search icondelete term icon
Giriş
28 Ekim Per.
Çıkış
29 Ekim Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Moda Otelleri

Moda için 10 otel listelendi.

Riva's Moda

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Moda merkezine 0.6 km uzaklıkta
725 TL770 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:725 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
725 TL
Otelz.com
Odamax
726 TL
725 TL'den başlayan fiyatlarla

Melek Hotels Moda

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Moda merkezine 0.6 km uzaklıkta
488 TL488 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:488 TL
İNCELE
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
464 TL
Etstur
Odamax
488 TL
464 TL'den başlayan fiyatlarla

Güner Business Hotel

Otel
Neredekal.com
5/5
Moda merkezine 1.2 km uzaklıkta
270 TL270 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:270 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
270 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
489 TL
270 TL'den başlayan fiyatlarla

Ortaköy Sabah Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Moda merkezine 7.5 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama

39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant

Otel
Moda merkezine 1.4 km uzaklıkta
1.356 TL1.356 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:1.356 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
968 TL
Etstur
Tesis Fiyatı
1356 TL
968 TL'den başlayan fiyatlarla

ByOtell İstanbul

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Moda merkezine 6.1 km uzaklıkta
800 TL800 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:800 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
599 TL
Otelz.com
Setur
800 TL
599 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Bossuite Business

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Moda merkezine 1.4 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama

Ayyıldızlar Otel

Kent Oteli
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
3.8/5
(136 değerlendirme)
Moda merkezine 1.4 km uzaklıkta
283 TL311 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:283 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat

Köşk Hotel Kadıköy

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.8/5
(307 değerlendirme)
Moda merkezine 1.5 km uzaklıkta
200 TL200 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı

Hotel Suadiye

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
(176 değerlendirme)
Moda merkezine 5.4 km uzaklıkta
499 TL499 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:499 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
499 TL
Tesis Fiyatı
Setur
617 TL
499 TL'den başlayan fiyatlarla

Moda Otelleri

Moda Otelleri

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık ve turizmin en yoğun yaşandığı ilimiz. Ülkemizin adeta kalbinin attığı yer olan İstanbul, birçok alanda 1 numaramız. Özellikle turizm ve tatil anlamında oldukça başarılı seçenekler sunan İstanbul, birçok insanın bu anlamda vazgeçilmezi. İstanbul nasıl ki Türkiye'nin kalbi ise Moda da İstanbul için öyle. Kadıköy'de yer alan bir semt olan Moda, İstanbul ve İstanbul aşıklarının en gözde mekanları arasında geliyor. Renkli ve kozmopolit olan İstanbul yaşamını en açık şekilde gözlemleyeceğiniz Moda, İstanbul'un yaz kış dolu olan yerleri arasında geliyor. Özellikle yaz aylarında çekirdeğini kapıp gelenler ile dolup taşan Moda'da kısacık bir yürüyüş bile en keyifli halini alıyor. Her daim kalabalık ve rağbet gören Moda'da sokak sanatçıları, dans eden insanlar, dilek balonları ve balık tutan kişilere sürekli olarak rastlamak mümkün. Tabi kimse bu mutlu tablo karşısında gülümsemeden geçemiyor. Eğer rotanızı bu mutlu tabloya çevirmiş olanlardansanız oldukça şanslı sayılıyorsunuz. Çünkü Moda otelleri sizlere oldukça fazla seçenek sunuyor. Bu seçenekler arasında kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel bulabilir ve bu mutlu tabloya sizler de dahil olabilirsiniz. Sadece tatil veya gezi amaçlı olması şart değil. Finans ve ticaretin de kalbinin attığı yer olan İstanbul'a iş seyahati amacıyla da pek çok kişi geliyor. Bu anlamda da pek çok yere yakınlığı ve bünyesinde oldukça fazla iş merkezini de bulundurması yönüyle Moda, konaklamak için sıklıkla tercih edilen bir merkez konumunda bulunmakta.

