Akhisar Otelleri

Ege Bölgesi’nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Akhisar, yaz turizminde önemli bir yere sahiptir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Aktiviteler

Akhisar Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Manzara çok iyi"

"Güler yüzlü personel"

10

Misafir yorumu

3 yorum

Akhisar Otelleri ve Akhisar Otel Fiyatları

Ege Bölgesi'nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Akhisar, yaz turizminde önemli bir yere sahiptir.

Manisa'ya bağlı olan Akhisar; yetiştirdiği zeytinlerle, sahip olduğu doğasıyla ve gezilecek mekanlarıyla dolu dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Akhisar'ı yıl boyunca yerli ve yabancı turistler ziyaret etmektedir. Özellikle yaz aylarında… Turizm açısından önemli bir yere sahip olması bölgede otellerin, butik otellerin ve pansiyonların açılmasını sağlamıştır. Akhisar'daki oteller genellikle şehir merkezinde konuşlanmış olup, tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Aynı zamanda konforlu odalar ve kaliteli bir hizmet sunar Akhisar otelleri.

Her ne kadar geçim kaynağı tarım ve endüstri olsa da yaz mevsiminde yoğun ilgi görmesi sebebiyle turizm de bir geçim kaynağı olmaya başlamıştır Akhisar'da. Akhisar otellerini genelleyecek olursak çoğu otel merkezi yerlerde konuşlanmıştır ve genellikle otellerde yüzme havuzu dahil birçok aktivite bulmanız mümkündür.

Akhisar'da güzel bir tatil planı yapıyorsanız Akhisar otellerinin birinde konaklayabilirsiniz. Akhisar otellerini internet üzerinden araştırıp otel fiyatları ve otel konumları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ege Bölgesi'nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Akhisar'da her gelir düzeyine hitap eden bir otel bulabilmek mümkün…

Akhisar, Ege'nin en bilindik limanlarından biri olan İzmir Limanı'na 92 km, Adnan Menderes Havalimanı'na ise 110 km mesafede yer alıyor.

Akhisar'ın tarihi oldukça eskilere dayanıyor. Bu nedenle de ilçede pek çok tarihi eserin saklı olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olduğu tarihi eserleri ile Akhisar, hatırı sayılır ölçüde turist ağırlıyor her yıl. Yolunuz bir gün Akhisar'a düştüğünde, bu tarihi yapıların en önemlilerinden biri olan Tepe Mezarı'nı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Elbette ki, Akhisar'ın meşhur köftesini de unutmamak gerek. Akhisar'a geldiğiniz zaman bu köftenin tadına bakmadan sakın gezinizi sonlandırmayın deriz.

Akhisar, pek çok konaklama alternatifini de ev sahipliği yapıyor aynı zamanda. Çoğunlukla 4 yıldızlı otellerden oluşan Akhisar otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor. Akhisar otel fiyatları, otelin sağladığı hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da Akhisar otel fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur olarak göze çarpıyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Akhisar'da. Genel olarak 2017 Akhisar otel fiyatları 95 TL ile 120 TL arasında değişiyor.

Herhangi bir sebepten dolayı Akhisar'a geldiğiniz zaman, bütçenize uygun olan bir Akhisar otelinde konaklama yapabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Akhisar otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın