Maltepe Fındıklı Otelleri

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Maltepe Fındıklı, hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için havalimanına yakınlığıyla dikkat çekiyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Maltepe Fındıklı Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Mükemmel ilgi ve muhteşem hizmet"

"Sıcacık odalarına hayran kaldım"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 39 30
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Maltepe Fındıklı Otelleri ve Maltepe Fındıklı Otel Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Maltepe Fındıklı, hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için havalimanına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Anadolu Yakası'nda Başıbüyük ve İçerenköy'e komşu olan Maltepe Fındıklı, ulaşım olanaklarının kolaylığı ve sıklığının yanı sıra merkezi konumuyla da bölgede bulunanlar için avantajlı ve çeşitli konaklama alternatifleri sunuyor. Konaklama birimlerinin genellikle kent oteli ve apart otel olarak hizmet verdiği ilçede, Maltepe Fındıklı otellerinin tümünde hakim olan misafirperver hizmet anlayışı misafirler için vazgeçilmez bir özelliktir. Tüm yıl boyunca açık olan tesisler özellikle şehirde iş amacıyla bulunanlar arasında sıklıkla tercih edilmektedir.

Maltepe Fındıklı otellerinin genelinin Sabiha Gökçen Havaalanı'na yakın olması ve havalimanı transfer hizmetinin bulunması tesislerin en belirgin özelliklerindendir. Ayrıca tesislerden pek çok alışveriş noktasına, bankalara ve çevre semtlere kolaylıkla ulaşım olanağı bulunmaktadır.

Maltepe Fındıklı otellerinde oda – kahvaltı ve her şey dahil konaklama hizmeti bulunmaktadır. Tesislere göre değişiklik gösteren ücretlendirmeler, kişi başı ya da oda fiyatı olarak uygulanmaktadır. Sabah kahvaltıları tesislerin restoranında açık büfe ya da alakart olarak servis edilmektedir. Tesislerin tüm odaları konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş olup, özel duşlu banyolarında yer alan havlular tesisler tarafından temin edilmektedir.

2017 Maltepe Fındıklı otel fiyatları ise oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Tesislere göre farklılık gösteren fiyatlar genellikler yıl içerisinde erken rezervasyon fırsatlarından faydalanan misafirler için oldukça avantajlıdır. Seyahatinizi erken bir tarihte planlayarak siz de Maltepe Fındıklı otel fiyatlarındaki indirimden faydalanabilir, tesisler hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Fındıklı otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Arkem Hotel 2
Arkem Hotel 2

-

Sıcacık odalarına hayran kaldım

İstanbul Anadolu yakasında ilk kez bu kadar uzun kalacaktım. Tereddütlerim vardı, daha çok kalacağım yerde vakit geçireceğim için çok araştırmıştım. Arkem Suite Hotel 2'yi gördüm. Daha otele giriş yapmadan ilgi, yol konusunda yardım derken her şey güzel olacak belliydi. Nihayet otele geldim. Mahalle arası gibi bir yerde de olsa konumu, ben o sıcacık odalarına hayran kaldım.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)