Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
07.07.22
Çıkış
08.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Sivrice Pansiyonları:

Sivrice için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Hayvan Dostu
4.4/5 Mükemmel
Sivrice Mah merkezine 220 m uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.614 TL
Motel
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Sivrice Mah merkezine 510 m uzaklıkta
Otelz.com
Yarım Pansiyon
1.400 TL
Otel
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
(42 değerlendirme)
Sivrice Mah merkezine 1.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%17 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
900 TL
Odamax
915 TL
En uygun fiyat
900 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
900 TL
Otel
Aile Dostu
3.1/5 Çok İyi
(11 değerlendirme)
Sivrice Mah merkezine 11.1 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
%15 Tasarruf
Herşey Dahil
2.125 TL
Etstur
1.445 TL
En uygun fiyat
1.445 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
1.445 TL
4.5/5 Mükemmel
(9 değerlendirme)
Sivrice Mah merkezine 1.8 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.551 TL
Odamax
1.349 TL
En uygun fiyat
1.349 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.349 TL
Otel
Yetişkin Oteli
5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Sivrice Mah merkezine 2.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
2.813 TL
Henüz Puanlanmamış
Sivrice Mah merkezine 2.7 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
900 TL
Otel
Butik Otel
4.6/5 Mükemmel
Sivrice Mah merkezine 5.9 km uzaklıkta
Etstur
Oda-Kahvaltı
1.464 TL
5/5 Mükemmel
Sivrice Mah merkezine 8.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%17 Tasarruf
Yarım Pansiyon
1.649 TL
Etstur
3.000 TL
En uygun fiyat
1.649 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.649 TL
4.8/5 Mükemmel
Sivrice Mah merkezine 8.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.699 TL

Sivrice Pansiyonları

Sivrice Pansiyonları

Çanakkale Assos'a bağlı bir tatil beldesi olan Sivrice, Kuzey Ege'nin en güzel denizine sahip olmasıyla tanınıyor. Çoğunluğun tercihinin aksine gözden uzak olmak isteyenlerin favori rotası oluyor. Sivrice'de aradığınız sakinliği bulabilir, yorgunluğunuzdan çabucak arınabilirsiniz. Midilli Adası'nın karşısında bulunan ünlü koy; tertemiz havası, geniş ormanları, berrak denizi, samimi insanları ve doğal güzellikleri bir arada sunuyor. Koyları ve sahili, huzur arayışında olan seçkin misafirlerine duru bir deniz keyfi sunuyor. Antik kent bölgesi olan belde, bozulmayan tarihi ile keşif meraklısı gezginlerin de önde gelen uğrak noktaları arasında yer alıyor. Sivrice'yi popüler kılan, marka haline getiren deniz feneri ise şimdilerde tarihi anlatım görevini üstleniyor. Kütüphane haline getirilen Sivrice Deniz Feneri'nde tüm dünya fenerlerinin hayat hikayelerini dinleyebilirsiniz. Belde, İstanbul'a yakınlığı ve Akdeniz iklimine sahipliği sebebiyle tüm yıl kısa süreli dinlencelere ev sahipliği yapıyor. Sivrice otelleri yaz aylarında ise uzun süreli tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı konuklarının sığındığı huzur atmosferi oluyor. Sivrice pansiyonları tüm yıl sürekli hizmet sunarak belde misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Gizli köşeleri keşfetmeyi sevenlere eşsiz deneyimler sunan Sivrice'nin mütevazi ve şirin pansiyonlarında neşe bulabilir, unutulmaz bir tatile adım atabilirsiniz. Deniz, orman ve tarihin kesişiminden oluşan narin beldede tatilinizi yaparken kültür gezileri de yapabilirsiniz. Sivrice; her gelenin bu güzelliği yalnızca ben yaşamalıyım dediği, başkaları gelmesin diye anlatmaktan çekindiği, sakladığı ve koruduğu nadir güzellikler arasında yer alıyor. Bu güzel koyun pansiyonları ise pansiyondan çok eviniz oluyor.

Sivrice Konaklama

Sivrice Konaklama

Her köşesinde Roma ve Osmanlı döneminin otantik izlerini taşıyan Sivrice'de büyük oteller bulunmuyor. Beldenin her yönüyle ideal bulacağınız sıcacık pansiyonlarında rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Beldenin tıpkı kendisi gibi şirin pansiyonları, bölgenin tarihi ve mimari yapısına uyumlu dizaynıyla dikkat çekiyor. Konaklama tarzınıza uygun seçimler yapabileceğiniz çeşitliliğe sahip olan belde pansiyonları, eviniz gibi benimseyeceğiniz ve bağlanacağınız mükemmel bir hizmet sunuyor. Sivrice'nin dokusu ile bütünleşen pansiyon işletmelerini vazgeçilmez kılan bazı nedenler bulunuyor. Bu nedenleri şöyle belirtebiliriz;

