Anadoluhisarı Otelleri

İstanbul'un Beykoz kıyılarında, Boğaziçi'nin en muhteşem yerlerinden biri olan Anadoluhisarı tüm güzelliği ile sizi kucaklamaya hazır...Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Anadoluhisarı Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Anadoluhisarı Otelleri ve Anadoluhisarı Otel Fiyatları

İstanbul'un Beykoz kıyılarında, Boğaziçi'nin en muhteşem yerlerinden biri olan Anadoluhisarı tüm güzelliği ile sizi kucaklamaya hazır...

Küçüksu ve Kanlıca'nın komşusu Anadoluhisarı, İstanbul'un en eski Türk mahallelerinden biridir. Osmanlı döneminde boğazın vazgeçilmez eğlence ve dinlence yerlerinden biri olan Anadoluhisarı günümüzde de Anadolu yakasının en güzel semtlerinden biridir.

Kalesi, sahildeki yalıları, dar sokakları, tarihi binaları ve sıcakkanlı insanları ile Anadoluhisarı, İstanbul'da vakit geçirip, konaklayabileceğiniz en güzel semtlerden biridir. Anadoluhisarı otelleri çok sayıda olmasa da farklı beklentilere cevap verecek çeşitliliktedir.

Anadoluhisarı otelleri size, Göksu Deresi kenarında sevimli bir mekanda konaklama imkanı sunduğu gibi tarihi bina ve yalılarda daha lüks bir konaklama alternatifi de sunmaktadır.

İstanbul'un Beykoz kıyılarında bulunan Anadoluhisari otelleri, Boğaziçi'nin muhteşem manzaralarını gözler önüne seriyor. Şehrin tüm güzellikleriyle sizleri misafir eden Anadoluhisarı otelleri, sundukları şehir ve Boğaz turlarıyla da misafirlerin keyifli vakitler geçirmelerine olanak tanıyor. Anadoluhisarı otellerinde konaklayarak, dilerseniz balık tutmak gibi huzur dolu aktiviteler gerçekleştirebilir, dilerseniz de yakınlarda yer alan görülmeye değer yerleri keşfetmeye çıkabilirsiniz.

Siz de İstanbul'da huzurlu ve sakin bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız, Anadoluhisarı otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Boğazın incisi, İstanbul'un en eski semtlerinden olan Anadoluhisarı özellikle butik konaklama yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir yer.

Anadoluhisarı, Beykoz'un semtlerinden biri. İstanbul Boğazı'nın kıyısında kurulu olan bu tarihi semt özellikle butik konaklama yapmak isteyenlerin tercihlerinden.

Anadoluhisarı otellerinin hemen hepsi butik tesisler. Semtte çok sayıda otel bulunmuyor; eğer Anadoluhisarı'nda konaklama yapmayı planlıyorsanız birkaç seçeneğiniz var. Var olan Anadoluhisarı otellerinin tamamı butik otel kategorisinde bulunuyor.

Beykoz Anadoluhisarı otel fiyatları da buna bağlı olarak ortalamanın üzerinde bir seyir izliyor. Çoğu yalı ve konaklarda hizmet veren Anadoluhisarı otellerinin fiyatları da lüks otel kategorisinde diyebiliriz.

İstanbul her mevsim yoğun turist alan bir şehir olduğu için Anadoluhisarı otel fiyatları da sezona göre fazla farklılık göstermiyor. Bahar ve yaz aylarında talep diğer dönemlere göre artsa da yıllık ortalama fiyatlar hemen hemen aynı seviyede. Anadoluhisarı otel fiyatları gecelik ortalama 200-250 TL'den başlıyor.

Siz de boğazın incisi, güzelliği ile ünlü bu tarihi semtte konaklama yapmayı düşünüyorsanız hemen 2017 yılı Anadoluhisarı otel fiyatlarını inceleyebilir, dilediğiniz Anadoluhisarı otelinde yerinizi ayırtabilir ve keyifli bir konaklamanın kapısını aralayabilirsiniz.

Anadoluhisarı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hotel Hüseyin Bey
Hotel Hüseyin Bey

-

Konum iyi ancak pahalı

Konumu iyi ama servis biraz ağır. Biraz da pahalı buldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Hüseyin Bey
Hotel Hüseyin Bey

-

Şahane

Adeta tam bir Venedik burası. Şahane.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Hüseyin Bey
Hotel Hüseyin Bey

-

Nehrin kenarında

Göksu Nehri'nin kenarında olması nedeniyle konum olarak güzel. Biraz pahalı bir yer ama değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Hüseyin Bey
Hotel Hüseyin Bey

-

Kafa dinlemek için

Bir hafta sonu gidiip kafa dinlemek için çok ideal. Ayrıca kahvaltısı da çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)