Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Salihli Otelleri

Salihli için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Salihli Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Manisa'ya bağlı Salihli, Odun Köftesi, Kirazı ve Üzümü ile meşhur bir ilçedir.

Salihli, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Salihli; batıda Ahmetli, kuzeybatıda Gölmarmara, kuzeyde Gördes ve Köprübaşı, kuzeydoğuda Demirci, doğuda Kula, güneydoğuda Alaşehir ve güneyde Ödemiş ile komşudur. Gerek tarihi dokusu gerekse de iş alanları ile yıl içerisinde sıkça ziyaret edilmektedir.

Salihli'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Salihli otelleri kategorisinde hizmet veren otelleri; kent otelleri, yıldızlı oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar olarak ayırabiliriz.

Salihli otelleri şehri merkezinde yer alan konumları ile de tercih edilmektedir. Salihli otelleri genellikle yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Yeni binalar olduğu için de konaklama yapan misafirlerin her türlü konforu ve rahatı düşünülerek dizayn edilmiş binalardır.

Salihli otelleri, otel fiyatları, tüm özellikleri fotoğrafları ve iletişim bilgileri ile bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Salihli otelleri incelenebildiği gibi beğenilen ve konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihte ilk paranın basıldığı Sardes Antik Kenti bu ilçede bulunmaktadır.

Salihli, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa ilinin bir ilçesidir. Manisa Merkez'e 72 kilometre ve İzmir Merkez'e ise yaklaşık 96 kilometre mesafede bulunmaktadır. Salihli'nin komşuları ise; batıda Ahmetli, kuzeybatıda Gölmarmara, kuzeyde Gördes ve Köprübaşı, kuzeydoğuda Demirci, doğuda Kula, güneydoğuda Alaşehir ve güneyde Ödemiş'tir.

Salihli bölgesi tarihte ilk paranın basıldığı Sardes Antik Kenti ile bilinmektedir. Tarihi eserleri, doğası ile yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaktadır. Salihli'ye gelenlerin yıl içerisinde konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, termal oteller, yıldızlı oteller, kaplıca otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sayılmaktadır.

Salihli otel fiyatları ise kentte hizmet veren bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Her kategori tipindeki otelin farklı farklı konaklama fiyatları bulunmaktadır. Bu kategoriler içerisinde en uygun pansiyon tipindeki otellerdir. Salihli otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve hizmetlere göre de değişmektedir.

Salihli otelleri, Salihli otel fiyatları, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu yazının üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden otellerin tüm özellikleri ayrıntılı olarak incelenebildiği gibi oteller ile iletişime de geçilebilmektedir. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklama yapmak istediğiniz otele, tesis profilindeki iletişim bilgileri ile ulaşabilir ve ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Salihli Hakkında

Sardes Antik Kenti, kaplıcaları, piknik alanları, Odun Köftesi, kirazı, üzümü ile keşfetmeye değer bir kent Salihli...

Salihli Konumu: Bir Manisa ilçesi olan Salihli, İzmir-Ankara karayolu ve İzmir-Afyon demiryolu üzerinde, batısında Turgutlu, doğusunda Kula, kuzeybatısında Akhisar, kuzeyinde Gördes, kuzey doğusunda Demirci, güneydoğusunda Alaşehir ve güneyinde Ödemiş ile komşudur.

Salihli Genel Nüfusu: 2007 Nüfus Sayımı sonuçlarına göre Manisa'nın en kalabalık ilçesi olan Salihli'nin toplam nüfusu 155000 civarındadır.

Salihli İklimi: Yazların yağışsız ve sıcak, kışların ise yağışlı ve ılık geçtiği Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir Salihli'de.

Salihli Geçim Kaynakları: Pamuk, üzüm, zeytin, tütün, meyve ve sebze yetiştirerek tarımdan, hayvancılıktan, Sardes Antik Kenti ve sıcak su kaynakları ile turizmden sağlamaktadır Salihli halkı geçimini.

