Özellikle Betül Hanım çok kibar ve anlayışlı. Her konuda bize yardımcı oldu. Gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adenya Otel
Adenya Otel

-

İhtiyaçlar yetersiz

Ekimde üç ayrı odada 4 gece konakladık. Rezervasyon yapmadan önce birkaç kere engelli misafirler için uygun olup olmadığını sordum. Her seferinde her yere sorunsuz ulaşılır diye söz verildi. Ve geldik… Gördük ki, bayanlar bölümüne geçmek için hep basamaklar var (anca şikayet sonrası düz yol olduğunu öğrendik, oysaki bizi içeri alan personel görüyor düz ayak yola ihtiyacımız olduğunu). Plaja inmek mümkün değil. Öyle dik bir rampa yapılmış ki, yardımla bile tekerlekli sandalyeli bir misafir kendisi geçemez. Yardımla geçse de kayar düşer. O rampayı bir şekilde indikten sonra, birçok tehlikeli ve kaygan beton rampa geliyor. Oradan da bir engellinin kendisinin tekerlekli sandalyesi ile geçmesi mümkün değil. Müşteri hizmetleri bu sorunlara maalesef çok az çare bulabildi. Komple yıkıp yeni ulaşımlar yapılmalı. Yer müsait, sadece birisi biraz bakıp ve düşünüp yapması lazım. Sonuçta bir yığın çocuklu aileler de geliyor, onların da düz geçişlere ihtiyaçları var. Kısacası bir kerecik denize girdik, öbür günlerini havuz başında geçirdik. Başka da bunlar… 1. Aile odamızın biri hazır değildi, oysaki asıl giriş saatinden bile biraz daha geç geldik. 2. Aile odaları çok sesliydi, çok geç saatlere kadar yan ve üst odalardan çok ses geldi. Yalıtım yok ve maalesef insanlar duyarsız. Sonuçta orası bir aile hoteli ve yalnız kalınmıyor. 3. Engelli odası da maalesef tam olarak hazır bırakılmamış, terlikler, havlular ve sular yetersizdi. 4. Engelli odasında duş alırken tüm banyo su içinde kalıyordu. Tuvalete ulaşım zordu. Duş perdeleri yetersiz ve su akmıyordu. Havlularla zorla suyun odadan çıkmamasına engel olmaya çalıştık 4 gün boyunca. Bu konuyu tabi ki hemen ilk gün müşteri hizmetlerine bildirdik, bir değişiklik olmadı ama. 5. Odalarımızın manzarası maalesef pek hoş değildi. 6. Yemekler çok boldu ve lezzetliydi, ama tavsiyem, daha az olması, o zaman her gün çeşit değişikliği daha güzel olur ve ziyan da olmaz. 7. Personel bir-iki istisna hariç güler yüzlü ve ilgiliydi. 8. İkinci gün asansörün biri bozuldu. En az her seferinde 10-15 dakika asansör başında bekliyorduk. İhtiyacı olan da olmayan da biniyordu. Asansör biz gidene kadar yapılamadı, çok zamanımız beklemekle geçti. Maalesef umduğumuzu tam olarak bulamadık. Konsept iyi, ama bizim için gereken ihtiyaçlar yetersiz. Umarım söyledikleri gibi müşterilerin yorumlarını göze alıp seneye daha iyi hizmet verilebilir ve daha güzel günlerde tekrar görüşülebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Her yer kirli

İlgi, alaka sıfır, kötü, her yer kirli. Nereden geldik buraya, hayatımda gördüğüm en kötü otel. Oda temizliğini zorla yaptırdık. O da bir yerleri sildi, çıktı, çarşaf değiştirme, lavaboları yıkama yok. Her yer karınca. Odaların içi yemek kokuyor. Ha bir de insanlar uyuduktan sonra klimaları kapatıyorlar. Sorun var değip insanları oyalıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Haksız çıkan siz olursunuz

Otelde alakartta yer ayırtmak için gittiğimde aynı gün içerisinde sabah 9'dan 11'e kadar yer ayırtıldığını görevli söyledi, biz de ertesi gün 9.30'da geldiğimizde bir sonraki güne yer ayrılabileceğini ve yer olmadığını söyleyerek bizi azarladı. Şikayetçi olacağımızı söylediğimizde neredeyse dövecekmiş gibi azarlandık ve şikayet için müdürün odasına gittiğimizde görevli uyarılması gerekirken biz nasihat dinledik ve sorunumuz çözümlemesine rağmen birde üzüntüyle huzursuzca tatilimize devam etmekteyiz. Sizler de azar işitip huzursuz olmak istiyorsanız Eftalia Aqua Resort Alanya'da tatil yapabilirsiniz ya da tatilinizin zehir olmasını Eftalia Aqua Resort Alanya'ya gelerek sağlayabilirsiniz. sakın ola ki görevlileri şikayet etmeyin, haksız çıkan siz olursunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Long Beach Harmony
Long Beach Harmony

