Turgutlu Otelleri

İlçede bulunan rakı fabrikasından zaman zaman “anason” kokularının yayıldığı Turgutlu sokaklarında, gün boyunca hareketli bir hayat yaşanmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Turgutlu Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Turgutlu Otelleri ve Turgutlu Otel Fiyatları

İlçede bulunan rakı fabrikasından zaman zaman “'anason”' kokularının yayıldığı Turgutlu sokaklarında, gün boyunca hareketli bir hayat yaşanmaktadır.

Tipik Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın bir ilçesidir. Manisa Turgutlu; doğuda Ahmetli, batıda Manisa, Kemalpaşa, kuzeyde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile komşu olup Ege Denizi'ne ise 55 kilometre mesafededir.

Turgutlu'ya yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tatil için pek çok kişi gelmektedir. Ayrıca Turgutlu, kaplıcaları ile de kış aylarında ve bahar aylarında sık sık ziyaret edilmektedir.

Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri Turgutlu otelleri kategorisinde; yıldızlı oteller, kent otelleri, termal – kaplıca oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sıralanmaktadır.

Turgutlu otelleri yaz sezonunda tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Ayrıca kış aylarında da şifalı kaplıca suları için birçok kişi kaplıcaları ve termalleri tercih etmektedir. Bu sebeple hangi mevsim olursa olsun Turgutlu otellerine erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Turgutlu otelleri kategorisinde yer alan oteller, otellerin fiyatları, fotoğrafları ve özellikleri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Turgutlu otellerinin iletişim bilgileri de yer almaktadır.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gece gündüz hareketin eksik olmadığı Turgutlu sokaklarında gezinirken zaman zaman anason kokusu etrafı sarar.

Turgutlu, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın ilçesidir. Zaman zaman sokaklarını saran anason kokusu ilçe de bulunan rakı fabrikasından yayılmaktadır. Ege Denizi'ne yaklaşık 55 kilometre mesafede bulunan Turgutlu; doğusunda Ahmetli, batısında Manisa, Kemalpaşa, kuzeyinde Saruhanlı, güneyinde Ödemiş ve Bayındır ilçeleri ile komşudur.

Turgutlu gerek sanayisi ile gerekse de sosyo – kültürel aktiviteleri ile ziyaret edilmektedir. Ayrıca Turgutlu sahip olduğu şifalı kaplıca suları ile de sık sık ziyaret edilmektedir.

Turgutlu'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Bu oteller arasında termal oteller, kaplıca otelleri, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Turgutlu otel fiyatları ise listelenen bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılıklar göstermektedir. Yıldızlı oteller ve kent oteller ile butik oteller, apart oteller ve pansiyonların gecelik konaklama fiyatları farklı farklıdır.Turgutlu otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil, otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır.

Turgutlu otel fiyatları yıl içerisinde de mevsimlere göre farklılık göstermektedir. Yaz mevsiminde tatilinde başlamasından dolayı Turgutlu otel fiyatları bir miktar artmaktadır. Aynı şekilde kış aylarında da kaplıca ve termal oteller yaz ayarına oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Turgutlu otel fiyatları, bu sayfanın üst kısmında yer almakta olup artan fiyata göre sıralanabilmektedir. Ayrıca bu sayfadan sadece Turgutlu otel fiyatlarını değil, otellerin hepsini, fotoğraflarını, özellikleri ve iletişim bilgileri ile birlikte ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şimdiden keyifli, şifa dolu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın