Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kızkumu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kızkumu Otelleri

Kızkumu için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kızkumu Otelleri - En Uygun Kızkumu Otel Fiyatları

Masmavi deniz, çam ormanları ile kaplı dağlar arasında kalan bir koy, sapsarı kumların örttüğü bir sahil: Kızkumu
Marmaris, doğal güzellikler ile çevrili cennetten bir köşe Ege'de. Kızkumu da bu cennetin en eşsiz güzelliklerinden biri. Doğası, tarihi, efsanesi ile her yıl yerli yabancı binlerce turistin ziyaret ettiği bir tatil yöresi.

Dünyada bir eşi daha olmayan bir doğal oluşuma ev sahipliği yapar Kızkumu. Bu doğal güzellik, efsanelere konu olmuş, 600 metre uzunluğunda, denizin ortasından geçen kumdan yoldur.

Kızkumu, yapılaşmanın ve turistik tesislerin fazla sayıda olmadığı, doğallığın bozulmadığı bir koy. Bu nedenle Kızkumu'nda otel ve konaklama tesisleri yok denecek kadar az sayıda. Birkaç küçük ev pansiyonu dışında Kızkumu'nda otel bulmanız mümkün değil.

Tatilcilerin genellikle günübirlik olarak ziyaret ettiği Kızkumu'nda otel arıyorsanız sizlere tavsiyemiz Kızkumu'na yakın yerlerde bulunan otel seçeneklerine göz atmanız. Orhaniye otelleri, Bördübet otelleri ve Reşadiye otelleri Kızkumu'na en yakın konaklama seçeneklerini sunmaktadır tatilcilere.

Denizin üzerinde yürüme fırsatı veren, deniziyle, güneşiyle ve efsanesiyle yıl içerisinde birçok turiste ev sahipliği yapan Kızkumu'nda çeşitli konaklama alternatifleri bulunuyor.

Marmaris'in Orhaniye beldesinde bulunan Kızkumu, cennetin yeryüzündeki gölgesi misali unutulmaz bir tatil imkanı veriyor. Kızkumu'na uzanan 600 metre uzunluğundaki kum ise denizin üzerinde yürüme şansı verdiği için bölge çok fazla turist tarafından ziyaret ediliyor.

Turistlerin geneli Kızkumu'na günübirlik gezilerle geliyor. Bunun en büyük sebebi bölgenin koruma altına alınmış olup, çok fazla otel bulunmamasıdır. Fakat Orhaniye, Bördübet ve Reşadiye'de yer alan otellerde konaklama imkanı vardır.

Kızkumu otel fiyatlarından bahsedecek olursak, bölgede otel bulunmamasından dolayı Orhaniye otel fiyatlarını, Bördübet veya Reşadiye otel fiyatlarını incelemenizi öneririz. Bu bölgelerdeki otel fiyatları genellikle sezon farklılıklarına sahiptir.

Yaz sezonu boyunca Kızkumu'na yakın otel fiyatları 100 TL-200 TL arasında değişmektedir. Kış aylarıyla beraber Kızkumu'na yakın otel fiyatları 45 TL-80 TL arasında seyir gösterir.

Marmaris'te olduğunuz süre boyunca Kızkumu'na her gün gelip, hem denize girebilir hem de denizin üzerine yürüme şansı yakalayabilirsiniz. Bu heyecana daha yakın olmak isterseniz Kızkumu'na yakın otel fiyatlarını inceleyip erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kızkumu Hakkında
Doğal güzelliklerin efsanelerle taçlandığı bir yeryüzü cenneti: Kızkumu
Kızkumu, Muğla'nın Marmaris ilçesinde yer alan Orhaniye beldesindeki bir doğa harikasıdır. Marmaris'e yaklaşık 30 km uzaklıkta yer alan Kızkumu, 600 metre uzunluğunda, dünyada eşi benzeri olmayan bir doğal oluşumdur.

Denizin ortasında, kırmızı bir kum yolundan oluşan bu doğa harikasını her yıl binlerce insan ziyaret etmektedir. Bu kumdan yolu takip eden insanların oluşturduğu görüntü de eşsizdir. Denizin ortasında, suyun üzerinde yürüyen insanların görüntüsüne dünyanın başka herhangi bir yerinde rastlanmaz.

Marmaris Kızkumu'nun bu sıra dışılığı efsanelere de konu olmuştur. Bölgede anlatılan efsaneye göre Kızkumu'nun hikayesi şöyledir: Bybassos kralının kızı güzel prenses bir balıkçıya aşık olur. Birbirini seven iki genç kraldan gizli olarak sahilde buluşurlar. Fakat bir zaman sonra kral bunu öğrenir ve askerlerini balıkçıyı yakalaması için sahile gönderir. Bunu öğrenen prenses sevgilisini kurtarmak için denize atlar ve mucize de tam o anda gerçekleşir. Kızın attığı her adımda deniz kuma dönüşür ve kız sevgilisine bu şekilde ulaşır. Fakat tam o sırada bir okçunun oku prensese isabet eder ve genç kız ölür. Prensesten akan kan kumu kırmızıya boyar. Balıkçı kızı alıp sandalıyla uzaklaşır ve her ikisini de bir daha gören olmaz…

Kızkumu, doğal güzelliklerin bir araya geldiği bir cennettir… Masmavi deniz, çam ormanları ile kaplı dağlar arasında kalan bir koy, sapsarı kumların örttüğü bir sahil… Efsanelerle ve doğanın birleştiği bir yeryüzü cennetidir adeta Orhaniye Kızkumu.

Marmaris Kızkumu'nda aynı zamanda en taze deniz ürünlerini tadabileceğiniz birkaç sevimli restoran ve rahatlıkla konaklayabileceğiniz birkaç tane de otel ve pansiyon bulunmaktadır.

Kızkumu tüm bunların yanı sıra Marmaris'te çok tercih edilen bir limandır. Korunaklı bir koy ve ücretsiz olması nedeniyle pek çok tekne demirlemek için Marmaris Kızkumu'nu tercih etmektedir.

1 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
1
8
0 (850) 602 35 65
Pınar's Bungalow Houses
Pınar's Bungalow Houses
Kızkumu Beach
Marmaris / Muğla
Türkiye

-

Dağların eteğine kurulmuş müthiş tahta evler, Kızkumu'nun enfes manzarası, güler yüzlü hizmet ve tatiliniz hakkında tavsiyeler... Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Kızkumu Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kızkumu için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kızkumu otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kızkumu otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İçmeler, Turunç, Söğüt semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.