Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Sarayköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sarayköy Termal Otelleri

Sarayköy için {{ (filteredHotels).length}} / 2 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Sarayköy Termal Otelleri

Sarayköy Termal Otelleri

Sarayköy, Denizli iline bağlı oldukça gelişmiş ve termal su kaynakları bakımından zengin bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Denizli merkeze yaklaşık 15 dakika mesafede olan Sarayköy, bölgedeki kaplıca alanlarının en kıymetli ortamlarından biri olarak her yıl binlerce kişinin akınına uğruyor. Termal suların, vücut direncini artıran ve birçok rahatsızlığa iyi gelen olumlu etkileri bulunuyor. Doğal şifa kaynağı olarak görülen termal suların, mineral bakımından en zengin örneklerini de ülkemizde Denizli ili ve dolayısıyla da Sarayköy ilçesinde bulmak mümkün oluyor. Sarayköy otelleri , termal sularıyla özellikle romatizma, kadın hastalıkları ve cilt hastalıkları gibi sorunları olan birçok kişiye iyi geliyor. Bu suların bilinen en belirgin özelliği kaslara ve cilde çok iyi gelmesi. Bu sebeple Sarayköy, yerli ve yabancı dört bir yandan ziyaretçiyi ağırlıyor. Sarayköy'e gelen ziyaretçiler, burada şifalı sular sayesinde rahatlama fırsatı elde ediyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılıyor. Sarayköy termal su bakımından oldukça zengin olduğu kadar buradaki konaklama tesisleri bakımından da o denli zengin bir ilçe olarak ziyaretçilerine kolaylık sağlıyor. Dört bir yandan gelen tüm ziyaretçiler, kendilerine en uygun buldukları Sarayköy termal otelleri ile şifa buluyor, rahatlıyor ve keyifli vakit geçiriyor. Sarayköy, hem ziyaretçi akınına uğraması hem de termal su bakımından oldukça zengin bir ilçe olması bakımından sıkça tercih edilen bir yer. Eğer rotanızı şifa dolu bu ilçeye çevirmişseniz oldukça şanslısınız çünkü Sarayköy'de bulunan termal otellerin sayısı azımsanmayacak derecede fazla. Bu sayede de konaklama kısmında sorun yaşamadan kendinize ve sevdiklerinize uygun bir termal otel seçeneği bulabilirsiniz.

Sarayköy Termal Her Şey Dahil Oteller

Sarayköy Termal Her Şey Dahil Oteller

Sarayköy, adeta bir termal otel cenneti olan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Ziyaretçilerin otel ararken zorlanmadıkları bu ilçede çok sayıda ve konseptte otel seçenekleri bulunuyor. Bunlardan en sık tercih edilenler olarak da Sarayköy termal her şey dahil oteller karşımıza çıkıyor. Çünkü tatil ve seyahat amaçlı konaklama yapacak olan çoğu ziyaretçi, bu ziyaretler esnasında küçük detaylar ile uğraşmak istemiyor ve otellerin en az asgari düzeyde imkanlarından faydalanmak istiyor. Bu otellerde yeme içme düzeyindeki her şey toplam ücrete dahil edilerek ziyaretçilere sunuluyor. İstisnalar bulunmakla birlikte çoğunlukla otelde bulunan aktivite ve çeşitli organizasyonlar toplam ücretin dışında tutuluyor. Otelin imkanlarından faydalanırken bu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Otel girişlerinde ve rezervasyon yapılırken toplam ücrete nelerin dahil edilip nelerin dahil edilmediği belirtiliyor. Yeme içme düzeyinde faydalandığınız tüm olanaklar genellikle toplam ücrete dahil ediliyor ve bu şekilde ortaya konan bir fiyatlama ile konaklayabilirsiniz. Çoğu otelde odalara yapılan özel servisler ek ücretlendirme şeklinde yapılıyor. Bu hususlara bakarak otel seçiminizi yapabilir ve rahatlığın keyfine varabilirsiniz.

