Tevfikiye Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Tevfikiye Otel Fiyatları

Çanakkale'nin doğal güzellikleri ile ön plana çıkan harika bir yer Tevfikiye. Bölgeye tatil ve keşif için gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis hizmet vermektedir.

Tevfikiye, Marmara Bölgesi'nde yer alan Çanakkale'nin merkez ilçesine bağlı bir köydür. Çanakkale'nin birçok bölgesi gibi doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Tevfikiye, adını da Kurtuluş Savaşı esnasında köyde konuşlandırılmış birliğin komutanı Tevfik ismindeki subaydan almıştır.

Tevfikiye, yıl içerisinde Çanakkale'ye gelen yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor. Bölgenin bu kadar çok dikkat çekmesindeki en önemli etkenlerden biri de Troia Antik Kenti'ne ev sahipliği yapmasıdır. Bu anlamda kendisine turistik bir değer de katan Tevfikiye'de, bugün birçok restoran, market, otel, pansiyon ve kamp alanı bulunuyor.

Çanakkale Merkez'e yaklaşık 30 km mesafede yer alan Tevfikiye'ye gelen turistler bu bölgede 1 gece de olsa konaklamadan ayrılmak istemiyor. Sizler de Çanakkale gezinize Tevfikiye otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız bu sayfadan Tevfikiye'de hizmet veren tüm otelleri inceleyebilirsiniz.

Tevfikiye otelleri bu sayfada Tevfikiye otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları, tüm özellikleri ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden zevkinize ve bütçenize göre Tevfikiye oteli ile iletişime geçebilir ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yaz aylarında tatilin de başlaması ile Tevfikiye bölgesine oldukça yoğun bir ilgi olmaktadır. Bu sebeple yaz tatili döneminde Tefikiye otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır. Erken rezervasyon yaptırarak Tevfikiye otel fiyatlarından indirimli yararlanabileceğiniz gibi dilediğiniz zaman diliminde de konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.