 • Titizliği ile tanınan belde işletmeleri; kusursuzluk ilkesi ile çalışıyor.
 • İhtiyaçlarınız, zevkleriniz ve konforunuzu bir arada düşünüyor. Sizlere bir arada bulacağınız çoklu imkanın rahatlığını yaşamak kalıyor.
 • Beldenin tüm işletmeleri ekonomik fiyatları ile dikkat çekiyor. Belde pansiyonlarının bütçe dostu uygulamaları sayesinde uzun süreli ve kalabalık tatil planları yapabilirsiniz.
 • Konaklama tercihinize uygun farklı seçenekler sunarak aradığınız tüm olanaklara erişim imkanı tanıyor.
 • Yoğun modern dizayn yerine ahşap kullanımının ön plana geçtiği mistik pansiyonlar, tüm yıl biriktirdiğiniz yorgunluğunuzun bire bir çaresi oluyor.
 • Sivrice pansiyonları, denizin yanında veya yürüme mesafesinde bulunuyor. Neredeyse tamamı deniz manzaralı olan pansiyonlar, lüks konaklama imkanlarını aratmıyor.
 • Sivrice'nin pansiyon işletmelerinde sunulan kahvaltı ve yemek öğünleri, beldenin doğal ürünlerinden hazırlanıyor. Nefis balık menüleri ise Sivrice'nin tertemiz sularından tutulan leziz balıklardan hazırlanıyor.
 • Gösterişe değil konfora hitap eden tarzı, tüm sadeliğine rağmen özenle kullanılan nüanslar ve ayrıntılarla masal diyarını aratmayacak anlar sunuyor.

Yazın en sıcak havasında dahi serinliğin keyfine varacağınız Sivrice pansiyonlarında, unutamayacağınız müthiş bir ilgi ile dinlencenin tadına varabilirsiniz. İçtenliği ve cana yakınlığıyla tanınan belde insanından yörenin tüm hikayesini dinleyebilirsiniz.

Sivrice Pansiyon Fiyatları

Sivrice Pansiyon Fiyatları

Sanki bir konaklama tesisine değil, yazlığınıza gitmişsiniz gibi hissedeceğiniz Sivrice pansiyonlarında fazlaca uygun bulunan fiyat politikası uygulanıyor. Genel manada yüz gülümseten fiyatları, erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak çok daha cazip hale getirebilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı seçenekleri ile hizmet sunan işletmeler arasından ihtiyaç ve bütçenize uygun bir seçim rahatlıkla yapabilirsiniz. Tam pansiyon işletmelerden üç öğün yemek hizmetinden yararlanırken, yarım pansiyon işletmelerde iki öğün yemek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aralarındaki fiyat farkı da öğün sayısından kaynaklanıyor. Lüks otel işletmelerini aratmayacak titizlikte hizmet sunan pansiyonunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz belli başlı olanaklara erişebilirsiniz. Havuzlu, havuzsuz, bahçeli ve bahçesiz türleri arasından gözünüze ve zevkinize hitap eden pansiyonda karar kılabilirsiniz. Sivrice pansiyon fiyatları üzerinde ağırlıklı olarak etkili olan unsur sezon dönemi oluyor. Yaz aylarında biraz daha fazla olan ücret artışlarının küçük oranlarda seyri göze çarpıyor. Bunun yanı sıra seçtiğini konaklama tarzı ve yemek öğün adedi, fiyatı belirleyen bir diğer etken oluyor. Hijyen kurallarına verdiği önemle övülen Sivrice pansiyonları da bir diğer fiyat etkeni ise seçtiğiniz odanın cephesi ve yatak sayısı olarak kendini gösteriyor.

Sivrice Gezilecek Yerler

Sivrice Gezilecek Yerler

En uzak olanı dahi denize yürüme mesafesinde olan Sivrice pansiyonları en uygun konumlarda yer alıyor. Yollarda vakit harcamak yerine kolaylıklarda dolu geçecek tatil serüveninde, Sivrice'de sevinçle yaşayacağınız birçok güzellik bulunuyor. Sabah pansiyonunuzda yapacağınız eşsiz kahvaltıdan aldığınız enerjiyi beldenin güzel sahilinde deniz ve güneşlenme keyfinde harcayabilirsiniz. Günün dileğiniz vaktinde balık avlayabilir, sahilin şirin iskelelerinde manzaranın seyrine dalabilirsiniz. Denizi kadar tarihi ve doğası ile de ünlü olan antik kentte, kültür ve dinlence yolculuğuna çıkabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz bazı gezilecek yerleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Gülpınar Köyü,
 • Apollon Tapınağı,
 • Hüdavendigar Köprüsü,
 • Babakale Kalesi,
 • Behramkale,
 • Assos Antik Kenti,
 • Bektaş Köyü,
 • Sokakağzı Koyu,
 • İskele Koyu.

Sivrice'yi eşsiz kılan Sivrice Deniz Feneri'nde kısa molalar verebilirsiniz. Kütüphaneye dönüştürülen şirin fenerde dünyanın tüm denizleri, gölleri ve nehirlerinde bulunan fenerlerin hikayelerini öğrenebilir; derin yaşanmışlıklar biriktirebilirsiniz.

Sivrice Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sivrice bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Sivrice bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Sivrice Pansiyonları - En Uygun Sivrice Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Sivrice Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Sivrice Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Sivrice Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Sivrice Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.