Kurşunlu Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Kurşunlu Hakkında

Çankırı'nın ilçesi olan Kurşunlu, termal turizmin gün geçtikçe gelişmekte olduğu bir bölgedir.

Kurşunlu, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Çankırı iline bağlı bir ilçedir. Çankırı şehir merkezine 83 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kurşunlu Bayramören, Şabanözü, Korgun ve Ilgaz ilçeleri ile komşudur. Kuzeyinde ise Kastamonu ili yer alır.

Kurşunlu Çankırı, bulunduğu bölgedeki pek çok yerleşim gibi oldukça eski bir yaşam ve yerleşim bölgesidir. Kurşunlu'da ilk yerleşimin Hititler döneminde olduğu yapılan araştırmalar sonucunda kesinleşmiştir.

Bunu izleyen dönemlerde ise Kurşunlu'da Paflagonlar, Lidaylılar, Persler, Pontuslar, Romalılar, Bizasnlılar, Selçuklular, Osmanlılar yaşamışlardır.

Çankırı Kurşunlu 1944 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Kurşunlu ilçe merkezi toplam 10 mahalleden oluşmaktadır.

Kurşunlu'nun en önemli gelir kaynağı tarım ve hayvancılıktan sağlanmaktadır. Özellikle köy ve beldelerde bu faaliyetler daha yoğundur.

Kurşunlu ilçesinin bir diğer yükselen ekonomik değeri de termal turizmdir. İlçede yer alan termal su kaynakları sağlık turizminin gelişmesini sağlamıştır. Günümüzde Kurşunlu'da yer alan birkaç termal otel, ilçe turizminin taşıyıcı lokomotifidir.

Kurşunlu Gezilecek Yerler

Kurşunlu Otel Fiyatları

Kurşunlu bulunduğu coğrafyanın da etkisi ile şifalı, sıcak termal sularına sahip bir ilçedir. Kaplıca ve termallerin bolca yer aldığı ilçede özellikle termal turizm önemli bir yer tutmaktadır.

Kurşunlu Termal Otel Aurum Kurşunlu

Kurşunlu - Termal Otel - 12 Misafir Yorumu

Kurşunlu Termal Otel Aurum, Çankırı Kurşunlu' da bulunmaktadır. Otel, yaz-kış misafirlerini ağırlamaktadır. Standart odalarda bulunan balkon, halı kaplı zemin, küvet, merkezi klima, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon, konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz mevcut hizmetlerdir. Otelde bay ve bayanlar için ayrı olmak üzere iki adet termal havuz yer almaktadır. Otelde 150 kişilik toplantı salonu mevcuttur. Otelde her gün kat temizliği yapılmaktadır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir. Kurşunlu Termal Otel Aurum, misafirlerine özel olarak alakart ve kapalı restoran ile hizmet sunmaktadır. Otelin sunduğu fitness, masaj, sauna, Türk hamamı hizmetlerinden yararlanarak kendinizi daha zinde hissetmeye yardımcı olmaktadır. Tesisin doktor, çamaşırhane, ön büro, araç kiralama,...

Kurşun otelleri kategorisinde ise termal ve kaplıca otelleri ilk göze çarpanlar olmaktadır. Yakın çevrede bulunan illerden ve ilçelerden pek çok kişi şifalı sıcak su kaynakları için bölgeyi tercih etmektedir.

Kurşun otelleri ve Kurşunlu otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Kurşunlu oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Kurşunlu otelleri kategorisinde yer alan termaller ve kaplıcalar en yılın en yoğun dönemini kış aylarında diğer tesisler ise yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple ister yaz aylarında isterseniz de kış aylarında olsun konaklamak istediğiniz Kurşunlu oteline mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kurşunlu otelleri için yaptıracağınız erken rezervasyon ile Kurşunlu otel fiyatları da daha ekonomik ve uygun fiyatlı olmaktadır.

Kurşunlu Otelleri - Otel Fiyatları İçin Sıkça Sorulan Sorular

Kurşunlu Otelleri - Otel Fiyatları için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Kurşunlu Otelleri - Otel Fiyatları için en ucuz fiyat 142 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Kurşunlu için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Kurşunlu için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Kurşunlu yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Kurşunlu ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Kurşunlu hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Kurşunlu hava durumu için hemen tıklayın.

Kurşunlu Otel Yorumları

1

Kurşunlu Termal Otel Aurum

Haktan barış - 6 Nisan 2019, Cumartesi 21:23

Havlu yok

Konaklanacak bir yer değil kesinlikle. Havlu yok, asansör bozuk, havuz kirli ve tavan dökülüyor. Çalışan personeller isteksiz ve güler yüzlü değil. Odamızı göstermeyi bile lütfetmediler. Bir günlük mecburen konaklayacağız; ama asla bir daha gelmeyeceğiz.