Sarayköy Termal Otel Fiyatları

Sarayköy Termal Otel Fiyatları

Sarayköy'ün dillere destan şifalı suları, sadece Türkiye'den değil dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri çekiyor. Birçok derde deva olurken aynı zamanda da keyifli vakit geçirmek ve tatilleri burada değerlendirmek için tercih edilebilir seçenekler arasında görülüyor. Ziyaretçiler bu şifa dolu ilçede vakit geçirirken hem fizyolojik olarak rahatlıyor hem de sağlıklı bir vücudun getirisi olan psikolojik rahatlığa erişiyor. Ziyaretçiler, konaklama konusunda oldukça fazla seçenekle karşılaşıyor. Çünkü Sarayköy, termal oteller bakımından oldukça zengin bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Bu seçenekleri sunarken de hemen her kesimden ziyaretçiye hitap eden Sarayköy termal otel fiyatları bulunuyor. İlçede otellerin sahip olduğu hizmetler ve birkaç önemli kritere göre değişen fiyatlarda otel seçenekleri bulunuyor.· Otelin bulunduğu konum· Konaklama yapılacak zaman· Otelde yemek hizmetinin bulunması· Otel konseptiOtellerin fiyatları bu kriterlere bağlı olarak fark etmekte. Seçiminizi yaparken bu noktalara dikkat ederek Sarayköy termal otelleri en uygun fiyatlarla konaklamanıza olanak tanıyor.

Sarayköy Gezilecek Yerler

Sarayköy Gezilecek Yerler

Termal suların ve termal otellerin merkezi olan Sarayköy, sadece bu noktalarda değil gezilip görülmeye değer mekanlar bakımından da oldukça zengin seçenekler sunuyor. Sarayköy, tatil ve seyahat için rotasını doğru çevirmiş olanların, bu nadide bölgeye gelmişken burada uğramadan gitmemelerini önerdiğimiz birçok mekana da ev sahipliği yapıyor.Sizlerin de bu mekanları görebilmeniz için hazırlanan ve erken rezervasyonla beraber aynı zamanda fırsatları da takip ederek yakalayabileceğiniz Sarayköy ucuz termal otelleri kaçırılmayacak seçenekler sunuyor. Doğal güzelliklerin ve şifalı suların sarıp sarmaladığı bu ilçede gezip görülecek birçok yer mevcut. Ayrıca Denizli merkeze olan yakınlığı ile de buradaki birçok tarihi ve doğal güzelliklere de erişim sağlayabilirsiniz.Sarayköy ve Tekkeköy kaplıcaları, ziyaretçileri en fazla çeken mekanlar olarak başta geliyor. Bu kaplıcalar bölgedeki en meşhur kaplıcalar olarak her yıl adeta dolup taşıyor.· Pamukkale Travertenleri, Sarayköy'e olan yakınlığı ile gezilip görülmeye değer bir doğa harikası olarak karşımıza çıkıyor.· Karahayıt, Kırmızı Su olarak da anılıyor. Denizli'de bulunan bu doğal güzellik de termal su içeriyor ve içeriğindeki özel mineraller ile özellikle kas ve eklem ağrılarına iyi geldiği biliniyor.· Kleopatra Havuzu'nu rotanıza ekleyebilir ve efsanevi güzellik suyunun keyfini çıkarabilirsiniz.Tüm bunlara ek olarak birçok müzeyi ziyaret edebilir, doğallıktan kopmayan şehirde yeşile doyarsınız. Sarayköy tüm ihtişamıyla siz değerli misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak için sizleri bekliyor.

