Şirinkent Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Şirinkent Otel Fiyatları

Adı gibi şirin bir tatil sitesi olan Şirinkent, kafa dinlemek ve huzur bulmak isteyenlerin ideal adreslerinden biri…

Ayvalık'ta bir hayli popüler olan bir yazlık sitesi Şirinkent. Daha doğrusu modern bir yazlıkçı köyü demek daha doğru olur. Huzur veren sakin ortamı ile kalabalık tatil beldelerinden oldukça farklıdır. İsmi gibi şirin bir yerdir. Tatil sitesi diyoruz, zira asla bir semt değildir Şirinkent. Kafa dinlemek, huzur bulmak, deniz ve güneşle içli dışlı olmak isteyenler için ideal bir adrestir. Bazıları için her zaman özlenen ve rüyalara giren cennet bahçesinin ta kendisidir Şirinkent.

Orada bir yazlığınız olmasa bile gidip tatil yapabilirsiniz elbette. Çünkü artık Şirinkent'te konaklama yapabileceğiniz ve kendinizi tamamen evinizde gibi hissedebileceğiniz 1-2 alternatif bulunuyor. Şöyle bir baktığımızda hepsi de apart otellerden oluşuyor Şirinkent otellerinin.

Şirinkent otelleri, Ege Denizi'nin hemen kıyısında, zeytin ağaçlarıyla dolu yemyeşil bahçeler içerisinde yer alıyorlar. Her birinin özel plaj alanı ve açık yüzme havuzları var. Şirinkent otellerinin konaklama birimlerinde tam donanımlı mini mutfaklar mevcut, ancak gün boyu atıştırmalık fast food tarzı yiyecekler bulabilirsiniz. Ayrıca her sabah geleneksel Türk kahvaltısı servis ediliyor Şirinkent otellerinde. Şirinkent otellerinde konakladığınız süre boyunca, dalış ve tekne turlarına katılabilir, bisiklet kiralayarak etrafı dolaşabilirsiniz.

Şirinkent otel fiyatları ise her dönem farklılık gösteriyor. Yaz aylarında daha çok tercih edilmelerinden dolayı Şirinkent otel fiyatları da bir hayli değişken oluyor. Ancak temmuz ve ağustos ayları, Şirinkent otel fiyatlarının en pahalı olduğu zamanlar. Yine de kararınızı vermeden önce 2019 Şirinkent otel fiyatlarını iyice bir araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Siz de, huzurlu ve sessiz bir ortamda tatilinizi geçirmek istiyorsanız eğer Şirinkent'i tercih edebilir ve Şirinkent otelleri arasında size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Şirinkent otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Şirinkent otellerini ve Şirinkent otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.