Salihli Otelleri

Manisa’ya bağlı Salihli, Odun Köftesi, Kirazı ve Üzümü ile meşhur bir ilçedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Salihli Otelleri

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Cennet yer"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 39 08
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Salihli Otelleri ve Salihli Otel Fiyatları

Manisa'ya bağlı Salihli, Odun Köftesi, Kirazı ve Üzümü ile meşhur bir ilçedir.

Salihli, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Salihli; batıda Ahmetli, kuzeybatıda Gölmarmara, kuzeyde Gördes ve Köprübaşı, kuzeydoğuda Demirci, doğuda Kula, güneydoğuda Alaşehir ve güneyde Ödemiş ile komşudur. Gerek tarihi dokusu gerekse de iş alanları ile yıl içerisinde sıkça ziyaret edilmektedir.

Salihli'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Salihli otelleri kategorisinde hizmet veren otelleri; kent otelleri, yıldızlı oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar olarak ayırabiliriz.

Salihli otelleri şehri merkezinde yer alan konumları ile de tercih edilmektedir. Salihli otelleri genellikle yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Yeni binalar olduğu için de konaklama yapan misafirlerin her türlü konforu ve rahatı düşünülerek dizayn edilmiş binalardır.

Salihli otelleri, otel fiyatları, tüm özellikleri fotoğrafları ve iletişim bilgileri ile bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Salihli otelleri incelenebildiği gibi beğenilen ve konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihte ilk paranın basıldığı Sardes Antik Kenti bu ilçede bulunmaktadır.

Salihli, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa ilinin bir ilçesidir. Manisa Merkez'e 72 kilometre ve İzmir Merkez'e ise yaklaşık 96 kilometre mesafede bulunmaktadır. Salihli'nin komşuları ise; batıda Ahmetli, kuzeybatıda Gölmarmara, kuzeyde Gördes ve Köprübaşı, kuzeydoğuda Demirci, doğuda Kula, güneydoğuda Alaşehir ve güneyde Ödemiş'tir.

Salihli bölgesi tarihte ilk paranın basıldığı Sardes Antik Kenti ile bilinmektedir. Tarihi eserleri, doğası ile yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaktadır. Salihli'ye gelenlerin yıl içerisinde konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, termal oteller, yıldızlı oteller, kaplıca otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sayılmaktadır.

Salihli otel fiyatları ise kentte hizmet veren bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Her kategori tipindeki otelin farklı farklı konaklama fiyatları bulunmaktadır. Bu kategoriler içerisinde en uygun pansiyon tipindeki otellerdir. Salihli otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve hizmetlere göre de değişmektedir.

Salihli otelleri, Salihli otel fiyatları, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu yazının üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden otellerin tüm özellikleri ayrıntılı olarak incelenebildiği gibi oteller ile iletişime de geçilebilmektedir. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklama yapmak istediğiniz otele, tesis profilindeki iletişim bilgileri ile ulaşabilir ve ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Bölgede Son Yorumlananlar