Tatlısu Otelleri

Erdek'e bağlı Tatlısu en yoğun sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde Tatlısu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tatlısu Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Tatlısu Otelleri ve Tatlısu Otel Fiyatları

Erdek'e bağlı Tatlısu en yoğun sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde Tatlısu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Tatlısu, Balıkesir Erdek'e bağlı bir sahil köyüdür. Hiç bozulmamış doğası, plajları, koyları ile sakin ve huzur dolu bir tatilin adresi. Küçük bir köy olmasına karşın hem ulaşım açısından hem de ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü şeye köyden çıkmadan ulaşabilirsiniz.

Erdek Tatlısu yılın en yoğun ve kalabalık dönemini yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos ayları ile bayram tatilleri dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple bu tatil dönemlerinde sizler de Tatlısu bölgesine gelmeyi düşünüyorsanız tavsiyemiz mutlaka Tatlısu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birine erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Konaklamak istediğiniz otele erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik Tatlısu otel fiyatlarından yararlanabilir hem de istediğiniz zaman aralıklarında tatilinizi yapabilirsiniz.

Tatlısu otelleri; denize sıfır ve deniz manzaralı tesislerden oluşmaktadır. Birkaç adımda ulaşabileceğiniz altın sarısı kumlara sahip plajında ve tertemiz, masmavi denizinde yılın bütün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Tatlısu otel fiyatları; yaz aylarında, kış ve bahar aylarına oranla belli bir miktar artışa uğramaktadır. Bu artışı da ekarte etmek için ileri tarihli bir tatil planı doğrultusunda erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tatlısu otelleri ve Tatlısu otel fiyatları bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden tüm Tatlısu otellerini ve otel fiyatlarını, fotoğrafları ve iletişim bilgileri ile inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Tatlısu oteline bu sayfadan ön rezervasyon de yaptırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın