Kumlubük Otelleri

En iyi 4 otel, en uygun fiyatlar

Kumlubük Otel Fiyatları

Marmaris'in sayısız küçük ve bakir koylarından birisi de Kumlubük'tür.

Bozburun yarımadası'nda, Turunç'tan hemen sonra gelen Kumlubük için, ilk keşfedildiği zaman nasılsa hala öyle demek yerinde olur. Çok fazla Kumlubük otelinin bulunmadığı bu koy daha çok plajı ile ünlüdür.

Marmaris Kumlubük otellerinin sayısı oldukça azdır, daha çok butik tarzda inşa edilmiş bu tesisler müşteri profillerinde de oldukça seçici davranmaktadırlar. Deniz kenarında ve koya bakan yamaçta kurulmuş olan Kumlubük otellerini yerli müşteriden çok yabancı müşteriler talep etmektedir. Marmaris Kumlubük'ün ünü bizden önce dünyaya yayılmış bile...

Marmaris Kumlubük otellerinde konaklarken denizi izlemeye, sessizliği dinlemeye, rüzgâra eşlik etmeye ve koya yanaşan tekneleri ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Kumlubük Oteli

Dionysos Butik Hotel Kumlubük

Otel - Marmaris - 10 Misafir Yorumu

Dionysos Butik Hotel gözde tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in Kumlubük mevkiinde konumlanmıştır. Dağların üzerinde konumlanmış olan bu tesis, dik konumu ve kanyon üstü olması sebebiyle çocuklar için pek de uygun değildir. 1 Mayıs – 16 Ekim tarihleri arasında siz konuklara hizmet vermektedir.

Oda + Kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olan Dionysos Butik Hotel otel, apart ve villa olmak üzere 3 farklı konseptten oluşmaktadır ve her birinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Toplamda 43 ünite bulunmaktadır.

Otel odasında sıcak havalarda hepimizin kurtarıcısı olan klima,
... Dionysos Butik Hotel gözde tatil merkezlerinden biri olan Marmaris'in Kumlubük mevkiinde konumlanmıştır. Dağların üzerinde konumlanmış olan bu tesis, dik konumu ve kanyon üstü olması sebebiyle çocuklar için pek de uygun değildir. 1 Mayıs – 16 Ekim tarihleri arasında siz konuklara hizmet vermektedir.

Oda + Kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olan Dionysos Butik Hotel otel, apart ve villa olmak üzere 3 farklı konseptten oluşmaktadır ve her birinin kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Toplamda 43 ünite bulunmaktadır.

Otel odasında sıcak havalarda hepimizin kurtarıcısı olan klima, işlerimizden uzak kalmamamız için tesis genelinde çeken ücretsiz Wi-Fi, mini buzdolabından içeceğimizi alıp ayaklarımızı uzatarak manzaranın keyfini çıkarabilmemiz için balkon bulunmaktadır. Çay – kahve ekipmanları sayesinde içeceğinizi hazırlayabileceksiniz. Yaz günlerinin baş belası sivrisineklerden kurtulmak için sivrisinek cihazı da bulunmaktadır. Kıyafetlerinizin düzeni için dolap, ütü ve ütü masası da vardır. Apart oda özelliklerinde ise otel odasına ek olarak teras, televizyon ve mutfak - ev aletleri (buzdolabı, fırın, mikrodalga, çamaşır makinesi… ) bulunmaktadır. Villalarda ise apart odaya ek olarak havuz ve iki yatak odası bulunmaktadır.

Dionysos Butik Hotel'de 3 farklı yeme - içme noktası bulunmaktadır. Dionysos Teras sizlere Akdeniz tatlarının sunan Al Fresco restoranı, Beach Club öğlen ve akşam yemeği servisi yapan deniz kenarı restoranıdır. Nar denilen yerde ise haftada bir kez en fazla 16 kişiye hizmet veren “'Türkiye'den tatlar”' isimli yemekler sunulmaktadır. Bunlar haricinde Işıl'ın Çiftliği'nde haftada bir kez öğlen ve akşam yemeği servisi yapılmaktadır.

Spa masajınında bulunduğu Dionysos Butik Hotel'de bilardo veya tenis oynayabilir, havuza girebilir, film izleyebilirsiniz. Golf alanı, Gym salonu, yoga ve pilates yapabileceğiniz yerler de bulunmaktadır. Arabayla 5 dakika süren Beach Clup'ta kano, deniz bisikleti gibi etkinliklere de katılıp vaktinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Sizlere size özel tasarladıkları teknelerde koyları dolaşıp, yüzebilmek gibi bir imkan da sunmaktadırlar

Daha Fazla Bilgi»

Kumlubük Otel Yorumları

10

Dionysos Butik Hotel

Dionysos Butik Hotel - 15 Ağustos 2014, Cuma 13:36

Huzur, cennet, doğa

Huzur, cennet, doğa, melekler, ay ışığı, yıldızlar gibi kavramların yoğun yaşandığı yer. Dionysos Hotel ile aşkınızı tazeleyin.