Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 1
Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 2
Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 3
Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Görsel 4
7 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Hakkında

Sabancı Beykoz Öğretmenevi, İstanbul Anadolu Hisarı'nda muhteşem boğaz manzaralı bir alanda konumlanmaktadır. Tesis konaklama birimlerine de ev sahipliği yapmak olup, öğretmenler için tesiste uygun fiyatlı konaklama olanağı bulmaktadır. Tesis, 1988 yılında Sabancı Vakfı tarafından restore edilerek ülkemizin ilk öğretmenevlerinden biri olmuştur.

1530 kişilik 5 ayrı restoran bölümü olan öğretmenevi, 400 kişilik kafeteryası ile özel günler ve organizasyonlar için de tercih edilmektedir.

Bünyesinde konaklama ve restoranın yanı sıra çocuk oyun alanını da bulunan Sabancı Beykoz Öğretmenevi, Rumeli ve Anadolu Hisarı'nın karşısında görülmeye değer boğaz manzarası eşliğinde ziyaretçilerine keyifli bir gün geçirme olanağı sunmaktadır. Tesiste yer alan restoranlardan biri açık havada bulunmakta olup, manzaraya hakim bir konumdadır.

Ek olarak Sabancı Beykoz Öğretmenevi bünyesinde Akşam Sanat Okulu da yer almaktadır. Tesisteki kuaför salonu, indirimli konaklama birimleri ve sahil kenarındaki geniş bahçesiyle dört mevsim boyunca organizasyonlar dahil olmak üzere sıklıkla tercih edilmektedir. Telefon: 0(216) 332 36 34.

Yorum / Değerlendirme

Beykoz Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?