search icon
Giriş
01 Ağustos Paz.
Çıkış
02 Ağustos Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Moda Otelleri

Moda için 10 otel listelendi.

DoubleTree by Hilton İstanbul Moda

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
(1726 değerlendirme)
Moda merkezine 0.7 km uzaklıkta
1.077 TL1.077 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.077 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
950 TL
Otelz.com
Tatil.com
1077 TL
950 TL'den başlayan fiyatlarla

Khalkedon Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
(1006 değerlendirme)
Moda merkezine 0.9 km uzaklıkta
266 TL279 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:266 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat

Pyrgos Otel Burgazada

Butik Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.7/5
Moda merkezine 11.3 km uzaklıkta
594 TL600 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:594 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
Neredekal.com
3.9/5
Moda merkezine 14.8 km uzaklıkta
665 TL665 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:665 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Moda merkezine 15.7 km uzaklıkta
593 TL593 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:593 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Moda merkezine 15.0 km uzaklıkta
478 TL478 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:478 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
477 TL
Otelz.com
Tatil.com
478 TL
477 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Moda merkezine 14.8 km uzaklıkta
805 TL805 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:805 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
805 TL
Tatil.com
Otelz.com
855 TL
805 TL'den başlayan fiyatlarla

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Moda merkezine 14.8 km uzaklıkta
447 TL447 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:447 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Çenar Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Moda merkezine 14.9 km uzaklıkta
653 TL681 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:653 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
440 TL
Odamax
Otelz.com
653 TL
440 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Çankaya Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Moda merkezine 14.7 km uzaklıkta
709 TL709 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:709 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
587 TL
Odamax
Otelz.com
709 TL
587 TL'den başlayan fiyatlarla

Moda Otelleri

Moda Otelleri

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık ve turizmin en yoğun yaşandığı ilimiz. Ülkemizin adeta kalbinin attığı yer olan İstanbul, birçok alanda 1 numaramız. Özellikle turizm ve tatil anlamında oldukça başarılı seçenekler sunan İstanbul, birçok insanın bu anlamda vazgeçilmezi. İstanbul nasıl ki Türkiye'nin kalbi ise Moda da İstanbul için öyle. Kadıköy'de yer alan bir semt olan Moda, İstanbul ve İstanbul aşıklarının en gözde mekanları arasında geliyor. Renkli ve kozmopolit olan İstanbul yaşamını en açık şekilde gözlemleyeceğiniz Moda, İstanbul'un yaz kış dolu olan yerleri arasında geliyor. Özellikle yaz aylarında çekirdeğini kapıp gelenler ile dolup taşan Moda'da kısacık bir yürüyüş bile en keyifli halini alıyor. Her daim kalabalık ve rağbet gören Moda'da sokak sanatçıları, dans eden insanlar, dilek balonları ve balık tutan kişilere sürekli olarak rastlamak mümkün. Tabi kimse bu mutlu tablo karşısında gülümsemeden geçemiyor. Eğer rotanızı bu mutlu tabloya çevirmiş olanlardansanız oldukça şanslı sayılıyorsunuz. Çünkü Moda otelleri sizlere oldukça fazla seçenek sunuyor. Bu seçenekler arasında kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel bulabilir ve bu mutlu tabloya sizler de dahil olabilirsiniz. Sadece tatil veya gezi amaçlı olması şart değil. Finans ve ticaretin de kalbinin attığı yer olan İstanbul'a iş seyahati amacıyla da pek çok kişi geliyor. Bu anlamda da pek çok yere yakınlığı ve bünyesinde oldukça fazla iş merkezini de bulundurması yönüyle Moda, konaklamak için sıklıkla tercih edilen bir merkez konumunda bulunmakta.

