search icondelete term icon
Giriş
05 Aralık Paz.
Çıkış
06 Aralık Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Sarayköy Termal Otelleri

Sarayköy için 10 otel listelendi.

Umut Thermal Spa & Wellness Hotel

Termal Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.2/5
Sarayköy merkezine 8.6 km uzaklıkta
540 TL600 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:540 TL
İNCELE
  • Yarım Pansiyon

Denizli Anemon Otel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Sarayköy merkezine 4.5 km uzaklıkta
511 TL511 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:511 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
443 TL
Etstur
Otelz.com
511 TL
443 TL'den başlayan fiyatlarla

Lycus River Hotel

Termal Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.4/5
Sarayköy merkezine 15.8 km uzaklıkta
474 TL498 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:474 TL
İNCELE
  • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
474 TL
Otelz.com
Tatilsepeti.com
475 TL
474 TL'den başlayan fiyatlarla

İnaltı Termal Otel

Otel
Termal Otel
Neredekal.com
4.6/5
Sarayköy merkezine 14.5 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
190 TL
Etstur
Odamax
200 TL
190 TL'den başlayan fiyatlarla

Adempira Termal & Spa Hotel

Termal Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.8/5
Sarayköy merkezine 15.9 km uzaklıkta
684 TL718 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:684 TL
İNCELE
  • Yarım Pansiyon

Richmond Pamukkale Termal

Termal Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4/5
Sarayköy merkezine 16.0 km uzaklıkta
578 TL665 TL
%15 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:578 TL
İNCELE
  • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
578 TL
Touristica
Otelz.com
578 TL
578 TL'den başlayan fiyatlarla

Spa Hotel Colossae Termal

Termal Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Sarayköy merkezine 16.0 km uzaklıkta
580 TL580 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:580 TL
İNCELE
  • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
552 TL
Otelz.com
Tatilsepeti.com
580 TL
552 TL'den başlayan fiyatlarla

Villa Lycus

Termal Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.6/5
Sarayköy merkezine 16.2 km uzaklıkta
199 TL199 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:199 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
199 TL
Otelz.com
Tatilsepeti.com
204 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

Pamukkale Termal Ece Otel

Termal Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.2/5
Sarayköy merkezine 16.1 km uzaklıkta
492 TL652 TL
%33 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:492 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
492 TL
Otelz.com
Etstur
698 TL
492 TL'den başlayan fiyatlarla

Hierapark Thermal & Spa Hotel

Termal Otel
Termal Otel
Neredekal.com
3.9/5
Sarayköy merkezine 15.4 km uzaklıkta
659 TL659 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:659 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
580 TL
Touristica
Otelz.com
659 TL
580 TL'den başlayan fiyatlarla

Sarayköy Termal Otelleri

Sarayköy Termal Otelleri

Sarayköy, Denizli iline bağlı oldukça gelişmiş ve termal su kaynakları bakımından zengin bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Denizli merkeze yaklaşık 15 dakika mesafede olan Sarayköy, bölgedeki kaplıca alanlarının en kıymetli ortamlarından biri olarak her yıl binlerce kişinin akınına uğruyor. Termal suların, vücut direncini artıran ve birçok rahatsızlığa iyi gelen olumlu etkileri bulunuyor. Doğal şifa kaynağı olarak görülen termal suların, mineral bakımından en zengin örneklerini de ülkemizde Denizli ili ve dolayısıyla da Sarayköy ilçesinde bulmak mümkün oluyor. Sarayköy otelleri , termal sularıyla özellikle romatizma, kadın hastalıkları ve cilt hastalıkları gibi sorunları olan birçok kişiye iyi geliyor. Bu suların bilinen en belirgin özelliği kaslara ve cilde çok iyi gelmesi. Bu sebeple Sarayköy, yerli ve yabancı dört bir yandan ziyaretçiyi ağırlıyor. Sarayköy'e gelen ziyaretçiler, burada şifalı sular sayesinde rahatlama fırsatı elde ediyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılıyor. Sarayköy termal su bakımından oldukça zengin olduğu kadar buradaki konaklama tesisleri bakımından da o denli zengin bir ilçe olarak ziyaretçilerine kolaylık sağlıyor. Dört bir yandan gelen tüm ziyaretçiler, kendilerine en uygun buldukları Sarayköy termal otelleri ile şifa buluyor, rahatlıyor ve keyifli vakit geçiriyor. Sarayköy, hem ziyaretçi akınına uğraması hem de termal su bakımından oldukça zengin bir ilçe olması bakımından sıkça tercih edilen bir yer. Eğer rotanızı şifa dolu bu ilçeye çevirmişseniz oldukça şanslısınız çünkü Sarayköy'de bulunan termal otellerin sayısı azımsanmayacak derecede fazla. Bu sayede de konaklama kısmında sorun yaşamadan kendinize ve sevdiklerinize uygun bir termal otel seçeneği bulabilirsiniz.

