Seal Beach & Club

+ 6 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Seal Beach & Club Hakkında

İşletmemizde 11 adet bungalov bulunmaktadır. Karavanıyla gelen siz değerli müşterilerimize sınırsız internet hizmeti sunuyoruz. Restoranımızda eşsiz yemeklerimiz mevcut olup müşterilerimize şezlong olanakları da müesesemiz tarafından temin edilmektedir. Geceleri beach club’ımız sabahın erken saatlerine kadar siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktadır.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
2 değerlendirme
Seal Beach & Club
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
29.07.2015
gulhan
Eğlenilecek bir yer
Eğlenilecek bir yer. Süper işletmeciliği, çalışanları harika. Süper mekan olarak da. Hatta bu hafta sonu bir arkadaşım daha gelmek istiyor, yardımcı olacağınıza eminim. Süper Seal Beach & Club.
1/5 Kötü
19.08.2014
Misafir
Sakın gitmeyin
Eşimle, huzurlu bir koyda güzel bir hafta sonu geçireceğimizi sanmıştık, yanılmışız. Zira işletme Cumartesi gece yarısı başlayıp, sabah 4’te biten disko partisi ile koydaki bütün huzuru alıp götürüyor. Gece konaklamak için para ödediğiniz halde sabaha kadar gürültüden uyuyamıyorsunuz. İşletmeciye şikayetinizi ilettiğinizde “ne yapalım sitemizde müzik yayını olduğu yazıyor, hafta içi gelseniz böyle olmuyor” diyebilecek pervasız bir üslupla karşılaşıyorsunuz. Bir de utanmadan rüşvet olarak bira teklif ediliyor. İlk kez konaklamak için gittiğimiz otelden gece kaçıp sessiz bir yer aradık. Ama müzik yayını bütün koyu inlettiğinden sığınacak yer bulamadık. Otel çevresinde oturanlara ve koyun gerçek sahibi olan ayıbalıklarına sabır diliyorum. Paranızla rezil olmak istiyorsanız tavsiye ederiz.