Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Malatya Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Malatya Merkez Hostelleri

Malatya Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 31 hostelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}

Malatya Merkez Hostelleri

Kayısısı ile ünlü Malatya yıl içerisinde hem iş hem de turistlik amaçlı birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenler ise ekonomik olması açısından Malatya hostelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı tercih etmektedir.
Malatya, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir ilidir. Özellikle kayısısı ile meşhur olan Malatya'ya kayısı diyarı da denilmekte. Kuruluşu Hitit dönemine kadar uzaman Malatya köklü bir tarihe sahiptir aynı zamanda. Aslantepe Höyüğü, Malatya Arkeoloji Müzesi, Malatya Ulu Cami en önemli tarihi değere sahip yerler arasında sıralanmaktadır.

Malatya'ya gelen iş ve tatil amacıyla gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada Malatya Merkez'de yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir. Malatya Merkez'de konumu ile de ekonomik bir konaklama imkanı sunan Malatya Merkez hostelleri sıklıkla tercih edilmekte.

Malatya Merkez hostelleri bölgeye kısa süreli ziyarete gelenlerin de ilk tercihi olmaktadır. Birkaç günlük konaklamalarda da tercih edilen Malatya Merkez hostelleri öğrencilerin de tercihleri arasındadır. Malatya Merkez hostelleri konaklama yapan misafirlerine genel hatlarıyla yatakhanelerden oluşan birkaç oda şeklinde hizmet vermektedir. Bu yatakhane şekline hizmet veren Malatya Merkez hostelleri içerisinde biraz daha fazla ücret ödeyerek özel odada ve istediğiniz kişi sayısı ile de konaklama yapabilirsiniz.

Malatya Merkez hostelleri kategorisinde hizmet veren tesislerde mutfak ve banyo genelde ortak kullanıma sahip oluyor. Bunun yanında özel banyoya sahip konaklama birimleri de mevcuttur. Ancak ne olursa olsun Malatya Merkez hostellerinin tüm konaklama odaları oldukça konforlu ve şık bir tasarıma sahip tesisleridir. Malatya Merkez hostelleri şehrin merkezin ve oldukça rahat bir ulaşıma sahip konumlarda yer almaktadır.

Malatya Merkez hostellerinin en ilgi çeken özelliği ise ekonomik olmasıdır. Malatya Merkez hostel fiyatları oda fiyatı olarak ücretlendirildiğinden, her bütçeye hitap etmektedir. Özel banyolu oda talebinde bulunmadığınız sürece 50 TL ya da 60 TL arası fiyatlara sahip Malatya Merkez hostellerinde konaklayabilirsiniz.

Malatya Merkez'e gelmeyi planlıyor ve ekonomik, merkezi bir yerde konaklamak istiyorsanız Malatya Merkez hostelleri arasından size en uygun olanı seçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan Malatya Merkez hostelleri ve Malatya Merkez hostel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Malatya Merkez Hostelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Malatya Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Malatya Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Malatya Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.