search icon
Giriş
03 Ağustos Sal.
Çıkış
04 Ağustos Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Termal Apartları

Termal için 10 otel listelendi.

Grand Koru Otel Beach

Otel
Plaj
Neredekal.com
4.2/5
Termal merkezine 5.9 km uzaklıkta
350 TL350 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
350 TL
Jolly Tur
Etstur
350 TL
350 TL'den başlayan fiyatlarla

Green Hills Suites

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.5/5
Termal merkezine 5.1 km uzaklıkta
350 TL350 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
350 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
493 TL
350 TL'den başlayan fiyatlarla

Çınarcık Ada Pansiyon

Pansiyon
Plaj
Neredekal.com
5/5
Termal merkezine 9.6 km uzaklıkta
200 TL200 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Peri Pansiyon

Pansiyon
Neredekal.com
4.9/5
Termal merkezine 6.3 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Hayriş Pansiyon

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
Termal merkezine 5.2 km uzaklıkta
175 TL175 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:175 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Grand Krone Hotel

Otel
Neredekal.com
5/5
Termal merkezine 6.3 km uzaklıkta
310 TL310 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:310 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
310 TL
Etstur
Otelz.com
310 TL
310 TL'den başlayan fiyatlarla

Kaltur Butik Otel

Butik Otel
Çevre Dostu
Neredekal.com
5/5
Termal merkezine 4.3 km uzaklıkta
257 TL263 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:257 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
257 TL
Etstur
Otelz.com
268 TL
257 TL'den başlayan fiyatlarla

Rizom Tatil Köyü

Tatil Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.8/5
(52 değerlendirme)
Termal merkezine 7.4 km uzaklıkta
1.400 TL1.400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.400 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Mertur Otel

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
2.7/5
Termal merkezine 17.7 km uzaklıkta
431 TL440 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:431 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Saklı Cennet Esadiye

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Termal merkezine 10.7 km uzaklıkta
980 TL980 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:980 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Termal Apart Otelleri

Termal Apart Otelleri

Yalova, Marmara Bölgesi içerisinde bulunan tatil için pek çok insanın tercih ettiği yegane bölgelerin arasında yer alıyor. Ilıman havası ve sahil kesimleriyle tatil için gerekli olan tüm faktörleri bu bölgede bulabilirsiniz. Ayrıca İstanbul gibi birçok büyük şehre yakınlığı sayesinde donanımlı bir tatil turu sizleri bekliyor. Yeşillik bölgeleri ile de Marmara bölgesine bir anlam kazandıran Yalova Termal, sakin huzurlu bir tatil olanaklarını fazlası ile sağlıyor. Bu olanaklardan yararlanarak güzel bir tatil için ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Pek çok Termal otel ve farklı konaklama tipine sahip yerlerin olması da sizler için ayrı bir çeşitlilik oluşturuyor. Bu çeşitlilikten faydalanarak planladığınız en iyi tatil konaklamasına ulaşabilirsiniz. Termal apart otelleri seçenekleri sayesinde özgür ve sade bir tatilin keyfini sürerek farklı bir tecrübe kazanabilirsiniz. Yeşillik dolu bölgelerin eşliğinde huzurlu bir tatili, çeşitli havuzlu bölgeleri sayesinde mavilik dolu bir tatil planı oluşturabilirsiniz. Bunun yanında gürültüden uzak, tamamen tatile ve iyi bir vakit geçirmeye odaklı hoş bir sürecin etkisini hissedebilirsiniz. Termal bölgesi, bu ve bunun gibi pek çok imkanı beraberinde sunuyor.

Termal'de Konaklama

Termal'de Konaklama

Konaklama, tatil süreci için büyük önem taşıyor. Başka bir deyiş ile konaklama tatil sürecinin akılda kalmasını sağlayan tüm unsurları içerisinde barındırıyor. Bu nedenle iyi bir araştırma ve planlama sürecini gerektiren konaklama seçimi son derece önem içeriyor. Bölge tatil yeri olmasından dolayı konaklama çeşitliliği oldukça fazla. Ancak Yalova Termal apartlar, bu bölge için oldukça tercih edilebilir. Apart otellerin kişilere sunduğu bazı ayrıcalıklar ve imkanlar bulunuyor. Bunları sıralamak gerekirse

 • Apart otelleri gerek günlük gerekse ailecek konaklamaya imkan tanıyor, bu sayede samimi bir tatil geçirebilirsiniz.
 • Tatil boyu para verdiğiniz konaklama yerlerindeki etkinlikleri kaçırmamak adına bu tip oteller ile konforlu sade konaklamanın keyfini sürebilirsiniz.
 • Gürültülü ve kalabalık olmayan apart oteller ile huzurlu bir konaklama şansına sahip olabilirsiniz.
 • Merkezi yerlere yakın olan apart oteller ile ulaşım açısından avantaj elde edebilirsiniz.
 • Apartman tipine sahip bu oteller ile kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Farklı isteklere ve bütçeye hitap eden Termal apart otelleri en uygun seçenekleri ile çeşitli avantajları ile sizlere sunuyor. Bu avantajlardan yararlanarak hoş, sade ve konforlu bir tatilin tadını rahatlıkla çıkarabiilirsiniz.

