Kızkumu Otelleri

Masmavi deniz, çam ormanları ile kaplı dağlar arasında kalan bir koy, sapsarı kumların örttüğü bir sahil: KızkumuKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kızkumu Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kızkumu Otelleri ve Kızkumu Otel Fiyatları

Masmavi deniz, çam ormanları ile kaplı dağlar arasında kalan bir koy, sapsarı kumların örttüğü bir sahil: Kızkumu

Marmaris, doğal güzellikler ile çevrili cennetten bir köşe Ege'de. Kızkumu da bu cennetin en eşsiz güzelliklerinden biri. Doğası, tarihi, efsanesi ile her yıl yerli yabancı binlerce turistin ziyaret ettiği bir tatil yöresi.

Dünyada bir eşi daha olmayan bir doğal oluşuma ev sahipliği yapar Kızkumu. Bu doğal güzellik, efsanelere konu olmuş, 600 metre uzunluğunda, denizin ortasından geçen kumdan yoldur.

Kızkumu, yapılaşmanın ve turistik tesislerin fazla sayıda olmadığı, doğallığın bozulmadığı bir koy. Bu nedenle Kızkumu'nda otel ve konaklama tesisleri yok denecek kadar az sayıda. Birkaç küçük ev pansiyonu dışında Kızkumu'nda otel bulmanız mümkün değil.

Tatilcilerin genellikle günübirlik olarak ziyaret ettiği Kızkumu'nda otel arıyorsanız sizlere tavsiyemiz Kızkumu'na yakın yerlerde bulunan otel seçeneklerine göz atmanız. Orhaniye otelleri, Bördübet otelleri ve Reşadiye otelleri Kızkumu'na en yakın konaklama seçeneklerini sunmaktadır tatilcilere.

Denizin üzerinde yürüme fırsatı veren, deniziyle, güneşiyle ve efsanesiyle yıl içerisinde birçok turiste ev sahipliği yapan Kızkumu'nda çeşitli konaklama alternatifleri bulunuyor.

Marmaris'in Orhaniye beldesinde bulunan Kızkumu, cennetin yeryüzündeki gölgesi misali unutulmaz bir tatil imkanı veriyor. Kızkumu'na uzanan 600 metre uzunluğundaki kum ise denizin üzerinde yürüme şansı verdiği için bölge çok fazla turist tarafından ziyaret ediliyor.

Turistlerin geneli Kızkumu'na günübirlik gezilerle geliyor. Bunun en büyük sebebi bölgenin koruma altına alınmış olup, çok fazla otel bulunmamasıdır. Fakat Orhaniye, Bördübet ve Reşadiye'de yer alan otellerde konaklama imkanı vardır.

Kızkumu otel fiyatlarından bahsedecek olursak, bölgede otel bulunmamasından dolayı Orhaniye otel fiyatlarını, Bördübet veya Reşadiye otel fiyatlarını incelemenizi öneririz. Bu bölgelerdeki otel fiyatları genellikle sezon farklılıklarına sahiptir.

Yaz sezonu boyunca Kızkumu'na yakın otel fiyatları 100 TL-200 TL arasında değişmektedir. Kış aylarıyla beraber Kızkumu'na yakın otel fiyatları 45 TL-80 TL arasında seyir gösterir.

Marmaris'te olduğunuz süre boyunca Kızkumu'na her gün gelip, hem denize girebilir hem de denizin üzerine yürüme şansı yakalayabilirsiniz. Bu heyecana daha yakın olmak isterseniz Kızkumu'na yakın otel fiyatlarını inceleyip erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın