Tunceli Termal Otelleri

En iyi 3 termal otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Tunceli Termal Oteli

Pertek Termal Hotel Tunceli

Termal Otel - Pertek - 3 Misafir Yorumu

Pertek Termal Hotel, Tunceli'ye bağlı Pertek'te konuklarını ağırlamaktadır. Bu şık termal otel, Keban Barajı ve Pertek Feribot İskelesi'ne sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesis bünyesinde tüm konaklama yapan misafirlerin kullanıma açık bir hamam, termal banyolar ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzları vardır. Ayrıca, lüks konaklama birimleri ve termal banyolar da sunulmaktadır.

Pertek Termal Hotel'in modern bir şekilde döşenmiş odalarında klima, uydu kanallarının yayını bulunan LCD ekran TV ve mini bar yer alır. Bazı odalarda özel mutfak ve yemek alanı da bulunmaktadır. Tüm
... Pertek Termal Hotel, Tunceli'ye bağlı Pertek'te konuklarını ağırlamaktadır. Bu şık termal otel, Keban Barajı ve Pertek Feribot İskelesi'ne sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesis bünyesinde tüm konaklama yapan misafirlerin kullanıma açık bir hamam, termal banyolar ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzları vardır. Ayrıca, lüks konaklama birimleri ve termal banyolar da sunulmaktadır.

Pertek Termal Hotel'in modern bir şekilde döşenmiş odalarında klima, uydu kanallarının yayını bulunan LCD ekran TV ve mini bar yer alır. Bazı odalarda özel mutfak ve yemek alanı da bulunmaktadır. Tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi bağlantılı kablosuz internet ağı mevcuttur.

Tesis bünyesindeki açık büfe ve alakart restoranında Türk yemekleri servis edilmektedir. Konuklar tesisin Keban Barajı manzaralı bu şık restoranda Türk yemeklerinin ve yöresel lezzetlerin tadına bakabilirler. Misafirler için SPA alanında termal havuzlar, sauna ve Fin hamamı sunulmaktadır. Otelde su kaydıraklı kapalı aquapark da bulunmaktadır.

Elazığ Havalimanı, tesise 35 km mesafede olup konuklar otelin ücretsiz özel otopark alanından faydalanabilirler

Daha Fazla Bilgi»

Tunceli Termal Otel Tavsiyeleri

9

Grand Şaroglu Hotel

Ferit acikgöz - 25 Kasım 2017, Cumartesi 03:56

Otel çok güzel

Otel çok güzel, yalnız dışarıdan geldiğinde kimse sormuyor nereye gidiyorsun. Belki ben yabancıyım. Sıkıntı bu, elini kolunu sallaya sallaya yukarı çıkıyorsun.

10

Pertek Termal Hotel

KÜRŞAD BÜYÜK - 21 Ocak 2013, Pazartesi 10:45

Tam bir tatil

Şifa ve tatil amaçlı geldiğim Pertek Termal Hotel'in şifalı suyu gerçekten hem içilebilir hem de kaplıca oluşu tam bir şifa kaynağı. Kaplıcada, hamamlarda, saunada ve odalarda sunulan hizmet, temizlik ve ilgiden çok memnun kaldık. Ayrıca doğuya yapılan bu yatırım için kurucusuna saygı ve şükranlarımı sunarım...

Tunceli Termal Otel Fiyatları

Anadolu'nun her yerinde olduğu gibi Tunceli'de de çağlar boyunca uygarlıklar hüküm sürmüştür. Orta Çağdan kalma ve bugün hâlâ iyi durumda bulunan Pertek Kalesi de bunun en iyi örneğidir.

Tunceli, Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde yer almaktadır. Tunceli'nin kuzeyinde ve batısında Munzur Dağları ile Karasu Irmağı, doğusunda Bingöl Dağları ve Peri Suyu, güneyinde Keban Baraj Gölü ile çevrilidir. Tunceli ve çevresi doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistleri kendine çekmektedir. Özellikle de Munzur Vadisi Milli Parkı görülmeye değer güzellikleridir.

Tunceli ve çevresinde bulunan orta çağdan kalma tarihi yerleşimler, eşsiz güzellikteki yerler için sadece Türkiye'den değil dünyanın dört bir tarafından insanlar gelmektedir. Tunceli'nin şehir merkezinde ve çevre ilçelerinde yer alan konaklama otelleri yıl boyunca açık olup gerek iş için gerek sağlık için gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır.

Tunceli'de konaklama yapılabilecek farklı kategorilerde birçok otel yer almaktadır. Bu oteller arasında kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar, Tunceli kaplıca otelleri ve Tunceli termal otelleri sayabiliriz.

Tunceli'nin zengin yer altı kaynaklarından biri de termal suyudur. Bu bölgede yer altından çıkan sıcak termal suyu, özellikle romatizmalı hastalıkların tedavisine destek olması amacıyla birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Alternatif tıbbın da desteklediği sıcak kaplıca sularından Tunceli'de bulunan termal oteller ve kaplıca merkezli sayesinde hastalar faydalanabilmektedir. Tunceli termal otelleri yer altından çıkan şifalı sıcak kaplıca sularını özel havuzlarında ve banyolarında misafirlerinin kullanımına sunmaktadır.

Tunceli kaplıcanın ve ılıcanın bulunduğu iller arasında yer almaktadır. Hem bu sebeple hem de doğuya yapılan turizm yatırımları ile Tunceli ve çevresinde birçok yeni otel hizmete girmiştir. Artan bu yatırımlardan nasibini alan Tunceli termal otellerinin de sayısı son yıllarda artmıştır.Tunceli kaplıca ve ılıcaları, zengin tabiat yapısı, tarihi eserleri, alternatif turizm çeşitliliği gibi çeşitli turizm değerlerine sahiptir.

Tunceli termal otelleri ve Tunceli termal otel fiyatları Neredekal.com Tunceli sayfasından incelenebilmektedir. Hatta konaklamak istenilen Tunceli termal oteline bu sayfadan ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve bol şifalı bir tatil dileriz.

Tunceli Otel Fiyatları

Köklü tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri; Tunceli…

Ulaşım açısından oldukça rahat bir noktada bulunan Tunceli, Elazığ, Erzincan ve Erzurum kara yolları üzerinde yer alıyor.

Pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Tunceli, özellikle Munzur Vadisi Milli Parkı ile doğaseverleri kendine çekmeyi başarıyor. Milli parkın sahip olduğu coğrafya, gizemli mağaralar ve uçsuz bucaksız yaylalar, Tunceli'nin doğa turizmindeki hareketliliğin en önemli sebeplerinden biri.

Daha çok doğa sporu meraklılarının ziyaret ettiği Tunceli, rafting ve doğa yürüyüşleri için oldukça elverişli bir şehir. Özellikle Munzur, Peri ve Pülümür çayları, ülkemizin en değerli rafting parkurlarından sadece üçü. Tüm bunların yanı sıra, Tunceli il sınırları içerisinde bulunan Aras ve Bağırpaşa dağları, hem dağcılık sporu, hem de kayak için sıklıkla ziyaret ediliyor.

Tüm bu nedenlerden dolayı, hatırı sayılır ölçüde turist ağırlayan Tunceli'de, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Çoğunlukla doğaseverleri ağırlayan Tunceli otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Tunceli otel fiyatları, misafirlerin hizmet beklentisine göre değişiyor daha çok. Otelin hizmet kalitesi ve misafirlerine sağlayabildiği olanaklar, Tunceli otel fiyatlarını en fazla etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Otelin tarihi, turistik bölgelere ve toplu ulaşım olanaklarına yakınlığı da, Tunceli otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak 2019 Tunceli otel fiyatlarının ortalama 155 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Sizin de planlarınız arasında Tunceli'yi keşfetmek varsa eğer, bütçenize uygun olan bir Tunceli otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Tunceli otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.