Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Beşiktaş Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İstanbul Boğazı Yakınındaki Oteller

Beşiktaş için {{ (filteredHotels).length}} / 107 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

İstanbul Boğazı Yakınındaki Oteller

Uzunluğu 32 km olan İstanbul Boğazı, [mekan=marmara-denizi]Marmara Denizi[/mekan] ile Karadeniz’i birleştirmesi nedeniyle stratejik bir konuma sahip. Avrupa Yakası’ndan [mekan=halic]Haliç[/mekan] kıyılarına, Anadoluhisarı’ndan Rumelihisarı’na kadar uzanan İstanbul Boğazı’nın en derin yeri Bebek ile Kandilli arasında kalan kısım. Boğaz üzerinde manzaralarıyla büyüleyen 3 tane köprü bulunuyor.

İstanbul Boğazı’nda vapur turu yapmak şehrin en popüler aktivitelerinden biri. Hatta boğazdan `Heybeliada`, Büyükada, Kınalıada ve Burgazada’ya giderken göreceğiniz manzaralar oldukça şahane. İstanbul Boğazı, her insanın yüreğinde bir huzur dalgalanmasına neden oluyor. Boğazdan şehrin semtlerini uzaktan seyretmek ve gökyüzünün o şiirsel havasını solumak oldukça farklı duygular uyandırıyor.

İstanbul’u tam anlamıyla yaşamak için İstanbul Boğazı yakınındaki otellerde konaklamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İstanbul Boğazı yakınındaki oteller, en başta manzaralarıyla misafirlerini hayran bırakıyor. Bunun yanı sıra tüm İstanbul Boğazı yakınındaki oteller, şehrin en merkezi noktalarında yer alıyorlar. Dolayısıyla turistik seyahat amacıyla İstanbul’a gelenler, İstanbul Boğazı yakınındaki otellerde konaklayabilirler.

Ancak şunu hatırlatmakta fayda var; İstanbul Boğazı yakınındaki otellerin çoğu lüks kategoride hizmet verdiklerinden, fiyatları biraz cep yakıyor. Bu nedenle herhangi bir İstanbul Boğazı yakınındaki otelde karar kılmadan önce erken rezervasyon kampanyalarını iyice bir araştırın. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.Marmara ve Karadeniz'i birleştiren İstanbul Boğazı, sadece düz olarak hesaplandığında uzunluğu 32 kilometredir. Rumeli yakasından Haliç kıyılarına, Anadoluhisarı'ndan Rumelihisarı'na kadar uzanan boğaz, Bebek'le Kandilli arasında en derin yere ulaşır. Arnavutköy ve Vaniköy arasında da oldukça derinlik vardır. Boğaza ilk yapılan köprü ise Boğaziçi Köprüsü'dür.

Boğazın kıyıları her dönemde değişik medeniyetlere yurt olmuştur. Ayrıca İstanbul Boğazı Boğaziçi Köprüsü dışında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne de üzerinde yer açmıştır. Ayrıca Bulgaristan, Rusya, Romanya ve Ukrayna gibi ülkeler, Akdeniz'e geçişte İstanbul Boğazı'nı kullanmaktadırlar. İstanbul Boğazı, vapur gezileriyle şenlenir. Yazın ada turlarıyla Heybeliada, Büyükada ve Kınalıada'ya giderek İstanbul Boğazı'nın keyfini çıkarabilirsiniz. Şiirsel havası karşısında kendinizi huzurun doruklarında hissedecek ve İstanbul'un kalabalık semtlerini uzaktan seyretmenin tadını çıkaracaksınız. Bu arada İstanbul Boğazı'ndan Yeşilköy Feneri muhteşem görünür.

İstanbul Boğazı Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları İstanbul Boğazı Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için İstanbul Boğazı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için İstanbul Boğazı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Ortaköy, Levent, Gayrettepe, Çırağan, Balmumcu, Arnavutköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.