Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

  • Afyonkarahisar / Sandıklı

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde yer alan Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, ülkemizde sağlık turizmi bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Her yıl sayısız ziyaretçi ağırlayan kaplıcalar şifa dolu bir seyahat olanağı sunmaktadır. Buradan çıkan suyun sıcaklığı 60 dereceyi bulmakta ve pek çok hastalığa iyi gelmektedir.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nın iyi geldi hastalıklar arasında romatizmal rahatsızlıklar, kireçlenmeler, sedef benzeri cilt rahatsızlıkları, bel ve boyun fıtıkları, eklem ağrıları, kadın hastalıkları ve kronik rahatsızlar yer almaktadır. Üstelik hem tüm rahatsızlıklarınızdan kurtulabileceğiniz hem de gevşeyerek tüm stresinizden uzaklaşabileceğiniz kaplıcaların çevresinde çok sayıda konaklama seçeneği bulunmaktadır. Hatta bazı tesislerde bakanlığın onayı ile sevkli hasta kabul edilebilmektedir.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları şifalı suların yanı sıra bir de çamur banyosu ile ön plana çıkmaktadır. Bölgede bulunduğunuz süre boyunca hem rahatlayabileceğiniz hem de şikayetlerinizden kurtulabileceğiniz kaplıcaların ardından Sandıklı Kalesi, Frig Vadisi ve Kurtuni Mağarası'nı da seyahat planınıza dahil edebilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
İlk ve son olacak
1

-

Sizler e tavsiyem hiç evinizde çıkıp buralara kadar zahmet etmeyin. Görüp görebileceğiniz en berbat rezalet vasat bir yer yer. Gelmeden önce rezerve yapıyorsun bilgilendirme yok. Geldiğimizde bize odaların sıcaklığına bakmak ister misin diye bir soru sordular. Tabi bizde anlamadık ne olabilir ki petekler yanıyor, sıcak su var. Ooo tamam dedik. Meğerse akşam beli oluyormuş. Çok şikayet edilince ondan sormuşlar. Madem.. Devamını Göster

4
sandikli hudai kaplicalari
10

-

Ben 2015 Nisanda Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'nda 35 TL'lik 4 yataklı pansiyonda konakladım. Kür merkezi mükemmel olmamakla beraber sezon öncesi olmasına rağmen iyiydi. Hizmette lüks otelleri aratmayacak ölçüde.

4
Sandıklı Hüdai Kaplıcaları
10

-

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları belli ki çok emek verilerek yapılmış muhteşem bir tesis ama gel gör ki hizmet için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 2013 Aralık ayında ailem ile birlikte villalarda kaldım ama maalesef mutfak dolapları ve çekyatlar dökülmeye başlamış. Esas beni en çok üzen kısmı ise çok güzel bir kür merkezi yapılmış, fakat ücretini ödeyip içeri girdiğinizde buz gibi bir hamam, çalışmayan bir göbek taşı, içeriy.. Devamını Göster

4
Sandıklı Hüdai Kaplıcaları
10

-

Pislik içinde. Hastalık kapmamak için kesinlikle gitmeyin. Oda boşaldıktan sonra temizlenmek bir tarafa nevresimler bile değişmiyor.