Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Turgutlu Otelleri

Turgutlu için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Turgutlu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İlçede bulunan rakı fabrikasından zaman zaman “'anason”' kokularının yayıldığı Turgutlu sokaklarında, gün boyunca hareketli bir hayat yaşanmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın bir ilçesidir. Manisa Turgutlu; doğuda Ahmetli, batıda Manisa, Kemalpaşa, kuzeyde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile komşu olup Ege Denizi'ne ise 55 kilometre mesafededir.

Turgutlu'ya yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tatil için pek çok kişi gelmektedir. Ayrıca Turgutlu, kaplıcaları ile de kış aylarında ve bahar aylarında sık sık ziyaret edilmektedir.

Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri Turgutlu otelleri kategorisinde; yıldızlı oteller, kent otelleri, termal – kaplıca oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sıralanmaktadır.

Turgutlu otelleri yaz sezonunda tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Ayrıca kış aylarında da şifalı kaplıca suları için birçok kişi kaplıcaları ve termalleri tercih etmektedir. Bu sebeple hangi mevsim olursa olsun Turgutlu otellerine erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Turgutlu otelleri kategorisinde yer alan oteller, otellerin fiyatları, fotoğrafları ve özellikleri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Turgutlu otellerinin iletişim bilgileri de yer almaktadır.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gece gündüz hareketin eksik olmadığı Turgutlu sokaklarında gezinirken zaman zaman anason kokusu etrafı sarar.

Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın ilçesidir. Zaman zaman sokaklarını saran anason kokusu ilçe de bulunan rakı fabrikasından yayılmaktadır. Ege Denizi'ne yaklaşık 55 kilometre mesafede bulunan Turgutlu; doğusunda Ahmetli, batısında Manisa, Kemalpaşa, kuzeyinde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile komşudur.

Turgutlu gerek sanayisi ile gerekse de sosyo – kültürel aktiviteleri ile ziyaret edilmektedir. Ayrıca Turgutlu sahip olduğu şifalı kaplıca suları ile de sık sık ziyaret edilmektedir.

Turgutlu'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Bu oteller arasında termal oteller, kaplıca otelleri, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Turgutlu otel fiyatları ise listelenen bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılıklar göstermektedir. Yıldızlı oteller ve kent oteller ile butik oteller, apart oteller ve pansiyonların gecelik konaklama fiyatları farklı farklıdır.Turgutlu otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil, otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır.

Turgutlu otel fiyatları yıl içerisinde de mevsimlere göre farklılık göstermektedir. Yaz mevsiminde tatilinde başlamasından dolayı Turgutlu otel fiyatları bir miktar artmaktadır. Aynı şekilde kış aylarında da kaplıca ve termal oteller yaz ayarına oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Turgutlu otel fiyatları, bu sayfanın üst kısmında yer almakta olup artan fiyata göre sıralanabilmektedir. Ayrıca bu sayfadan sadece Turgutlu otel fiyatlarını değil, otellerin hepsini, fotoğraflarını, özellikleri ve iletişim bilgileri ile birlikte ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şimdiden keyifli, şifa dolu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Turgutlu Hakkında

Osmanlı İmparatorluğu döneminde Turgud Aşireti tarafından kurulan Turgutlu, ilk önceleri Bahçe Köyü civarında kurulmuş, zamanla ovaya inerek bugünkü yerini almıştır.

Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın ilçesidir. Turgutlu; Manisa Merkez'e yaklaşık 30 km, İzmir Merkez'e ise 50 km'dir. Osmanlı'nın son dönemlerinde Yunanlar, İzmir'i işgalden 10 gün sonra da Turgutlu'yu işgal etmişlerdir. Bu tarihten, 7 Eylül 1922 yılına kadar ilçe işgal altında kalmıştır. Kurtuluş Savaşımızın başarı ile sonuçlanması üzerine kurtulmuş ancak Yunan askeri giderken Bozkurt ve Küllük mahalleleri hariç tüm mahallelerini yakmıştır.

İlçenin en önemli turistik tesisi Urganlı Kaplıcaları'dır. Urganlı Kaplıca suları içerdiği mineraller ile sağlığa yardımcıdır. Şifalı bu suların sıcaklığı 62 ile 67 santigrat derece arasında değişmektedir. Hatta Osmanlının ünlü gezgini Evliya Çelebi, Urganlı Kaplıcaları'na övgü dolu sözlerle, Seyahatname'sinde yer vermiştir. Turgutlu'ya şifa dolu kaplıcaları için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis bulunmaktadır.

Turgutlu ilçesi; Karaca Ali Kanyonu, Küp yar ve Ovacık Yaylası görülmeye değer yerlerinden sadece birkaçıdır. Özellikle de Boz Dağlar, doğa yürüyüşleri için gezginlerin en sık tercih ettiği yerlerdendir. Doğa sporları ile de gelenlerin tercih edebilecekleri Turgutlu otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Turgutlu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel

-

Odalar süper

Otel harika, dört dörtlük. Temiz, odalar süper, beş yıldızı hak eden bir otel. Fiyatlar da çok uygun. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel

-

Düzenli ve personelin ilgisi

Tatil için çok uygun bir otel. Çok temiz, düzenli ve personelin ilgisi harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm City Turgutlu
Palm City Turgutlu

-

Elemanlar gayet güler yüzlü

Otel güzel. Odalar temiz, yeni döşenmiş, geniş ve ferah. Elemanlar güler yüzlü, içten, isteklerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Teras bar harika! Akşam esiyor. İçkinizi serin içebilirsiniz. Sabah kahvaltı için güzel. Kahvaltı biraz az olmuş. Omlet, kahve adisyona tabi... Sadece kötü olan bu. Genele bakılınca; Turgutlu'da kalınacak yer. Fiyatlar iyi. Sonuç: güzel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm City Turgutlu
Palm City Turgutlu

-

Odalar rahat

Odalar rahat, temiz ve ferah. Personel ilgili fakat kahvaltı biraz zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)