Nazarköy Otelleri

Boncuk yapımı ile ünlü olan Nazarköy, doğayla iç içe konaklama yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor daha çok…Nazarköy Otelleri ve Nazarköy Otel Fiyatları

Boncuk yapımı ile ünlü olan Nazarköy, doğayla iç içe konaklama yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor daha çok…

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde yer alan Nazarköy, Kemalpaşa'ya 5 km, İzmir Merkez'e ise 25 km mesafede bulunuyor. Kemalpaşa'nın ilçe merkezinden hareket eden araçlarla rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Nazarköy, boncuk yapımı ile oldukça ünlü bir yer. Hatta burada yaşayan erkeklerin tümü bu işle meşgul. Zaten köyün geçim kaynağının büyük bir bölümü de boncuk üretiminden sağlanıyor.

Nazarköy'ün köy kahvesinde oturup sıcak bir çay eşliğinde köy halkı ile sohbet etmek insanın içini ısıtıyor adeta. Sonrasında ise bir boncuk ocağına gidip, boncuk nasıl yapılırmış izleyerek öğrenebilirsiniz. Üzerine bir de harika bir doğa yürüyüşü ile tamamlayabilirsiniz gününüzü. Dilerseniz bu farklı deneyimleri Nazarköy'de konaklayarak da pekiştirebilirsiniz. Evet, Nazarköy'de konaklama yapabileceğiniz birkaç alternatif bulunuyor.

Çam ağaçları arasında, içinden küçük bir çayın aktığı, tertemiz havasıyla sarmalayan bir orman içerisinde yer alıyor Nazarköy otelleri. Doğayla iç içe bir tatil için tercih edebileceğiniz Nazarköy otellerinin konaklama birimleri yemyeşil bir manzaraya sahipler. Tüm bunların yanı sıra spa olanakları ve açık-kapalı yüzme havuzları da bulunuyor Nazarköy otellerinin.

Tüm bunları yaşamak için ise öyle çok büyük bütçelere ihtiyacınız yok. Öyle ki, oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza Nazarköy otel fiyatları. Daha çok bahar ve yaz aylarında artış gösteren Nazarköy otel fiyatları, yine de her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Çoğunlukla kişi başı olarak ücretlendirilen Nazarköy otel fiyatlarına kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2017 Nazarköy otel fiyatlarının ortalama 85 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de doğayla iç içe, huzur dolu bir konaklama yapmak istediğinizde Nazarköy'ü tercih edebilir ve Nazarköy otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Nazarköy otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Nazarköy otellerini ve Nazarköy otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Nazarköy otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

Aile sıcaklığı ile huzurlu

Servis çok güzeldi. Odalar ferah, doğa içinde cennetten bir köşe resmen. Sıcak aile ortamı samimi personeliyle huzurlu bir gün geçirmek için birebir. Yöneticisi İdil Hanım ise tam bir misafirperver gidip yaşayıp görülmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

Tavsiye etmem

Eşim ve çocuğumuz ile internetten bulduğumuz bu otele gittik. Maalesef internetteki web sayfasında yazılanlar ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını gördük. Kaldığımıza da pişman olduk. Ayrıca aile ortamına uygun bir otel değil. Alakart yemek aldık, lüks restoranda verdiğimiz 6 kişilik ücret ödedik. Çok sıradan ve basit bir otel. Dediğim gibi web sayfasında anlatılanlar ile alakası yok. Kesinlikle tavsiye etmem..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

deniz -murat tarafından...

Butik Su Perisi Otel, yeşilin her tonunu görebileceğiniz çok büyük bir bahçe içerisinde ve içinden dere geçiyor. :) Çok güzel bir hafta sonu geçirdik, güler yüzlü Butik Su Perisi Otel ailesine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

ahmet göçer tarafından...

Butik Su Perisi Otel'de birçok defa konakladık, çok güzel bir ortam. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

canan kaya tarafından...

Çok güzel bir ortam, doğayla iç içe. İş stresinden uzak kalmak için çok uygun bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

O ortamın sıcaklığını tatmalısınız

Gerçekten gidip görülmeye, o ortamın sıcaklığını tatmaya değer... İnsanın ici huzur doluyor resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)