Salihli Görülmesi Gereken Yerler: Akropol, Gymnasium, Artemis Tapınağı, Kilise, Hamam, Mahkeme Binası, Evler, Mezarları ve Bintepe ile Salihli'ye 9 km uzaklıktaki Sardes Antik Kenti,
Salihli'ye 6 km uzaklıktaki, romatizma, cilt ve kadın hastalıkları, solunum yolu hastalıkları, sinirsel hastalıklar, ameliyat sonrası eklem ve kireçlenme rahatsızlıklara şifa olan Kurşunlu Kaplıcaları,
Salihli'ye 11 km uzaklıktaki şifalı Sard Kaplıcası ve Çamuru,
Salihli-Ödemiş yolundaki yemyeşil Bozdağ manzarası, deresi, içilebilir buz gibi suyu ve satın alabileceğiniz Bozdağ kekik balı, ıhlamur balı ile Kırkoluklar,
Kayak pistleri, modern kayak tesisi, piknik alanları, yürüyüş, tırmanış parkurlarıyla Bozdağ,
134 yıl önce Fransızlar tarafından inşa edilen, 2008 ise restore edilen Türkiye'nin en eski garlarından biri olan Salihli Tren Garı.

Salihli'de Muhakkak Yapılması Gerekenler:
Sardes Antik Kentini ziyaret etmeden,
Kurşunlu kaplıcalarında ve Sard çamurunda şifa bulup, stres atmadan,
Salihli Kirazı ve üzümü yemeden,
Kırkoluklarda muhteşem manzara eşliğinde piknik yapmadan,
Bozdağ'da yazın piknik yapıp, yürüyüş ve tırmanma parkurlarında yol almadan, kışları ise kayak pistlerinde güvenle kayak yapmadan,
Odun ateşinde pişen, közlenmiş domates, közlenmiş biber ve turşuyla servis edilen Salihli'nin meşhur Odun Köftesini yemeden,
Salihli'den dönmek olmaz.

Salihli Tarihi Yerler: Akropol, Gymnasium, Artemis Tapınağı, Kilise, Hamam, Mahkeme Binası, Evler, Mezarları ve Bintepe ile Salihli'ye 9 km uzaklıktaki Sardes Antik Kenti,
134 yıl önce Fransızlar tarafından inşa edilen, 2008 ise restore edilen Türkiye'nin en eski garlarından biri olan Salihli Tren Garı.

Salihli Yemek Kültürü: Salihli'de odun ateşinde pişen, közlenmiş domates, közlenmiş biber ve turşuyla servis edilen Odun Köftesi meşhurdur. Ayrıca Manisa Kebabı, Simit Ekmeği, Ekmek Dolması, Nohutlu Mantı, Börülce Tarator, Şevket-i Bostan, Sinkonta ve Mantar Tatlısı gibi yöresel tatları vardır Salihli'nin.

Salihli otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Salihli Çamur Kaplıcaları
Salihli Çamur Kaplıcaları

-

Doğayla iç içe

Kışın gidecekseniz yiyip, içip, yatmak için çok güzel bir yer. Doğayla iç içe, eğlence aramayın. Kışın büyük havuzlar kapalı. Sadece odadaki küvetle idare etmek zorundasınız, bilginize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Salihli Çamur Kaplıcaları
Salihli Çamur Kaplıcaları

-

Muhteşem orman havası

Muhteşem orman havası, organik meyve-sebzeleri, harika hizmetiyle tam kafa dinlenecek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Salihli Çamur Kaplıcaları
Salihli Çamur Kaplıcaları

-

Temiz ve bakımlı

Doğa ile iç içe, oksijeni bol, tabiat dostu bir tesis. Termal suyu son derece şifalı. Her gittiğimde yenilikler ile karşılaşıyorum. Odaları yenilenmiş, temiz ve bakımlı. Kafa dinlemek, şifa bulmak için harika bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Salihli Sardes Tuana Tatil Köyü
Salihli Sardes Tuana Tatil Köyü

-

Tam bir huzur

Muhteşem, huzur veren bir tesis. Tavsiye edilir bir yer. Kuş sesleri, mini mini köpekler, tavuklar, tam bir huzur... En önemlisi köpek için yerleri olması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Kaliteli hizmet

Geçen ay içerisinde bir grup arkadaşım ile birlikte gittiğimiz Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa'dan son derece memnun ayrıldık. Kaldığımız süre boyunca güler yüzlü çalışanları ve kaliteli hizmetinden yararlandık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Koyuncu, sizleri her zaman ağırlamaktan onur duyarız.

