Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kilis Günlük Daireler:

Kilis için 1 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Kilis merkezine 2.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
684 TL
Kilis tarihi Orta Çağ’a kadar uzanan, çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış bir ilimizdir. Gerek konumu gerek tarihi ve doğal güzellikleri bakımından turizm açısından oldukça hareketli bir bölgedir. Yıl içerisinde yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlayan Kilis’te konaklamak için sıklıkla tercih edilen seçenek Kilis günlük kiralık dairelerdir.

Kilis’te 4-5 yıldızlı otellerin pek bulunmamasından dolayı Kilis günlük daireler konaklamak için uygun bir seçenektir. Siz de Kilis’e bir gezi planlıyorsanız Kilis günlük kiralık daireler hakkında detaylı bilgi için içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Jeopolitik konumu itibariyle bir taraftan Akdeniz diğer taraftan Güneydoğu Anadolu ikliminin yaşanmakta olduğu Kilis birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Bu sebeple yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Şehri gezmek için gelen turistler çoğunlukla hem daha ekonomik hem de daha konforlu olması sebebi ile Kilis günlük kiralık dairelerde konaklamaktadır. Kilis günlük kiralık daireler şehrin birçok noktasında bulunmaktadır.

Kilis günlük kiralık dairelerde konforunuz için pek çok detay düşünülmüştür. Dairelerin birçoğunda çift kişilik yatak, televizyon, uydu yayını, klima, elektrikli ev gereçleri, oturma alanı, özel banyo, 24 saat sıcak su, kablosuz internet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bir sınır şehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri, camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. Kilis’e gerçekleştireceğiniz ziyarette konaklamak için daha ekonomik bir seçenek olan Kilis günlük kiralık daireleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kışları ılıman, yazları sıcak geçen Kilis, yılın 4 mevsimi ziyaretçi akınına uğramaktadır. Kilis günlük kiralık daireler yıl boyu hizmet vermektedir. Erken rezervasyon dönemlerini takip ederek Kilis günlük kiralık dairelerde konaklamanızı daha da uyguna getirebilirsiniz.

Kilis’te günlük kiralık daireler özellikle Merkez ilçesinde yoğun olmakla birlikte Elbeyli, Musabeyli ve Polateli ilçelerinde de konumlanmaktadır. Gezi planınıza göre Kilis günlük kiralık dairelerdeki yerinizi size en uygun bölgeden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Her yanı üzüm bağları ve zeytinliklerle dolu olan Kilis’te gezilecek pek çok nokta vardır. Ravanda Kalesi, Salih Ağa Kasteli, İpşir Paşa Kasteli, Fellah Kasteli, Kurdağa Kasteli, Nemika Kasteli, Eski Hamam, Hoca Hamamı, Paşa Hamamı, Hasan Bey Hamamı, Neşet Efendi Konağı, Karataş Parkı bu yerlerin en başında gelmektedir. Kilis günlük kiralık dairelerden bu bölgelere ulaşım otobüs, minibüs ve taksiler ile sağlanmaktadır. Gezi planınızı yaparken Kilis’in zengin mutfağından lezzetlerin her birini tatmanızı öneririz.

Kilis’e gerçekleştireceğiniz ziyarette konaklamanızı ekonomik ve konforlu bir alternatif olan Kilis günlük kiralık dairelerde yapacaksanız gezi planınızda herhangi bir aksaklık olmaması adına yerinizi erkenden ayırtmanızı tavsiye ederiz. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Kilis Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kilis bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kilis bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kilis Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kilis Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kilis Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kilis Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kilis Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.