Termal Apart Otelleri Fiyatları

Termal Apart Otelleri Fiyatları

Bütçe, tatilin de yaşantısına doğrudan etki ediyor. İyi bir planlama ve araştırma sürecinin ardından dolu dolu bir tatilin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu nedenle konaklama yeri seçimi de fazlasıyla önem içeriyor. İyi bir konaklama ile iyi bir tatili kaçınılmaz kılabilirsiniz. Yalova Termal apart otel fiyatları çeşitli faktörlerce değişime uğrayabilir. Konaklama yerinin merkeze yakın olması, havuzlu olması gibi seçenekler, ödenecek ücretin artmasına neden olabilir. Konaklama yerinin yıldız seviyesi, sunulan hizmetin arttığına işaret ediyor. Bu durum ödenen ücretin artmasına sebep olabilir. Ancak bölge içerisinde pek çok konaklama yerinin bulunması da her bütçe yapısına kucak açıyor. Bu nedenle bütçenize uygun konaklama seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Doğası ve havası ile sıcak yaz aylarının tadını hem gezilecek yerleri ile hem de konaklamanın sunduğu hizmetlerle kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Marmara bölgesinin zenginliği sayesinde hoş anıları geride bırakarak unutulmaz bir tatili yaşatan bölge; kişilerin dinlenmesi, yenilenmesi ve de eğlenebilmesi için pek çok zenginliği her yıl gelen ziyaretçilerine sunuyor. Bu zenginlikler dolayısıyla doya doya bir tatilin keyfini yaşamanız son derece mümkün.

Termal Gezilecek Yerler

Termal Gezilecek Yerler

Yeşilliğin çevrelediği ve gezilecek görülecek yerleri ile Termal, Marmara bölgesinde olması ve İstanbul gibi büyük yerlere de yakın olması dolayısıyla pek çok imkanı beraberinde getiriyor. Farklı kültürlerin buluştuğu bu bölge, yaz tatili için her yıl birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Sakin bir tatili ve doğa ile iç içe yürüyüşler yapmanın güzelliklerini bu bölgede yaşayabilirsiniz. Gezilecek yerler görülecek noktalardan söz etmek gerekirse şu şekilde sıralanabilir;

 • Yalova Atatürk Köşkü: Bölgenin sakin ve denize yakın bir alanda olan bu mimari yapı, içerisinde sergilenen eşyalar ve hikayesi ile oldukça ilgi çekici unsurlar barındırıyor. Burayı ziyaret ederek, hem tarih hem de deniz havası alabilirsiniz.
 • Sudüşen Şelalesi: Doğanın harikalarını sergileyen bu bölge, huzur deposu açısından tercih edilebilir. Şelalenin akarken oluşturduğu şırıltıyı dinlerken, bölgenin endamına dalıp gidebilirsiniz.
 • Harmankaya Kanyonu Tabiat Parkı: Doğa ve yeşillikseverlerin tercih ettiği bu bölge, oturulacak alanlarıyla, fotoğraf çekilmek için son derece hoş bir arka plan görüntüsü oluşturuyor. Anılarınızı bu tabiat park sayesinde ölümsüzleştirebilirsiniz.
 • Gökçe Barajı: Kamp yapmayı isteyenlerin ve tatili biraz da fantastik açıdan yaşamak isteyen kişilerin tercih ettiği bu bölge, normal olarak da görülebilir. Yeşillik ile çevrelenmiş baraj suyu, kişilerin huzurlanmasına olanak tanıyor. Siz de burayı ziyaret ederek doğanın sunduğu bu güzelliklere eşlik edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra piknik alanları, sahil kesimi gibi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Bölge, pek çok zenginliği içerisinde barındırıyor. Her türlü tatilsevere kucak açan bu bölgede, kişilerin gereksinim duyduğu tüm hususları bulabilmeleri mümkün. Ayrıca bölge içerisinde konaklama yaparak büyük şehirlere de yakın olabilirsiniz. Termal ucuz apart otelleri kapsamında konaklama yaparak hem konaklamanın kaliteli hizmetinden yararlanıp hem de bölgenin zenginliklerini tadarak hoş bir tatil yaşamanın hissini yaşayabilirsiniz.

Termal Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Termal Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Termal Apartları - En Uygun Termal Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1400 TL - 980 TL
Termal bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Termal bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Termal Apartları - En Uygun Termal Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Termal Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Termal Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Termal Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Termal Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Termal Alt Bölgeleri