-

Aile oteli

Tek kelimeyle her şeyiyle mükemmel. İhtiyaçları fazlasıyla karışlayan aile oteli…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Long Beach Resort Alanya
Long Beach Resort Alanya

-

Her şey harika

Şimdi dönüyoruz. Her şey harika, eksiği yok. Otel çok büyük, her gün bir yeri keşfediyorsun. Doğasına bayıldım, temiz. Bir daha tercih edeceğim, özelikle Fırat Bey'e teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Güneş Garden
Club Güneş Garden

-

Villa tarzı odalar

Alanya Türkler köyünde, eşsiz doğa harikası ve denize sıfır olan Club Güneş Garden bence 5 yıldızı hak ediyor. Villa tarzı odalarla ve çalışan personelin güler yüzlü ve samimi davranışı ile tüm aktivitelere sahip. Bu seneki 10 günlük tatilimi otel müdürü Mümtaz Bey'e borçluyum. Tüm gelmek isteyen misafirlere hiç düşünmeye gerek yok, gelin ve tatilin keyfini burada çıkarın. Herkese iyi seneler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Müşteri hizmeti 0

Otel değil burası, kesinlikle pansiyon daha temizdir. Müşteri hizmeti 0, sular kesiliyor. Hakkımı araştıracağım, gerekirse mahkemeye kadar çıkacağım, böyle kabus dolu bir tatil hayatımda yaşamadım. Hiçbir iyi tarafı yok, gelen bence iptal etsin, kendi bilir, gelince görür zaten. Evde daha rahatım, iki gün öncesi ayrılıyoruz, daha fazla tahammülümüz kalmadı, para tuzağı, başka bir şey değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asrın Beach Otel
Asrın Beach Otel

-

Havuz hijyenik değil

Pis havuz, yemek, oda iyi değil, havuz hijyenik değil, oda pis, havlu, çarşaf yok, mini kulüp iyi değil, yol, animasyon kötü, 3 kişi ve başarısız. Bedava verseler gitmem. Havuzu hasta etti oğlumu, kızımı, Allah düşürmesin oraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Tek artısı görünüşü

Otele 08.08.2017 tarihinde 08.30-09.00 civarı giriş yaptık. Ve şu ana kadar otelin tek artısı görünüşü. Temizlik görevlisinden tut çalışan tüm görevliler işlerini konaklayanların yanında söylenerek yapıyor. Soru sorduğunda doğru dürüst cevap vermekten acizler. Çalışanlar kötü durumdalar, iş disiplini diye bir şey yok. Hizmet vermek o kadar kolay olmuyor, otelin güzelliğiyle de her şey bitmiyor. Müşteri olmadan otelin iş yapması mümkün değil. Bu anlayışla otel yetkilileri önce çalışanları denetime almalı, böyle iş yapılmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Tabak ve bardaklar kirli

Odaların temizliği ve hijyeni yetersiz kocaman bir süit oda wc ve banyo temizliği de dahil 5 dakikada yapılıyor. Havlular söylediğiniz halde değiştirilmiyor. Personelden en çok duyduğunuz sözler yasak, bunu yapamazsınız, o hizmet ücretli vs . Otel çok büyük ve dağınık çocuklu aileler için çok yorucu. Hamamı ücretli. Havuzlar pis dipleri pislik dolu. Temiz olduğunu iddia ettikleri plaj havluları kokuyor. Her şey dahil deniyor ama içkilerden sadece bira ve şarap ücretsiz. Otoparkı yok. Ana binada animasyon ve müzik yok bunları istiyorsanız uzun bir yürüyüşe çıkmanız gerekiyor. Denize sadece sabah 7-8 arası girilebiliyor çünkü dalga ve taşlardan yüzemiyorsunuz. Kumsal yok. Tabak ve bardaklar kirli. Daha ne diyeyim ben pişman oldum siz olmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Odalarda temizlik yok

