Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Nazarköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Nazarköy Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

Nazarköy için {{ (filteredHotels).length}} / 1 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Nazarköy Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

Nazarköy Butik Otelleri

İzmir'in Kemalpaşa mahallesine bağlı olan Nazarköy, gezmekten keyif alanlar için oldukça şirin bir kasaba. İzmir'e 25 km mesafedeki bu kasaba doğayla iç içe zaman geçirmek istiyorsanız soluğu Nazarköy butik otellerinde almalısınız. ama şimdidene uyaralım; birbirinden farklı ve çekici konseptlere sahip Nazarköy butik otelleri arasından seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

Nazarköy, boncuk yapımı ile ünlenmiş bir bölge. İsmi de köyün dokusuyla bir hayli bağdaşıyor. İlk etapta daha yerel bir üretim sürecinde iken dikkat çekip yerli yabancı turistlerin ilgi odağına dönüşmesi, Nazarköy'deki kapasiteyi de ortaya çıkarmış diyebiliriz. Nazarköy butik otelleri çevresinde beş adet cam atölyesi bulunuyor. Bu atölyelerde cam boncukları eritilerek nazar boncuğu ve hediyelik eşya üretimi gerçekleşiyor. Ülkemizde her zaman popülerliğini sürdürebilecek olan nazar boncuğu modellerini, Nazarköy en uygun butik otellerinde yapacağınız tatil sürecinde inceleyebilir, sevdiklerinize hoş hediyeler alabilirsiniz.

Öte yandan yıl içerisinde sık ziyaretçi alan Nazarköy butik otelleri, ulaşımı kolay ve merkezi konumlarda yer ediniyor. Özellikle hafta sonu tatili için ideal bir seçenek olabilecek Nazarköy butik otelleri en uygun hizmetleri sayesinde, bu tatlı köyün atmosferini yaşama şansınız mümkün. Nazarköy butik otellerinin haftanın her günü hizmet verdiği bu bölgeye, İzmir'den ulaşımın yakın olması da avantaj. Yoğun bir trafiğe maruz kalmadan ulaşımı mümkün olan en uygun Nazarköy butik otellerinde, tertemiz bir doğaya kendinizi bırakabilirsiniz. Bölgenin her noktasında yemyeşil çam ağaçlarına ve bu ağaçların oluşturduğu aromatik kokuya denk geleceksiniz.

Çoğu insanın Nazarköy butik otellerinde konaklamalarının asıl sebebi de hem cam atölyeleri hem de yaz aylarında insanın içini serinleten akarsuyu. Çevresinde piknik alanlarının da bulunduğu bu akarsu, Nazarköy'ün otantik ve özgün dokusunu daha da tepelere çıkarmış durumda.

Nazarköy butik otelleri fiyatları da gayet makul seçeneklerde seyrediyor. Ancak yine de erken rezervasyon sayesinde bölgedeki Nazarköy butik otel tesislerinde daha uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Nazarköy butik otelleri en uygun hizmet garantisi ve ayrıcalıklı seçenekleriyle sizlerin bu köyde güzel bir tatil geçirmenizi amaçlıyor. Bu hususta sitemizden Nazarköy butik otelleri fiyatları araştırması yapmanızı öneririz.

Nazarköy Butik Otelleri Fiyatları

Nazarköy Butik Otelleri

Nazarköy butik otelleri çoğunlukla yemyeşil bir doğanın içerisinde yer alıyor. Nazarköy butik otelleri en uygun mimarilerle dokuyu bozmadan hizmet veriyor. Hafta sonu gezintileri açısından ideal olan Nazarköy butik otellerinde aradığınız köy sıcaklığını bulabilirsiniz. Köyün sakinleri de misafirleri beklenilenin üzerinde bir sıcaklıkla karşılıyor. Bölgeye gelenleri potansiyel müşteri olarak değil, misafir olarak görüyorlar ve bu durum Nazarköy butik otelleri fiyatlarına da olumlu yansıtıyor.

Sunduğu hizmetlerin yanı sıra Nazarköy butik otelleri fiyatları hakkında da ayrıntılı bilgiler bulabileceğimiz sitemizde, en kaliteli Nazarköy butik otelleri inceleyebilirsiniz. Yaz aylarında iş yoğunluğu yüzünden tatile çıkamıyor ancak hafta sonu da kafa dinlemek istiyorsanız, Nazarköy butik otelleri en uygun seçenek olabilir. Her kesimin bütçesine uyumlu fiyat politikasına da sahip olan Nazarköy butik otelleri fiyatları, erken rezervasyon sayesinde daha da uyguna gelebilir.

Nazarköy Gezilecek Yerler

Nazarköy butik otelleri fiyatlarının yanı sıra birçok güzel seçeneği de hizmetleri arasında sunuyor. Bölgede güzel bir doğa kahvaltısı yapabilir, Nazarköy butik otellerindeki restoranların Ege lezzetlerini tadabilirsiniz. Nazarköy butik otellerindeki konaklamalarınız sonrasında da bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz.

Nazarköy butik otellerinin yakınlarında şu noktaları gezebilirsiniz:


  • Nazarköy deresi
  • Nazar boncuğu üretim atölyesi
  • Meşhur köy kahvesi
  • Doğa yürüyüşü yapabileceğiniz alanlar

Bütün bu bölgeleri en uygun Nazarköy butik otellerindeki konaklamalarınız sayesinde gezip görebilirsiniz. Naif ve güzel bir hafta sonu tatili açısından Nazarköy butik otelleri fiyatlarını inceleyip erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Nazarköy butik otelleri fiyatları ve bölgedeki mekanlara dair Nazarköy Mekanları sayfamızı muhakkak okuyun!

Nazarköy Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Nazarköy için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Nazarköy otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Nazarköy otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Nazarköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.