Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Moda Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Moda Otelleri

Moda için {{ (filteredHotels).length}} / 10 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Moda Otelleri

Moda Otelleri

Moda Otelleri

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık ve turizmin en yoğun yaşandığı ilimiz. Ülkemizin adeta kalbinin attığı yer olan İstanbul, birçok alanda 1 numaramız. Özellikle turizm ve tatil anlamında oldukça başarılı seçenekler sunan İstanbul, birçok insanın bu anlamda vazgeçilmezi. İstanbul nasıl ki Türkiye'nin kalbi ise Moda da İstanbul için öyle. Kadıköy'de yer alan bir semt olan Moda, İstanbul ve İstanbul aşıklarının en gözde mekanları arasında geliyor. Renkli ve kozmopolit olan İstanbul yaşamını en açık şekilde gözlemleyeceğiniz Moda, İstanbul'un yaz kış dolu olan yerleri arasında geliyor. Özellikle yaz aylarında çekirdeğini kapıp gelenler ile dolup taşan Moda'da kısacık bir yürüyüş bile en keyifli halini alıyor. Her daim kalabalık ve rağbet gören Moda'da sokak sanatçıları, dans eden insanlar, dilek balonları ve balık tutan kişilere sürekli olarak rastlamak mümkün. Tabi kimse bu mutlu tablo karşısında gülümsemeden geçemiyor. Eğer rotanızı bu mutlu tabloya çevirmiş olanlardansanız oldukça şanslı sayılıyorsunuz. Çünkü Moda otelleri sizlere oldukça fazla seçenek sunuyor. Bu seçenekler arasında kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel bulabilir ve bu mutlu tabloya sizler de dahil olabilirsiniz. Sadece tatil veya gezi amaçlı olması şart değil. Finans ve ticaretin de kalbinin attığı yer olan İstanbul'a iş seyahati amacıyla da pek çok kişi geliyor. Bu anlamda da pek çok yere yakınlığı ve bünyesinde oldukça fazla iş merkezini de bulundurması yönüyle Moda, konaklamak için sıklıkla tercih edilen bir merkez konumunda bulunmakta.

Moda Konaklama

Moda Konaklama

İstanbul, pek çok manada Türkiye'nin yıldız kenti. Moda ise bu yıldız şehrin en parlayan kısmı. İstanbul'a gelen herkes adeta bu şehrin büyüsüne kapılıyor ve Moda'nın güzelliğine hayran kalıyor. Özellikle gençlerin en uğrak yerleri olarak karşımıza çıkan Moda, ziyaretçiler açısından birçok kolaylığı bir arada sunuyor. Eğer iş amaçlı gelecek olanlardansanız Moda'nın işlek ve gelişmiş yapısı sayesinde pek çok işinizi burada halledebilir, eğlence mekanları ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Her iki anlamda da zengin seçenekleri olan Moda'da adeta bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Çünkü Moda konaklama bağlamında oldukça elverişli bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla sayıda otel seçeneği bulunan Moda'da konsept bakımından sorun yaşamadan içinize sinen bir otel çeşidi bulabilirsiniz.· Moda butik otelleri en çok tercih edilen otel seçenekleri arasında bulunuyor. Bu oteller, standart otellerden farklı olarak daha az sayıda oda bulunduruyor. Rahatına düşkün ve kalabalık otel ortamlarına girmek istemeyen ziyaretçilerin en gözde otel seçeneği bu oteller olarak karşımıza çıkıyor.· Moda suit otel seçeneği çoğunlukla kalabalık gruplar ve çocuklu ailelerin tercihi olarak görülüyor.Otel odasına girdiğinizde sizleri bir salon karşılıyor ve içerisinde bir de yatak odası bulunuyor. Kısacası 2 odalı otel odaları için suit otel tabiri kullanılıyor.· Moda havuzlu oteller rağbet gören otel seçeneklerinden biri. Otel isminden de anlaşılacağı üzere bu otellerde havuz hizmeti yer alarak konaklamaları keyifli hale getiriyor.

Moda Otel Fiyatları

Moda Otel Fiyatları

Moda İstanbul'un en işlek ve en renkli anlarına sahne olan bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça ilgi gören ve sürekli olarak ziyaretçilerine kendine çeken Moda'yı boş görmek pek mümkün değil. İstanbul'un ve İstanbulluların gözbebeği olarak görülen Moda, ziyaretçilerin de en ilgi duydukları yer. Ziyaretçilere oldukça fazla seçenek sunan Moda'da kendinize ve sevdiklerinize konaklamak için kolayca bir yer bulabilirsiniz. Üstelik seçeneğin fazla olması sayesinde esnek fiyat aralıklarını süzerek bütçenizi de aşmamış olursunuz. Ayrıca buraya gelen ziyaretçilerin kalacak yer aramak için harcayacakları zaman da yanlarına kar olarak kalıyor. Çünkü seçeneği fazla olması sizlere uzun saatler kalacak yer aramamanız için de avantaj sağlıyor. Moda, hemen her bütçeye uygun seçenek bulabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Moda otel fiyatları belirlenirken bazı önemli kriterler baz alınıyor. Otelde konaklama yapacağınız zamanı iyi ayarlamanız gerekiyor. Moda özellikle yazın dolup taşan bir yer olarak kış mevsimine göre bu dönemlerde fiyatlarda artış yaşanabiliyor. Ayrıca resmi tatiller ve hafta sonları gibi yoğunluğun fazla olduğu dönemlerde de fiyatlarda da farklılıklar yaşanabiliyor. Otel konseptine ve otelde yemek hizmetinin yer alıp almadığına göre de fiyatlarda değişiklikler görülmekte. Ayrıca yemek hizmeti verilen otellerin yemek saatlerine de dikkat edilmeli. Çünkü pek çok otelin oda servisi ücretli olmakta. Bunun yanı sıra otellerin aktivite ve hizmet kalitelerine göre de fiyatlar farklılık gösteriyor.

Moda Gezilecek Yerler

Moda Gezilecek Yerler

İstanbul'un simgeleşmiş yerlerinden biri olan Moda, ziyaretçilere deniz havasını doyasıya yaşatıyor. Upuzun sahil kısmında yapılan yürüyüşler ve gezintiler için ise en iyi seçenek olarak görülüyor. Moda, buraya her ne amaçla gelirseniz gelin avantajlı seçenekleri ile gelenlere kucak açıyor. Moda'ya gelmişken uğramadan gitmemenizi önerdiğimiz gezilecek yerler bulunuyor.· Moda Sahili· Barış Manço Müze Evi· Süreyya Operası· All Saints Moda Kilisesiİstanbul'un en renkli yerlerinden biri olan Moda'ya kadar gelmişken buradan tüm semtlere ulaşım sağlayarak daha pek çok mekanı gezebilirsiniz. Konumu itibari ile elverişli bir ulaşıma sahip olan Moda'dan başlayarak sadece Anadolu Yakası'nı değil Avrupa Yakası'nı da gezme fırsatı elde edersiniz. Avantajlı seçenekleri ve fırsatları takip ederek Moda ucuz otel seçeneklerini yakalayabilir ve Moda'nın keyfine varabilirsiniz.

Moda Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Moda için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Moda otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Moda otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Suadiye, Kozyatağı, Kadıköy Merkez, Fenerbahçe, Bostancı, Acıbadem semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.