Koruoba Köyü Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Koruoba Köyü Otel Fiyatları

Kuzey Ege'nin tadını dört mevsim boyunca çıkarabileceğiniz bir ortam sunan Koruoba Köyü otellerinde, aradığınız huzuru bulacağınızdan emin olabilirsiniz…

"Ah Assos" diye söze başlasak olayı çok mu dramatize etmiş oluruz acaba? Olsun, Assos'a gidenler en azından bizim nasıl duygular içerisinde olduğumuzu çok iyi anlıyorlardır. Kazdağları ile çevrili muhteşem bir doğa ve mitolojik tarihin en etkileyici hali bu topraklar üzerinde hayat buluyor ne de olsa.

Assos bölgesinin içerisinde, çok az kişi tarafından bilinen başka bir doğa harikası var; Koruoba Köyü. Çanakkale'ye 95 km, Ayvacık'a ise 25 km mesafede yer alan Koruoba Köyü, Midilli Adası'nın eşsiz manzarasıyla buluşturuyor bizleri. Belki Assos'taki köyler arasında en güzel manzaraya sahip olanı Koruoba Köyü. Küçücük koyunda denize girebileceğiniz, Kazdağları'ndan salınan oksijeni bolca ciğerlerinize çekeceğiniz bir huzur yuvası burası.

Son zamanlarda turizmi de geçim kaynakları arasına dahil eden bu güzel köyde, konaklama yapabileceğiniz birkaç alternatif bulunuyor. Doğayla iç içe, çılgın kalabalık ve gürültüden uzak, ruhunuza huzur depolayabileceğiniz Kuzey Ege'nin en ender tesislerine ev sahipliği yapıyor Koruoba Köyü. Yılın 12 ayı hizmet veren Koruoba Köyü otellerinde, sevdiğiniz kişilerle beraber, doğanın kucağında hoşça vakit geçirebilmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Koruoba Köyü otellerinde konakladığınız süre boyunca neler mi yapabilirsiniz? Mesela, gündüzleri minderlere ya da şezlonglara sere serpe yayılıp güneşin ve denizin tadını çıkarabilir, akşamları ise iskelede Midilli Adası'na karşı keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Yemyeşil alanlar içerisinde kendinizi dış dünyadan izole eder, ister kitap okursunuz, ister içkinizi yudumlarsınız, isterseniz de bir tavla atarsınız karşılıklı iki dost. Bunlar Koruoba Köyü otellerinde yaz mevsiminde yapabileceğiniz şeyler. Kış gelip çattığında da geçersiniz şömine karşına, hafif müzik eşliğinde yudumlarsınız şarabınızı. Koruoba Köyü otellerinde huzur namına yapabileceklerinizin sınırı yok.

Üstelik tüm bunlar oldukça uygun fiyatlarla sunuluyor olacak sizlere. Evet, yaz mevsimini uyguna getirmenin bir başka yolu Koruoba Köyü otellerinde konaklamak. Elbette yaz aylarında Koruoba Köyü otel fiyatlarında bir takım artışlar oluyor. Ancak bu artışlar bütçeyi zorlayacak cinsten değil. Koruoba Köyü otel fiyatları daha çok kişi başı olarak ücretlendiriliyor ve sabah ile akşam yemekleri de dahil oluyor Koruoba Köyü otel fiyatlarına. Genel olarak 2019 Koruoba Köyü otel fiyatlarının ortalama 100 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Bize kalırsa bu yaz kendinizi şımartmamanız için hiçbir neden göremiyoruz. Gelin Koruoba Köyü'ne, yapın bir rezervasyon Koruoba Köyü otellerinde ve dilediğinizce tadını çıkarın doğanın. Unutmayın, erken rezervasyon Koruoba Köyü otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Koruoba Köyü otellerini ve Koruoba Köyü otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.