Giriş
23.05.22
Çıkış
24.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Tesis Türü

Bungalov
Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel

Olanaklar

Sigara İçme Alanı

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV

Konaklama Tipi

Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kale Butik Otelleri:

Kale için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Şehrin gürültüsü, trafik karmaşası, hızla akan zaman, yorgunluk... Kale'de tüm bunlardan çok uzakta olacaksınız. Konaklamada ise Kale butik otelleri size otantik ve konforlu bir konaklama sunuyor.

Kale ilçesi, Akdeniz'e kıyısı olan Antalya'nın batı ucunda yer almaktadır. Antalya'ya bağlı Kale ilçesi doğuda Finike, kuzeyde Teke Yarımadası, güneyde Akdeniz ile komşudur.

Büyük şehrin hengamesinden, kalabalığından ve gürültüsünden çok uzakta bulunan Kale'de tatil yaparak bedeninizi olduğu kadar ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz. Antik çağlardan günümüze kadar gelen tarihi dokuya sahip yapıları, masmavi tertemiz denizi, bakir doğası ile Kale yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun bir ilgi gösterdiği tatil beldesidir.

Antalya Kale'de yaz ve tatil sezonu nisan sonunda başlayıp kasım başı gibi biter. Yaklaşık 6 ay boyunca süren bu tatil sezonunda Akdeniz ikliminin bölgede hakim olması etkilidir. Bu sezon içerisinde Kale ilçesi en çok yoğunluğu haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır.

Yaz tatilinin de başladığı bu aylarda bölgeye tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler yer almaktadır. Bu tesisler arasında Kale butik otelleri gelenlerin konaklamada ilk olarak tercih ettiği otel kategorisi olmaktadır.

Kale butik otelleri kategorisinde yer alan tesisler bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen butik otellerin fotoğrafları, konumları, özellikleri, iletişim bilgileri ve Kale butik otel fiyatları ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Bu sayfadan tüm Kale butik otellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz, konaklamak istediğiniz Kale butik oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Kale Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kale bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kale bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kale Butik Otelleri - Uygun Kale Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kale Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kale Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kale Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kale Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.