Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İstanbul Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri

İstanbul için {{ (filteredHotels).length}} / 31 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}

İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul'un en köklü yakası ve birçok insan için vazgeçilmez olan Avrupa Yakası, en büyük ilçelerinin bulunduğu bölge oluyor. İstanbul'un tarih boyunca birçok yapısının içerisinde bulunduğu yakada, gezilecek noktaların çokluğu dikkat çekiyor. Havalimanı olması sebebiyle ve büyük İstanbul terminalinin bulunması sebebiyle kente hem hava yolu hem kara yolu ile ulaşım sağlanıyor. Kentin gelişmiş ulaşım ağı sayesinde ise birçok semtine ulaşabilme imkanı bulabilirsiniz. Beşiktaş, Şişli, Eminönü, Nişantaşı gibi büyük ve bilinen ilçelerinin bulunması ise büyük bir sosyalleşme olanağı sağlıyor. İstanbul'un dillere destan boğaz görüntüsüne şahitlik edebileceğiniz birçok semtinde konaklayabilirsiniz. İstanbul'a iş seyahati veya turistik amaçlı geldiğinizde görmeden dönülmeyecek yerler arasında bulunan Boğaz'ı konakladığınız otelde görme olasılığına sahip olabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası boğaz manzaralı oteller bakımından sizlere zengin seçenekler sunuyor. Konakladığınız otelde muhteşem manzaraya şahit olabilirsiniz. Tatilinize huzur dolu anlar ekleyebilirsiniz. Boğaz manzaralı otellerde bulunan teraslarda veya balkonlarda keyif kahvesi içerken günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bu oteller siz misafirlerine muhteşem manzara vaat ederken eşsiz hizmetlerini de yanında sunuyor. Bu İstanbul Avrupa yakası otelleri genelde beş yıldızlı oteller olurken butik otel olarakta karşınıza çıkıyor. Her bütçeye uygun olan ve her tercihe hitap eden bu otellerde konaklarken kendinizi değerli hissedebilirsiniz. Bu otelleri eşsiz kılan yanı manzarası olurken hizmetleri de sizlerin otelden memnun ayrılması için oluşturuluyor.

İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Otel Fiyatları
İstanbul Avrupa Yakası Boğaz Manzaralı Otel Fiyatları

Tarihte birçok medeniyete başkentlik yapan İstanbul, meşhur Boğaz'ı için uğruna savaşlar verilmiş. İstanbul seyahatinizi taçlandırmak için seçtiğiniz bu boğaz manzaralı otellerde konaklamak sizlere unutulmaz anların garantisini veriyor. Gezinizin duraklama ve dinlenme noktasında bu harika manzarada konaklamak sizlerin mutluluk dolu hatıralar biriktirmesine imkan tanıyor. Her bütçeye hitap eden İstanbul Avrupa yakası boğaz manzaralı otel fiyatları uygun seçenekleri içerisinde barındırıyor. Burada bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Bu boğaz manzaralı otellerin fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan bazı faktörler bulunuyor. Bunlar genelde şu şekilde oluyor;

 • Konakladığınız otelde sizlere sunulan hizmetler otellerin fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir etken. Bazı otellerin sunduğu öğün sayısı diğer otellerden farklı olabilir. Bu da fiyatın belirlenmesinde etkili olan faktör oluyor.
 • Bazı manzaralı otellerin 5 yıldızlı olması fiyatı etkileyen özellikler arasında bulunuyor. 5 yıldızlı oteller çerçevesinde sunulan SPA ve masaj salonu, kapalı veya açık havuz seçeneği, içerisinde eğlence mekanı bulundurması gibi hizmetler fiyatın belirlenmesinde etkili oluyor.
 • Otellerin konumu ise etkili olan bir diğer etmen. İstanbul'un gelişmiş ulaşım ağına yakın olan otellerin fiyatları farklılık gösteriyor.
 • Bazı otellerin içerisinde bulunan vip ve süit odalar seçeneği ise fiyatı etkileyen bir diğer faktör. Bu odalarda konaklarken eşsiz hizmetlerle karşılaşabilirsiniz.
 • Boğaz manzaralı oteller seçeneği arasında butik oteller gibi bir seçenekte görebilirsiniz. Bu butik otellerde sakin ve huzurlu bir konaklama yaparken manzara eşliğinde çok daha unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.
İstanbul Avrupa Yakası En Uygun Boğaz Manzaralı Oteller
İstanbul Avrupa Yakası En Uygun Boğaz Manzaralı Oteller

