Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kavak Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kavak Butik Otelleri

Kavak için {{ (filteredHotels).length}} / 2 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kavak Butik Otelleri

Kavak Butik Otelleri

Samsun'un doğal güzellikleriyle ünlü olan ilçesi Kavak butik otelleri ile gezginlere bambaşka bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Karadeniz'in temiz ve keskin havasını solumak için dahi ziyareti hak eden Kavak butik otelleri en uygun konaklama seçeneği olabilir. Kavak butik otel fiyatları her bütçeye hitap eden bir skalada yer aldığı için kendinizi bu muhteşem geziye şimdiden hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Yeşil ormanları ve sakin kasaba hayatı sayesinde gezerken aynı zamanda da dinlenme imkanı sunan Kavak butik otelleri, özel hizmetleri sayesinde kendiniz şımartmanıza da yardımcı oluyor. Bu nedenle Kavak butik otelleri en uygun konaklama seçimlerinden biri diyebiliriz. Samsun'un merkezinde yer alan bölge, Kavak butik otel fiyatlarının uygunluğuyla olduğu kadar her yere kolay ulaşım sağlamasıyla da tercih sebebi olarak gösteriliyor. Kavak butik otelleri misafirlerine büyük otellerin sunabileceği bütün hizmetleri butik otellerin sükuneti ve başka avantajlarıyla birlikte sağlıyor. Kavak butik otellerinde kalırken sadece bir müşteri değil aynı zamanda misafirsiniz de. Özel hissetmeyi seviyorsanız Kavak butik otelleri en uygun seçeneğiniz oluyor.

Sık gezen biriyseniz seyahat konusunda bütçeye çok önem veriyor olabilirsiniz. Kavak butik otel fiyatları her ihtiyacınızı karşılayan bir seyahat bütçesi oluşturmanıza yardımcı oluyor. Kavak butik otel fiyatları kendi arasında değişiyor olsa da hepsi verdikleri hizmete göre oldukça uygun rakamlardan oluşuyor. Önemli olan sizin Kavak butik otellerinde kalırken ne gibi özellikler aradığınıza karar vermek. Eğer konaklamadan beklentiniz hijyen, rahatlık ve güven içinde bir kalış tecrübesi ise Kavak butik otelleri en uygun odalarıyla rezervasyona hazır bekliyor. Lükslere ihtiyacınız yoksa ve konfor sizin için yeterliyse Kavak butik otel fiyatları ekonomikliğiyle ve sadeliğiyle uygun seçimler de sunuyor. Büyük otellerde rastlayamayacağınız kişisel hizmetleri Kavak butik otellerinde bulabilirsiniz. Kavak butik otel fiyatları büyük otellerin özel hizmetlerini küçük otel özelliğinde sunuyor.

Kavak Butik Otel Fiyatları

Kavak Butik Otelleri

Kavak butik otellerinin avantajları arasında dilediğiniz özel hizmeti alabilme şansı da yer alıyor. Örneğin, balayınızı geçirecekseniz ve eşinize sürpriz yapmak istiyorsanız Kavak butik otelleri en uygun servisi size sağlıyor. Kavak butik otellerinde doğum günleri ve yıl dönümlerinde kutlamalar yapabilirsiniz. Eğer bu kente iş için seyahat ediyorsanız Kavak butik otelleri en uygun odalarını tercihinize sunuyor. Kavak butik otel fiyatları sadece konfor ve temizlik arayışında olanlar için oldukça ekonomik bir tablo çiziyor. Aynı zamanda Kavak butik otellerinden Samsun'un her yerine kolaylıkla gidebileceğinizi de belirtmiş olalım.

Yeşil ormanları ve temiz Karadeniz havasıyla ünlü Kavak butik otellerinde yoğunluk mevsimlere göre değişiyor. İlkbahar aylarında Kavak butik otelleri en uygun zamanlarını yaşadığı için daha dolu olabiliyor. Fakat erken rezervasyon ayrıcalıklarından yararlanırsanız, Kavak butik otel fiyatları yılın her zamanı ekonomik oluyor. Sonbahar aylarında daha uygun olan Kavak butik otel fiyatları bu yörenin doğal güzelliklerini herkesin görebilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle Kavak butik otelleri küçük ve nezih ama aynı zamanda da keyifli bir konaklama tercih edenlerin ilk seçimi oluyor. Başka ekonomik seçenekler için Kavak otellerine de bakabilirsiniz.

Kavak Gezilecek Yerler

Kavak Gezilecek Yerler

Kavak butik otel fiyatlarının avantajlarından hangi amaçla yararlanıyor olursanız olun, bölgeyi mutlaka gezmelisiniz. Görülecek pek çok doğal güzellik ve tarihi yapı Kavak butik otelleri çevresinde yer alıyor. Karadeniz bölgesini keşfetmeye başlamak için Kavak butik otelleri en uygun çıkış noktası olabilir. İşte Kavak butik otellerinde kalırken ziyaret edebileceğiniz yerlerden bazıları:


 • Çakallı Çivisiz Cami
 • Çakallı Koca Köprü
 • Taşhan
 • Yaşar Doğu Müze Evi
 • Yörgüç Paşa Cami
 • Kavak Bölge Parkı ve Tirit Evi
 • Yörgüç Paşa Cami
 • Çakallı Han
 • Kale Doruğu Höyüğü

Kavak Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kavak için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kavak otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kavak otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.