Marmara Adası Gezilecek Yerler

Marmara Bölgesi'nin en popüler tatil merkezlerinden olan Marmara Adası doğal güzellikleri, tarihi ve kolay ulaşım imkanları sayesinde her yıl pek çok gezgini ağırlıyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Marmara Adası Gezilecek Yerler

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

Çınarlı Köyü Plajı

"Biraz daha titizlik"

"Kadıoğlu Market'e uğramayın"

7.0

Misafir yorumu

2 yorum

Manastır Plajı

"Plajı ve denizi tamamen kum"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Marmara Adası Tarihi Mekanlar

Marmara Bölgesi'nin en popüler tatil merkezlerinden olan Marmara Adası doğal güzellikleri, tarihi ve kolay ulaşım imkanları sayesinde her yıl pek çok gezgini ağırlıyor.
Balıkesir'e bağlı bir ada olan Marmara Adası, Gökçeada'dan sonra ülkemizin en büyük 2. adası olma özelliğini taşıyor. Doğal güzellikleri, tarihi, kolay ulaşım imkanları ile özellikle yaz aylarında pek çok tatilcinin gözde rotalarından biri.

Marmara Adası'nda gezebileceğiniz yerler arasında adanın merkez köyleri ve yerleşimleri geliyor. Çınarlı Köyü, Topağaç Köyü, Saraylar Köyü, Asmalı Köy ve Gündoğu Köyü bu yerleşimler arasında. Özellikle Çınarlı Köyü ve Gündoğdu Köyü konaklamada en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor.

Marmara Adası'nda gezilecek yerler denince akla ilk gelen yerlerden biri de plajlar oluyor. Marmara Adası plajları denizin ve güneşin keyfini çıkarmak için bire bir. Çınarlı Köyü Plajı, Manastır Plajı ve Şifalı Su Plajı görmenizi önerdiğimiz plajlar arasında.

Marmara Adası aynı zamanda kızılağaç ormanları ile de ünlü bir yer. Adaya karakteristik özelliğini vveren bu ormanları gezebilir, muhteşem deniz ve koy manzarasına doyabilirsiniz.

Adanın merkezinde bulunan çarşıyı, restoranları, cafeleri de gezi rotanıza ekleyebilirsiniz.

3 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
Çınarlı Köyü Plajı
Çınarlı Köyü Plajı
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
Biraz daha titizlik

-

Bu kadar çok yanlış bilginin olduğu başka bir site yok sanırım. Birisi köyün 65 yıllık marketine laf atar, site admini denen kişi 5 km'lik mesafeyi 33 km yazar. Biraz daha titizlik. Ben bu adada yaşıyorum ve bu köyde yaşıyorum; ama bu yaptığınıza saygı duyamıyorum. Yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
Manastır Plajı
Manastır Plajı
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
Plajı ve denizi tamamen kum

-

1 hafta boyunca Marmara Adası'nda kaldık ama ailece en rahat ettiğimiz yer oldu Manastır Plajı. Denizi harika, berrak. Plajı ve denizi tamamen kum. Sessiz, sakin, henüz net olarak keşfedilmemiş harika ötesi bir yer. Sessizliği ve dinginliği arayan herkese tavsiye ederim. Özellikle çocuklu ve bebekli ailelere tavsiye ederim. İki çocuğum var, rahatlıkla oynayabildiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
4
Çınarlı Köyü Plajı
Çınarlı Köyü Plajı
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
Kadıoğlu Market'e uğramayın

-

Çınarlı köyü denizi harika, sessiz sakin huzurlu bir ortam isteyenler için ideal bir yer. Yalnız ada girişindeki Kadıoğlu Market'e uğramayın derim!!!! Kartla sigara almak istediğimizde 25 kuruş fazladan alacaklarını söylediler ve yasal olmayan bu ücrete de itiraz ettiğimizde bizi cehalette suçladı, marketin sahibi hanımefendi!! Peşin para teklif ettik kendilerine bunun akabinde sigarayı alabilmek için, ben size bu ürünü satmıyorum diyecek kadar da müşteriye karşı tutumları olumsuz. Gideceklerin haberi olsun derim...G enel olarak ada güzel ama gidilebilecek bir tatil yeri olup dinlenmek stres atmak için ideal...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)