Soma Otelleri

Birçok uygarlığın Soma ve yakınlarında bıraktıkları izlerden de anlaşıldığı üzere ilçe topraklarında Hititler, Akalar, Lidyalılar, Bergama Krallığı, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Karasioğulları ve Osmanlılar hüküm sürmüştür.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Yıldız

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Soma Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Kahvaltıları inanılmaz güzel"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Dört yıldızı çoktan hak ediyor"

"Tasarımı da iyi"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Kahvaltısı mükemmel"

8.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Soma Otelleri ve Soma Otel Fiyatları

Birçok uygarlığın Soma ve yakınlarında bıraktıkları izlerden de anlaşıldığı üzere ilçe topraklarında Hititler, Akalar, Lidyalılar, Bergama Krallığı, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Karasioğulları ve Osmanlılar hüküm sürmüştür.

Bu kadar çok uygarlığa ev sahipliği yapan Soma, Ege Bölgesi'nde yer alan Manisa'nın bir ilçesidir. Adını yakın tarih olan 13 Mayıs 2014'te gerçekleşen maden ocağı faciası ile tüm yurda duyurduğu gibi tüm dünyaya da duyurmuştur.

Soma'ya yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tarihi ve kültürel zenginleri keşfetmek amacıyla yerli ve yabancı pek çok turist gelmektedir. Gelenlerin ise Soma'da rahat edebilecekleri oteller misafirlerini ağırlamaktadır. Soma otelleri kategorisinde hizmet veren tesisler şehir merkezinde olmalarından dolayı bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına, restoranlara ve çarşıya yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Soma otelleri konaklama yapan misafirlerin her türlü rahatı ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş odalara sahiptir. Otel genelinde ise tüm misafirlerin ücretsizce faydalanabileceği wi - fi erişimli internetten fitnees salonu ve yüzme havuzuna kadar birçok sosyal aktivite alanını da bulunmaktadır. Soma otelleri ayrıca bünyesinde sahip olduğu konferans salonu ile de iş toplantıları ve gezileri için de rahatlıkla tercih edilebilinir.

Soma otelleri, otel fiyatları, otellerin konumları, fotoğrafları ve bilgileri bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden tüm Soma otelleri ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Soma oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir konaklama dileriz.

Manisa'nın elması olarak anılan ilçenin sahip olduğu tarihi eserlere rahatlıkla ulaşabilir, konaklamanızı tarihi ve turistik yerleri keşfederek zenginleştirebilirsiniz.

Soma, Ege Bölgesinde yer alan Manisa'nın ilçesidir. Manisa'nın Soma ilçesinin adının "sumak" bitkisinden geldiği söylenir ve gittikçe Somaklı'dan Soma ismine dönüştüğü rivayet edilir. 13 Mayıs 2014'te gerçekleşen maden ocağı faciası ile Soma adını hem tüm yurda hem de tüm dünyaya duyurmuştur.

Soma ilçesine gerek iş için gerekse de tarihi ve kültürel bir gezi için gelenlerin konaklama tercih edebileceği oteller bulunmaktadır. Bu oteller şehir merkezinde olup ulaşım açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır.

Soma'ya en çok ilgi yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde görmektedir. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Soma'da hizmet veren otellerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönde olmaktadır. Erken rezervasyonla daha ekonomik fiyatlara konaklama yapabilirsiniz.

Soma otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Soma otel fiyatları otelin bulunduğu kategoriye ve konaklama tipine, büyük otel ya da küçük otel olmasına göre de değişmektedir.

Soma otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenerek yer almaktadır. Bu sayfadaki listeden tüm Soma otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Soma oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın