Nazarköy Otelleri

Boncuk yapımı ile ünlü olan Nazarköy, doğayla iç içe konaklama yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor daha çok…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Nazarköy Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Aile sıcaklığı ile huzurlu"

"Tavsiye etmem"

8.7

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 53 11

Nazarköy Otelleri ve Nazarköy Otel Fiyatları

Boncuk yapımı ile ünlü olan Nazarköy, doğayla iç içe konaklama yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor daha çok…

İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde yer alan Nazarköy, Kemalpaşa'ya 5 km, İzmir Merkez'e ise 25 km mesafede bulunuyor. Kemalpaşa'nın ilçe merkezinden hareket eden araçlarla rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Nazarköy, boncuk yapımı ile oldukça ünlü bir yer. Hatta burada yaşayan erkeklerin tümü bu işle meşgul. Zaten köyün geçim kaynağının büyük bir bölümü de boncuk üretiminden sağlanıyor.

Nazarköy'ün köy kahvesinde oturup sıcak bir çay eşliğinde köy halkı ile sohbet etmek insanın içini ısıtıyor adeta. Sonrasında ise bir boncuk ocağına gidip, boncuk nasıl yapılırmış izleyerek öğrenebilirsiniz. Üzerine bir de harika bir doğa yürüyüşü ile tamamlayabilirsiniz gününüzü. Dilerseniz bu farklı deneyimleri Nazarköy'de konaklayarak da pekiştirebilirsiniz. Evet, Nazarköy'de konaklama yapabileceğiniz birkaç alternatif bulunuyor.

Çam ağaçları arasında, içinden küçük bir çayın aktığı, tertemiz havasıyla sarmalayan bir orman içerisinde yer alıyor Nazarköy otelleri. Doğayla iç içe bir tatil için tercih edebileceğiniz Nazarköy otellerinin konaklama birimleri yemyeşil bir manzaraya sahipler. Tüm bunların yanı sıra spa olanakları ve açık-kapalı yüzme havuzları da bulunuyor Nazarköy otellerinin.

Tüm bunları yaşamak için ise öyle çok büyük bütçelere ihtiyacınız yok. Öyle ki, oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza Nazarköy otel fiyatları. Daha çok bahar ve yaz aylarında artış gösteren Nazarköy otel fiyatları, yine de her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Çoğunlukla kişi başı olarak ücretlendirilen Nazarköy otel fiyatlarına kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2017 Nazarköy otel fiyatlarının ortalama 85 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de doğayla iç içe, huzur dolu bir konaklama yapmak istediğinizde Nazarköy'ü tercih edebilir ve Nazarköy otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Nazarköy otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Nazarköy otellerini ve Nazarköy otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın