Kocaeli Gölcük Otelleri

Kocaeli Gölcük, denizi ve doğal güzellikleri ile yakın çevreden gelen gezginlerin keşif rotaları arasında yer alıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kocaeli Gölcük Otelleri

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kocaeli Gölcük Otelleri ve Kocaeli Gölcük Otel Fiyatları

Kocaeli Gölcük, denizi ve doğal güzellikleri ile yakın çevreden gelen gezginlerin keşif rotaları arasında yer alıyor.

Gölcük, Kocaeli'nin körfez de yer alan ilçesinden biridir. Gölcük geçmişten günümüze bir garnizon şehridir aynı zamanda. Gölcük şehri, İzmit Körfezi´nin güney kıyılarında yer almakta olup Gölcük şehrinin içinde bulunduğu körfezin coğrafi konumu oldukça önemlidir. Körfezin doğal liman olmasından ötürü eski çağlardan itibaren başlayan tersane kurma alışkanlığı; Bizanslılar, Osmanlılar döneminde olduğu gibi Cumhuriyet döneminde de devam etmiş ve günümüzde de bu tersane kullanılmaktadır.

Kocaeli Gölcük'e gelişmiş sanayisinin ve diğer iş kollarının etkisiyle hem iş adamları hem de güzel çevresinin etkisiyle gezginler sıklıkla gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda Kocaeli Gölcük otelleri yer almaktadır. Bu oteller içerisinde kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, termal – kaplıca oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Kocaeli Gölcük otelleri şehir merkezinde yer alan konumları ile kolay ulaşım imkanına sahiptir. Ayrıca birçok Kocaeli Gölcük oteli körfez ve deniz manzarasına da sahiptir.

Kocaeli Gölcük otelleri ve fiyatları Neredekal.com Kocaeli Gölcük sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden tüm Kocaeli Gölcük otellerini inceleyebilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İzmit Körfezi'nde yeşil ile mavinin buluştuğu bir konumda olan Gölcük yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır.

Gölcük, Kocaeli'nin İzmit Körfezi'nin güney kıyısında yer alan bir ilçesidir. Gelişmiş sanayisi, askeri üssü ve doğal güzellikleri ile yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok kişiyi ağırlamaktadır.

Kocaeli Gölcük İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere yakın olmasından dolayı yıl içinde kısa tatilleri değerlendirmek isteyenlerin kaçamak noktaları arasında yer almaktadır. Kocaeli Gölcük'e gerek iş için gerekse de kısa tatiller için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Hizmet veren bu oteller içerisinde; kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Kocaeli Gölcük'te otel fiyatları da otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır.

Kocaeli Gölcük otel fiyatları üzerinde otellerin yer aldığı kategori kadar otelin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin olanakları da etkilidir. Kocaeli Gölcük otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsimin de belli oranlarda etkisi bulunmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile otel fiyatları belli oranda atmaktadır. Kocaeli Gölcük otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Kocaeli Gölcük otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Kocaeli Gölcük sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Kocaeli Gölcük otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kocaeli Ilıca Otel
Kocaeli Ilıca Otel

-

Ilıca tesise çok yakın

Tesise ılıca kaynak suyu için geldim ve odalar gayet temiz ve güzeldi. Ilıca tesise çok yakın, karşılama sıcaktı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Hizmette çok iyi

Mükemmel bir otel. Doğa ile iç içe. Temiz ve hizmette çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Konum, temizlik ve doğal güzellik

Otelden konum, temizlik ve doğal güzellik olarak gayet memnun kalmış olsak da, işletme çok zayıftı, odalarda şampuan, vs. eksik, kahvaltı çok zayıftı. Umarım bu eksiklikleri kapatırsa gerçekten mekanın hakkını verebileceğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Eşsiz bir vadi içinde, huzur...

Artık müdavimi olduk; pazar brunchlarının, arada bir şehrin stres ve gürültüsünden kaçıp, kuş sesleri eşliğinde dere boyu rahat parkurunda trekking yapmanın... Personelin güler yüzlü sıcak ilgileri, adeta kendi evinizde keyifli bir dost sohbetinde olduğunuzu hissettiriyor. Temiz ve şık odaları. Hele boş bulunabilirse suit odada şömine karşısında şark köşesine yayılıp, çay-kahvenizi yudumlamak. Harika bir atmosfer, İstanbul'a en yakın ve kolay ulaşımı ile eşsiz bir vadide doğayla iç içe huzuru soluklamak... Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Bu kadar sık gidip de kalitesinden ödün vermediğini gördüğüm ender yerlerden... En kısa zamanda yine geleceğiz, hem de cümbür cemaat. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Huzur veren bir mekan ve lokasyon

Mekânın doğallığı, çalışanların ilgili ve güler yüzü, özellikle şefin elinden çıkan muhteşem lezzetler takdire şayan. 5 yıldızlı birçok mekanda konakladık ancak buradaki huzur, sadelik, doğallık, ilgi kesinlikle görmeye ve yaşamaya değer. En kısa zamanda tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Harika bir otel

Çok temiz ve hijyenik, yemekleri leziz. Odaları kaliteli ve güler yüzlü personeliyle harika bir mekan, gitmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Huzurlu

Uzun zamandır bu kadar keyifli vakit geçirmemişimdir. Yemekler süper, temizlik mükemmel, çalışanlar candan. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değirmenbaşı Butik Otel
Değirmenbaşı Butik Otel

-

Harika bir tatildi

Bu civarda gördügüm en güzel butik otel, doğa ile iç içe. Havası çok temiz, 10 numara 10 yıldız, restoran bölümünü açmışlar. Yemekler çok leziz, dünya mutfağından çok zengin seçenekler var. Şiddetle tavsiye ederim. Çok iyi ya :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)