Sarayköy Termal Her Şey Dahil Oteller

Sarayköy Termal Her Şey Dahil Oteller

Sarayköy, adeta bir termal otel cenneti olan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Ziyaretçilerin otel ararken zorlanmadıkları bu ilçede çok sayıda ve konseptte otel seçenekleri bulunuyor. Bunlardan en sık tercih edilenler olarak da Sarayköy termal her şey dahil oteller karşımıza çıkıyor. Çünkü tatil ve seyahat amaçlı konaklama yapacak olan çoğu ziyaretçi, bu ziyaretler esnasında küçük detaylar ile uğraşmak istemiyor ve otellerin en az asgari düzeyde imkanlarından faydalanmak istiyor. Bu otellerde yeme içme düzeyindeki her şey toplam ücrete dahil edilerek ziyaretçilere sunuluyor. İstisnalar bulunmakla birlikte çoğunlukla otelde bulunan aktivite ve çeşitli organizasyonlar toplam ücretin dışında tutuluyor. Otelin imkanlarından faydalanırken bu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Otel girişlerinde ve rezervasyon yapılırken toplam ücrete nelerin dahil edilip nelerin dahil edilmediği belirtiliyor. Yeme içme düzeyinde faydalandığınız tüm olanaklar genellikle toplam ücrete dahil ediliyor ve bu şekilde ortaya konan bir fiyatlama ile konaklayabilirsiniz. Çoğu otelde odalara yapılan özel servisler ek ücretlendirme şeklinde yapılıyor. Bu hususlara bakarak otel seçiminizi yapabilir ve rahatlığın keyfine varabilirsiniz.

Sarayköy Termal Otel Fiyatları

Sarayköy Termal Otel Fiyatları

Sarayköy'ün dillere destan şifalı suları, sadece Türkiye'den değil dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri çekiyor. Birçok derde deva olurken aynı zamanda da keyifli vakit geçirmek ve tatilleri burada değerlendirmek için tercih edilebilir seçenekler arasında görülüyor. Ziyaretçiler bu şifa dolu ilçede vakit geçirirken hem fizyolojik olarak rahatlıyor hem de sağlıklı bir vücudun getirisi olan psikolojik rahatlığa erişiyor. Ziyaretçiler, konaklama konusunda oldukça fazla seçenekle karşılaşıyor. Çünkü Sarayköy, termal oteller bakımından oldukça zengin bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Bu seçenekleri sunarken de hemen her kesimden ziyaretçiye hitap eden Sarayköy termal otel fiyatları bulunuyor. İlçede otellerin sahip olduğu hizmetler ve birkaç önemli kritere göre değişen fiyatlarda otel seçenekleri bulunuyor.· Otelin bulunduğu konum· Konaklama yapılacak zaman· Otelde yemek hizmetinin bulunması· Otel konseptiOtellerin fiyatları bu kriterlere bağlı olarak fark etmekte. Seçiminizi yaparken bu noktalara dikkat ederek Sarayköy termal otelleri en uygun fiyatlarla konaklamanıza olanak tanıyor.

Sarayköy Gezilecek Yerler

Sarayköy Gezilecek Yerler

Termal suların ve termal otellerin merkezi olan Sarayköy, sadece bu noktalarda değil gezilip görülmeye değer mekanlar bakımından da oldukça zengin seçenekler sunuyor. Sarayköy, tatil ve seyahat için rotasını doğru çevirmiş olanların, bu nadide bölgeye gelmişken burada uğramadan gitmemelerini önerdiğimiz birçok mekana da ev sahipliği yapıyor.Sizlerin de bu mekanları görebilmeniz için hazırlanan ve erken rezervasyonla beraber aynı zamanda fırsatları da takip ederek yakalayabileceğiniz Sarayköy ucuz termal otelleri kaçırılmayacak seçenekler sunuyor. Doğal güzelliklerin ve şifalı suların sarıp sarmaladığı bu ilçede gezilecek yer mevcut. Ayrıca Denizli merkeze olan yakınlığı ile de buradaki birçok tarihi ve doğal güzelliklere de erişim sağlayabilirsiniz.Sarayköy ve Tekkeköy kaplıcaları, ziyaretçileri en fazla çeken mekanlar olarak başta geliyor. Bu kaplıcalar bölgedeki en meşhur kaplıcalar olarak her yıl adeta dolup taşıyor.· Pamukkale Travertenleri, Sarayköy'e olan yakınlığı ile gezilip görülmeye değer bir doğa harikası olarak karşımıza çıkıyor.· Karahayıt, Kırmızı Su olarak da anılıyor. Denizli'de bulunan bu doğal güzellik de termal su içeriyor ve içeriğindeki özel mineraller ile özellikle kas ve eklem ağrılarına iyi geldiği biliniyor.· Kleopatra Havuzu'nu rotanıza ekleyebilir ve efsanevi güzellik suyunun keyfini çıkarabilirsiniz.Tüm bunlara ek olarak birçok müzeyi ziyaret edebilir, doğallıktan kopmayan şehirde yeşile doyarsınız. Sarayköy tüm ihtişamıyla siz değerli misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak için sizleri bekliyor.

