Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kale Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kale Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

Kale için {{ (filteredHotels).length}} / 12 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kale Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

Şehrin gürültüsü, trafik karmaşası, hızla akan zaman, yorgunluk... Kale'de tüm bunlardan çok uzakta olacaksınız. Konaklamada ise Kale butik otelleri size otantik ve konforlu bir konaklama sunuyor.
Kale ilçesi, Akdeniz'e kıyısı olan Antalya'nın batı ucunda yer almaktadır. Antalya'ya bağlı Kale ilçesi doğuda Finike, kuzeyde Teke Yarımadası, güneyde Akdeniz ile komşudur.

Büyük şehrin hengamesinden, kalabalığından ve gürültüsünden çok uzakta bulunan Kale'de tatil yaparak bedeninizi olduğu kadar ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz. Antik çağlardan günümüze kadar gelen tarihi dokuya sahip yapıları, masmavi tertemiz denizi, bakir doğası ile Kale yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun bir ilgi gösterdiği tatil beldesidir.

Antalya Kale'de yaz ve tatil sezonu nisan sonunda başlayıp kasım başı gibi biter. Yaklaşık 6 ay boyunca süren bu tatil sezonunda Akdeniz ikliminin bölgede hakim olması etkilidir. Bu sezon içerisinde Kale ilçesi en çok yoğunluğu haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır.

Yaz tatilinin de başladığı bu aylarda bölgeye tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler yer almaktadır. Bu tesisler arasında Kale butik otelleri gelenlerin konaklamada ilk olarak tercih ettiği otel kategorisi olmaktadır.

Kale butik otelleri kategorisinde yer alan tesisler bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen butik otellerin fotoğrafları, konumları, özellikleri, iletişim bilgileri ve Kale butik otel fiyatları ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Bu sayfadan tüm Kale butik otellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz, konaklamak istediğiniz Kale butik oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Kale Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kale için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kale otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kale otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kekova semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.