search icon
Giriş
28 Eylül Sal.
Çıkış
29 Eylül Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

İzmir Muhafazakar İslami Oteller

İzmir için 10 otel listelendi.

Merada Termal Spa Hotel

Otel
Termal Otel
Neredekal.com
4.5/5
660 TL660 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:660 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
660 TL
Etstur
Odamax
660 TL
660 TL'den başlayan fiyatlarla

Ale Pansiyon

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
618 TL650 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:618 TL
İNCELE
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
618 TL
Etstur
Odamax
650 TL
618 TL'den başlayan fiyatlarla

Sığacık Paradise Aile Apartı

Apart Otel
Tüm Yıl Açık
700 TL700 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:700 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama

Lagora Old Town Hotel & Bazaar

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.3/5
989 TL989 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:989 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
603 TL
Etstur
Tatil.com
989 TL
603 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Kabaçam İzmir

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.7/5
299 TL299 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:299 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
299 TL
Otelz.com
Etstur
338 TL
299 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Antikhan

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
3.5/5
217 TL217 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:217 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
177 TL
Etstur
Otelz.com
217 TL
177 TL'den başlayan fiyatlarla

Konak EuroBest Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
274 TL274 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:274 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Büyük Konak İzmir

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
707 TL707 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:707 TL
İNCELE
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
671 TL
Etstur
Odamax
707 TL
671 TL'den başlayan fiyatlarla

Pasaport Pier Hotel

Otel
Lüks Otel
Neredekal.com
3.4/5
449 TL494 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:449 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
400 TL
Jolly Tur
Otelz.com
449 TL
400 TL'den başlayan fiyatlarla

Madi Hotel İzmir

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
372 TL391 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:372 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
315 TL
Etstur
Otelz.com
372 TL
315 TL'den başlayan fiyatlarla
Ege’nin gözbebeği İzmir, gerek iş gerekse de tatil amaçlı yıl boyunca on binlerce kişinin ziyaret ettiği bir yerdir. Konaklamada da birçok alternatifin bulunduğu İzmir’de, İzmir İslami oteller kategorisinde de hizmet veren alternatif tesisler bulunmaktadır.

İzmir, Ege Bölgesi’nde yer alan doğa harika bir ilimizdir. Sıcakkanlı insanları, harika tatil beldeleri ve iş imkanlarıyla aynı zamanda ülkemizin 3. büyük şehri olmasıyla İzmir oldukça popüler yerlerdendir. Yaz aylarında Çeşme ve Alaçatı ile dikkatleri üzerine çeker İzmir. Yıl boyunca gerek tatil için gerekse de iş amacıyla İzmir’e gelenlerin konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri oldukça fazla otel seçeneği vardır. Bu otel türleri arasında muhafazakar kesimin özelikle tercih ettiği İslami oteller de İzmir’de yer almakta konuklarına yıl boyunca kapılarını açmaktadır.

İstanbul’a olan yakınlığıyla da yıl boyunca hafta sonu kaçamakları, uzun tatiller ya da iş amaçlı seyahatlerde İzmir sıkça ziyaret edilmektedir. Büyük otellerin , tatil köylerinin, küçük otellerin, pansiyonların hizmet verdiği İzmir’de alternatif bir konaklama seçeneği sunan İslami oteller de artık hizmet vermektedir.

Diğer tatil otellerinden İslami şartlara uygun dizayn edilmiş bir binaya sahip olmasıyla ayrılan İslami oteller, muhafazakar kesimin tercihi. Dizaynda yaşanan farklılıkların başında otellerde rahat ibadet edebilmeniz için mescit bulunması. Ayrıca açık – kapalı yüzme havuzlarının, SPA merkezinde bulunan masaj odalarının, geleneksel Türk hamamının, sauna ve buhar odası gibi yapıların kadınlara ve erkeklere bir arada hizmet vermemesidir.

Bunun yanında İzmir İslami oteller kategorisinde listelenen tesislerin mutfak kısımları da İslam inancının gerekliliklerine göre düzenlenmiştir. Bu muhafazakar otellerin restoranlarına Müslümanlar tarafından tüketilmesi yasak olan domuz eti ve domuz ürünleri asla kullanılmaz. Tıpkı bu hayvanın ürünleri gibi alkol ve alkollü içecekler ve yiyecekler de bu otellerin mutfaklarında bulunamaz. Hatta bu ikili bu otellerden içeri dahi giremez.

İzmir İslami oteller yaz aylarında en dolu zamanlarını yaşamaktadır. Eğer ki sizlerin de yaz tatili planlarınızda İzmir İslamic hoteller kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklama planınız varsa bir an önce rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. İzmir İslami oteller için erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik ve kampanyalı konaklama fiyatlarından faydalanabilir hem de tatilinizi planladığınız tarih aralığında yapabilirsiniz.

İzmir Muhafazakar İslami Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Herşey dahil İzmir muhafazakr islami oteller hangileridir?
Her şey dahil izmir muhafazkar islami oteller , oda-kahvaltı, tam ya da yarım pansiyon gibi farklı konseptlerden meydana geliyor. Bu konseptler içerisinde tatilcilerin en sık tercih ettiği konaklama ise İzmir muhafazakar İslami her şey dahil oteller oluyor. Otellerde yemekler gün boyu zengin açık büfe olarak servis edilirken, herhangi bir alkollü içecek satışı ise kesinlikle yapılmıyor. Konuklar izmir islami muhafazakar oteller her şey dahil konsepti sayesinde ailesi ve sevdikleriyle keyifli bir konaklama hizmeti bulabiliyor. İzmirin bir çok tatil bölgelesinde hizmet veren bazı her şey dahil konsept muhafazakar İslami İzmir otelleri ise yıl içerisinde uygulanan erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok daha uygun fiyatlı olabiliyor.
Merkeze yakın İzmir muhafazakar islami oteller hangileridir?
İzmir merkezde hizmet veren muhafazakar İslami oteller alkolsüz oteller olarak da biliniyor. Her bütçeye ve her konaklama zevkine göre bir tesisin bulunduğu İzmir de otellerin listelendiği sayfada yer alan muhafazakar oteller hem beş yıldızlı hem herşey dahil konseptte hizmet veren tesislerden oluşuyor. En çok tercih edilenler ise İzmir muhafazakar İslami merkeze yakın oteller oluyor. Bu otellerde yemekler gün boyu zengin açık büfe olarak servis edilirken, herhangi bir alkollü içecek satışı ise kesinlikle yapılmıyor. Konuklar izmir merkez islami muhafazakar oteller konsepti sayesinde ailesi ve sevdikleriyle keyifli bir konaklama hizmeti bulabiliyor. İzmirin bir çok tatil bölgelesinde hizmet veren bazı her şey dahil konsept muhafazakar İslami İzmir otelleri ise yıl içerisinde uygulanan erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok daha uygun fiyatlı olabiliyor. merkezdeki izmir muhafazakar islami oteller de ziyaretçilerine yıl boyu konaklama imkanı veriyor. https://www.neredekal.com/izmir-muhafazakar-islami-otelleri/
En uygun İzmir muhafazakar islami oteller hangileridir?
İzmir'in birçok beldesinde olduğu gibi İzmir merkezde de hizmet veren muhafazakar İslami oteller alkolsüz oteller olarak da biliniyor. Her bütçeye ve her konaklama zevkine göre bir tesisin bulunduğu İzmir de otellerin listelendiği sayfada yer alan muhafazakar oteller hem beş yıldızlı hem herşey dahil konseptte hizmet veren tesislerden oluşuyor. Bu tesisler İslami oteller kategorisindeki en pahalı tesisler olarak dikkat çekiyor. Ayrıca büyük tesisler ya da 5 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 3 yıldızlı oteller arasında tam pansiyon konseptte hizmet veren oteller de biraz daha pahalı olabiliyor. En uygun İzmir muhafazakar İslami otel fiyatı kişi başı gecelik yaklaşık 450TL'den başlıyor. Yaz sezonunda ve resmi tatil günlerinde bu fiyat biraz daha artış gösteriyor. Eğer daha ekonomik bir konaklama yapmak isterseniz tavsiyemiz İslami oteller için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdan yana.
En lüks İzmir muhafazakar islami oteller hangileridir?
İzmir'deki en lüks muhafazakar İslami oteller özellikleri konsept olarak farklılık gösterse de büyük bir kısmında ortak olan bazı detaylar elbette yer alıyor. Bu özelliklerin başında hiç şüphesiz İzmir İslami oteller bünyesindeki ortak kullanım alanları oluyor. Örneğin tesisler kendisine ait bir havuza ya da plaj alanına sahipse muhafazakar otellerinin genelinde kadın-erkek ayrı olacak şekilde bu alanlar ayrılıyor. Böylece muhafazakar aileler çok daha rahat bir konaklama gerçekleştirebiliyor. Buna ek olarak dikkat edilen diğer detaylar arasında ise en lüks İzmir muhafazakar islami oteller bünyesindeki restoranlarda sunulan etlerin İslami şartlara uygun bir biçimde kesilmesi ve otellerde alkollü içeceklerin servis edilmemesi geliyor diyebiliriz.