Moda Konaklama

Moda Konaklama

İstanbul, pek çok manada Türkiye'nin yıldız kenti. Moda ise bu yıldız şehrin en parlayan kısmı. İstanbul'a gelen herkes adeta bu şehrin büyüsüne kapılıyor ve Moda'nın güzelliğine hayran kalıyor. Özellikle gençlerin en uğrak yerleri olarak karşımıza çıkan Moda, ziyaretçiler açısından birçok kolaylığı bir arada sunuyor. Eğer iş amaçlı gelecek olanlardansanız Moda'nın işlek ve gelişmiş yapısı sayesinde pek çok işinizi burada halledebilir, eğlence mekanları ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Her iki anlamda da zengin seçenekleri olan Moda'da adeta bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Çünkü Moda konaklama bağlamında oldukça elverişli bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla sayıda otel seçeneği bulunan Moda'da konsept bakımından sorun yaşamadan içinize sinen bir otel çeşidi bulabilirsiniz.· Moda butik otelleri en çok tercih edilen otel seçenekleri arasında bulunuyor. Bu oteller, standart otellerden farklı olarak daha az sayıda oda bulunduruyor. Rahatına düşkün ve kalabalık otel ortamlarına girmek istemeyen ziyaretçilerin en gözde otel seçeneği bu oteller olarak karşımıza çıkıyor.· Moda suit otel seçeneği çoğunlukla kalabalık gruplar ve çocuklu ailelerin tercihi olarak görülüyor.Otel odasına girdiğinizde sizleri bir salon karşılıyor ve içerisinde bir de yatak odası bulunuyor. Kısacası 2 odalı otel odaları için suit otel tabiri kullanılıyor.· Moda havuzlu oteller rağbet gören otel seçeneklerinden biri. Otel isminden de anlaşılacağı üzere bu otellerde havuz hizmeti yer alarak konaklamaları keyifli hale getiriyor.

Moda Otel Fiyatları

Moda Otel Fiyatları

Moda İstanbul'un en işlek ve en renkli anlarına sahne olan bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça ilgi gören ve sürekli olarak ziyaretçilerine kendine çeken Moda'yı boş görmek pek mümkün değil. İstanbul'un ve İstanbulluların gözbebeği olarak görülen Moda, ziyaretçilerin de en ilgi duydukları yer. Ziyaretçilere oldukça fazla seçenek sunan Moda'da kendinize ve sevdiklerinize konaklamak için kolayca bir yer bulabilirsiniz. Üstelik seçeneğin fazla olması sayesinde esnek fiyat aralıklarını süzerek bütçenizi de aşmamış olursunuz. Ayrıca buraya gelen ziyaretçilerin kalacak yer aramak için harcayacakları zaman da yanlarına kar olarak kalıyor. Çünkü seçeneği fazla olması sizlere uzun saatler kalacak yer aramamanız için de avantaj sağlıyor. Moda, hemen her bütçeye uygun seçenek bulabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Moda otel fiyatları belirlenirken bazı önemli kriterler baz alınıyor. Otelde konaklama yapacağınız zamanı iyi ayarlamanız gerekiyor. Moda özellikle yazın dolup taşan bir yer olarak kış mevsimine göre bu dönemlerde fiyatlarda artış yaşanabiliyor. Ayrıca resmi tatiller ve hafta sonları gibi yoğunluğun fazla olduğu dönemlerde de fiyatlarda da farklılıklar yaşanabiliyor. Otel konseptine ve otelde yemek hizmetinin yer alıp almadığına göre de fiyatlarda değişiklikler görülmekte. Ayrıca yemek hizmeti verilen otellerin yemek saatlerine de dikkat edilmeli. Çünkü pek çok otelin oda servisi ücretli olmakta. Bunun yanı sıra otellerin aktivite ve hizmet kalitelerine göre de fiyatlar farklılık gösteriyor.

Moda Gezilecek Yerler

Moda Gezilecek Yerler

İstanbul'un simgeleşmiş yerlerinden biri olan Moda, ziyaretçilere deniz havasını doyasıya yaşatıyor. Upuzun sahil kısmında yapılan yürüyüşler ve gezintiler için ise en iyi seçenek olarak görülüyor. Moda, buraya her ne amaçla gelirseniz gelin avantajlı seçenekleri ile gelenlere kucak açıyor. Moda'ya gelmişken uğramadan gitmemenizi önerdiğimiz gezilecek yerler bulunuyor.· Moda Sahili· Barış Manço Müze Evi· Süreyya Operası· All Saints Moda Kilisesiİstanbul'un en renkli yerlerinden biri olan Moda'ya kadar gelmişken buradan tüm semtlere ulaşım sağlayarak daha pek çok mekanı gezebilirsiniz. Konumu itibari ile elverişli bir ulaşıma sahip olan Moda'dan başlayarak sadece Anadolu Yakası'nı değil Avrupa Yakası'nı da gezme fırsatı elde edersiniz. Avantajlı seçenekleri ve fırsatları takip ederek Moda ucuz otel seçeneklerini yakalayabilir ve Moda'nın keyfine varabilirsiniz.

Moda Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Moda Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Moda Otelleri - En Uygun Moda Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 200 TL - 800 TL
Moda bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Moda bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Moda Otelleri - En Uygun Moda Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Moda Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Moda Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Moda Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Moda Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.