Moda Konaklama

Moda Konaklama

İstanbul, pek çok manada Türkiye'nin yıldız kenti. Moda ise bu yıldız şehrin en parlayan kısmı. İstanbul'a gelen herkes adeta bu şehrin büyüsüne kapılıyor ve Moda'nın güzelliğine hayran kalıyor. Özellikle gençlerin en uğrak yerleri olarak karşımıza çıkan Moda, ziyaretçiler açısından birçok kolaylığı bir arada sunuyor. Eğer iş amaçlı gelecek olanlardansanız Moda'nın işlek ve gelişmiş yapısı sayesinde pek çok işinizi burada halledebilir, eğlence mekanları ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Her iki anlamda da zengin seçenekleri olan Moda'da adeta bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Çünkü Moda konaklama bağlamında oldukça elverişli bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla sayıda otel seçeneği bulunan Moda'da konsept bakımından sorun yaşamadan içinize sinen bir otel çeşidi bulabilirsiniz.· Moda butik otelleri en çok tercih edilen otel seçenekleri arasında bulunuyor. Bu oteller, standart otellerden farklı olarak daha az sayıda oda bulunduruyor. Rahatına düşkün ve kalabalık otel ortamlarına girmek istemeyen ziyaretçilerin en gözde otel seçeneği bu oteller olarak karşımıza çıkıyor.· Moda suit otel seçeneği çoğunlukla kalabalık gruplar ve çocuklu ailelerin tercihi olarak görülüyor.Otel odasına girdiğinizde sizleri bir salon karşılıyor ve içerisinde bir de yatak odası bulunuyor. Kısacası 2 odalı otel odaları için suit otel tabiri kullanılıyor.· Moda havuzlu oteller rağbet gören otel seçeneklerinden biri. Otel isminden de anlaşılacağı üzere bu otellerde havuz hizmeti yer alarak konaklamaları keyifli hale getiriyor.

Moda Otel Fiyatları

Moda Otel Fiyatları

Moda İstanbul'un en işlek ve en renkli anlarına sahne olan bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça ilgi gören ve sürekli olarak ziyaretçilerine kendine çeken Moda'yı boş görmek pek mümkün değil. İstanbul'un ve İstanbulluların gözbebeği olarak görülen Moda, ziyaretçilerin de en ilgi duydukları yer. Ziyaretçilere oldukça fazla seçenek sunan Moda'da kendinize ve sevdiklerinize konaklamak için kolayca bir yer bulabilirsiniz. Üstelik seçeneğin fazla olması sayesinde esnek fiyat aralıklarını süzerek bütçenizi de aşmamış olursunuz. Ayrıca buraya gelen ziyaretçilerin kalacak yer aramak için harcayacakları zaman da yanlarına kar olarak kalıyor. Çünkü seçeneği fazla olması sizlere uzun saatler kalacak yer aramamanız için de avantaj sağlıyor. Moda, hemen her bütçeye uygun seçenek bulabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Moda otel fiyatları belirlenirken bazı önemli kriterler baz alınıyor. Otelde konaklama yapacağınız zamanı iyi ayarlamanız gerekiyor. Moda özellikle yazın dolup taşan bir yer olarak kış mevsimine göre bu dönemlerde fiyatlarda artış yaşanabiliyor. Ayrıca resmi tatiller ve hafta sonları gibi yoğunluğun fazla olduğu dönemlerde de fiyatlarda da farklılıklar yaşanabiliyor. Otel konseptine ve otelde yemek hizmetinin yer alıp almadığına göre de fiyatlarda değişiklikler görülmekte. Ayrıca yemek hizmeti verilen otellerin yemek saatlerine de dikkat edilmeli. Çünkü pek çok otelin oda servisi ücretli olmakta. Bunun yanı sıra otellerin aktivite ve hizmet kalitelerine göre de fiyatlar farklılık gösteriyor.

Moda Gezilecek Yerler

Moda Gezilecek Yerler

İstanbul'un simgeleşmiş yerlerinden biri olan Moda, ziyaretçilere deniz havasını doyasıya yaşatıyor. Upuzun sahil kısmında yapılan yürüyüşler ve gezintiler için ise en iyi seçenek olarak görülüyor. Moda, buraya her ne amaçla gelirseniz gelin avantajlı seçenekleri ile gelenlere kucak açıyor. Moda'ya gelmişken uğramadan gitmemenizi önerdiğimiz gezilecek yerler bulunuyor.· Moda Sahili· Barış Manço Müze Evi· Süreyya Operası· All Saints Moda Kilisesiİstanbul'un en renkli yerlerinden biri olan Moda'ya kadar gelmişken buradan tüm semtlere ulaşım sağlayarak daha pek çok mekanı gezebilirsiniz. Konumu itibari ile elverişli bir ulaşıma sahip olan Moda'dan başlayarak sadece Anadolu Yakası'nı değil Avrupa Yakası'nı da gezme fırsatı elde edersiniz. Avantajlı seçenekleri ve fırsatları takip ederek Moda ucuz otel seçeneklerini yakalayabilir ve Moda'nın keyfine varabilirsiniz.

Moda Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Moda Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Moda Otelleri - En Uygun Moda Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1048 TL - 709 TL
Moda bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Moda bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Moda Otelleri - En Uygun Moda Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Moda Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Moda Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Moda Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Moda Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.