Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Anadoluhisarı Otelleri

Anadoluhisarı için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Anadoluhisarı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un Beykoz kıyılarında, Boğaziçi'nin en muhteşem yerlerinden biri olan Anadoluhisarı tüm güzelliği ile sizi kucaklamaya hazır...

Küçüksu ve Kanlıca'nın komşusu Anadoluhisarı, İstanbul'un en eski Türk mahallelerinden biridir. Osmanlı döneminde boğazın vazgeçilmez eğlence ve dinlence yerlerinden biri olan Anadoluhisarı günümüzde de Anadolu yakasının en güzel semtlerinden biridir.

Kalesi, sahildeki yalıları, dar sokakları, tarihi binaları ve sıcakkanlı insanları ile Anadoluhisarı, İstanbul'da vakit geçirip, konaklayabileceğiniz en güzel semtlerden biridir. Anadoluhisarı otelleri çok sayıda olmasa da farklı beklentilere cevap verecek çeşitliliktedir.

Anadoluhisarı otelleri size, Göksu Deresi kenarında sevimli bir mekanda konaklama imkanı sunduğu gibi tarihi bina ve yalılarda daha lüks bir konaklama alternatifi de sunmaktadır.

İstanbul'un Beykoz kıyılarında bulunan Anadoluhisari otelleri, Boğaziçi'nin muhteşem manzaralarını gözler önüne seriyor. Şehrin tüm güzellikleriyle sizleri misafir eden Anadoluhisarı otelleri, sundukları şehir ve Boğaz turlarıyla da misafirlerin keyifli vakitler geçirmelerine olanak tanıyor. Anadoluhisarı otellerinde konaklayarak, dilerseniz balık tutmak gibi huzur dolu aktiviteler gerçekleştirebilir, dilerseniz de yakınlarda yer alan görülmeye değer yerleri keşfetmeye çıkabilirsiniz.

Siz de İstanbul'da huzurlu ve sakin bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız, Anadoluhisarı otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Boğazın incisi, İstanbul'un en eski semtlerinden olan Anadoluhisarı özellikle butik konaklama yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir yer.

Anadoluhisarı, Beykoz'un semtlerinden biri. İstanbul Boğazı'nın kıyısında kurulu olan bu tarihi semt özellikle butik konaklama yapmak isteyenlerin tercihlerinden.

Anadoluhisarı otellerinin hemen hepsi butik tesisler. Semtte çok sayıda otel bulunmuyor; eğer Anadoluhisarı'nda konaklama yapmayı planlıyorsanız birkaç seçeneğiniz var. Var olan Anadoluhisarı otellerinin tamamı butik otel kategorisinde bulunuyor.

Beykoz Anadoluhisarı otel fiyatları da buna bağlı olarak ortalamanın üzerinde bir seyir izliyor. Çoğu yalı ve konaklarda hizmet veren Anadoluhisarı otellerinin fiyatları da lüks otel kategorisinde diyebiliriz.

İstanbul her mevsim yoğun turist alan bir şehir olduğu için Anadoluhisarı otel fiyatları da sezona göre fazla farklılık göstermiyor. Bahar ve yaz aylarında talep diğer dönemlere göre artsa da yıllık ortalama fiyatlar hemen hemen aynı seviyede. Anadoluhisarı otel fiyatları gecelik ortalama 200-250 TL'den başlıyor.

Siz de boğazın incisi, güzelliği ile ünlü bu tarihi semtte konaklama yapmayı düşünüyorsanız hemen 2018 yılı Anadoluhisarı otel fiyatlarını inceleyebilir, dilediğiniz Anadoluhisarı otelinde yerinizi ayırtabilir ve keyifli bir konaklamanın kapısını aralayabilirsiniz.

Anadoluhisarı Hakkında

Beykoz sınırları içinde yer alan Anadoluhisarı semti Boğaziçi'nin eşsiz güzellikler ile dolu en sessiz ve en mütevazı semtlerinden biridir.

Sahildeki yalıları ve kalesi ile tanınan Anadoluhisarı, İstanbul'un Anadolu yakasında, Göksu Deresi'nin boğaza karıştığı alan ve çevresinde kurulmuştur. Küçüksu ve Kanlıca ile komşu olan semt boğazın diğer yakasındaki Rumelihisarı semtinin tam karşısında yer alır.

İsmini, 1391-1399 yılları arasında Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılan ve tarihi kaynaklarda adı "Güzelcehisar", "Güzelhisar", "Akhisar", "Akçahisar", "Gözlücehisar", "Yenicehisar" olarak geçen hisardan alan semt muhteşem doğal ve tarihi güzelliklerle sahiptir.

Semte ismini veren hisarın yaptırılma sebebi, Yıldırım Beyazıt'ın İstanbul kuşatmasıdır. Bizans üzerinde daha şiddetli bir baskı oluşturmak ve boğazı kontrol altında tutabilmek için yaptırılan Güzelcehisar, yaklaşık 50 yıl sonra İstanbul'un fethi hazırlıkları sürerken karşısında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Rumelihisarı'nı bulacaktır..

Semt, Fatih Sultan Mehmet döneminde yerleşim yeri olmaya başlamıştır. Önce askerlerin yerleştirildiği semtte daha sonraları sivil halk da yaşamaya başlamıştır. Bu anlamda Anadoluhisarı İstanbul'daki en eski Türk mahallesidir. Yerleşim, kuzeye doğru kıyı boyunca, yamaçlara, Göksu'ya, daha güneyde Küçüksu ve Göksu çayırındaki sırtlara yayılır.

Anadoluhisarı semtinin en önemli iki bölgesi Göksu ve Küçüksu mesire yerleridir. Osmanlı döneminde Anadolu yakasındaki en rağbet gören mesire yerleri olan Göksu ve Küçüksu günümüzde de oldukça ilgi gören yerlerdir. Osmanlı döneminde vazgeçilmez eğlenceler olan boğaz sefaları, sandal gezintileri, dere kenarındaki ortaoyunları, sanatsal etkinliklerle Göksu ve Küçüksu mesire yerleri bugün de İstanbullular'ın yoğun olarak zaman geçirdikleri yerlerdir.

Anadoluhisarı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hotel Hüseyin Bey
100 TL - 200 TL
Kızıl Serçe Sk. No:10
2163321515
Konum iyi ancak pahalı

-

Konum iyi ancak pahalı

Konumu iyi ama servis biraz ağır. Biraz da pahalı buldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Hüseyin Bey
100 TL - 200 TL
Kızıl Serçe Sk. No:10
2163321515
Şahane

-

Şahane

Adeta tam bir Venedik burası. Şahane.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Hüseyin Bey
100 TL - 200 TL
Kızıl Serçe Sk. No:10
2163321515
Nehrin kenarında

-

Nehrin kenarında

Göksu Nehri'nin kenarında olması nedeniyle konum olarak güzel. Biraz pahalı bir yer ama değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Hüseyin Bey
100 TL - 200 TL
Kızıl Serçe Sk. No:10
2163321515
Kafa dinlemek için

-

Kafa dinlemek için

Bir hafta sonu gidiip kafa dinlemek için çok ideal. Ayrıca kahvaltısı da çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)