Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

İstanbul Mısır Konsolosluğu

+ 5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

İstanbul Mısır Konsolosluğu Hakkında

Mısır'ın tarihi ve doğal güzelliklerini yakından tanıyacağınız unutulmayacak bir tatil planı yapıyorsanız, İstanbul Mısır Konsolosluğu'na vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Mısır Konsolosluğu, gereken evrakların yanı sıra bazı şartlar da istemektedir. Pasaportlarınız yıpranmış ise yenilemelisiniz. Çünkü yıpranmış pasaportla sınırdan geri çevrilebilirsiniz.

Aynı zamanda pasaportunuz vize başvuru tarihinizden itibaren en az bir yıl süreye sahip olmalı. Tatile çıkacağınız tarihten daha erken bir tarihte Mısır vizesine başvurmanızı öneririz. Tatil dönemlerinde vize başvuruları çok yoğun olmaktadır. Tabii istenilen belgeler eksiksiz olarak tamamlanmalı. İstanbul Mısır Konsolosluğu; Beşiktaş ilçesinin Bebek semtindeki Cevatpaşa Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Konsolosluk pazartesi-Cuma 10: 00-16: 00 arasında hizmet vermektedir. İstanbul Mısır Konsolosluğu'nun çevresinde oteller varır. İstanbul'a yakın bir şehirden vize başvuru için geliyorsanız İstanbul Mısır Konsolosluğu yakınındaki otellerin birinde konaklayabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

İstanbul Mısır Konsolosluğu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?