Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Turgutlu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Turgutlu Otelleri

Turgutlu için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Turgutlu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İlçede bulunan rakı fabrikasından zaman zaman “'anason”' kokularının yayıldığı Turgutlu sokaklarında, gün boyunca hareketli bir hayat yaşanmaktadır.
Tipik Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın bir ilçesidir. Manisa Turgutlu; doğuda Ahmetli, batıda Manisa, Kemalpaşa, kuzeyde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile komşu olup Ege Denizi'ne ise 55 kilometre mesafededir.

Turgutlu'ya yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tatil için pek çok kişi gelmektedir. Ayrıca Turgutlu, kaplıcaları ile de kış aylarında ve bahar aylarında sık sık ziyaret edilmektedir.

Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri Turgutlu otelleri kategorisinde; yıldızlı oteller, kent otelleri, termal – kaplıca oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sıralanmaktadır.

Turgutlu otelleri yaz sezonunda tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Ayrıca kış aylarında da şifalı kaplıca suları için birçok kişi kaplıcaları ve termalleri tercih etmektedir. Bu sebeple hangi mevsim olursa olsun Turgutlu otellerine erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Turgutlu otelleri kategorisinde yer alan oteller, otellerin fiyatları, fotoğrafları ve özellikleri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Turgutlu otellerinin iletişim bilgileri de yer almaktadır.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gece gündüz hareketin eksik olmadığı Turgutlu sokaklarında gezinirken zaman zaman anason kokusu etrafı sarar.
Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın ilçesidir. Zaman zaman sokaklarını saran anason kokusu ilçe de bulunan rakı fabrikasından yayılmaktadır. Ege Denizi'ne yaklaşık 55 kilometre mesafede bulunan Turgutlu; doğusunda Ahmetli, batısında Manisa, Kemalpaşa, kuzeyinde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile komşudur.

Turgutlu gerek sanayisi ile gerekse de sosyo – kültürel aktiviteleri ile ziyaret edilmektedir. Ayrıca Turgutlu sahip olduğu şifalı kaplıca suları ile de sık sık ziyaret edilmektedir.

Turgutlu'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Bu oteller arasında termal oteller, kaplıca otelleri, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Turgutlu otel fiyatları ise listelenen bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılıklar göstermektedir. Yıldızlı oteller ve kent oteller ile butik oteller, apart oteller ve pansiyonların gecelik konaklama fiyatları farklı farklıdır.Turgutlu otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil, otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır.

Turgutlu otel fiyatları yıl içerisinde de mevsimlere göre farklılık göstermektedir. Yaz mevsiminde tatilinde başlamasından dolayı Turgutlu otel fiyatları bir miktar artmaktadır. Aynı şekilde kış aylarında da kaplıca ve termal oteller yaz ayarına oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Turgutlu otel fiyatları, bu sayfanın üst kısmında yer almakta olup artan fiyata göre sıralanabilmektedir. Ayrıca bu sayfadan sadece Turgutlu otel fiyatlarını değil, otellerin hepsini, fotoğraflarını, özellikleri ve iletişim bilgileri ile birlikte ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şimdiden keyifli, şifa dolu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Turgutlu Hakkında
Osmanlı İmparatorluğu döneminde Turgud Aşireti tarafından kurulan Turgutlu, ilk önceleri Bahçe Köyü civarında kurulmuş, zamanla ovaya inerek bugünkü yerini almıştır.
Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın ilçesidir. Turgutlu; Manisa Merkez'e yaklaşık 30 km, İzmir Merkez'e ise 50 km'dir. Osmanlı'nın son dönemlerinde Yunanlar, İzmir'i işgalden 10 gün sonra da Turgutlu'yu işgal etmişlerdir. Bu tarihten, 7 Eylül 1922 yılına kadar ilçe işgal altında kalmıştır. Kurtuluş Savaşımızın başarı ile sonuçlanması üzerine kurtulmuş ancak Yunan askeri giderken Bozkurt ve Küllük mahalleleri hariç tüm mahallelerini yakmıştır.

İlçenin en önemli turistik tesisi Urganlı Kaplıcaları'dır. Urganlı Kaplıca suları içerdiği mineraller ile sağlığa yardımcıdır. Şifalı bu suların sıcaklığı 62 ile 67 santigrat derece arasında değişmektedir. Hatta Osmanlının ünlü gezgini Evliya Çelebi, Urganlı Kaplıcaları'na övgü dolu sözlerle, Seyahatname'sinde yer vermiştir. Turgutlu'ya şifa dolu kaplıcaları için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis bulunmaktadır.