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Denize girmek imkansız, kirli ve kayalarla dolu. Odalarda temizlik yok, havuz başında şezlong için sabah 6'da kalkıp kapmalısınız. Yeme-içme ultra kalitesiz. Havlu, çarşaf çok kirli olmazsa değişim yok. İlgilenen personel yok. Gidecek olanlar iyi bir karar olmadığını bilmeliler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Havuzlar hiç temizlenmiyor

Her şey görüntü otel. Tatilimiz hala bu otelde devam ediyor maalesef. Odamızı teslim almaya gittiğimizde hazır değildi ve 5 dakika içinde odayı teslim ettiler. Bu sürede nasıl bir temizlik ve hijyen sağlandı takdiriniz. Sözde ultra her şey dahil ama sahilde sadece bira ve şarap var, diğer tüm içecekler ücretli. Sahilde ayran var ama ana binada yok. İlk defa bir otelin hamamı ücretli gördüm. Havuzlar hiç temizlenmiyor. Sabah bile dipleri pislik içinde. İki akşamdır gözlemliyorum, dipleri hiç süpürülmüyor. Hani ultra hani her şey. Ayrıca otel personeli genel olarak asık suratlı. Birden çok içecek alamıyorsunuz. İkiden fazla dondurma. Birden fazla waffle. Biz 4 aile geldik, 7 çocuk var, yani yürümeyi havuzla yiyecek, içecek alanında yürüyüş yapmayı sevenler için ideal. Tesis çok dağınık ve bir yerden başka yere ulaşım için bayağı yürümeniz gerekiyor. Örneğin merkez binanın oradasınız ve çocuğunuz ayran istedi, 2 km'lik yürüyüşten sonra alabiliyorsun. Yemekler fena değil. Paranla rezil ol oteli yani. Biz oteli arayarak rezervasyon yaptık, tur şirketi ile olsaydı on defa değiştirmiştik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senza The Inn Resort & Spa Hotel
Senza The Inn Resort & Spa Hotel

-

Kırmızı et otelde yok

Sakın gitmeyin! Temmuzun ortasında pazar günü otele giriş yaptık. Barlarda kuyruklar, aqua bar da bomboş, içilecek su bile yok, vs. vs. Yetkililerle görüştük, bugün Pazar, herkes izinli gibi pişkin ve umursamaz bir tepki aldık. Personel kalitesi çok düşük ve herkes somurtkan (karpuz kesen aşçı hariç). Animatörler sadece paralı şeyler için yanınıza sokuluyor. Yapılan kokteyllerde özen yok, bildiğiniz bardağa birkaç şey dökülüp önünüze veriliyor, limon ve nane kıtlığı var. Yemeklere gelince; yıllardır gördüğüm en kötü yemekler, çoğu zaman geçiştirmek için hamburger yedik. Kırmızı et otelde yok hiçbir şekilde. Sadece tavuk ve hindi, onu da bari soslayıp, güzelleştirip yapın kardeşim, kuru kuru, lezzetsiz tavuk yemek isterseniz buyurun. Tatlı çeşidi 10'u geçmez, onların da sadece renkleri farklı. Dondurma yemek için aquada 2 saatin en az 1 saatini ona ayırmanız gerekir. Kesinlikle bir daha önünden geçmem. Gidecek, kalacak olanlar da lütfen iyi yorumlara aldanmasın. Hepsi baştan aşağı düzmece. Bu otele 5 yıldız veren aklı da sorgulamadan edemeyeceğim, yazıklar olsun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adenya Otel
Adenya Otel

-

Havuzlar çok temiz

Üç senedir üç aile sizin otelinizi tercih ediyoruz ve gerçekten eşim ve ben çok aşırı derece memnun olarak ayrılıyoruz. Havuzlar çok temiz ve bakımlı, plaj desen öyle, odalar temiz, personel çok güler yüzlü. Özellikle akşamları çocuklar için uygulanan animasyonlar ve Animasyon şefi Yusuf Kalkan Bey'in misafirlerle olan sıcakkanlılığı, bizleri eğlendirmek için elinden geleni yapması olağanüstüydü. İnşallah bu sene de animasyon ekibi Yusuf Kalkan ve ekibidir çünkü gerçekten otelden çıkmadığımız için otelin bize sunduğu imkanlar arasında üst sırada yer alıyor. Herkesin gelip görmesi memnun kalacağı bir yer olduğundan eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Çeşit çok az

Asansörler boş olmasına rağmen gelmiyor. Çalışanlar ilgisiz, oda servisleri sürekli eksik, yiyecekler neredeyse bozuk ve tatsız. Çeşit çok az ve kesinlikle temiz değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asrın Beach Otel
Asrın Beach Otel

-

Sadece animasyon güzel

Dün otelden çıkış yaptık. Kaldığımız odanın internette gösterilen odayla alakası yoktu. Bize verilen oda çok eskiydi ve kirliydi. Resepsiyona oda değiştirme talebinde bulunduk. Azarlar gibi konuşarak internete fotoğrafını koydukları odalardan otelde sadece 5 tane olduğunu söylediler. Ve güya doluymuş ama başka müşterilere oda verilince kandırıldığımızı fark ettik yani müşteri ayrımı yapılıyor. Rus müşterilere farklı davranmalarından bahsetmiyorum bile. Yemeklerin çoğu kötüydü bazı günler lezzetli birkaç çeşit çıktı onun dışında her gün patates kızartması yerim diyorsanız tercih sizin. Plaj ve havuz güzeldi. Animasyon ekibi olmasa otelin çekilir bir yanı yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Çalışanlar ve yemekler mükemmeldi

Geçen yaz kardeşler olarak 4 aile gitmiştik. Otel çalışanlar ve yemekler mükemmeldi. Otelden memnun bir şekilde ayrıldık. Çok güzel eğlendik. Nasip olursa Ağustos ayında yine oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Hiç iç açıcı değil

Şu an bulunmakta olduğum otel ve hiç iç açıcı değil, imkanınız varsa ücretini yatırmamışsanız değiştirin derim, hatta hiç tercih etmeyin, iyi yorumların da müşteriler tarafından yazıldığına inanmıyorum. Burası otel bile olamaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Haydarpasha Palace
Haydarpasha Palace

-

Türkler bu oteli beğenmez

3-8 Temmuz arasında kaldığımız otelden çok pişman ayrıldık maalesef. Şu ana kadar yaptığımız en kötü tercihti. Çalışan personel ve yöneticilerin tavrı hoş değildi. Yurt içinden gelen konuklarına kesinlikle saygıları ve iyi bir hizmet anlayışları söz konusu değil, kesinlikle tavsiye etmiyorum dertleri yurt dışından gelenlerin gözlerini boyamak genel havuz ve çocuk havuzu karşısında uygunsuz ortamlar yaratmak!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Yemekler çok kötü

Şu an otelde tatildeyim. Bir yıl hevesle tatil yapmak için bekle... Sonra karşına çıkan hizmet vasat... Yemekler çok kötü, restoran bölümü inanılmaz sıcak. Tesis yetersiz çalışıyor. Yenecek tek kalem yemek ve tatlı bulmak çok zor. Soda ve kola almak için dahi 5 dk sıra bekliyoruz. Odalar temiz. Salata sevenler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

En lüks yemek barbunya

Otel çok kötü. En lüks yemek barbunya. Her şey dahil otel, ultra değil, dondurma bile paralı, snack barlar 12'de açılıp 3'de kapanıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Yemekler harika

4 kişilik bir aile olarak geldik. Girişten itibaren güler yüzlü personel ile karşılaştık. Otelin konumu, mavi bayraklı denize sıfır oluşu, otel içinde erkek ve bayan mescidinin oluşu güzel. Ayrıca erkek - bayan havuzu ve denizinin ayrı oluşu ve de isteyenler için ayrıca aileniz ile denize ve havuza girebileceğiniz ortak bölümün de olması çok güzel. Yemekler bir harika. Şeker hastaları için de şahsıma özel diyet tatlıları da her öğünde getirdiler. Animasyon ekibi de çok harika. Başta Erman ve Faruk Bey olmak üzere bütün personele çok teşekkür ederim. Özellikle tesettür aile oteli düşünenler bu otelden pişman olmazsınız. 10 numara bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Yemekler kötüydü

1- Yemekler kötüydü, aç kaldık. Helal denmiş; fakat sertifika yok. Etli yemek neredeyse yok. Olan da merdiven altı, ne idiği belirsiz, hazır burger tarzı köfteden yapılan yemekler ve ağırlaşmış kötü kokuyor. Tavuk ürünleri çok çıkıyor o da ağır kokuyor ve kötü tadı var 2- Giriş katlarda gider-lağım kokusu var. Banyoya sonradan havalandırma deliği açılmış; ama yeterli değil ve pis koku yayılıyor. 3- Banyoda sıcak su akmıyor. 4- Plaja ulaşmak için yolun karşısına geçiyorsunuz ve 300 mt. dehliz gibi bir kanaldan yürüyorsunuz. Plaj kayalık ve kötü, hemen derinleşiyor. Ödeme yapmadan önce otel yetkilisine “'Plaj kayalıkmış ve şikayet varmış.”' diye internetteki şikayetlerden bahsettim. “'Bu yıl iş makinesi ile temizlettik plaj süper oldu.”' dediler. 5- Plajdaki tuvaletler bozuk. Kaç gündür buradayım, tamir edilmedi. 6- Otelde Wi-Fi yok. Var diyen yalan söylüyor. 7- Sivrisinekten gece boyu uyuyamadık. 8- Temizlik elemanlarıyla konuştuk. İsyan ediyorlar. Personel hep geçici kadro ve asgari ücretle çalışıyormuş. Bir kişiye üç kişilik iş yaptırılmaya çalışılıyormuş. İyi iş bulan kaçıyormuş. 9-Animasyon ve odadaki şifreli emanet kasa otelin artısı :) Tavsiye etmiyorum. Biz düştük siz düşmeyin :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Havlular her daim kirli

Kesinlikle tavsiye etmem. Havlular her daim kirli, personel sürekli yer değişikliği yapıldığından ve ücret verilmediğinden mutsuz ve haliyle sorumsuz. Aile odalarında uyarmamıza rağmen hizmet 2 kişilik yapılıyor. Oda servisi yanlış şeyler getiriyor. Havuz başlarında cankurtaranlar uyuyor. Konuk kalitesi iyi değil. Özellikle Ruslar çoğunlukta ve en alt tabakadan turistlerin olduğu, odalarda rahatsız edici davranışlarından tutun da havuz başında şezlong ve havlunuzu yüzsüzce alacak kadar yüzsüz, basit bir kitle var. Şimdiye kadar kaldığım en kötü otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Marin Hotel
Eftalia Marin Hotel

-

Yemekleri iyi

5 Mayıs 2017 oğlumla birlikte tatil yaptık, çok güzeldi. Tatili uzatalım dedik. Bay kontenjanımız bitti, yer veremeyiz dediler. Ya anlamıyorum, otel er gazinosu gibi, kimi almıyorsun, bu uygulamalar çok saçma. Otel zaten çok büyük. Yemekleri iyi, eğlenceli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Güle güle bile denmeden

Hizmetinizi beğendim, oteli beğendim fakat çıkışta bir güle güle bile denmeden, yüzümüze bakılmadan çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adin Beach Hotel
Adin Beach Hotel

-

Odalar temiz ve yeterli

Ramazan içinde konakladım ve çok memnun kaldım. 3 öğün yemeğin dışında sahur da hazırlanıyor ve yemekler ev yemeği tarzında kaliteli ve lezzetli. Bu kaliteden daha iyisi düşünülemez. Odalar temiz ve yeterli. Havuzlar o kadar çok ki, nerede yüzeceğini şaşırıyorsun. Bayan deniz ve havuzu aynı yerde, mescit ve yemek yeri de aynı alanda olduğundan sabahtan bayan tarafına geçiyorsun, akşam yemeğine kadar çıkmıyorsun. Dışarıdan kimse bayan tarafını göremiyor ve giremiyor. Güvenlik üst derecede, bu konuda çok titizler. Birçok ülkeden Müslüman turist ağırlıyorlar ve herkesin yüzü gülüyor, kimse oflayıp şikayet etmiyor. Çalışanlar peşinizde dönüyor mutlu etmek için sizi. Bu ilk gelişimdi ve son olmayacak, bundan sonra hep buraya geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Eva Hotel
Club Eva Hotel

-

Hep aynı yemek

Geçen yazın gittik. Vallahi billahi çok kötü. Hep aynı yemek çıkan, yemeği köpek bile yemez, kokmuş kıyma. Temizlik yok, sular çeşmeden, plajı başıboş. Kola Le Cola.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotels İncekum
Mysea Hotels İncekum

-

Mükemmel bir ortam

Son derece mükemmel bir ortam. Tatil için kaçırılmayacak bir oteldir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Havuzda böcekler yüzüyordu

