Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kurşunlu Günlük Daireler:

Kurşunlu için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Çankırı’nın şifalı suları ile öne çıkan ilçesi Kurşunlu, özellikle sağlık turizmi ile son yılların dikkat çeken termal bölgeleri arasındadır. Bölgeye gelen ziyaretçiler konaklamada bölgede hizmet veren termal otelleri tercih edebildikleri gibi Kurşunlu günlük kiralık daireleri de tercih edebilmektedir.

Başkent Ankara’ya 154 km, İstanbul’a ise 420 km mesafede olan Kurşunlu, özellikle termal bölgeleriyle yerli turistlerin ilgisini çekmektedir. Bölgede havalimanı bulunmamaktadır, uçakla gelmek isteyenler 105 km mesafedeki Kastamonu Havalimanı’nı kullanabilirler.

Özellikle çevre illerden sağlık turizmi için Kurşunlu’ya gelen misafirler için şifalı suları olan termal havuzlar, hamamlar ve termal su kaynakları bulunmaktadır. Konaklama yapmak isteyen ziyaretçiler için ise termal otellerin yanı sıra günlük kiralık daireler özellikle kalabalık aileler için idealdir.

Kurşunlu günlük kiralık daireler 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla oda sayısına sahip olabilmektedir. Bu daireler hem küçük çocukları olan ebeveynlerin hem de arkadaş gruplarının tercih etmesinden dolayı evler oldukça rahat ve konforlu bir şekilde dizayn edilmişlerdir.

Kurşunlu günlük kiralık dairelerde konaklayan ziyaretçiler evlerindeki rahatlığı ve konforu bulabilmelerinin yanında otellerde bulabilecekleri avantajlara da sahip olabilmektedir. Her gün değiştirilen nevresim takımları, buklet malzemeleri ve havlular buna örnek olarak gösterilebilir.

Kurşunlu’da yer alan günlük kiralık dairelerde konaklayan aileler evlerin donanımlı mutfağında diledikleri gibi kendi yemeklerini yapabilir, dairelerde bulunan DVD player ve uydu bağlantılı TV ile keyifli dakikalar geçirebilir, evlerindeki rahatlığı yaşayabilirler.

Kurşunlu günlük kiralık dairelerde konaklayan kişilerin kendileri evlerinde hissetmeleri için birçok özellik bulunmaktadır. Ütü, ütü masası, 24 saat sıcak su, fırın, rahat mobilyalar, buzdolabı, mini fırın, saç kurutma makinesi ve mutfak gereçleri bulunmaktadır. Genellikle güvenlikli ve otoparkı olan site içerisinde yer alan Kurşunlu günlük kiralık dairelerde konaklayan misafirler, güven içinde tatillerini gerçekleştirirler ve otopark sorununu yaşamazlar.

Termal su kaynaklarına ve hamamlara yakınlıklarına ve oda sayılarına göre fiyatları değişen Kurşunlu günlük kiralık dairelerin gecelik konaklama fiyatları kış aylarında artış gösterebilir. Kurşunlu günlük kiralık daire fiyatları otel fiyatlarına göre avantajlı olabilmektedir.

Otel fiyatlarına göre daha ekonomik bir konaklama sunan Kurşunlu günlük kiralık daire fiyatları gecelik 100 TL’den başlamaktadır. Günlük kiralık dairelerin gecelik fiyatları konumlarına ve oda sayılarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Bu sayfada Kurşunlu günlük kiralık dairelerin konumlarını ve fiyatlarını öğrenebilir, fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Kurşunlu Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurşunlu bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kurşunlu bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kurşunlu Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kurşunlu Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kurşunlu Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kurşunlu Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kurşunlu Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.