Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kazıklı Otelleri:

Kazıklı için 8 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Henüz Puanlanmamış
Kazıklı Mah merkezine 13.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
900 TL
4.3/5 Mükemmel
(13 değerlendirme)
Kazıklı Mah merkezine 13.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
300 TL
Otel
Aile Dostu
4.4/5 Mükemmel
(240 değerlendirme)
Kazıklı Mah merkezine 10.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
7.354 TL
4.7/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Kazıklı Mah merkezine 18.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
650 TL
3.7/5 Çok İyi
Kazıklı Mah merkezine 17.5 km uzaklıkta
Etstur
Oda-Kahvaltı
499 TL
Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
4.8/5 Mükemmel
Kazıklı Mah merkezine 17.8 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
499 TL
Otel
Aile Dostu
4.3/5 Mükemmel
Kazıklı Mah merkezine 17.9 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
740 TL
4.2/5 Mükemmel
Kazıklı Mah merkezine 20.9 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.204 TL
Milas’ın en sevilen yerlerinden biri olan Kazıklı’da gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tesis mevcuttur. Denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde yer alan Kazıklı otelleri arasından hem bütçenize uygun hem de konaklama zevkinize uygun bir tesis bulabilirsiniz.

Kazıklı, Muğla’nın en sevilen ve sakin bir tatil arayanların tercihi olan Milas’a bağlı bir mevkidedir. Tertemiz denizi ve yemyeşil doğasıyla öne çıkan bu harika yerde gelenlerin tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir.

Kazıklı’ya gerek iş amacıyla gelenler olsun gerekse bölgeyi keşfetmek ve tatil yapmak için gelenler olsun hepsinin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Bu tesisiler arasından kimisi yılın dört mevsimi hizmet vermekte kimisi ise sadece yaz sezonunda kapılarını misafirlerine açmaktadır. Bölgeye tatil ve dinleme için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri büyük oteller kadar küçük ve butik otellerle, apart daireler bulunmaktadır.

Kazıklı otelleri listesinde yer alan tesislerin hemen hemen hepsinde misafirlerin rahatı ve konforu için Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağı, 24 saat sıcak su erişimi, kahvaltı, öğle ve akşamları yemek servisi gibi birçok olanak sunulmaktadır.

Konuklarını ağırlayan tüm Kazıklı otelleri; öğrenciler, aileler, çiftler ve arkadaş grupları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tamamen misafirlerinin konforu ön planda tutularak dizayn edilen tesisler tek kişilik, çift kişilik ve aile odası gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek farklı oda seçeneklerini misafirlerine sunmaktadır.

Büyük otellerden ziyade Kazıklı otelleri listesinde yer alan, pansiyon, apart otel gibi seçenekleri en çok tercih edilenlerdir. Kazıklı otelleri listesinde yer alan tesisler her bütçeden ve zevkten konuğa hitap etmektedir. Evlerinin konforunda ve rahatında bir konaklama tercih edenler tercihlerini apart otellerden yana olurken, daha uygun bütçeli ve oda-kahvaltı hizmeti arayışında olanlar ise pansiyonları tercih edebilmektedir.

Kazılı otel fiyatları ise genellikle yıl içerisinde yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında artış gösterebilmektedir. Bahar ve kış aylarını kapsayan bu dönemde fiyatlar artsa da büyük otellere kıyasla pansiyon ve apart otellerin fiyatları yıl boyunca oldukça ekonomik ve çok daha uygun fiyatlara sahiptir.

Bu sayfadan Kazıklı otelleri listesinde yer alan otellerin karşılaştırmasını yapabilir ve tesislerin müsait dönemleriyle konaklama fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Kazıklı Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kazıklı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kazıklı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kazıklı Otelleri - En Uygun Kazıklı Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kazıklı Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kazıklı Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kazıklı Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kazıklı Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.