Moda Butik Otelleri

En iyi 7 butik otel, en uygun fiyatlar

Moda Butik Otel Fiyatları

Barış Manço Moda 81300 adresi ile hafızalara kazınan semt, Kadıköy'ün en güzide yeri olarak bilinmektedir. Moda butik otelleri de bu semtin kusursuz hizmete sahip otelleri arasında yerini almıştır.

Moda; Barış Manço Evi, sahili, kafeleri, restoranları ve tarihi binaları ile sadece İstanbulluların değil yerli ve yabancı turistlerin de ilgi duyduğu bir semttir. Moda'da gerek iş için gerekse de tatil ve keşif için gelenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği farklı kategorilerde birçok tesis hizmet vermektedir.

‘Barış Manço Moda 81300' adresinin hafızalara kazındığı yer.

Moda butik otelleri de bu tesisler arasında gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada en çok tercih ettiği otel kategorileri arasında ilk sırada yer almaktadır. Sizler de ileri tarihli bir İstanbul seyahatinizde Moda butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız bu sayfada listelenen tesisleri inceleyebilirsiniz.

Moda butik otelleri bu sayfada Moda butik otel fiyatları, butik otellerin fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listede yer alan Moda butik otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilir ve Moda butik otel fiyatları arasında bütçenize en uygun tesisi bulabilirsiniz.

Zevkinize ve bütçenize en uygun Moda butik otelinde konaklamak içinse yapmanız gereken tek şey, yine bu sayfadan tesis ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırmak.

All Saints Moda Kilisesi Kırım Savaşı sonrasında 1878 yılında yapılmıştır. Kadıköy rıhtımından başlayan Kadıköy-Moda Nostaljik Tramvay hattının son durağı da bu semttir. Moda; sahiliyle, ünlü dondurmacılarıyla, çay bahçeleriyle, sahiliyle İstanbul incisidir. Hatta tarihi Moda İskelesi Moda'nın simgelerinden biridir.

Sessizliğin, huzurun ve masmavi Marmara Denizi'nin hakim olduğu Moda'da konaklamak bir ayrıcalıktır. Moda otel fiyatları tesisin konumuna ve sunmuş olduğu hizmetlere göre değişiklik gösterir. Moda'yı konaklamada tercih etmenin diğer bir avantajı da merkezi yerlere ve toplu taşıma ağına olan yakınlığıdır. Hatta yürüyüş yapmayı sevenler için sahilden Kadıköy'e yürümek yaklaşık 20-25 dakika kadar sürmektedir.

Moda otel fiyatları tüm artıları bir arada düşünüldüğünde gayet uyguna gelmektedir. Ayrıca Moda otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırarak avantajlı otel fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Moda Butik Otel Yorumları

9

Pasha Moda Hotel

Pasha Moda Hotel - 15 Kasım 2018, Perşembe 16:35

Uygun fiyat performans

Fiyat performans olarak oldukça uygun bir yerdi. Tekrar kalmaya gelirim. Konumu güzeldi, caddede bir market var ve denize yakın.

1

Kadıköy Sarnıç Butik Otel

deniz demir - 29 Ekim 2018, Pazartesi 15:42

Ekstra ücret istediler

Otel resepsiyonundaki çalışanlar erken rezervasyonla onaylanmış fiyatımızı kabul etmeyip ekstra ücret istediler.

6

Piart Butik Otel

Piart Butik Otel - 13 Ekim 2018, Cumartesi 13:10

Yeterli

Bu otel kadıköy merkezinde, eski bir istanbul evi restore edilerek hizmete sunulmuş. Oda temiz ve havadardı. Ahşap konstrüksiyon olduğu için ferah ve havadardı. Aile işletmesiydi sanırım. Biz 2 gece kaldık. Memnun bir şekilde ayrıldık. Tek problem giriş kattaki odada 2 kapı vardı. Ana giriş kapısı dışındaki kapı açıktı sadece icerdeki dolap açılmasını engelliyordu. Girişten gelen gürültü de duyuluyordu ama bu tam tersine rahatsızlık değil huzur verdi bize :)

7

A11 Hotel Kadıköy

A11 Hotel Kadıköy - 26 Ağustos 2018, Pazar 19:19

Çok iyi

Çalışanlar, lokasyon ve otelin kendisi iyiydi sadece kahvaltıyı beğenmedim

8

İskele Boutique Hotel

oktay özcamlica - 23 Şubat 2017, Perşembe 23:09

Her şey harikaydı

Her şey harikaydı, düğünümüz öncesi 12 konuğumuzu harika ağırladık. Çalışan personel ve hotel yönetimi memnun kalmamız için ellerinden geleni yaptılar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

10

İstanbul Life Hotel

Nursen Topcu - 11 Nisan 2016, Pazartesi 12:53

Temizlik ve konfor

Herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir otel. :) Temizlik ve konfor süper, teşekkürler İstanbul Life. :)

10

Zeytin Butik Hotel

Zeytin Butik Hotel - 1 Aralık 2015, Salı 14:56

Yardımsever, sıcakkanlı kişiler

Lokasyon ve çalışanları inanılmaz iyi. Çok yardımsever, sıcakkanlı kişilerdi. İki defekti vardı; birincisi daha temiz olabilirdi, ikincisi kendilerininde kabul ettikleri ve en yakın zamanda gidereceklerini belirttikleri ses izolasyonu. Fiyatları ise normaldi.. Bence bu iki defekt çözümlendiğinde tadından yenmez bir mekan olabilir.