Turgutlu ilçesi; Karaca Ali Kanyonu, Küp yar ve Ovacık Yaylası görülmeye değer yerlerinden sadece birkaçıdır. Özellikle de Boz Dağlar, doğa yürüyüşleri için gezginlerin en sık tercih ettiği yerlerdendir. Doğa sporları ile de gelenlerin tercih edebilecekleri Turgutlu otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

12 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
12
7
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Genel olarak fena değildi. En çok beğendiğim özelliği servis çalışanları oldu. Hepsi güler yüzlü, içten, samimi ve yardımsever personellerdi. En hoşlanmadığım noktaysa yemekleri oldu. Yemekler vasatın üstündeydi. 10 üzerinden 6 ile değerlendirebilirim. Odam gayet rahat ve konforluydu. Genel özelliklerinden memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Tatlı personel ve kaliteli hizmet otelin en güzel yani. Kapalı havuz, hamam, spa gibi imkanları çok güzel ve hijyenine de çok dikkat ediliyor. Masaj hizmetinden mutlaka faydalanın. İnanılmaz güzel ve tüm yorgunluğu üzerinizden alıveriyor. İzmir'e yakınlığı da bizim için avantajdı. Tercih etmenizi önerebileceğim bir otel. Biz memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
9
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Tesis tertemiz ve günlük temizliğe de çok dikkat ediliyor. Personeli her zaman içten ve daima güler yüzlü davranıyor. Hem samimiler hem de saygıda asla kusur etmediler. Yemekler fena değildi ama bu tesise göre daha iyi olabilirdi. Odaların da bir tık büyük olmasını isterdim. Ancak genel olarak güzel bir tatil geçirdiğim bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
8
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

İş için çıktığım bir seyahatte burada konaklama imkânım oldu. Genel anlamda hiçbir sorun yaşamadım. Odalarını beğendim. Temizlik her yerde güzeldi ve özenliydi. Görevlilerin yüzünden güler yüz eksik olmuyordu. Fiyatı performansına göre çok uygun olduğunu düşündüğüm bir otel. Beklentinize göre memnuniyetiniz değişebilir. Şahsen memnun kaldım. Herhangi bir sorun yaşamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
9
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Odalarını çok beğendim. Hem temizlik hem de rahatlık açısından hiçbir sorunu yoktu. Çamaşırhaneden çok memnun kaldım. Kıyafetlerimi yıkayıp ütülemelerini istedim ve bunla ilgili herhangi bir ücret talep etmediler. Birçok otelde bütün ek hizmetlerden para alınır. Burada öyle bir şeyle karşılaşmadım. Karşılanırken de uğurlanırken de çok hoş bir tavırla karşılaştım. Servis konusunda bazen sıkıntı yaşadım ama genel olarak iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
9
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Bazı olanakları kısıtlı olabilir ama fiyatının çok çok üstünde bir otel olduğu kesin. Personel ilgisi benim en çok hoşuma giden durum oldu. Yemek çeşit olarak az ama lezzet olarak fevkalade. Gerçekten lezzetine denecek tek söz yok. Tadına doyamadım yemeklerin. Havuz beni en çok üzen şey oldu. Sıcak havuz çok küçüktü ve termal değildi. Bu da olsaydı kesinlikle benden tam not alacak bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
8
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Birkaç tatsız olay yaşadığımızdan bazı hayal kırıklıkları oldu otelle ilgili. Kahvaltı saatine 12 demelerine rağmen 10:30ta aşağı indiğimizde bomboş masalarla karşılaştık. Bu yüzden o güne kahvaltısız başladık. Bu da maalesef ki hiç hoş olmadı. Bazı isteklerimizi de çok büyük istekler olmamasına rağmen yerine getirmemeleri hoş değildi. Memnun kaldığım konularsa genel temizlik ve odaların rahatlığı oldu. Yemekler de fena değildi. Bazı konularda eksiklerini gidermesi lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
8
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Otel genel anlamda her türlü isteğimize yanıt bulduğumuz bir otel oldu. Bu tarafa tekrar gelirsem tekrar konaklarım dediğim bir otel oldu. Her olanağından memnun kaldım ama özellikle hamam kısmındaki personelden daha güler yüz bekledim. Diğer personel arkadaşlarını örnek alabilirler bu konuda bence. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Otel harika, dört dörtlük. Temiz, odalar süper, beş yıldızı hak eden bir otel. Fiyatlar da çok uygun. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 466 28 09
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Kaynesia Spa & Wellness Hotel
Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi No:1252/1
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Tatil için çok uygun bir otel. Çok temiz, düzenli ve personelin ilgisi harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 600 21 20
Palm City Turgutlu
Palm City Turgutlu
Subaşı Mah. Atatürk Bulvarı No: 256
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Otel güzel. Odalar temiz, yeni döşenmiş, geniş ve ferah. Elemanlar güler yüzlü, içten, isteklerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Teras bar harika! Akşam esiyor. İçkinizi serin içebilirsiniz. Sabah kahvaltı için güzel. Kahvaltı biraz az olmuş. Omlet, kahve adisyona tabi... Sadece kötü olan bu. Genele bakılınca; Turgutlu'da kalınacak yer. Fiyatlar iyi. Sonuç: güzel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 600 21 20
Palm City Turgutlu
Palm City Turgutlu
Subaşı Mah. Atatürk Bulvarı No: 256
Turgutlu / Manisa
Türkiye

-

Odalar rahat, temiz ve ferah. Personel ilgili fakat kahvaltı biraz zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)