Kumlubük Otelleri

Marmaris'in sayısız küçük ve bakir koylarından birisi de Kumlubük'tür.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kumlubük Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yemekler lezzetsiz"

"Denizi berrak, hizmeti özenli"

4.8

Misafir yorumu

11 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 59 37

"Keyifli bir tatil geçirebilirsiniz"

"Muhteşem tatilin yeri"

9.7

Misafir yorumu

7 yorum
Telefonla Yer Sor

"Denize oldukça uzak"

"Cennetten"

8.5

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kumlubük Otelleri ve Kumlubük Otel Fiyatları

Marmaris'in sayısız küçük ve bakir koylarından birisi de Kumlubük'tür.

Bozburun yarımadası'nda, Turunç'tan hemen sonra gelen Kumlubük için, ilk keşfedildiği zaman nasılsa hala öyle demek yerinde olur. Çok fazla Kumlubük otelinin bulunmadığı bu koy daha çok plajı ile ünlüdür.

Marmaris Kumlubük otellerinin sayısı oldukça azdır, daha çok butik tarzda inşa edilmiş bu tesisler müşteri profillerinde de oldukça seçici davranmaktadırlar. Deniz kenarında ve koya bakan yamaçta kurulmuş olan Kumlubük otellerini yerli müşteriden çok yabancı müşteriler talep etmektedir. Marmaris Kumlubük'ün ünü bizden önce dünyaya yayılmış bile...

Marmaris Kumlubük otellerinde konaklarken denizi izlemeye, sessizliği dinlemeye, rüzgâra eşlik etmeye ve koya yanaşan tekneleri selamlamaya doyamamaksınız.

Marmaris Kumlubük otellerinde konaklayacaksanız dalış ekipmanı getirmenizde fayda var, ya da en azından yanınızda maske palet getirmeyi unutmayın. Çünkü henüz keşfedilmemiş köşeleri olduğu kadar hiç bilinmeyen bir sualtı dünyası da mevcut burada...

Şehir gürültüsünden çok uzakta, sadece doğanın seslerini dinleyerek keyifli bir konaklama yapmak istiyorsanız Kumlubük otelleri sizleri bekliyor.

Marmaris'in doğa ile iç içe, huzurlu, sakin ve her türlü yapılaşma kirliliğinden uzak köşesi Kumlubük, kafa dinlemek isteyen tatilciler için bölgedeki en ideal adreslerden biri. Kumlubük'te az sayıda otel olması burada tatil yapmak isteyenlerin seçim yapmalarını da oldukça kolaylaştırıyor.

Kumlubük otel fiyatları, burada az sayıda tesis olması sebebiyle az seçeneğe sahip. Masmavi denizle ve yemyeşil ormanları ile iç içe olan Marmaris Kumlubük otelleri tüm sezon boyunca hizmet veriyor ve Kumlubük otel fiyatları konaklama yapacağınız döneme göre değişiklik gösteriyor.

Kumlubük otel fiyatlarının en yükse olduğu dönem haziran, temmuz ve ağustos ayları. Bu dönemin dışında Kumlubük'te konaklamak isterseniz ücretler daha ekonomik bir seviyeye iniyor. Kış aylarında ise Kumlubük otel fiyatları 45-50 TL'den başlıyor.

Marmaris Kumlubük otel fiyatlarına kahvaltı dahil oluyor. Dilerseniz konaklama ücretinizi bir miktar artırarak her şey dahil konaklama yapmanız da mümkün seçtiğiniz Kumlubük otelinde.

Şehir gürültüsünden çok uzakta, sadece doğanın seslerini dinleyerek keyifli bir konaklama yapmak istiyorsanız Kumlubük otellerini ve Kumlubük 2017 otel fiyatlarını inceleyebilir, dilediğiniz otelde odanızı ayırabilir ve unutulmaz bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.

Kumlubük otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Verano Otel Marmaris
Verano Otel Marmaris

-

Harika bir tatil

Konum olarak harikulade. Tam bir doğa harikası, aile ortamı, sakin, ferah bir mekan. 5 yıldır gidiyorum, memnunum.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)