Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Lobi & Oturma Alanları (1)
Oda Özellikleri (4)
Restoran (3)
17 Fotoğraf
Giriş
08.07.22
Çıkış
09.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları

408 TL

En uygun fiyat: Odamax
408 TL
Etstur
410 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
'Guzel bir otel'
'Fena değil'
'Muazzam'
'Harika bir otel'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Sahabiye Mah. Kocasinan Bulv. No: 128, Kocasinan/Kayseri
Haritada gör
Giriş
08.07.22
Çıkış
09.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Nüzhet Hotel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'Guzel bir otel'
'Fena değil'
'Muazzam'
'Harika bir otel'
0/5 Çok Kötü
25.07.19
Burak Yazıcı
Akşam yemeği yok
Akşam yemeği yok. Fiyatlar yüksekti bence otel kalitesine göre.
4/5 Mükemmel
28.09.17
Bulut Akcan Paksoy
Samimi ortamı hemen hissediliyor
İyi servis, iyi personel, özellikle iyi yemek. Kahvaltı çeşitleri zengin. Sokağa yakın bu yüzden biraz gürültü olabilir. Yine de, burada gayet memnun kalarak iyi bir şekilde konaklayabilirsiniz. İş ve ailecek konaklamalar için tavsiye ediyorum.

Otel Hakkında

Kayseri
Otel Bilgileri
Giriş Saati
Giriş başlangıç saati: 14.00
Tesis Oda Sayısı
54

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

Giriş başlangıç saati: 14.00

Kum Özelliği

Kum

Covid Tedbir Bilgisi

Depo Güvenliği denetimi En az 24 saat boş bırakılmış odalar Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Oda kapasitesinin %50 oranında düşürülmesi Bir dolu / bir boş oda düzenlemesi Geçici karantina alanı/odası ayarlanması Gym, fitness, hamam, sauna gibi kapalı aktivite alanlarının kapatılması Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi - alanının kapatılması Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması Misafirlere alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek Gıda Güvenliği Denetimi Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Açık büfelerde masaya servis hizmeti (Alacarte) Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulması Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümü Ozon ve ULV Makineleri ile dezenfeksiyon Periyodik açık alan dezenfeksiyonu Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanması Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı Sağlık Bakanlığından onaylı koruyucu ekipman kullanımı Personelin hijyen ve temizlik prosedürlerinin arttırılması El hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonları Kapalı alanlarda ventilasyon desteği Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü Ortak alanlarda dezenfektan bulundurma Misafire maske temin edilmesi Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması Odada tek kullanımlık temizlik malzemesi temini Personele Corona Virüs ve tedbirleri eğitimi Personelin periyodik sağlık testlerinin yaptırılması Personelin eldiven ve maske kullanımı Personelin geliş-gidiş kayıtlarının takip edilmesi Personel tarafından kullanılan araç gereçlerin dezenfekte edilmesi

Evcil Hayvan

Yok

Ödeme Yöntemi

AMERICAN_EXPRESS,VISA,MASTERCARD

Genel Uyarılar

Bu otel kredi kartı kabul etmektedir.

Konum

Haritada gör
Nüzhet Hotel
408 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Nüzhet Hotel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Nüzhet Hotel için 1 gecelik ortalama fiyat 408 TL - 410 TL aralığındadır.
Nüzhet Hotel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Nüzhet Hotel odalarında Masa, Kaliteli Yatak Takımı, Oda Servisi, Minibar, Kasa bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Nüzhet Hotel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Nüzhet Hotel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Nüzhet Hotel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Nüzhet Hotel için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon, Mescid, Sigara İçme Alanı, Toplantı Odası, Evcil Hayvan Girebilir olmasıdır.
Nüzhet Hotel Covid sertifikalı bir tesis midir?
Nüzhet Hotel güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.