Şahinderesi Kanyonu

  • Balıkesir / Edremit / Altınoluk

Şahinderesi Kanyonu

Şahinderesi Kanyonu, Kazdağları'nın batı yamaçlarında yer almaktadır. 27 Kilometre uzunluğu ile Kanyon, Kazdağları'nın oksijeni bol havası için baca görevi görerek gerekli ortamı sağlıyor.

Oldukça dik ve engebeli yapısı olan Kanyon'da rehber eşliğinde turlar düzenlenmektedir. Kanyon boyunca bir çok gölcük yer almaktadır. Balıkesir'in Edremit ilçesinin sınırları içerisinde yer alan bu doğanın eşsiz parçası ziyaretçilerine severek ev sahipliği yapıyor. Siz de tur gezilerini takip ederek Şahinderesi Kanyonu'na yolculuk yapabilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Yağış sonrası gitmemek en doğrusu
6

-

Arkadaslar guzel bir yer doğru fakat gölete ulaştığımız da ölümden döndük, Rabbim bizi korudu yukarılardanan üzerimize kayalar yağdı oglum ile ölümden saliselerle kurtulduk, Yılda bir kac kez oluyor dediler. Aman dikkat yağış sonrası gitmemek en doğrusu ve hayvanların oralardaki gezmeleri sonucu her an birsey olabilir. Bizim basimiza geldi sizlere gelmesin insallah.

2
Bir doğa harikası
10

-

Şahinlere Kanyonu mükemmel. Pırıl pırıl suları, şırıl şırıl akarken bir de yüzmeyi seviyorsanız mutluluğun en büyüğünü yaşarsınız. İyi ki buraya gelmişim dersiniz. Altınoluk'a çok yakın. Son cümle bir doğa harikası.