Kale Otelleri

Milattan önce 5. yüzyılda kurulmuş olan Kale ilçesinde her yıl 6 Aralık’ta Noel Baba için etkinlikler yapılmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kale Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Tek kelimeyle huzuru bulduk"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 56 94

"Kafa dinlemek için gelinmeli"

"Tereddüt etmeden kalabilirsiniz"

9.4

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 25 83

"Samimi bir ortam var"

"En iyi ve en uygun seçenek"

10

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Beklentilerin üstünde"

"deniz tarafından..."

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"İlgili çalışanı ve konumu"

"Kahvaltısına ve dekoruna bayıldım"

9.0

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Candan bir işletme"

"lale usta tarafından..."

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Ruhunuzu dinlendirmek için"

"Manzara, deniz, tarih mükemmel"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kale Otelleri ve Kale Otel Fiyatları

Milattan önce 5. yüzyılda kurulmuş olan Kale ilçesinde her yıl 6 Aralık'ta Noel Baba için etkinlikler yapılmaktadır.

Kale ilçesi Antalya'nın batı ucunda yer almaktadır. Antalya'ya bağlı Kale ilçesi doğusunda Finike, kuzeyde Teke Yarımadası, güneyde Akdeniz'in çevrelediği bir tatil bölgesidir. Kale, eski çağlarda bir kıyı kenti iken Demre Çayı'nın getirdiği verimli alüvyon topraklarının birikimi ile zaman içinde denizle olan bağlantısı kesilmiş bir ilçedir.

Geçmişte Likya Uygarlığı'nın en önemli 5 kentinden biri olan Kale, günümüzde ise sahip olduğu doğal güzellikleri ve tarihiyle turizm potansiyeli oluşmaya başlayan bir tatil bölgesi olmuştur. Kale ilçesinin ev sahipliği yaptığı tarihi kalıntıları ise; antik çağdaki adı Simena Antik Kenti olan Kaleköy, Karaloz Koyu, Kekova Adası ve Teimiussa Antik Kenti'dir.

Tüm bu tarihi dokuyu ve doğal güzellikleri keşfetmek için Kale'ye gelen gezginler Kale otelleri içinde yer alan farklı kategorilerdeki tesislerde konaklamaktadır. Kale otelleri içinde; butik oteller, pansiyonlar, apart oteller gibi farklı kategorilerde birçok tesis yer almaktadır.

Kale otelleri, tarihi antik kentleri ile Kekova batık şehre de yakın bir noktada yer almaktadır. Gün içerisinde bu batık şehri keşfetmek isteyenler için tekneler seferler düzenleyerek burayı gezdirmektedir.

Farklı bir tatil alternatifi sunan bu bölgeye özellikle yaz sezonunda yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir. Bu sebeple yaz sezonu içinde Kale otellerinde oda bulmak oldukça zordur. Yaz tatilinde bu bölgeyi keşfetmek isteyenlere tavsiyemiz Kale otelleri içerisinde bulunan tesislere erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Antalya Kale otelleri içerisinde bulunan tesisleri Neredekal.com üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz tesise rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve bol gezmeli bir tatil dileriz.

Kale, antik çağda bir liman kenti iken Demre Çayı'nın getirdiği alüvyonlu topraklarla deniz bağlantısı kesilen Antalya'nın tarihi ilçesidir.

Kale, Antalya'nın batı ucunda bulunan tarihi bir tatil beldesidir. Antalya'ya bağlı Kale ilçesinin güneyinde uzanan masmavi Akdeniz Kekova antik kentini yutarak burada bir batık şehir oluşturmuştur. Bu batık şehri merak eden yerli ve yabancı turistler yıl boyunca bu ilçeyi keşfe gelmektedir.

Kale, günümüzde ise sahip olduğu doğal güzellikleri ve tarihiyle yıl içerisinde binlerce turisti ağırlamaktadır. Bu bölgeye gelenlerin konaklamada tercih ettiği tesisler yaz sezonunda ve kış sezonunda farklı fiyatlarla hizmet vermektedir. Yaz aylarında tatil sezonun açılmasıyla birlikte Kale otel fiyatları belli bir miktarda artmaktadır. Artan Kale otel fiyatları erken rezervasyon fırsatları ile avantaja çevrilebilmektedir .

Kale'nin tarihini ve doğal güzelliklerini görmek, masmavi ve tertemiz denizinde serinlemek için bu bölgeye gelen gezginler farklı kategorilerdeki tesislerde konaklamaktadır. Kale otel fiyatları bu farklı kategorilerdeki tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılıklar göstermektedir.

Sakin, sessiz ve tarihi bir tatil alternatifi için Antalya Kale tam size göre. Neredekal.com'dan Kale ilçesinde yer alan tesisleri inceleyebilir ve beğendiğiniz tesise rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca Neredekal.com ziyaretçilerine özel Kale otel fiyatlarından da faydalanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın