Sudüşen Şelalesi

+ 6 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
14 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Sudüşen Şelalesi Hakkında

Yalova’nın değerli parçalarından biri olan Sudüşen Şelalesi, Termal ilçesinin sınırları içinde bulunmaktadır. Doğal bir güzelliğin tam ortasında sadece yanınızda bulunan önemli insanlarla eğlenceli vakitler geçirmek için fazlasıyla çekicidir. Konuklarına sunduğu piknik alanlarında yeşil doğanın içerisinde, şelalenin tatlı mırıltısı eşliğinde bir şeyler atıştırırken aynı zamanda ruhunuzun dinlendiğini fark edeceksiniz. Günübirlik bir gezi düzenleyip kendinize bir gün olsun izin vermek size oldukça iyi gelecek. Telefonunuzu da kapatmakta fayda var; çünkü siz harika bir doğada vakit geçirip bol fotoğraf çekerken bu keyifli zamanlarınızı kimse bölmesin. Bu arada Delmece Yaylası ve Armutlu Kaplıcaları’da Yalova’da görülmeye ve yaşanmaya değer yerlerden biridir.

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
14 değerlendirme
Sudüşen Şelalesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
12.02.2018
Misafir
Sesi bile dinlendiriyor
İnanılmaz güzel bir yer. Giderken yollar biraz daha iyi olabilir. Ama gittiğine değecek bir yer. Su o kadar güzel akıyor ki, sesi bile dinlendiriyor sizi. Şelaleden akan coşkulu su yağmur damlacıkları gibi iniyor üzerinize. Birkaç fotoğraftan sonra çok güzel demlenmiş bir çay ve 2 tane şirin teyzenin el emeği peynirli ve patatesli gözlemeyi yedikten sonra suyun ve çevrenin bakirliğinin tadını çıkarıyorsunuz. Hava çok temiz. Tavsiye derim.
5/5 Mükemmel
02.09.2017
Duygu
Ben hayal kırıklığı yaşadım
Yollar bir yerden sonra çok bozuk. 6-7 km bozuk yolda gitmek zorundasınız. Gittiğiniz zaman da değecek bir yer olmasını umut ediyorsunuz ama ben hayal kırıklığı yaşadım. Bence o kadar yol yani eziyete değmez.
3/5 Çok İyi
20.07.2017
Çiğdem küçük
İnsanı mest ediyor
Gezilip görülmesi gereken bir yer bence. Yolları yer yer bozuk ama ormanlar insanı mest ediyor. Şelalenin önünde oturanlar koyulmuş. Duyun içinde ayaklarınız suda oturuyorsunuz. Ücretli olması düşündürücü yalnız. Yiyeceğinizi kendiniz getirseniz bile ücret karşılığı oturabiliyorsunuz.
5/5 Mükemmel
13.04.2017
Gamze ozbas
Çok değişik atmosfer
Harika bir yer, rabbim ne de güzel yaratmış. Çok değişik atmosfer, herkesin görmesini tavsiye ederim. O yazın sıcağında suyun buz gibi olması da bir bambaşka...
1/5 Kötü
11.07.2016
Serdar
Yolları çok kötü
Yolları o kadar kötü ki hiçbir şey için o yollara girmeye değmez, belediye bu kadar çok gidilen yere niye bir yatırım yapmaz ki!
Daha fazla yorum gör