Taraklı Butik Otelleri

Yemyeşil doğası ve tarihi evleri ile dikkat çeken Taraklı’da, tarihi konaklardan restore edilmiş butik otellerde konaklama yapabilirsiniz…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Taraklı Butik Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yöresel serpme kahvaltı"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Taraklı Butik Otelleri ve Taraklı Butik Otel Fiyatları

Yemyeşil doğası ve tarihi evleri ile dikkat çeken Taraklı'da, tarihi konaklardan restore edilmiş butik otellerde konaklama yapabilirsiniz…

Sakarya'nın güneydoğusunda yer alan Taraklı, meşhur tarihi evleri ve yemyeşil doğası ile adeta huzurun içinize işlediği bir yer. 3 asrın üzerinde olan tarihi evleri, karakteristik özelliği, Osmanlı mahallesi dokusunu gözler önüne seren Taraklı'yı, fotoğraf makinenizi alıp vakit kaybetmeden görmeniz gerekiyor.

Bahsi geçen bu tarihi evlerin bir kısmı butik otel olarak hizmet veriyor. Uzun bir tarihi geçmişe sahip olan ve Osmanlı mimarisine sadık kalınarak restore edilen Taraklı butik otelleri, sanki bir zaman makinesinde konaklıyormuşsunuz hissi uyandırıyor adeta. Sadece dış görünümlerinde değil, iç dekorasyonunda tarihin derin izlerine rastlayabilirsiniz Taraklı butik otellerinde. Tüm bunların yanı sıra, Taraklı butik otellerinin restoranlarında servis edilen birbirinden lezzetli yöresel yemeklerle damağınızı da şenlendirebilirsiniz.

Taraklı butik otel fiyatları ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Taraklı butik otel fiyatları hem kişi başı hem de oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor. Otellerin bazıları gerçekten yüksek meblağlar isteyebiliyor. Ancak yine de her gelir düzeyine uygun bir butik otel bulabilmek mümkün Taraklı'da. Taraklı butik otel fiyatlarını daha çok otelin hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu olanaklar etkiliyor. Genel olarak 2017 Taraklı butik otel fiyatlarının 85 TL ile 300 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Yakın bir zaman içerisinde Taraklı'yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Seyahatiniz sırasında Taraklı butik otellerinde de gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Taraklı butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın