Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tatlısu Otelleri

Tatlısu için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Tatlısu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Erdek'e bağlı Tatlısu en yoğun sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde Tatlısu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Tatlısu, Balıkesir Erdek'e bağlı bir sahil köyüdür. Hiç bozulmamış doğası, plajları, koyları ile sakin ve huzur dolu bir tatilin adresi. Küçük bir köy olmasına karşın hem ulaşım açısından hem de ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü şeye köyden çıkmadan ulaşabilirsiniz.

Erdek Tatlısu yılın en yoğun ve kalabalık dönemini yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram tatilleri dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple bu tatil dönemlerinde sizler de Tatlısu bölgesine gelmeyi düşünüyorsanız tavsiyemiz mutlaka Tatlısu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birine erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Konaklamak istediğiniz otele erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik Tatlısu otel fiyatlarından yararlanabilir hem de istediğiniz zaman aralıklarında tatilinizi yapabilirsiniz.

Tatlısu otelleri; denize sıfır ve deniz manzaralı tesislerden oluşmaktadır. Birkaç adımda ulaşabileceğiniz altın sarısı kumlara sahip plajında ve tertemiz, masmavi denizinde yılın bütün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Tatlısu otel fiyatları; yaz aylarında, kış ve bahar aylarına oranla belli bir miktar artışa uğramaktadır. Bu artışı da ekarte etmek için ileri tarihli bir tatil planı doğrultusunda erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tatlısu otelleri ve Tatlısu otel fiyatları bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden tüm Tatlısu otellerini ve otel fiyatlarını, fotoğrafları ve iletişim bilgileri ile inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Tatlısu oteline bu sayfadan ön rezervasyon de yaptırabilirsiniz.

Tatlısu Hakkında

Doğu yakasının en güzel kumsal, koy ve plajlarını doğal yapısı bozulmadan barındıran, turizm yönünden gelişmiş, hareketli bir köydür Tatlısu...

Köy meydanında ve birkaç noktada bulunan Kapıdağ'ın derinliklerinden gelen kaynak sudan dolayı adı Tatlısu'dur. 1720'li yıllarda orta Ermanistan'dan gelen 60 kişilik topluluğun buraya gelerek yerleşmesi üzerine kurulmuştur. 1922 de yapılan Lozan Antlaşması ile Trakya'daki Türklerle, Türkiye'deki Rumların değişimi ile bugünkü halkı göçmen olarak gelmiştir ve yerleşmişlerdir. Bugün köyün yaşlıları tarafından Ermini Köyü olarak anılmaktadır.

O günlerden kalan eski yapılar yıkılmış ve yok olmuşlardır. Köyün en önemli geçim kaynağı balıkçılıktır. Bunun yanı sıra tarım ve zeytincilikte yapılarak köy ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Bandırma'ya karşıdan bakan bir çay bahçesinde oturabileceğiniz gibi çınar ağaçlarının gölgesinde bulunan çay bahçesinde de denize karşı huzur bulabilirsiniz. Birçok marketin bulunduğu köyde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Balık ve et lokantalarının yanısıra, ilginç dekorasyonlu köy kahvelerinden birini seçerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.Gece gündüz eğlenmek isteyen misafirlerine hizmet veren cafe ve barlarda mevcuttur.

İstanbul'a 350km, Ankara'ya 513km, Bursa'ya 140km, Balıkesir'e 100km, Erdek ilçesine 11km mesafede bulunan Tatlısu'ya ilçeden kalkan otobüsler ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Tatlısu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Tatlısu Kırtay Otel
Tatlısu Kırtay Otel

-

Samimi bir butik otel

Güler yüzlü, samimi bir butik otel. Denize sıfır olmasa da yürüme mesafesinde. Bu da nazar boncuğu olsun. Erdek'de gördüğüm en temiz, kalınabilecek şartlarda, sakin, huzurlu, yemekleri harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tatlısu Kırtay Otel
Tatlısu Kırtay Otel

-

Otel tek kelimeyle kötü

Otel tek kelimeyle kötü. Burada parayı önden verdiğim için kalmak zorunda kaldım ama deniz yosunlu ve denizanası var. Kaldığımız günlerde hiç denize girmedik. Otelin havuzu yemyeşil çünkü ilaçlı. Kaldığım odanın kliması çalışmıyordu. Otelin sahibine söyledik hiç ilgilenmedi. Adı açık büfe ama aldığından bir daha almak istesen “'sen aldın ya ondan”' diyorlar. Sabah kahvaltıda çocuklar kapalı kalitesiz çikolatadan aldı, bir daha alacaktı, kızmışlar, çocuk ağlayıp eve gitmek istedi. Otelin sahibi ve karısı bir yerde bir şey yaparken seni izliyorlar ne yapacaksın diye. Saat 9'dan sonra bütün ışıklar kapanıyor, aynı huzurevi gibi ya da açık ceza evi gibi. Paranla rezil oluyorsun, kötü bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tatlısu Kırtay Otel
Tatlısu Kırtay Otel

-

Berbat (kötü) bir tatildi

Otelinizi ilk görüşte çok beğendik ama gerçekte gördüğümüz hiç de güzel değildi. Berbat bir 4 gün yaşadık. Yemekler kötüydü. Sık sık su kesintisi oluyordu. (bir depo olması gerekiyordu) Otelde suyu kesilen ilk defa otelinizi gördük. Kapılar güvensiz ve kırıktı. Kısacası berbattı. Üç yıldızılı otel kesinlikle değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)