Sarayköy Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sarayköy termal otelleri Denizli merkez arası mesafe ne kadardır?
Sarayköy, Ege Bölgesi'nde komşu illere yakın konumu nedeniyle tercih ediliyor. Özellikle Sarayköy termal otelleri en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor. SPA, hamam, sauna gibi alanları bulunan oteller oldukça geniş kapasite ve özelliklere sahip. Peki Sarayköy termal otelleri Denizli merkez arası nedir? Denizli Sarayköy termal arası uzaklık 23 kilometre ve bu mesafe yaklaşık 25 dakikada aşılabiliyor. Sarayköy termal otellerine ulaşım için özel araç kullanabileceğiniz gibi Denizliden Sarayköye giden araçlar da kullanılabiliyor. Rahatlık ve konfor dolu bir tatil için Sarayköyde her bütçeye uygun konaklama seçeneği bulunuyor. En beğenilen Sarayköy termal otelleri kolay ulaşım sağlanabilecek oteller olduğu gibi, aynı zamanda en sık tercih edilen konaklama alternatifleri arasında da yer alıyor.
Sarayköy termal otelleri sunulan hizmetler nelerdir?
Sarayköy termal otelleri farklı konsept ve özellikler gösterdiği için tesisler tarafından sunulan hizmetler de değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin 5 yıldızlı Sarayköy termal otelleri ile apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesislerin olanakları birbirinden farklı olabiliyor. Ancak Sarayköy termal oteller genelinde ortak olabilen bazı imkanlar elbette bulunuyor. Termal havuz, odada sıcak termal su, sauna, Türk hamamı ve masaj gibi SPA olanakları bu hizmetlerin başında geliyor. Tüm bunlara ek olarak Sarayköy termal tesisler bünyesinde alakart restoran, oda servisi, 24 saat resepsiyon, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve emanet kasa gibi hizmetler standart olarak yer alabiliyor.
En çok tavsiye edilen Sarayköy termal otelleri hangileridir?
En çok tavsiye edilen Sarayköy termal otelleri seyahati boyunca lüks ve bir o kadar konfor dolu bir hizmet arayışında olan tatilcilere hitap ediyor. Daha çok yüksek yatak kapasiteli, büyük işletmelerden meydana gelen Sarayköy termal otelleri herşey dahil konseptine sahip tesisler, genellikle donanımlı SPA merkezleri, zengin açık büfe hizmet veren restoranları, sınırsız alkollü-alkolsüz içecekleri ve özenle dekore edilmiş odalarıyla ön plana çıkıyor. Bu sebeple en iyive en çok tavsiye edilen tesisler Sarayköydeki herşey dahil termal oteller oluyor ve bunlar genelde kaplıcalara yakın bölgelerde yer alıyor. Bunlar dışında birçok tesis sağlık turizminde hizmet vermeye devam ediyor. Tesisler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapmayı ihmal etmeyin.
Sarayköy termal otelleri fiyat aralığı nedir?
Saraköy termal otelleri fiyatları konsept, hizmet kalitesi ve konum gibi değişkenlere bağlı olarak şekilleniyor. Her otelin olanakları farklı olduğu için dolayısıyla Sarayköy termal otel fiyatları için verilebilecek tek bir fiyat listesi bulunmuyor. Tatilcilerin bütçelerine en uygun tesis için otel özellikleri hakkında detaylı bilgi almaları gerekiyor. Örneğin Sarayköy termal otelleri 5 yıldızlı tesisler ile apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesislerin fiyatları aynı olamıyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak sezon yoğunluğu da otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etmen oluyor. Çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında termal tesislere olan ilginin artması ile Sarayköy termal otelleri fiyat aralığı da artış gösteriyor.