Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Akhisar Otelleri

Akhisar için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Akhisar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege Bölgesi'nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Akhisar, yaz turizminde önemli bir yere sahiptir.

Manisa'ya bağlı olan Akhisar; yetiştirdiği zeytinlerle, sahip olduğu doğasıyla ve gezilecek mekanlarıyla dolu dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Akhisar'ı yıl boyunca yerli ve yabancı turistler ziyaret etmektedir. Özellikle yaz aylarında… Turizm açısından önemli bir yere sahip olması bölgede otellerin, butik otellerin ve pansiyonların açılmasını sağlamıştır. Akhisar'daki oteller genellikle şehir merkezinde konuşlanmış olup, tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Aynı zamanda konforlu odalar ve kaliteli bir hizmet sunar Akhisar otelleri.

Her ne kadar geçim kaynağı tarım ve endüstri olsa da yaz mevsiminde yoğun ilgi görmesi sebebiyle turizm de bir geçim kaynağı olmaya başlamıştır Akhisar'da. Akhisar otellerini genelleyecek olursak çoğu otel merkezi yerlerde konuşlanmıştır ve genellikle otellerde yüzme havuzu dahil birçok aktivite bulmanız mümkündür.

Akhisar'da güzel bir tatil planı yapıyorsanız Akhisar otellerinin birinde konaklayabilirsiniz. Akhisar otellerini internet üzerinden araştırıp otel fiyatları ve otel konumları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ege Bölgesi'nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Akhisar'da her gelir düzeyine hitap eden bir otel bulabilmek mümkün…

Akhisar, Ege'nin en bilindik limanlarından biri olan İzmir Limanı'na 92 km, Adnan Menderes Havalimanı'na ise 110 km mesafede yer alıyor.

Akhisar'ın tarihi oldukça eskilere dayanıyor. Bu nedenle de ilçede pek çok tarihi eserin saklı olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olduğu tarihi eserleri ile Akhisar, hatırı sayılır ölçüde turist ağırlıyor her yıl. Yolunuz bir gün Akhisar'a düştüğünde, bu tarihi yapıların en önemlilerinden biri olan Tepe Mezarı'nı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Elbette ki, Akhisar'ın meşhur köftesini de unutmamak gerek. Akhisar'a geldiğiniz zaman bu köftenin tadına bakmadan sakın gezinizi sonlandırmayın deriz.

Akhisar, pek çok konaklama alternatifini de ev sahipliği yapıyor aynı zamanda. Çoğunlukla 4 yıldızlı otellerden oluşan Akhisar otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor. Akhisar otel fiyatları, otelin sağladığı hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da Akhisar otel fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur olarak göze çarpıyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Akhisar'da. Genel olarak 2018 Akhisar otel fiyatları 95 TL ile 120 TL arasında değişiyor.

Herhangi bir sebepten dolayı Akhisar'a geldiğiniz zaman, bütçenize uygun olan bir Akhisar otelinde konaklama yapabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Akhisar otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akhisar Hakkında

Manisa'nın köftesi ile meşhur ilçesi Akhisar, Ege Bölgesi'nin en kalabalık ilçelerinden biridir.

Ege'nin en ünlü limanlarından biri olan İzmir Limanı'na 92 kilometre mesafede yer alır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ise 110 kilometre mesafededir.

Tarihi oldukça eskilere dayanan Akhisar, ilçe içerisinde sakladığı tarihi yapılar ile de tatilcilerin dikkatini çeker. Bunlardan en önemlisi ise Tepe Mezarı'dır. Ancak bu yapılardan da önce Akhisar'ın üne kavuşmasını sağlayan ünlü Akhisar köftesidir.

Akhisar'ın ekonomisinin ana damarı tarım ve endüstridir. Türkiye'nin seramik üretiminin değerli bir kısmı Akhisar Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerde gerçekleştirilir.

Akhisar'da en çok üretilen tarım ürünü, iç Ege genelinde de yaygınca gördüğümüz pamuktur. Pamuğun yanında, tütün, üzüm ve zeytin önemli bir yere sahiptir. Akhisar'a ait bir diğer önemli istatistik ise, Türkiye'nin sofralık zeytininin 3'de 2'sini bu ilçeden karşılanmakta olmasıdır.

Ortalama 25 milyon zeytin ağacına sahip olan Akhisar'da zeytinyağı da önemli bir yere sahiptir. Dünya standartlarına göre “'mükemmel”' bir kaliteye sahiptir.

Akhisar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Palm City Akhisar
Palm City Akhisar

-

Manzara çok iyi

Görünüm çok iyi manzara çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm City Akhisar
Palm City Akhisar

-

Güler yüzlü personel

Odaları çok temiz ve çok başarılı. Güler yüzlü personeli, başarılı mutfağı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm City Akhisar
Palm City Akhisar

-

Rahat yatak arayanlara

Odalar çok temiz, yataklar rahat. Gerçekten çok güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)