Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Alaşehir Otelleri

Alaşehir için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Alaşehir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Manisa'nın, tarihi geçmişi ve ovasıyla ünlü ilçesi Alaşehir'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…

Ege Bölgesi'nin güzel şehirlerinden biri olan Manisa'nın en eski ilçelerinden biri Alaşehir. Tarihi ta Bergama dönemine kadar uzanıyor. Bununla birlikte Cumhuriyet ve Milli Mücadele tarihimizde de oldukça önemli bir yeri var Alaşehir'in.

Ülkemiz, İncil'de adı geçen yedi kiliseye ev sahipliği yapıyor bilindiği gibi. İşte bu yedi kiliseden biri olan Filadelfya Kilisesi, Alaşehir sınırları içerisinde bulunuyor. Alaşehir'i dikkat çekici kılan önemli özelliklerinden biri bu.

Daha çok ticaret amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Alaşehir'de, iş ya da turistik amaçlı olarak da konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. 4 ve 5 yıldızlı otellerden butik otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Alaşehir otelleri arasında.

Alaşehir otellerinin hemen hemen hepsi, şehir merkezine oldukça yakın ve kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Sade bir şekilde dekore edilmiş konaklama birimlerine sahip olan Alaşehir otelleri, bu yönüyle misafirlerin konforunu ön planda tutuyor. Alaşehir otellerinin birçoğu, sabah açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor.

Siz de, iş ya da turistik seyahat amacıyla Alaşehir'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, Alaşehir otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Manisa'nın en eski ilçelerinden biri olan Alaşehir'de yer alan oteller, fiyatlarıyla oldukça dikkat çekiyor…

Ege Bölgesi'nde bulunan Manisa'nın en eski ilçelerinden biri olan Alaşehir'in tarihi, Bergama dönemine dek uzanıyor. Cumhuriyet ve Milli Mücadele tarihimiz açısından da oldukça önemli bir yere sahip olan Alaşehir, iş ve turistik gezi amacıyla şehre gelenleri ağırlayan pek çok otele de ev sahipliği yapıyor.

Alaşehir'in en büyük özelliklerinden biri de, İncil'de ismi geçen yedi kiliseden biri olan Filadelfya Kilisesi'ne ev sahipliği yapıyor oluşu.

Daha çok ticaret amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Alaşehir otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor. Alaşehir otel fiyatları, otelin sunduğu olanaklara, hizmet kalitesine ve bulunduğu konuma göre değişkenlik gösteriyor. Merkezi konumda yer alan Alaşehir otellerinin fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor. Bununla birlikte 5 yıldızlı lüks otel kategorisinde yer alan Alaşehir otellerinin fiyatları da oldukça yüksek. Apart oteller ve pansiyonlar ise fazlasıyla ekonomik fiyatlara sahipler. Ancak Alaşehir otel fiyatlarının her gelir düzeyine hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Hangi otelde konaklayacağınıza karar vermeden önce sitemiz üzerinden 2018 Alaşehir otel fiyatlarını mutlaka araştırın deriz. Herhangi bir sebepten ötürü yolunuz Alaşehir'e düştüğünde, bütçenize uygun olan bir Alaşehir otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Alaşehir otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Alaşehir Hakkında

Günümüzde Alaşehir adıyla bilinen Philadelphia (Filadelfiya), Gediz'de geniş bir ovanın güney yamacında kurulmuş.

Alaşehir, Ege'nin İç Ege Bölümü'nde yer alan Manisa'ya bağlı bir ilçedir. Batı Anadolu'daki doğu-batı yönlü ovalardan biri olan Gediz Ovası'nın doğu kesiminde bulunmaktadır. Alaşehir deniz seviyesinden 189 metre yükseklikte olup Alaşehir çayı ile ikiye bölünmüştür.

Akdeniz iklimi ile karasal iklimin geçiş noktasında yer alan Alaşehir'de, genel olarak ılıman bir iklim hakim olup yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir.

Alaşehir tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Bergama dönemi, Roma, Bizans, Selçuklu, Anadolu Beylikleri dönemine ait eserler günümüzde de varlığını korumaya devam etmektedir. Filadelfiya Kilisesi (St. Jean Kilisesi) en önemli tarihi yapılarından biridir Alaşehir'in. İncil'de adı geçen yedi kilisenin yedisi de bugünkü Türkiye toprakları içindedir. Filadelfiya Kilisesi de bunlardan biri olduğu için oldukça ünlüdür.

Milli Mücadele yıllarında da önemli bir yere sahip olan Alaşehir'in Anadolu'da Kuvvayi Milliye'nin örgütlenmesinde de çok önemli katkısı olmuştur. 15 Mayıs 1919'da İzmir'e giren Yunan ordusu 24 Haziran 1920'de Alaşehir'e varmış, 5 Eylül 1922 tarihinde Türk ordusu tarafından geri alınmıştır. Milli Mücadele'de işgalci Yunanlara karşı başkaldıran ve bu amaçla milis teşkilatları kurarak direnen ilk şehirlerimizden birisi Alaşehir'dir.

Alaşehir otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
La Bella Alaşehir
La Bella Alaşehir

-

Geniş odalı bir otel

Yeni, çok temiz, geniş odalı bir otel. Personel ilgili, tavsiye ederim. Yataklar, havlular tertemiz. Kolay ulaşılan bir yerde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pia Mya Hotel & SPA
Pia Mya Hotel & SPA

-

Huzurlu bir ortamdı

Alaşehir'e yakışan tek otel. Güler yüzlü personeli, temizliği, sakin ve huzurlu ortamı ile tam bir dinlence sağlıyor. Aşçısı Türk olsaydı dışarıda yemek zorunda kalmazdık diye düşünüyorum. Alaşehir'in pidelerini aynı otelde yemek güzel olurdu! Etleri de daha lezzetli olur, yediğimizden tat alırdık. Ayrıca eminim ki eldiven kullanılarak hazırlanırdı. Güler yüzlü, özverili çalışanlarına tekrar tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını temenni ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pia Mya Hotel & SPA
Pia Mya Hotel & SPA

-

Birliğe uzaklığı

Merhabalar nişanlım Alaşehir'de askerlik yapıyor, birliğe uzaklığı ne kadar ögrenebilir miyim? Yemin töreni var o yüzden oda lazım... Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pia Mya Hotel & SPA
Pia Mya Hotel & SPA

-

Alaşehir'e yakışan yer

Alaşehir'e yakışan bi ryer olmuş, Hüseyin Okluoğlu'na başarılar dilerim, başka yatırımlarda da imzasını görmek isteriz, orada emeği geçen herkese de teşekürler, Alaşehir'e yakışan yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)