24 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Çok güzel, sakin, ailecek gidilebilecek bir yer. Tam kafa dinleme yeri. Herkese tavsiye ederim. Tesis sahibi Mustafa Şen Bey entelektüel bir beyefendi. Kaplıca denince tercih edeceğim tek yer İnaltı Kaplıcaları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
1
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

1. 2. ve 3. bayram günü otele geldik, ailecek hastalandık. Doktorlar yediğiniz yemekten veya sudan olmuştur dedi. Hiç memnun kalmadık. Verdiğimiz paraya, gittiğimiz yola pişmanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
7
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Tesis konum olarak çok güzel bir yerde. Odaları hem rahat hem de çok geniş. Çok rahat ettim. Personelin ilgisi ve nazikliği çok güzeldi. Yemeklere o kadar bayıldım ki, yemeye doyamadım. Birçok 5 yıldızlı otelden çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Termal imkânlarını orta kalitedeydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
9
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Sağlıklı bir tatil yapmak istiyorsanız güzel bir adres olacağını düşünüyorum. Çocuklarımız hem keyif aldı hem de güzel, sağlıklı bir tatil yapmış oldular. Odaları çok temiz ve de çok düzenliydi. Eşim de ben de genel olarak oteli beğendik. Otel ayrıca gayet geniş. Çok sakin ve rahat bir ortamı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Fiyat performans açısından çok iyi bir otel. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Yemeklerinde her şey çok güzel ve kaliteliydi. Odalar çok temiz ve de çok rahattı. Termal imkânlarından son derece memnun kaldım. Hizmet kalitesi ve personel çok iyiydi. Her konuda tam puanı hak eden bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
2
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Kesinlikle gitmeyin, çok kötü bir yer, verdiğiniz paraya yazık. Hijyen denen bir şey yok, odalar iyi değil, battaniyeler tozdan geçilmiyor. Daha sayamadığım bir sürü şey. Yemekhaneye zaten adım atınca etrafın kirliliği ben buradayım diyor, madem bir tesis yaptınız, temizleyin, yenileyin, para kazanıyorsunuz oradan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Yemekleri mükemmel, çeşit fazla, çok lezzetli, ev yemeği gibi harika. Personeller güler yüzlü. Tesis sahibi Mustafa Bey de çok ilgili bir beyefendi. Ayrıca kantindeki her şey dışarıdan ucuz, çok hesaplı. Şiddetle tavsiye ederiz, harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Harika bir tesis. Yemekleri mükemmel ve çok lezzetli, ev yemeği gibi. Çalışanlar, personeller çok ilgililer. Konaklama fiyatları ve kantini çok hesaplı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Tesis sahibi Mustafa Bey de çok ilgili, çok beyefendi, her müşteri ile ayrı ayrı ilgileniyor. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
8
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Otelinize ilk defa geldim. Havuzlar, çamur banyosu, alternatif tıp teknikleri, masajlar, odalar, özellikle de yöresel tatlar sunan yemekleriniz çok güzeldi. Ben de yıllarca turizmin içinde biri olarak otelinizden değişik bir tat aldım. Her şey çok doğal. Kendine özgü. Personeliniz çok içten doğal. Otelle bütünleşmiş. Naçizane bir eleştirim var. Havuz kenarlarında ve odalarda bornoz için askılar yapılsa daha rahat olacak. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

4-5 yıldızlı termal otellere verdiğiniz paranın yarısı kadar parayla daha doğal kahvaltı ve leziz akşam yemeği yiyip, açık termal havuzlarında dinlenebilirsiniz. Samimi ve sıcak bir aile ortamı, huzur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
9
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Doğal, sakin ve harika bir yer, bakir kalmış ender yerlerden biri. Çamur faydasını ve sıcak suyunu anlatmakla bitmez. Tesisi kuranlara ve işletenlere sonsuz teşekkürler ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Doğal ve sakin ortamıyla termal için tekrar tercih edeceğim bir mekan. Ayrıca havuz da güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Bu kadar güzel bir tesis olabileceğini olumsuz bazı yorumları okuduğum için hiç düşünmemiştim. En başta müdür Adem Bey olmak üzere İsmail Bey'e, güler yüzlü hizmet personellerine çok teşekkürler. Hiç düşünmeden gelinip kalınacak, doğasıyla, çamuruyla, çok çeşitli yiyeceklerle, bize evimizi aratmayan mutfağıyla gerçekten dinlenebileceğiniz bir termal otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Sağlık problemlerim nedeniyle konakladığım tesis, size kendinizi evinizde gibi hissettiriyor. Her şey doğal. Tesis sahibi Mustafa Bey çok samimi ve içten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
9
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