1 Şubat 2017, Çarsamba 18:22
Salihli Çamur Kaplıcaları
Salihli Çamur Kaplıcaları

-

Cennet yer

Organik sebze ve meyvenin yendiği mis gibi havasının olduğu cennet yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Havluyu bile zoraki veriyorlar

Geçen kış kaldığımda harikaydı, kafa dinlemek için 3 gün kaldım. Kötü bir hizmet. Sakın havuzu kullanmayın. Çocuklara yüzme kursu veriliyor, 50'ye yakın çocuk sabahtan akşam 7'ye kadar havuzda olmayan hijyeni siz düşünün. Zaten eşim döşünden, ben de gözümden enfeksiyon kaptık. Paranla bile içecek-yiyecek almaktan zorlanıyorsunuz. Hamamda havluyu bile zoraki veriyorlar. Daha onlarca sıkıntı. Şikayette ise bildiğimiz cek caklar. Niye mi terk etmedim, girişte ücreti peşin alıyorlar. 4 yıldıza kanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Güzel bir tatildi

18 Nisan'da 10 kişi olarak tesise giriş yaptık. Çıkışta ödemede karışıklıklar oluştu ve fazla ücret tarafımdan alındı. Sorunu bir kaç kez arayarak iletmeme rağmen tarafıma dönülmemiş ve sonuçsuz bırakılmıştır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Bella Salihli
La Bella Salihli

-

Mükemmel

Mükemmel bir otel. Çalışanları ve kahvaltısı on numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Odalara ses yalıtımı yapın

Ya arkadaş su otelde ya düğün yapmayın, ya yapacaksanız odalara düzgün ses yalıtımı yapın, hiçbiri olmazsa düzgün bir orkestra olsun bari. Basgitarın sesi hepsini bastırıyor, kafamızı şişirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Genel olarak iyi

Genel olarak iyi bir otel. Odaları temiz, şık ve konforlu. Apartları ev havasında. Yemekleri ve kahvaltısı idare eder. Televizyonları çok küçük ve kötü. Çevrede oksijen bol, verimli uyku uyuyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Ben çok beğendim

Ben çok beğendim. Odalar çok temiz ve kaliteli döşenmiş. Hamam süper, hele de göbek taşı felaket sıcak. Yemek ve kahvaltı gayet zengin menü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Yener
Otel Yener

-

Odalar temiz ve çok güzel

Dün bu otelde kaldım. Yeni odalar temiz ve çok güzel olmuş. İlgi çok iyi. Salihli'ye geldiğimde tek kalacağım otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Yener
Otel Yener

-

Açık büfe kahvaltı harika

Yeni odaları harika olmuş. Açık büfe kahvaltısı çok zengin. Personel ilgili ve güler yüzlü. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Sözde yeni bir otelmiş

Hiçbir hizmet vermeden insanların cebindeki parayı almanın peşindeler. Otel sözde yeni bir otelmiş ama seksenlerden kalmış gibi bir düzenleme vardı. Bir saat içinde pişman olup çıkış yapmak istedik, hiçbir şeye dokunmamış ve hiçbir imkandan yararlanmamıştık bizden 145 TL kesinti yaptılar. Karşı çıktık 100 TL'ye indiler. Fiyatı yüksek ama hizmet yok, termal havuz minicik, otel dolu denip bizi apartlara aldılar ama ne havuzda ne lobide üç beş kişiden fazla insan yoktu. Dörtte girdik beşte çıktık, iğrenç bir yer. Apart diye verdikleri oda karanlık ve hiçbir yer görmüyor. Mahzen gibi bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa
Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa

-

Hiç memnun kalmadık

19 Mayıs 2013'te 1 gece kaldık, çok çok kötüydü. Otel tadilata girmiş ve biz bu işkenceyi çektik. Giriş yaparken bize resepsiyon bugüne özel otelin verdiği masaj hediyesi olduğunu söyledi ve biz giriş yaptıktan sonra öğrendik ki 2 gece ve üstü konaklamalar için geçerliymiş. Kesinlikle memnun kalmadım. Personelin çoğu halinden bezgin, somurtkan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)