Telefonda her şey harika dediler. Buraya geldim -5 yıldız bence. Havlular pis, garsonlar ilgisiz, kahve yok, ücretli çoğu şey. Dolandırıcı bunlar. Long beach öneriyorum, biralar su bira değil, yemekler de bayat hissi var. Aquapark kağıtta yazdığı gibi değil. Açılış kapanış saatleri kafalarına göre. İnsanları kandırıyorlar resmen. Şu an yattığım yatak rahat sadece. 5 kişiyiz 2 kişilik hizmet ilgi muamele yapıyorlar. Villaların önündeki havuzda böcekler yüzüyordu en son. Havuzlarda klor eksikliği var. Hijyen bitikleri oynuyor. Disko da güvenlikler rolleri oynuyor. Müdürü ve patronu sahibi kimse lütfen işiyle biraz ilgili olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Aqua Resort Alanya
Eftalia Aqua Resort Alanya

-

Asla önermeyeceğim

Ben de daha dün ayrıldım bu otelden. Temizlikten yemeğe, personelden otelin konseptine hiçbir şekilde asla önermeyeceğim ve bir daha gitmeyeceğim bir otel. Yıllardır tatile giderim, gerek turla gerek kendim bulup gittim ama bu şekilde bir otele ilk kez denk geldim ve ben ayarlamıştım bu tatil programını. Arkadaş gurubum için yaşadığım mahcubiyet otelin konseptinden daha berbattı. Asla, asla tavsiye etmiyorum ultra her şey dahil adı altında her şeyin ücretli olduğu bu oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Eva Hotel
Club Eva Hotel

-

Can sıkıntısından patlıyorum

29.04.2017 saat 13.05'de giriş yaptık. Saat 14.00 olmadığı için almadılar. Onu boş ver, girdiğiniz gün mini bara hiçbir şey koymuyorlar. Söyledik biz de, böyle dergi hareketler, müşteri temsilcisini aradık. Hava şu an otel can sıkıntısından patlıyorum. Bilginiz olsun istedim gelmek isteyenlere. 😐

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Yemekler güzel

Tatil diyorsanız, Tekbir Resort Alanya diyorum. Temizlik istiyorsanız, çok sıcak aile ortamı diyorsanız, yemekler güzel olsun diyorsanız, aktiviteler diyorsanız ve harika doğa manzarası diyorsanız sizlere Tekbir Resort Alanya diyorum. Ailemle kalabileceğim çok güzel bir tesis. Ben bir bayan olarak hijyene önem veririm. Bu nedenle burada tatil yapınca çok mutlu oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Eva Hotel
Club Eva Hotel

-

Sular musluktan

Sakın, sakın gitmeyin. Sular musluktan, kola bile Le Cola. Yemekler lezzetsiz. İki sene önce gittik ve yemeklerden hepimizin midesi bozuldu ve hastaneye gittik. Oradan da otele geri dönmeden İstanbul'a döndük. Kalan paramızı bile söz verdikleri halde vermediler. Ne istiyorsan, yok, kalmadı. Ama sorsan açık büfe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tekbir Resort Alanya
Tekbir Resort Alanya

-

Temiz bir oda

Önce şunu belirteyim. Otel hakkındaki yorumları okuduğumda inanın çok tereddüt etmiştik. Fakat rezervasyon yaptırarak tesise gittiğimizde inanın çok üzüldüm. Çünkü muhteşem bir karşılama ile karşılaştık. İlgili, alakalı personel. Ve temiz bir oda. Yemekler de gayet güzeldi. Bu kadar olumsuz yorumlar neden yapılıyor inan anlamadım. Biz 12 kişi olarak gittik. Çok mutlu olduk. Tüm otel personeline sonsuz teşekkürler. Ve 2017 tatil için yine Tekbir Resort Alanya oteline rezervasyon yaptıracağız. Her şeyiyle mükemmel bir tesis. Ailece yaşanılacak bir tesis. En önemlisi çok temiz. Çocuklu aileler için doğru tercih. Saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa
Alan Xafira Deluxe Resort & Spa

-

Türk gecesi, animasyonlar, mini kulüp

Ben bu yaz gittim, çok memnun kaldım. Tekrar gitmeyi düşünüyorum. Biz ailecek memnun kaldık. Türk gecesi, animasyonlar, mini kulüp, hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli. Lütfen karalama kampanyası yapmayalım. Yemekler baharat olarak az olsa da güzel. Çalışanlara gelelim; suratsız olabilirler ama Allah var güler yüzlü idiler. Alan Xafira Deluxe Resort & Spa'ya teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)