İş için Denizli'ye geldiğimde burada kaldım. Personeller çok ilgililer, bana her konuda çok yardımcı oldular. Otel merkezi sayılırdı ama toplu taşımalar ile her yere çok rahatlıkla ulaşabildim. Otel genel anlamda temiz ve nezihti. Odamdan memnundum rahat ve konforluydu. Kahvaltılar güzeldi. İş için geldiğimde yine bu oteli tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Ben ilk açlığından beri devamlı geliyorum, personelli çok iyiler, kendi evim gibi çok güzel ve senede 5-6 kere gelip dinleniyorum. Çalışanları çok çok iyiler, resepsiyonda Halil ve Duygu Hanım, Mürüvvet Hanım, güler yüzle insanı karşılıyorlar. Yemekhanedeki çalışan personelin davranışları mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Bu yıl iki sefer otelinizin misafiri oldum. Tekrar gelme sebebim her zaman hazır olan personel, özellikle resepsiyonda güler yüzle ve hemen hazır Halil Bey'e teşekkür ediyorum. Ayrıca servis elemanı İbrahim Bey'e özellikle teşekkür ediyorum ve kat görevlilerine. Yemekler gerçekten çok güzeldi ve sebzeler inanılmaz temizdi. Tekrar gelmeyi her zaman düşünürüm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
6
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Biz beş kişi günübirlik gittik. Tesis ve imkanları mükemmel. İç-dış havuzları, çamur havuzu çok güzel fakat personel yetersiz. Hiç yardımcı olmuyor, pek güler yüzlü değil (resepsiyon hariç). Temizlik noksan, bornozlar 5 TL karşılığında veriliyor. Havlu zor bulundu. Giyinmeye kabin ve dolap anahtarları yok. Üç yıl önce gittik daha iyiydi. Umarım toparlanır çünkü çok güzel bir yer aslında.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yemekler günlük, taze ve çok lezzetli. Dışarıdaki havuz muhteşem. En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Sakin bir dinlenme isteyenlere çok uygun. Ayrıca Ramazan Bey'in bizimle her konuda ilgilenmesi çok güzeldi. Çalışanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Bence Türkiye'nin en kaliteli termal çamur ve termal suyu burada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Yıldızlar eşliğinde havuz keyfi çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 600 20 09
İnaltı Termal
İnaltı Termal
Tekke Köyü No. 92-1
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Hamam ve özellikle fiyat olarak on numara yer. Otelin yüzme havuzu da iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Evet, 8 gün kaldık ama en kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Son derece dinlendirici, doğayla baş başa insan huzur buluyor. Çalışanlar için de çok önemli bir hafta. Umut Termal Resort SPA'da kalmak süper dinlendirici. İşinize dinamik bir şekilde dönebilirsiniz. Bütün gıdalar organik; sağlıklı besleniyorsun yani en kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Yöneticileri ve personeline teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
24
10
0 (850) 466 08 24
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Umut Thermal Spa & Wellness Hotel
Eski Aydın Yolu Hasköy - Tekke Köyü Yolu Üzeri 9. km Kokar Hamam Mevkii
Sarayköy / Denizli
Türkiye

-

Tesise 7 sene önce gittim, tavsiye ederim. Marmaris'te de Çınar Otel diğer bir otelleri, orayı da tavsiye ederim şiddetle. Eskiden otellerinizde tam pansiyon diye bişi vardı. Her şey ekstraya girmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Sarayköy Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Sarayköy için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Sarayköy otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Sarayköy otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.