İstanbul'un eşsiz güzelliklerine şahit olabileceğiniz, filmlerde geçen birçok sahneye başkentlik yapan noktalarını görebileceğiniz Avrupa yakası mutluluğun kapılarını sizlere aralıyor. Kalabalık olmasına rağmen birçok sakin noktası da bulunan bu yakada her tercihe uygun seçenekler görebilirsiniz. Kalabalık ve canlı 5 yıldızlı oteller, sakin ve huzurlu butik oteller sizleri misafir etmek için bekliyor. Bu otellerde konaklamak sizlere masallardan kesitler sunuyor. Marmara Denizini eşsiz kılan boğaz görüntüsünde konaklarken size sadece o anların keyfini çıkarmak kalıyor. İstanbul Avrupa yakası boğaz manzaralı oteller en uygun fiyatları bulabileceğiniz birçok seçenek sunuyor. Tercihlerinize ve bütçenize en uygun seçeneği bulabilir keyifle konaklayabilirsiniz. Bu manzaralı otellerde konaklamanız halinde üstün hizmetlerle karşılaşabilirsiniz. Tercihinizi 5 yıldızlı oteller seçeneğinde kullanırsanız birçok lüks hizmeti de beraberinde görebilirsiniz. Bunlar manzaralı otellerde havuz seçeneği oluyor. Eşsiz manzara eşliğinde yüzmek kesinlikle birçok insana cazip geliyor. Bu otellerin ulaşım ağlarının yanında olması sebebiyle de İstanbul'un gezilecek noktalarına çok kısa sürede gidebilirsiniz. Otellerde sunulan masaj ve SPA hizmetlerinden faydalanarak tatilinizde dinlenme imkanı da bulabilirsiniz. Hafta sonu kaçamağı olarak da birçok insan tarafından tercih edilen İstanbul'da bu konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Gezilecek Yerler
İstanbul Avrupa Yakası Gezilecek Yerler

Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turistin konuk olduğu İstanbul, dünyanın en büyük metropol kentleri arasında yer alıyor. İş veya turistik gezi amaçlı birçok insanın ilk tercihi arasında yer alan bir kent. Şarkılara, şiirlere, filmlere konu olan güzelliği ile göz dolduruyor. İstanbul seyahatinizi taçlandırabileceğiniz gezilecek yerler i listeleyebilir, gezmeye başlayabilirsiniz;

 • Galata Kulesi: İsmini bulunduğu semte de veren kule dünyanın ilk kulelerinden biri olma özelliği gösteriyor. Bu kulenin tepesine küçük bir ücret karşılığında çıkabilir, İstanbul'un muazzam görüntüsüne kuş bakışı bakabilirsiniz.
 • Ihlamur Kasrı: Abdülmecit döneminden kalan bu köşkün bulunduğu bölgede sonbaharda muazzam görüntülere şahitlik edebilirsiniz.
 • Rumeli Hisarı: Osmanlı döneminde İstanbul'un savaşlardan korunmak için yapılan surların görüntüsünde denizi izlemek sizlere bambaşka bir huzur veriyor.
 • Mısır Çarşısı: Eminönü'nde bulunan bu çarşı çok eski bir tarihe sahip olmakla beraberinde birçok mağazanın içerisinde bulunduğu bir çarşı. Burada alışveriş yapabilirsiniz.

Avrupa Yakası gezinizi Taksim caddesinde müzik yapan sokak sanatçılarını dinlerken yürüyüşler yaparak sonlandırabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Boğaz Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları İstanbul için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için İstanbul otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için İstanbul otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şişli, Şile, Zeytinburnu, Üsküdar, Ümraniye, Tuzla, Sultanbeyli, Silivri, Sarıyer, Pendik, Maltepe, Küçükçekmece, Kartal, Kağıthane, Kadıköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.