Poyrazköy Kadınlar Plajı

  • İstanbul / Beykoz
  • Poyraz Köyü

Poyrazköy Kadınlar Plajı

İstanbul ve çevresinde günübirlik ziyaret edebileceğiniz pek çok plaj bulunmakta. Bu plajlardan bazıları ücretsiz bazıları ücretli olurken; sadece kadınlara özel olanları da mevcut. Bunlardan birisi ve konumu nedeniyle sıkça tercih edileni ise Poyrazköy Kadınlar Plajı. Yeşilin ve mavinin kusursuz bir birleşimini görebileceğiniz plaj, İstanbul'un Beykoz ilçesi sınırları içerisinde yer almakta. Çalışanlarının tamamı kadınlardan oluşan plaja girişlerde belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

Haftanın her günü kadınlar için açık olan Poyrazköy Kadınlar Plajı, kumlu plajı ve durgun denizi ile sizlere piknik yapma olanağı da sağlıyor. Yiyecek ve içecek getirmenin serbest olduğu plajda dilerseniz ek bir ücret dahilinde şezlong ve plaj şemsiyesi de kiralayabiliyorsunuz. İstanbul'daki çoğu yere göre sosyal imkanları ve piknik yapılabilen bir yer olması nedeniyle günübirlik ziyaretçiler için ideal bir seçenek aynı zamanda. Ancak herhangi bir ateş yakmak ya da mangal yapmak kesinlikle yasak.

Poyrazköy Kadınlar Plajı'nda 0-6 yaş çocuklar için giriş ücretsiz. İnce kumlu bir plaja sahip olduğu için ise çocuklar için uygun bir oyun alanı olabilir. Denizinin durgun olması nedeniyle de temiz ve berrak suda yüzme keyfini yaşayabilirsiniz. İçerisinde bulunan tesiste kafe, duş ve özel aktiviteler için ekipmanlar bulunuyor. Yaklaşık 150 metre uzunluğundaki plajın denizi taşlıktır. Bu sebeple yanınıza deniz ayakkabısı almanızı tavsiye ederiz.

Poyrazköy Kadınlar Plajı'na ulaşım için toplu taşıma imkanları ve servisli turlar bulunuyor. Gidiş – dönüş servis hizmeti veren turlar, İstanbul içerisinde bulunduğunuz ilçeden sizi alıp sonrasında akşam saatleri geri dönüşünüzü sağlamakta. Sakin ve kalabalığın az olduğu bir zamanda gitmek isterseniz de eğer Avrupa ve Anadolu Yakası'ndan kalkan İETT otobüsleri ile ulaşmanız mümkün.

Liman içerisinde bulunması nedeniyle sakin bir denize sahip olan Poyrazköy Kadınlar Plajı'nı iki günlük hafta sonu tatillerinizde de tercih edebilirsiniz. Eğer uzun süreli bir konaklama düşünüyorsanız konaklama açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan İstanbul otelleri bütün konaklama ve tatil ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Deniz pis, kumsal rezalet
2

-

Otopark, şezlong, giriş ve en önemlisi devletin döktüğü, bizlere kullanmamız için verilen asfalt bile ücretli yani bir nevi değnekçilik faaliyeti var. Deniz pis, kumsal rezalet ve verilen şezlonglara yatmaktansa, tabure üstünde oturmayı hatta ve hatta kumda oturmayı tercih ederdim. Burası hayatımda gördüğüm en iğrenç ötesi yer resmen. Dolandırıcılar ve mafya işletiyor burayı. He bir de çok nazikler, yardımcı oluyorl.. Devamını Göster

2
Kesinlikle girmeyin
2

-

Sitenizi cumartesi ziyaret ettim pazar günü plaja gittim. Öncesinde ön bilgi almama rağmen ne ben ne ailem ne de oradaki insanların %90'ı memnun kalmadık. Tek kelimeyle iğrenç, rezalet bir plaj. Servis şoförünün söyledikleriyle plajdaki ortam tamamen tutarsız, öncesinde rezervasyon yaptırmak adına aradığımızda çok insanlarla muhatap olmuştum, biraz şoförün samimiyetine güvenip gitme kararı aldım ama... Keşke gitmese.. Devamını Göster