Giriş
03.02.22
Çıkış
04.02.22
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle
Filtreler
Tesis Türü
Butik Otel
Konsept/Tema
Çevre Dostu
Doğa Oteli
İleri Yaş Dostu
Aile Dostu
Butik Otel
Olanaklar
Açık Havuz
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Nazarköy Butik Otelleri:

Nazarköy için 6 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
4.3/5 Mükemmel
Nazarköy Mah merkezine 11.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Birden Çok Fiyat
737 TL
Kent Oteli
Havalimanına Yakın
4/5 Mükemmel
Nazarköy Mah merkezine 20.2 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
660 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Nazarköy Mah merkezine 21.3 km uzaklıkta
Setur
Oda-Kahvaltı
803 TL
Otelz.com
771 TL
En uygun fiyat
771 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
771 TL
Otel
Şehir Oteli
3.6/5 Çok İyi
(15 değerlendirme)
Nazarköy Mah merkezine 21.4 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
380 TL
Odamax
400 TL
En uygun fiyat
380 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
380 TL
Henüz Puanlanmamış
Nazarköy Mah merkezine 21.4 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Birden Çok Fiyat
540 TL
Butik Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Nazarköy Mah merkezine 25.1 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
570 TL

Nazarköy Butik Otelleri

İzmir'in Kemalpaşa mahallesine bağlı olan Nazarköy, gezmekten keyif alanlar için oldukça şirin bir kasaba. İzmir'e 25 km mesafedeki bu kasaba doğayla iç içe zaman geçirmek istiyorsanız soluğu Nazarköy butik otellerinde almalısınız. ama şimdidene uyaralım; birbirinden farklı ve çekici konseptlere sahip Nazarköy butik otelleri arasından seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

Nazarköy, boncuk yapımı ile ünlenmiş bir bölge. İsmi de köyün dokusuyla bir hayli bağdaşıyor. İlk etapta daha yerel bir üretim sürecinde iken dikkat çekip yerli yabancı turistlerin ilgi odağına dönüşmesi, Nazarköy'deki kapasiteyi de ortaya çıkarmış diyebiliriz. Nazarköy butik otelleri çevresinde beş adet cam atölyesi bulunuyor. Bu atölyelerde cam boncukları eritilerek nazar boncuğu ve hediyelik eşya üretimi gerçekleşiyor. Ülkemizde her zaman popülerliğini sürdürebilecek olan nazar boncuğu modellerini, Nazarköy en uygun butik otellerinde yapacağınız tatil sürecinde inceleyebilir, sevdiklerinize hoş hediyeler alabilirsiniz.

Öte yandan yıl içerisinde sık ziyaretçi alan Nazarköy butik otelleri, ulaşımı kolay ve merkezi konumlarda yer ediniyor. Özellikle hafta sonu tatili için ideal bir seçenek olabilecek Nazarköy butik otelleri en uygun hizmetleri sayesinde, bu tatlı köyün atmosferini yaşama şansınız mümkün. Nazarköy butik otellerinin haftanın her günü hizmet verdiği bu bölgeye, İzmir'den ulaşımın yakın olması da avantaj. Yoğun bir trafiğe maruz kalmadan ulaşımı mümkün olan en uygun Nazarköy butik otellerinde, tertemiz bir doğaya kendinizi bırakabilirsiniz. Bölgenin her noktasında yemyeşil çam ağaçlarına ve bu ağaçların oluşturduğu aromatik kokuya denk geleceksiniz.

Çoğu insanın Nazarköy butik otellerinde konaklamalarının asıl sebebi de hem cam atölyeleri hem de yaz aylarında insanın içini serinleten akarsuyu. Çevresinde piknik alanlarının da bulunduğu bu akarsu, Nazarköy'ün otantik ve özgün dokusunu daha da tepelere çıkarmış durumda.

Nazarköy butik otelleri fiyatları da gayet makul seçeneklerde seyrediyor. Ancak yine de erken rezervasyon sayesinde bölgedeki Nazarköy butik otel tesislerinde daha uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Nazarköy butik otelleri en uygun hizmet garantisi ve ayrıcalıklı seçenekleriyle sizlerin bu köyde güzel bir tatil geçirmenizi amaçlıyor. Bu hususta sitemizden Nazarköy butik otelleri fiyatları araştırması yapmanızı öneririz.

Nazarköy Butik Otelleri Fiyatları

Nazarköy Butik Otelleri

Nazarköy butik otelleri çoğunlukla yemyeşil bir doğanın içerisinde yer alıyor. Nazarköy butik otelleri en uygun mimarilerle dokuyu bozmadan hizmet veriyor. Hafta sonu gezintileri açısından ideal olan Nazarköy butik otellerinde aradığınız köy sıcaklığını bulabilirsiniz. Köyün sakinleri de misafirleri beklenilenin üzerinde bir sıcaklıkla karşılıyor. Bölgeye gelenleri potansiyel müşteri olarak değil, misafir olarak görüyorlar ve bu durum Nazarköy butik otelleri fiyatlarına da olumlu yansıtıyor.

Sunduğu hizmetlerin yanı sıra Nazarköy butik otelleri fiyatları hakkında da ayrıntılı bilgiler bulabileceğimiz sitemizde, en kaliteli Nazarköy butik otelleri inceleyebilirsiniz. Yaz aylarında iş yoğunluğu yüzünden tatile çıkamıyor ancak hafta sonu da kafa dinlemek istiyorsanız, Nazarköy butik otelleri en uygun seçenek olabilir. Her kesimin bütçesine uyumlu fiyat politikasına da sahip olan Nazarköy butik otelleri fiyatları, erken rezervasyon sayesinde daha da uyguna gelebilir.

Nazarköy Gezilecek Yerler

Nazarköy butik otelleri fiyatlarının yanı sıra birçok güzel seçeneği de hizmetleri arasında sunuyor. Bölgede güzel bir doğa kahvaltısı yapabilir, Nazarköy butik otellerindeki restoranların Ege lezzetlerini tadabilirsiniz. Nazarköy butik otellerindeki konaklamalarınız sonrasında da bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz.

Nazarköy butik otellerinin yakınlarında şu noktaları gezebilirsiniz:


  • Nazarköy deresi
  • Nazar boncuğu üretim atölyesi
  • Meşhur köy kahvesi
  • Doğa yürüyüşü yapabileceğiniz alanlar

Bütün bu bölgeleri en uygun Nazarköy butik otellerindeki konaklamalarınız sayesinde gezip görebilirsiniz. Naif ve güzel bir hafta sonu tatili açısından Nazarköy butik otelleri fiyatlarını inceleyip erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Nazarköy butik otelleri fiyatları ve bölgedeki mekanlara dair Nazarköy Mekanları sayfamızı muhakkak okuyun!

Nazarköy Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nazarköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Nazarköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Nazarköy Butik Otelleri - Uygun Nazarköy Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Nazarköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Nazarköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Nazarköy Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Nazarköy Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.